Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Sonja Fischer EmptyElodie Rhodes
Pént. 20 Szept. 2024 - 10:37


Put me up & put me down.

Sonja Fischer EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Sonja Fischer EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Sonja Fischer EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Sonja Fischer EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Sonja Fischer EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Sonja Fischer EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Sonja Fischer EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Sonja Fischer
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
TémanyitásSonja Fischer EmptyHétf. 3 Ápr. 2023 - 20:32

Sonja Fischer
"Az elegancia sohasem megy ki a divatból."


Becenév
-
Születési adatok
Rose Harbor, 1999.10.14. (22 év)
Faj
ember
Típus
keresett
Foglalkozás
modell, színésznő
Play by
Sabrina Carpenter
Játékos
Lyn
Külsõ megjelenés

Sokan azt mondják, kissé alacsony sikeres modellnek a maga 174 centiméterével, ám testalkata, kedvező génjei azon öröksége, ami mégis kulcsot biztosít a sikerhez. Vékony lány, ki törékenynek tűnhet, pedig van benne erő. Gondosan figyel az étkezésére, edzi testét, mert ezek elengedhetetlenek számára a külső-belső egyensúlyhoz.
Világos hajszínét olykor sosem túlságosan drasztikusan, de megváltoztatja, ám alapjába véve elégedett külsejével.
Képes szépen kihúzott szemeivel keresztüldöfni bárkit, szikrákat szóra, mégis ha úgy adja a szituáció, néhány szempilla rebegtetéssel töri meg a jeget és éri el, amit akar. Ez is afféle tanúsítványa magabiztosságának.
Általános megjelenésére az elegancia a jellemző, mozgása könnyed, akár egy macskáé puha, kecses. Szereti a figyelmet, épp ezért kisugárzása lehetővé teszi számára, hogy a legegyszerűbbnek hitt szettjével is kitűnjön a tömegből.

Személyiség

Jó tulajdonságok:
- intelligens: Van esze, a "buta szőke" első benyomás ellenére is tökéletesen felmér minden helyzetet, ez pusztán egy szerep szokott lenni a hatás kedvéért részéről. Ha valóban ilyen lenne, nem lenne képes talpon maradni az olykor egészen kaotikus világban, amiben él. Sosem tudna csak üresfejű libaként pózolni a kamera előtt vagy a kifutón lépkedve, neki épp az az erőssége, hogy van önálló, megfontolt gondolata. Már az iskolában is jól teljesített, olyannyira, majdnem utat váltott, ám végül a karrierje sikere fontosabbnak bizonyult. Ennek ellenére nem röstell könyvet venni a kezébe vagy számára érdekes ismeretekről szóló honlapokat böngészni.
- talpraesett: Azonnal reagál, felméri a helyzetet, mert ez elengedhetetlen az életében. Minden szituációból kihozza a számára legkedvezőbb végkimenetelt, vagy így vagy úgy, de megoldja ezt is.
- ambíciózus:  Motivációjának alapja önmagában rejlik. Erőssége, hogy céljai bármennyire messziek legyenek is, közelebb vonzza magához. Bízik önmagában, a képességeiben és abban, nincs olyan határa, amit ne lehetne feszegetni. Képességei és elhivatottsága nem ismer korlátokat, igen szorgalmas, céltudatos személy.

Rossz tulajdonságok:
- sznob, arrogáns: Van egy színvonal, ami alá egyszerűen képtelen lesüllyedni, s ennek nem fél hangot adni, igaz, visszafogottabban a külvilág felé, mint sokszor magában gondolja. Ha felpaprikázottabb hangulatban találják meg, nos, akkor kimondja úgy, ahogy van. Igényei vannak, magasra teszi a lécet, nehéz megugrani, ámde nem lehetetlen, kis odafigyeléssel minden megoldható.
A pezsgő minőségi legyen, nem ócska bolti, legyen bizonyos mértékig jéggel feltöltött vödörben behűtve, és nem mellesleg magától értetődően ki kell nyitni előtte az ajtót.
Öltözködéséből, viselkedéséből süt, ő odafent áll, maximum lepillant az ott lévőkre, habár ez erős túlzás, mert sokkal emberibben viselkedik másokkal még ha néha nem is épp így tűnik.
- tökéletességre törekvő:Nincs kevésbé jó, se rossz, csak és kizárólag tökéletes létezik. Maximálisan odateszi magát, lejjebb ennél képtelen adni. Küzdő szellem, kitart a végsőkig, komolyan a szívére tudja venni, ha valami nem úgy sikerül, ahogyan szeretné.
- nyers: Véleményét ha kell, ha nem, kimondja. Rosszabb helyzetekben is lazán odalöki a "Ez borítékolható volt." vagy "Megmondtam, hogy nem fog sikerülni." és társait, nem érdekli, milyen érzéseket kelt másokban. Fogadják el a valóságot, nem kell szépítgetni azt. Természetesen képes szebben is megfogalmazni a mondandóját, minden attól függ, mikor és milyen helyzetről van éppen szó.
- szeszélyes: Az idő előrehaladtával teljesedett ki benne ez a tulajdonság. Vagy talán mindig az élete aktuális szakaszára fogták rá viselkedését. Gyerekként, később kamaszként, s most, a fiatal felnőttek életét éli, nem csoda hát, ha olykor kiszámíthatatlan.

