Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 79 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 79 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Lost girl - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Pént. 20 Szept. 2024 - 10:37


Put me up & put me down.

Lost girl - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Lost girl - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Lost girl - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Lost girl - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Lost girl - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Lost girl - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Lost girl - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Lost girl
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásLost girl - Page 2 EmptyCsüt. 2 Nov. 2023 - 19:04

never say never

Ki is hitte volna, hogy pont ezen az éjszakán futok össze valakivel, aki még úgy ahogy de fontos is nekem, ha ennek a szónak ugyan van jelentősége, manapság valahogy semminek sem, csak annak, hogy Addie ezt az éjszakát élje túl.
Kíváncsian pillantok végig rajta, feltérképezem, a szívét hallgatom, mintha a vérnyomása is bennem verne ütemet.
- Már, hogy zárt területen belül? - hazudik, részben nem vagyok hülye, a szíve elárulja és a vérének vad áramlása, az illata, a szemének apró rezzenése, vagyis nem mond el mindent, holott őt annyira jól nem ismerem, de a jeleket nyilván.
- Ez az oka annak, hogy éjszaka itt mászkálsz? - nem is értem, ha valami az állományukat ritkítja miből gondolja, hogy nem ő lesz a következő, pedig még én sem hinném, hogy az enyéim birka farmokra járnának rá, jobb szeretnek vadászni, nem zárt területen.
- Mondjuk nem jutott az eszedbe, hogy felszerelj egy kamerát? - vagy lehet a baj velem van. Van fülem az erdőre, annak neszeire és arra a hírre sem reagálok jól, hogy az én kis állatkáim a közelben csörtéznek.  
Felnevetek. Az arca azt jelzi, hogy nehezen hisz nekem, mondjuk jól is teszi, nem vagyok az a fajta, aki játszadozik, nem így és nem ilyesmit, ennél komolyabban veszem az életet, de mind a ketten hazudunk valamiben, én ebben. Holott a vadászat játék, csak ő nem lenne éppen jó helyen, ha belekeveredik, ugyan kötnek minket törvények és szabályok, de balesetek szoktak történni.
- Ezt kevesen mondták még nekem. - kedélyesen elvigyorodom. Az lennék? Mondjuk ketten is lehet erről tudnának jó tanúbizonyságot tenni.
- De olyan méreteset? - mutatom is két kézzel, hogy mekkorát, olyan jól markolhatót.
Nekiindulok az útnak, szeretném messzire vezetni, ki innen, ahol farkastalpak tiporhatnak a nyakára és fogak téphetik ki a gigáját.
A szívem ütemesen dobol, felordít egy farkas a távolban, csak a fülem hegyezem rá, oda sem fordulok, pedig lehet ezzel gyanúba keverem magam.
- Szóval nagyvadra megyünk? - értem én, fel is hümmentek, végül csak kiböki a valóságot, felé fordulok és hagyom, hogy ha lendületben van nekem ütközzön. Hiszen a fordulat gyors és ütemes.
- Oh. És mond csak Addie…- beszívom az illatát, két kézzel a derekára fogok, közelebb hajolok, hogy a fülébe súgjak.
- Nem félsz, hogy ami megesz egy tehenet, téged is felfal? - lévén jóval kisebb, mint egy tehén, egy pillanatra eljátszom a gondolattal, hogy meg is harapom, de majd később, most inkább tovább viszem az ösvényen.
Mégis meg kell állnom megint, hogy befogadjam a dacos tartás, jó, hogy nem toppan is oda mellé, lehet mégis kicsit mókázom az éjszaka.
- Elkapnunk? - magamra mutatok és onnan rá. - Nekünk? - a hangomban is kétkedés bujkál. Értem én, hogy összefutottunk és volt jó együtt, de most engem is felfalat egy medvével?
- Jó, de mit kapok cserébe? - akkor kössünk valami előnyös üzletet, nyilván nem segítek neki farkasra vadászni, de a farkasoknak sem rá, holott ő könnyebb játszma lenne. - Mellesleg még nem döntöttem, hogy mennyit ér nekem, hogy éjszakai vadászt játszom, mi van akkor ha egy igazi rém? Nem nézel horrorokat? - lassú léptekkel vezetem kifelé, na ne mókázzon nekem, hogy ő itt fog vadászgatni.
Vendég
Vendég
Anonymous

Lost girl - Page 2 Empty
TémanyitásLost girl - Page 2 EmptyVas. 29 Okt. 2023 - 11:09


