Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 132 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 132 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (144 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 19:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Fordul a kocka - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

Fordul a kocka - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Fordul a kocka - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Fordul a kocka - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Fordul a kocka - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Fordul a kocka - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Fordul a kocka - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Fordul a kocka - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Fordul a kocka
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásFordul a kocka - Page 2 EmptyHétf. 15 Ápr. 2024 - 16:25

We all have weak moments
ft. Charles T. Manx
A mindennapokban is olyan vagyok, aki keresi a testi kontaktot a másikkal. Sokszor megölelem apát és a bátyámat otthon, puszikkal halmozom el Lily-t,  a barátoknak is szeretek ölelést adni, de nem fukarkodom ismerősöknél de még idegeneknél sem egy-egy bátorító kézszorítással. Vagy ha más nem, épp csak hozzáérni a másik vállához vagy karjához. Tapasztaltam, mennyit tud jelenteni, sokszor többet érnek, mint a szavak. Persze nem mindenki szereti, de én szeretem adni, ha van rá lehetőségem. 

Ilyen égető szükséget egy ölelésre viszont rég éreztem, így hálásan fogadom Charlie közeledését, és már-már olyan kétségbeeséssel borulok a nyakába, mintha nem lenne holnap. Nem szól, türelmesen vár, míg csillapodnak a könnyeim, és alábbhagy a zokogás, én pedig képes vagyok elhúzódni és visszaereszkedni korábbi pozíciómba. Az ajkaimra kell harapnom, hogy ne kezdjem újra a sírást, mikor kedves, gyengéd, vigasztaló hangon szól hozzám. Általában én vagyok az, aki így fordul másokhoz, nem hozzám szoktak így beszélni. Ingatni kezdem a fejem. -De nem eshet szét. Kötelességeim vannak. Nem eshetek szét. - meg kell köszörülnöm a torkomat, hogy egyáltalán értelmes szavakat tudjak formálni.

Bár az ölelés véget ér, hagyom, hogy megfogja a kezem - erőt ad a belőle áradó nyugalom. Próbálok ebből meríteni, hogy össze tudjam szedni magam, hogy aztán szegényre rázúdítsak mindent, ami nyomja a szívem - legalábbis nagyvonalakban. -Nem akarlak feltartani. - ösztönösen ezek az első szavaim, mikor kéri, meséljek. Elvégre biztosan tartott valahova, nem célirányosan ide indult, hogy aztán itt a sirámaimat kelljen hallgatnia. Nem élhetek vissza az idejével. Csendben maradok egy kicsit, hagyok neki időt, hogy felálhasson és elmehessen. Nem haragudnék rá, sőt, én érzem rosszul magam, amiért telesírtam a felsőjét. 

Ha marad, akkor viszont engedek a fülembe sutyorgó hangnak és belső farkasom noszogatásának azzal kapcsolatban, hogy avassam be Charlie-t. Megbízom benne feltétel nélkül - ilyen ember pedig kevés van. Így is azonban nehezemre esik megszólalni. Azt se tudom hol kezdjem. -Eltűnt néhány gyógyszer a központ raktárából. Azt hiszik én voltam, a rendszerben azt látják, hogy voltam bent anélkül, hogy regisztráltam volna, mit hozok ki. Sose csináltam még ilyet, mindig szabály szerint járok el. - magam elé bámulok, szabad kezemmel továbbra is a zsebkendőt gyűrögetve. Szavaimmal nem csak beavatom Charlie-t, de magamat is győzködöm. -Talán elment az eszem, és tényleg én voltam. Csak nem emlékszem. - megrázom a fejem, annyira nem vallana rám, mégis, nem tudom mi lehet rá a magyarázat. 

-Ezen gondolkodtam, mikor nem figyeltem Lily-re. Leesett a kanapéról mikor le akart mászni. Ha nem az egyik párnára esik, akkor az ijedtségen kívül más bajunk is lenne. - nem egyedül voltunk otthon, Rick és apa is a házban volt, a konyhában bütyköltek valamit. A sírásra jöttek be. Miután pedig én is meggyőződtem hogy nincs sérülés, utána jöttem el ide. Nem tudom, hogy nézek majd a bátyám szemébe, amiért veszélyeztettem a lánya testi épségét. Az is lehet, hogy megharagszik és többet nem bízza majd rám Lily-t. Talán meg is érdemelném. 