Kapcsolati jellemzők

Felszínes barátokban bővelkedik, akik mindössze a felszínét kapargatják annak, mit is rejt Sonja valójában. Ilyeneket nem esik nehezére szerezni, és igazából úgy is tűnhet, neki ez teljességgel megfelel. Azok kevesen, akik ismerik, mint például a nővére, Libby, képesek átlátni az álcán, habár akkor is szereti elbagatelizálni a dolgot. Az efféle figyelmet annyira nem szereti.
Visszatérve Libby-re és a családra: Sokat köszönhet nekik, amivel tisztában van, s azt is pontosan tudja, rájuk bármikor számíthat. A család fontos, ad egy biztonságérzetet, épp ezért néha-néha hazatalál, "kötelességnek" nevezi a látogatásait, holott ennél jóval többet jelent neki.
Igaz barátai, akik szintén támaszt nyújthatnának nincsenek, az ő kapcsolatai a "pletyka" árnyékában nőnek, nem ad ki olyan gondolatokat, érzéseket, nem csinál semmit, ami aztán rossz fényt vethet rá. Míg ezt tartja szem előtt, valószínűleg nem is nagyon lesz olyan, akit közel engedne.
Szerelmi életére is a felszínesség jellemző, többségében olyan partnereket talált, akikkel néhány hónapig jól mutatnak egy-egy újságcikk erejéig, vagy a közes projektmunka kapcsán találnak egymásra, de fiatalnak tartja magát ahhoz, hogy komolyabban gondolkodjon.
Nincs ellenére a nyitott kapcsolat, jelenleg is ebben él. Meg lettek húzva határok, de egyébként tökéletesen megfelel neki, ami van. "Ettől még ugyanúgy szerethetem, nem?"

Sonja, az ember

Nem az a valóságtól elrugaszkodó típus, már, ami a természetfeletti létezését illeti. Nem érdekli egyáltalán, fel sem merül benne a gondolat, hogy a filmekben látott dolgoknak lehet bármilyen valóságalapja, aki ezt merné állítani azt kinevetné. Nincs ideje ilyesmivel foglalkozni, sokkal több, fontosabb teendője is akad ennél. Ha valaha is kiderülne, nos, megjósolhatatlan, miként fog rá reagálni,

Elõtörténet

#gyerekkor #kisercegno
  A közönség imád! Nincs mit tenni, ha a tehetség virágzik abban gyönyörködni kell. Anya szerint ez pontosan így van, mindenki odáig van értem bárhol jelenek meg. Nekem van a legszebb hullámos hajam, és a piros lakkcipőmön megcsillan a fény. Imádom! Akkor is, ha kicsit szorít, mert nem volt belőle a méretemben, de anya szerint ennyi belefér és én hiszek neki. Amúgy sem mondhattam volna ki ezeket hangosan. A cipő, a feltűzött hajam kilógó tincsei állandóan a szemem előtt ugrabugrálnak, és folyamatosan attól félek, rálépek a ruhám szélére és orra esem. Hogy nézne már ki, ha felbuknék mindenki előtt? Nem tehetem meg, muszáj emelt fővel végigsétálnom a színpadon, angyali mosollyal, huncut pillantással, mert ettől az emberek "elalélnak", anya szerint. Egy hatévesnek, karrierje küszöbén ez a minimum, amit meg kell tennie, minden sarat állnom kell, hogy tökéletes legyek.


#edestizenketto #nezzetekram
Tizenkét éves vagyok. Pont ma töltöttem be. Kértem egy csokihabot a repülőgépen, hogy megünnepeljem, de anya nem engedte, hogy megegyem. Muszáj csúcs formában lennem, este ragyognom kell, akár egy fényes gyémánt. Jobban belegondolva, bűntudatom van, amiért egyáltalán eszembe jutott a hab gondolata. A víz sokkal egészségesebb.