Cameron & Addie
See into the trees
Words:512 Music:See into the dark
Nem készültem semmi hazugsággal, eszembe se jutott a lehetőség, hogy az éjszaka közepén a sötét erdőben összefuthatok valakivel. Miért is lenne itt bárki? Az én jelenlétem is őrültség itt, kétlem, hogy ebben a kisvárosban lakna még egy olyan nagy idióta, mint én. Vagyis, ki kell javítanom magamat, Cameronnal már ketten vagyunk.
Valóban nem vagyunk előrébb azzal, hogy egy állatot keresek egy élettel teli erdőben. Sóhajtok egy nagyot, amivel persze, ha erre jár a veszett farkas, nyilván felhívom a figyelmét magunkra. Elgondolkodom, hogy azt kamuzom, az egyik kutyám elszaladt és épp őt keresem. Úgysem ismeri az ebeket, max az erős ázott kutyaszagot érezhette rajtam. Viszont nem kockáztathatom meg, hogy naivan velem akarjon tartani a veszélyes bestiákat rejtő éjszakában, így beadom a derekamat, és féligazsággal szúrom ki a szemét.
- Valami vadállat nyirbálja a telepek állományait. – A veszettséget elhallgatom, remélem, annyira nem mozog kényelmesen az állatvilágban, hogy felmerüljön benne ennek a vírusnak a lehetősége. – Szeretném csak tudni, micsoda. – Higgadtságot erőltetek az arcomra, és a felszínen sikerül is elmaszkolnom az idegességemet. Nem egy életbiztosítás veszett farkas járta erdőben sétálgatni.
Egy játék? Oldalra fordítom a fejemet, összehúzott szemöldökkel mosolygok rá. A holdfényben látszanak az arckifejezéseink, biztos rájön, mennyire meglepődök és mulatok is egyszerre ezen. Nyilván nem ismerem őt annyira jól, keveset beszélgettünk, többet tornáztunk, de szerintem bárki egyetértene velem abban, hogy Cameronból senki nem ezt nézné ki. – Ah, túl jó barát vagy. – cukkolom halkan, könyökömmel oldalba bököm. Szürreális ilyen fesztelenül csevegni itt és most, de hát ki vagyok én, hogy ne ragadjak meg egy ilyen jó alkalmat arra, hogy húzzam egy exnek is alig nevezhető ember agyát? – Lócsöcsöt talán tudok neked szerezni. – kacsintok, mintha csak az utcán futottunk volna össze. Tudom, milyen frusztráló a rengeteg őrült esküvői faszságot átélni, én is voltam már koszorúslány – ne is kérdezd, magam sem tudom miért -, és a harmadik nap már azon gondolkodtam, honnan ugorhatok le. Sajnos a szerelmespáron kívül kevés ember tudja igazán átérezni ezeknek a felesleges agymenéseknek a létjogosultságát.
Cameron elindul, és automatikusan követem. Szólnom kellene neki, hogy menjen haza, kezd a bűntudat örvényleni a mellkasomban. Már éppen nyitnám a számat, mikor elkezd kérdezgetni engem.
- Hát, a mókus talán túl kicsi. – kezdem, a hangom halk. – Az őz jobban hangzik. – mondom, és lábujjhegyre állva leskelődök Cameron válla mögött.
Cameron kérdése kicsit meglep, és igazán nem is tudok mit felelni rá. Megint sóhajtok egyet, hangosabban, mint szeretném. – Jó, oké. – Kezdek bele lemondóan. – Szerintem van egy veszett állat a környéken, és senki nem vesz komolyan. Reméltem, sikerül valami nyomot találni ma este erről. Tegnap is befalt egy tehenet. – elhúzom a számat. – És igen, csak magam vagyok. Mivel senki nem hisz nekem. – emelem ki megint a lényeget. Hátha ő majd segít nekem.
Újra az ösvényen vagyunk, ahonnan jöttem. Szigorúvá válik az arcom, keresztbe fonom a karjaimat. – Én ma nem megyek haza üres kézzel. – Dacos tinédzsernek tűnhetek, de ebből nem adok lejjebb. A veszettség veszélyes, frusztráló, hogy nekem kell erősködnöm ezen. – Ha van veszett állat itt, akkor muszáj elkapnunk és immunizálnunk az erdő lakóit. – Senkit nem érdekel, hogy ebből kaptam a diplomámat? Rettentően idegesítő, hogy nem vesznek komolyan. Bezzeg, ha farkam lenne…




I'm all alone
Addison Connelly
Városlakó
Addison Connelly
Elõtörténet :
Play by :
Kat Dennings
༄ ༄ ༄ :
Lost girl - Page 2 Shocked-kat-dennings-what-really-bbroueakeztiolsk
User :
Fanni
Team