No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Fordul a kocka - Page 2 296245
༄ ༄ ༄
Fordul a kocka - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Fordul a kocka - Page 2 Empty
TémanyitásFordul a kocka - Page 2 EmptyHétf. 15 Ápr. 2024 - 12:16

Megszakad érte a szívem. Mindig mindenkinek tartja a vállát, mindig mindenkiért tartja a hátát, viszonzást azonban sosem kapott se tőlem, se mástól. Egyszer sem. Úgy tűnt, nincs rá szüksége, büszke hajthatatlansággal vette az élet minden akadályát. Olyan volt, mintha egyetlen hatalmas, kifogyhatatlan erő- és energiaforrás lenne. Még a hangulata sem ingott meg soha az iszonyú túlórák és az otthoni teendők meg a falkafeladatok súlya alatt, mosolygós és huncut ráncai eltörölhetetlenek voltak a szeme sarkából. Én pedig, amilyen fafejű vagyok, egyszerűen csak elhittem, hogy ez így is mehet. Néha ugyan piszkáltam őt, hogy pihenjen vagy hogy vegyen magának is abból a bizonyos kondérból, de valójában nem törődtem vele, hogy szót fogad-e; hogy szüksége van-e másra is a hanyag szurkálódáson kívül vagy hogy mit érez, amikor sokadjára is mást helyez maga elé, holott rég rajta lenne a sor. Nem vigyáztam a barátomra, akinek az életemmel is az adósa vagyok.
Még csak az sem tűnt fel, milyen kimerült és boldogtalan.
A megjavulni képtelenek bűnbánó gyengédségével karolom át, és közelebb húzom, hogy a kabát hajtókája mögött, a kulcscsontnál a szvetter puha anyagába fúrhassa az arcát. Mert ha nem húzom ide, még képes és csak szipog majd a levegőbe, nehogy összemaszatoljon. Tenyerem a hátán, a hevesen verő szív mögött, a másik a vállánál, hogy nekem dőlhessen, arcomat pedig a fejéhez támasztom, ahogy a farkasaink tennék, ha négy lábon ért volna a jelenet. Hagyom, hogy teljen az idő, ő pedig végre zokoghat mint a záporeső. Magától sosem láttam feszültséget oldani, sosem láttam könnyet az arcán és dühöt sem. Most az utóbbit se bánnám, talán járna is egy nyakleves a vakságomért, amelyet némán viselt, és ha most nem találok rá, talán tudatlan is maradok örökre.
- Drága Mara - dünnyögöm vissza, vigasztalón megdörzsölve a hátát egy kicsit, még ha a szavakban nincs is nagy vigasz. - Ez ilyen. Néha minden szétesik.

Engedem, hogy kibontakozzon az ölelésből, nem kapaszkodunk össze már és végignézhetem, ahogy esetlenül végigmázolja megázott, kipirult arcát a zsebkendővel. Én most is féltérden, a sarkon üléshez valami képesség hiányzott belőlem mindig. Talán nem vagyok elég hajlékony. De az arcunk így is egymagasban van és ez a lényeg. Kinyúlok a kezéért, és ha engedi, a kezembe fogom, csak úgy lazán, szorongatás vagy bármi más nélkül, hogy összeérjünk egy kicsit. Tudom, hogy az ilyesmi sokat enyhít a mardosó magányon. Általában. Nem vagyunk egyformák, és Marának ezzel az oldalával - a sebezhető, az emberi oldalával - először találkozom. Úgy lesz, ahogy neki a legkevésbé kényelmetlen.
- Sajnálom - fintorítom el az orromat egy cseppet, pár másodpercre csak, ahogy rám dobálja a sok lapátnyi balszerencsét. Szelíden támasztom a fent behajlított térdemre az államat, kicsit figyelve a gyűrögetést. A pillantásomat csak apró másodpercekig hagyom az arcáról elrebbenni. - Elmeséled? Ami történt. Utána mindig jobb egy kicsit.



There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
Fordul a kocka - Page 2 UjObPmH
User :
hellebore

Fordul a kocka - Page 2 Empty
TémanyitásFordul a kocka - Page 2 EmptyPént. 12 Ápr. 2024 - 16:15

We all have weak moments
ft. Charles T. Manx
Gyenge vagyok. Szánalomra méltó. Nekem annak kellene lennem, aki vigasztal másokat. Aki ott van és segít ha kell. Nem itt kellene bujkálnom, és kisírni a lelkemet is. Most azonban csak erre futja. Egyedül akartam lenni. Mégis, mikor Charlie megjelenik, megörülök neki. Annak nem, hogy így lát, de annak, hogy van akkora szerencsém, hogy egy jó barátot sodort most ide mellém az élet, annak nagyon is.