#tizenhatlettem #felnonikiraly #legszebbmosolyom
  Már elértem azt a kort, hogy a nagyok közt indulhassak az állami versenyen, ahonnan egyenes út vezet akár a világ színvonalig. A legszebb ruhákat próbáltam fel, kétszer cseréltettem ki a hajamba rakott virágot, mert az egyik túl sötét bordó volt, a másik nagy, de most se vagyok elégedett. Nem értik ezek a dolgukat. Nincs idő másik stylistot kérni, pedig annyira megtenném!
Te jó ég, mi az a csillogós cipő, amit felém hoz az a bamba képű nő? Ez vicc, ugye?!

#Libbyvelazelet #legjobbnover #tanacsoktolem
- Libby, ha ilyeneket eszel, soha nem lesz normális alakod - vetem oda neki egy délután, mikor látom, hogy tömi magába a cukormázas süteményt. Nem, eszembe sem jut, bárcsak ehetnék én is belőle, a diétám is tiltja, plusz elég ránéznem és elkap a hányinger. De ő megeszi, mindet, az orrom előtt.
Borzasztó.
És mégis boldognak látszik. Mosolyog.Ő holnap is felkel, beáll a pultba, cseverészik és nincs rajta az a nyomás, amivel én végig küzdeni fogok a reptéren beszállásra várva. A nővérem élete annyival egyszerűbb. Na, meg céltalanabb, habár ez látszólag egyáltalán nem érdekli, amiért be kell vallanom, kicsit irigylem. Talán hagynom kellett volna, hogy az eszem vezessen, és sokkal inkább a talajon maradni, mintsem szárnyalni. Akkor most az egyetemi felvételi elbeszélgetésre készülnék, nem egy fotózásra New Yorkban. Átgondolnám az előre megírt beszédem, minden témát szétszednék, ami felvetődhet és olyan érvekkel állnék elő magamat fényezendő, amik nem tűrnek ellentmondást. Mert mégis melyik egyetem ne akarna diákjának tudni engem? Megvan bennem minden, amire szükségük lehet, hogy kiemelhessenek egy mintadiákot a tömegből. Vajon sejtik, mit szalasztanak el ezzel? Nem, még tulajdonképpen én sem. De legalább lesz egy menő, sikeres karrierem, ami határozottan felfelé ível, nekem álltak össze a csillagok egy szép, tökéletes képpé, innen egyenes az utam előre.
Ma korábban lefekszem, nem akarok ezen agyalni tovább.

#ujraotthon #roseharbor #kisvarosielet
Közel hat hónapja nem jártam a városban, és most valamiért mégis átsuhan a taxi a Rose Harborba érkezők köszöntő táblája mellett. Nem tudom, minek jöttem ide. Talán feltöltődni az ismerős közegben, elvégre ez lenne az otthonom vagy mim. Most eléggé pang a casting-világ, vagy csak nem találom a helyem, de már küldtem a repülőgépről is pár helyre a portfóliómból, úgy érzem, sikerülni fog. Szeretnék ismét a városok hatalmas plakátjain szerepelni, ezúttal a középpontban pózolva.
Addig is, míg elérkezik az én időm, látogatást teszek a kedves családomnál, nehogy szememre vessék, már feléjük sem nézek. Ami részben igaz, csak az ok rajtam kívülálló, mivel a munkám lefoglalja minden időm. Nekem nem nyolctól hatig tart, mint másnak, sokszor szinte bent éjszakázom, aminek eredménye, másnapra minden vagyok csak kipihent nem. A show-nak viszont folytatódnia kell. Ezek most mindössze emlékek, amelyek sóhajt csalnak ki belőlem, s közben a taxi megérkezik a panzió elé.

#2022 #ujev #LA #RH #ismetotthon
Az egyik legjobb parti volt, amin részt vettem. A pezsgő hidegen csorgott le a torkomon, a zene hangos volt, a basszus szinte mellkason ütött minden pillanatban a hangszórók felől, de imádtam. Rengeteget táncoltam, teleraktuk a közösségi médiát boldogságot árasztó képekkel, ám arra különösen figyeltem, nehogy hibát vétsek, egyetlen porcikám sem kívánta, hogy szaftos pletykák kapjanak szárnyra emiatt. Lezártunk egy nagyszerű évet és nyitottunk egy újat tele új lehetőségekkel.
Miután hangosan, szinte kiabálva számoltunk vissza és csilingelni kezdtek a hangok, na, meg a poharak a telefonomért mentem. Volt valaki, akivel feltétlenül osztozni akartam ezekben a percekben, de nem értem el és ez zavart. Végül küldtem neki egy üzenetet és leráztam magamról a dolgot. Pontosabban úgy tűnhetett, ezt tettem, utólag belátom, kissé túlgondoltam a dolgokat, de akkor épp rosszul esett. A távolság ellenére azért fontos vagyok neki.
Ezzel nyugtattam magam pár nappal később is a reptéren állva. Vártam a beszállásra, közben ujjaim a telefon kijelzőjén korcsolyáztak. Olyan édes tud lenni! Nehéz is rá haragudnom, amikor ilyen szépeket ír. Mielőtt elindult volna a gép, küldtem neki egy csókdobós szelfit.
Néhány hónapig magam mögött hagyom a világom, visszatérek a szülővárosomba egy hosszabb szünetre. Szükségem is van rá, és szeretnék is több időt tölteni azokkal, akik Rose Harborhoz kötnek. Mindenkivel, akivel érdemes és akivel szeretnék. A többiek nem számítanak.



