Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 104 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 104 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (130 fő) Szomb. 20 Ápr. 2024 - 20:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Régi ismerős - Asha & Archie EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

Régi ismerős - Asha & Archie EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Régi ismerős - Asha & Archie EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Régi ismerős - Asha & Archie EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Régi ismerős - Asha & Archie EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Régi ismerős - Asha & Archie EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Régi ismerős - Asha & Archie EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Régi ismerős - Asha & Archie EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Régi ismerős - Asha & Archie
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
TémanyitásRégi ismerős - Asha & Archie EmptyCsüt. 11 Ápr. 2024 - 15:54



Régi ismerős
Asha & Archie
Fél füllel hallottam, hogy valamiféle delegáció készül összeállni. Csupa vén rókák, akik újabb és újabb feladatokat fognak nekem összerakni. Ellenőrzés, ezt sózták épp most rám. Mint kiderült, engem csaptak a pálcájuk meghosszabbított végére vegzálni, finoman szólva is úgy néztek ki, mint egy szedett-vedett békéltető küldöttség. Bár hogy ez mihez kellett, fogalmam sem volt. Egészen az elején nem avattak be engem a teljes bürökratikus rendszerükbe, csak azzal érveltek, azért kell mennem mert az én dolgom mindent felügyelni. Erősen túlzónak éreztem ezt a célzást, de tény, hogy jóban kellett volna lennem a város egyes tagjaival. A kapcsolatok fontosak, nem?
Olyan volt nekem ez az egész, mint amikor az osztagokat is azok az ezredesek akarták összerakni, akik óvatlan pillanatban lazán becsináltak a gatyájukba, mert olyan veteránok voltak, akik lassan múmiává aszalódtak.
Nem akarta senki a másik határait feszegetni, a katonaság kapcsolata pedig kifejezetten pozitív volt sok szempontból. Egy külső ellenőrző tényező amúgy sem ártott, szerintem a rendőrfőnök is korrupt mint a k*rvaélet.
Kellenek a szövetségesek, különben is egy jó negyed óránál sem tart sokkal tovább az út oda. Addig is volt alkalmam kezembe venni az aktát, ami összefoglalta a leendő teendőimet. Még sosem csináltam ezt, az eddigi ellenőrzéseim nem ilyen jellegűek voltak, ismertem az osztagomat és rutinfeladat volt, hiszen a másik oldalán is álltam már. Az egyetlen, ami itt ismerős volt a név az aktán.
A terv egyszerű volt, mindenki teszi amit hasznosnak lát, majd hazajövök. De nem akartam sokáig ücsörögni már a kocsiban. Még egyszer végigfutottam az aktát, aztán inkább csak kiszálltam. Inkább jobban szerettem a durr bele eseményeket, mint a milliószor végzongorázottakat. Hogy legyek alapos, ha nem a rutinszerzéssel? Átsuhant a fejemen, hogy mi van akkor, ha nem lesz itt senki, de a szórúpróbában pont az volt a lényeg, hogy nem számítottak rá. Fejembe nyomtam a szolgálati kalapot és megindultam a bejárati ajtó felé, majd végig a szerintem irodának kinevezett helyiség felé. Eddig sehol egy lélek, de talán nem érkeztem potyára. Hallottam, ahogy valahol valaki lapozott egyet. Nekem végtére is mindegy ki mutatja meg a menetet.
Vegzálás, mi?
- Van bent valaki? - nem akartam minden egyes helyiségbe bekukkantani, még akkor sem, ha egy kis koncentrálással úgyis megleltem volna a hang forrását.
Majd kitöltöm valamivel itt is
Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
Régi ismerős - Asha & Archie Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

Régi ismerős - Asha & Archie Empty
TémanyitásRégi ismerős - Asha & Archie EmptyCsüt. 11 Ápr. 2024 - 13:44

Asha & Archie
Régi ismerős

Partiőrség, 2022.szeptember közepe
Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
Régi ismerős - Asha & Archie Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

Régi ismerős - Asha & Archie Empty
 

Régi ismerős - Asha & Archie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jófiú vagyok!
» Asha Kendare
» ELKELT: Asha Kendare
» Archie morzejelei
» Nem kell félnem a bűnöktől!