Lost girl - Page 2 Empty
TémanyitásLost girl - Page 2 EmptyHétf. 23 Okt. 2023 - 13:57

never say never

Nem csak a szemeimmel fogadom be a látványát, de minden érzékszervemet ráküldöm, hogy halljama szívedú vad verését, a vére száguldását, tudjam ha hazudik, mert az emberi test már csak ilyen egy olyannak, mint jómagam.
- Állatot? - összeszalad a szemöldököm. - Mondjuk azt találsz itt eleget. - Itt vagyok mondjuk menten én is, elég nagy állat vagyok, sőt mi több, túl nagy is.
Hallgatom az erdő neszeit, a társaim másfelé vadásznak, de még minden is előfordulhat, így óhatatlanul mellé lépek, hogy észrevétlenül terelgessem a nekem tetsző irányba.
- Milyen állatot Addie? - finomabbá válik a hangom, a szíve vadul ver, nem vagyok süket, sőt majd átszakítja a dobhártyám. Duncan boldog lenne, hogy itt vadászgatunk, és egy ember meg úgy kószál, mintha a bevásárlóközpontban lenne.
Felmérem őt, azt is látom, amit nem akar a szemem elé tárni, mert a hold fénye nekem pont elég, még sok is, hogy annyit lássak belőle, ami bőven sok; rosszban sántikálsz Addie, ez itt a rút igazság. Gőze nincs arról milyen könnyedén meghalhat a mai napon, annak ellenére, hogy nekünk szerződésünk van, de balesetek mindig történnek, azért is bleset és nem előre megfontolt szándékkal lesz felzabálva.
A mákja annyi lehet, hogy a két farkaska nem alfa, talán és csak talán hallgatnak majd rám, de nem szeretnék előtte átmenni Jurassic parkba és raptor szelídítőbe.
- Egy kibaszott játékot játszom.- hazudom csípőből. - az egyik haverom megházasodik és gyűjtenünk kell neki lócsöcsöt és kenguru farkat, hogy keverjünk neki egy örök szerelem bájitalt. - há hogyne, mennyire jellemző ez rám, de ettől még lehet, hogy elhiszi.
Suttog?! Miért? Hüm? Mondom én, hogy nem jó a célja. Mennyivel egyszerűbb lenne azt mondanom; arra haladj és csók. Talán a a halála még árthatna is Duncannak, lehet megéri? Beáldozzalak Addie? Mondd csak, lennél kellék a színdarabban, amiben a trónusra török?
- Félig megevett…- elgondolkodom, de elindulok előre, hogy magammal csaljam, nincs az a hatalom, hogy ösztönből nem szegődik mellém.
Nem tudom elhinni, hogy Addison még mindig nem tud semmit arról, ami a városban zajlik, egyszerűen oly lehetetlen, ha csak direkt nem dugja a fejét homokba, struccpolitika, annak ellenére, hogy a struccok nem dugják a fejüket homokba és ez egy tévhit, de jó lesz stratégiának.
- Mókusra gondolsz? - az is állat, de egy halvány farkas megérzés azt súgja, hogy sokkal nagyobb vadra megy, mint egy róka, mely mókusokat zabál fel. Na mondjuk nem is félig tenné. - Vagy őz? - nem válaszolok, visszakérdezgetek, mert tudni akarom mit keres itt, egy kurva késsel. Ezüstből van legalább? Vagy mi a tököm terve van vele, megnézem, ahogy egy hasonszőrűnek, mint én a szívébe döfi. Ha meg ne ezüst baszhatja is.
- Be vagy drogozva? Vagy mi a tökömért éjszaka vagy itt? Egyedül vagy? - igen hiszen senki mást nem hallok, nem érzek, nem észlel a farkas éber tudata, csak azt, hogy vadászna a többiekkel, futna, felkavarná a leveleket, életeket.
Visszaterelem az ösvényre, húzzon innen el, mielőtt a szívével a kezemben üdvözlöm a kerekedő holdat.
[/color]
Vendég
Vendég
Anonymous

Lost girl - Page 2 Empty
TémanyitásLost girl - Page 2 EmptySzer. 18 Okt. 2023 - 13:29