Közeli rokonság

Libby Fischer: Becks karaktere  - ember -  testvér
Deborah Fischer: njk - ember -  édesanya
Lou bácsi: njk - ember -  valamilyen szálon rokon (amolyan nagybácsinak tekintik)
Vendég
Vendég
Anonymous

Sonja Fischer Empty
TémanyitásSonja Fischer EmptyCsüt. 6 Ápr. 2023 - 16:23

Gratulálunk, elfogadva!
Kedves Sonja!

Ugye szólíthatlak a keresztneveden? Hiszen annyi idős lehetsz, mint az unokám, bár meg kell hagynom, jól tartod magadat... Csodálkozom is. Aki a divatvilágban van, mindig olyan... életunt? Sápadt? Lelketlen? Oh, de te hiszen tündökölsz!
Mondjuk most, hogy jobban megnézlek... a szemed tompa, nem csillog olyan lelkesen, mint a nővéredé. Biztosan jól vagy, gyermekem? Ah, ne vedd magadra, kérlek! Csak aggódom és egyben azért örülök is, hogy visszatértél városkánkban.
Kérlek, amint időd engedi, ezt a maradék néhány papírt még töltsd ki. Tudod, formalitások, hogy itt is megtaláljon a posta.

Ezek kötelezőek, elmulasztásuk szankciókkal járhat, így mindenképpen látogasd végig őket mielőtt a játéktérre tévednél!

Szépséged határtalan, mosolyod vakító, de hát ilyenek ezek a Fischer-lányok. Le sem tagadhatnád, hogy Libby húga vagy. Ugyan már! Már megint miért nézel ilyen csúnyán? Emlékszem még, mikor kis pelenkásként etted a homokot!
Jaj, ne fintorogj, lelkem, még a végén ráncaid lesznek és úgy végzed, mint Mrs.Montgomery! Jó, az öreglány totál bolond – persze, én is öreglány vagyok, köszi, szívem. De talán a mosómedvéktől tényleg óvakodnod kellene. Azt beszélik, hogy szép szál legényekké változnak az éjszakára és ártatlan, tudatlan fiatal lányok fejét csavarják el. Persze, képletesen. A fejedre nem kell vigyáznod, csak a szívedre. Hidd el, ezek nem a legmegbízhatóbb alakok. Egytől-egyig csapodár. Jól gondold meg, kivel állsz le.
Oh? Menned kell?! Hát de még alig múlt...
Jó, menned kell. Kénytelen leszek beletörődni, igaz? Pedig aztán... tudnék mit mesélni.
Oh... még egy kérdés! Adrian Redwine eljegyezte már a nővéredet? Olyan szép pár azok ketten! És a Redwine-család! Most élik fénykorukat, hidd el nekem, a testvéred a lehető legjobb helyen van köztük. Semmi mosómedve és elborulás... nem úgy, mint... hát Mrs.Montgomery... Természetesen.

Drágám, már csak annyit mondanék el, hogy a fórum a felhasználók számára is tartogat néhány plusz lehetőséget, nézz szét, és próbáld ki bátran a neked tetszőt.

Amennyiben kérdésed van, mint mindig, a discordon a rendelkezésedre állunk! Köszönjük, hogy itt vagy!







admin.
Admin
A staff
Admin
Elõtörténet :
Sonja Fischer Dad5623e64ffe52e1fd958cd231591bec5d62aeb
az élet írja
Titulus :
Könyörtelen diktátor
Kapcsolatban :
Zenedoboz :

Karakter idézet :
Télen a természet visszavonul, megpihen, és erőt gyűjt egy új kezdethez. Ezt mi is megtehetjük, kis barátom.
Play by :
Arcátlanul arcnélküli
༄ ༄ ༄ :
Sonja Fischer B33f683b8dda320cc683c9db3762a601aa3d7083
User :
staff

Sonja Fischer Empty
 

Sonja Fischer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Libby Fischer
» Fischer sisters