Cameron & Addie
See into the trees
Words:595 Music:See into the dark
A bakancsom alatt reccsen egy gally, gyorsan megdermedek, nyelek egyet, mielőtt megtenném a következő lépést. A nyári szellő kellemes hűvöse simítja a kezemet a júliusi forró éjszakában, ahogy az erdő mélyét bújom. Tudom, hogy vakmerő ostobaságot követek el jelenleg, de muszáj utánajárnom, a dolog végére túrnom, mert segítséget nem igen kapok, azt már tudom.
Egy éve már, hogy a környező telepeken észrevettem, hogy el-eltünedeznek egyes jószágok, rejtélyes körülmények között halnak meg, boncolni se hagynak a gazdák. Már elszállítják a tetemet, mire kiérek. Legyintenek rá. Egyik alkalommal egy szétmarcangolt hullát találtam a dögkútban, de senki nem volt hajlandó megmagyarázni, mi ez. Hiába győzködtem mindenkit, hogyha ez egy veszett farkas vagy róka műve, mindannyiunk élete veszélyben van, de messze szart mindenki rám.
Már megszoktam, hogy a szavam sok ember számára lepkefing, de ez most nem a toxinkötő etetéséről, vagy a takarmányrecept megváltoztatásáről szóló vita, hanem egy igen ijesztő, fatális vírusnak a potenciális hordozójáról szól. Felkerestem már a vadőröket természetesen, akik egyből elvettették az ötletem, kár volt a nyakukra járnom. Gondolom, nem akarnak dolgozni, egy veszett állat bejelentése combos papírmunkát jelent, a felkutatása meg kiterjedt terepmunkát. Sajnos ők amíg a seggükön ülnek, kávézgatnak, vadászgatnak, addig én minden nap rettegve megyek végig a tehenek között, figyelve, melyikük fog idegrendszeri tüneteket mutatni. Be vagyok oltva természetesen veszettség ellen, de ez nem az a betegség, aminél megnyugszik az ember ennyitől. Ha érintkeznék egy ismerten veszett állattal így is kellene megelőző vakcinasort kapnom, és még az sem százszázalékos. Sosem száz százalék semmi.
Jogos a kérdés persze, hogy akkor mit keresek egymagam az éjszakában abban az erdőnek a sűrűjében, ahol a veszett ragadozót sejtem. Meguntam a rettegést és a folytonos vadőrzaklatást, és kijöttem, hátha találok egy szétcincált hullát, egy félig megevett kisvadat, őzet, tudom is én. Valamit, amivel kihívhatom nem a városi, hanem az állami illetékeseket. Ők talán komolyan vesznek, mint állatorvost, aki évekig szívott ezzel az egyetemen.
Derekamra egy vadászkést erősítettem, apám imádott vadászni régen, tőle kaptam, mikor 16 voltam. A kutyákat otthon hagytam, nem akartam, hogy összeverekedjenek a veszett farkassal. Fényt szintén nem hoztam, a hold már igen erősen világít, felesleges pluszban magamra hívnom a figyelmet. Egy fának dőlve leskelődök, haladok előre lassan. Aprókat lépek, próbálok halk lenni, de egyetlen állatot sem látok, elbújnak a sötétség mélyére, ők is engem figyelnek. Megállok egy fa mellett, belehallgatok a végtelen csendbe, amit csak egy-egy távoli bagoly huhogása díszit. Hirtelen megcsapja a fülem az aljnövényzet zörgése, a derekamhoz kapom a jobb kezemet, rászorítom az ujjaimat a nyelére, de felismerem az emberi hangot, mielőtt még előránthatnám. A mély hangszínhez emlékképek társulnak, a porcelánfehér bőrömhöz dörzsölődő borosta súrolása, a világos kék szemek intenzív tekintete, amivel már ruhástul felfalt. Egy igazán szenvedélyes éjszaka álomba illő jelenetei, amiből végül nem lett semmi több, és ez így van jól. Úgy lépett elő Cameron a fa mögül, mintha természetes volna az erdő mélyén a túraútvonalakon túl sétálgatni, kedélyesen összefutni. A hangja mondjuk feszültnek tűnik, kérdésébe több indulat szorul, mint indokolná a szituáció, de emlékszem, milyen heves ember.
- Cameron? Én csak kerestem egy… Állatot. – Ha megosztom vele az őrült tervemet még lehet bepánikol, és csak a fejünkre hozza a bestiát. Lenyelem a mondatomat hát, és bekapcsolnak a vészvillogók. Ő mi a fenét keres itt? – Inkább te mit csinálsz itt az éjszaka közepén? – suttogok, de kihallatszik a szürrealitás így is a szavaimból. Az ujjaim szorítása enyhül a késen, elfordítom a csípőm, hogy ne legyen feltűnő a felszerelésem, holott nem indokolatlan egy ilyet egy sima kirándulásra sem elpakolni. – Láttál erre esetleg félig megevett állatokat? – szegezem neki a kérdést, remélve, nem fog gyanút, bár hallom én is, milyen őrültség ömlik ki ajkaim mögül.




I'm all alone
Addison Connelly
Városlakó
Addison Connelly
Elõtörténet :
Play by :
Kat Dennings
༄ ༄ ༄ :
Lost girl - Page 2 Shocked-kat-dennings-what-really-bbroueakeztiolsk
User :
Fanni
Team

Lost girl - Page 2 Empty
TémanyitásLost girl - Page 2 EmptyPént. 13 Okt. 2023 - 14:32

Never say never
Jézusom Addie mi a lószart keresel az erdőben ilyenkor?
Az illatod szinte homlokon ver, nekem szökken, a szemem megrebben, a szívem megdobban, a lábam megremeg, mert Addie a jó isten verje meg, nagyon rosszkor vagy, kurva szar helyen.
Nem hiszem el, vagy csak nem akarom.
Visszarántom a bőrdzsekit a vállamra, pedig nyári este van, a bőr is lerohad rólam, de itt az erdőben minden olyan más.
A fák, a fű, a bokrok, a zöld illata. a hold hívása, a társaim tarppolása.
Szent faszom Addie... mégis mit csinálsz te itt? Miért vagy az erdőben éjszaka? Nem félsz, hogy valami baltás gyilkos elrabol, megkötöz és lakomázik belőled?
Nincs neked egy józan félelem érzeted, hát akár  pennywise is itt gyalogolhatna köztünk, vele mondjuk lenne kedved játszani? 
Ugrál az ideg az orrom tövében, miért rohansz a halálba? Miért teszed, mondd?
Sietősről futásra váltok, az egyetlen mázlid, hogy nagyon más felől fújt eddig a szél és a két velem tartó kisfarkast elcsalta csapásirányba egy menekülő állat, nyilván már utol érték, de ha nem is, akkor direkt és játszanak vele, leköti őket, ez lehet az egyetlen oka annak, hogy nem nyakaztak még le és nem a belső szerveidből lakomáznak.
Ostoba lány, én is az vagyok, hogy izomból feléd futok, miközben a hold már majdnem teljes alakot öltött, de még van két nap míg kikerekedik, ez ma csak egy játék. Olyan mellesleg, amiben bajod eshet. A te ártatlan naivitásod okozhatja a veszted és akkor még nem is voltam túl számító.
Hallod már, hogy közeledem igaz? 
Az agyamban pattognak a gondolatok, megkezdődik majd a játszma, te mit keresel itt és te? De én kérdeztem előbb, míg mindketten kitaláljuk azt a választ, mely nyomokban fog igazságot tartalmazni és nem fekszi meg egyikünk gyomrát sem, ha ugyan van olyan, már ebben sem hiszek.
Intenzív lesz az illatod és nem a parfümödé, hanem a bőrödé, a hajadé, jól ismerem, pedig köztünk aztán túl nagy kaland nem adott érdemit. Még csak azt sem mondanám, hogy barátok vagyunk, hiszen mit érsz te az én életemben? Jószerivel használhatatlan vagy és mint olyan szükséges, hogy mégis legyenek emberi kapcsolataim.
Hazugság. Az sincs, lehet a telefonszámod sem tudom. 
Lassítok, mert megállsz. Hallgatózól? 
jól teszed, de neked nincs hallásod arra, ami történhet velem, ostoba emberek, csak a baj van veletek.
- Addie.  - a légzésem lassan áll helyre, kilépek egy vastag törzsű fa mögül, mintha a boltban futnánk össze. A hangom lehetne sokkal kedvesebb is, barátságosabb. Ha nem éppen a halál nyakába szaladgálnál. - Mi a faszt csinálsz itt? - hup, első kérdés, akkor enyém az előny, még ki kell találnom én mit is csinálok itt, ami nyilvános és emberi aggyal is elfogadható. 
Mélyet szívok a belőled áradó emberszagból, jó isten... annyira alakot akartam váltani, hogy a farkas a gyomromban fortyog, akár egy kitörni készülő láva.
Vendég
Vendég
Anonymous

Lost girl - Page 2 Empty
TémanyitásLost girl - Page 2 EmptyPént. 13 Okt. 2023 - 14:28


Addison és Cameron
Lost girl  

Erdő mélye egy júliusi éjszakában.
Vendég
Vendég
Anonymous

Lost girl - Page 2 Empty
TémanyitásLost girl - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

Lost girl - Page 2 Empty
 

Lost girl

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» lost under the all seeing eye