Érzem, ahogy a belső farkasom is megörül az övének. Nem is vártam mást - talán a bordaketreceim mögé zárt négylábú hamarabb elnyerte Charlie-é bizalmát, mint én a férfiét még az elején. Fejemet ingatom. Nem vár meg. Most kellene jól lennem. Kiborulnom se szabadott volna. A problémák attól nem fognak megoldódni, ha én itt itatom az egereket és sorra töröm az üvegeket - amikkel utána szépen el is vágom a kezemet. Nem, ez így nincs jól. 

Szinte fel sem fogom a mozdulatot, amivel elveszem a felém nyújtott zsebkendőt. -Köszönöm.- akarom mondani, de csak erőtlen hápogásra futja. De azért remélem Charlie tudja, hogy hálás vagyok. Talán nem kellenek hozzá szavak. Amikor felajánlja az ölelést, még be se tudja fejezni a mondatot, fordulok, és karjaim máris szinte kétségbeesetten kulcsolódnak össze a nyaka mögött - nem fojtogató módon természetesen, de érezhető a mozdulaton, mennyire nagyon szükségem van most erre. Némán potyognak a könnyeim a ruhájának vállára, remélhetőleg nem teljesen tönkretéve azt. 

Nem tudom meddig maradok így. Elveszítem az időérzékemet, de hamarosan valamennyire apadnak a könnyeim. -Minden szétesik, Charlie. Minden. - motyogom még mindig őt ölelve, de ajkaim közel vannak a füléhez, így gyaníthatóan érti a szavakat az artikulálatlanság ellenére is. Kibontakozom az öleléséből, visszaülök a sarkaimra, és eddig balomban szorongatott zsebkendőt ismét igénybe veszem, és letörlöm az arcom. Tenyeremen a seb begyógyult annyira, hogy már nem vérzik - immár csak rá van száradva a vörös folyadék.

- Lehet, hogy ki fognak rúgni. Lily majdnem eltörte a karját, mert nem figyeltem oda. Megjelent valaki a múltamból, aki összezavarta a fejemet. Nem tudok aludni. Nem tudok enni. - mint aki a heti lottószámokat sorolja, úgy zúdítom rá Charlie-ra az egészet. Az agyamban szépen el volt rendezve polcokon minden. Rend volt, én pedig tökéletesen tudtam funkcionálni. Most pedig minden leborult. -Nem bírom...- ezt már szinte csak lehelem magam elé. Már csak hüppögök, talán kifogytam a könnyekből. Talán ez az elkeseredettségnek már egy következő szintje. Nem mozdulok, magam elé bámulok, csak a zsepi sarkát gyűrögetem.



No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Fordul a kocka - Page 2 296245
༄ ༄ ༄
Fordul a kocka - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Fordul a kocka - Page 2 Empty
TémanyitásFordul a kocka - Page 2 EmptyHétf. 8 Ápr. 2024 - 7:54

Nem hiszem, hogy valaha láttam őt így.
Nem a zokogásra gondolok, nem az elkeseredettnek tűnő, szétcsúszott állapotra, nem a vérre meg a könnyekre, noha ezek ugyanígy igazak lennének. Az elhúzódásra gondolok. Arra, hogy bevette magát ide, ahol egy átlagos napon senkivel nem lehet összefutni. Miért? Bután nézek rá. Négy év kevés volt ahhoz, hogy én, aki mindig csak saját magával törődik elgondolkodjak rajta, a körülöttem élőknek szüksége lehet-e valamire. Hogy akit egyébként szeretek is, azt bántja-e néha valami. Hát most itt a válasz. Kérdés nélkül.

Egy pillanatig figyelem, ahogy igyekszik lerázni magáról a sírógörcsöt, de ez nem olyasmi, amit az ember csak úgy ledobhat, ha megelégelte. Megázott arcába vért ken a tenyeréből, hosszúszálú szőke haja összetapadt és átnedvesedett elöl; két-három szívdobbanásnyi ideig csak bámulok, hátha elküldene. De nem teszi. Úgyhogy maradok. Farkasom belül aggodalmas kaffantással nyomakodik az övé felé, aztán rövid, szűkölő nyafogást hallat egyszer, kétszer, háromszor: a nőstényt próbálja rávenni, hogy közelebb engedje magához.
Halkan szólalok meg. Az emberi hangom, amit olyan jól ismer, bársonyosan és melegen nyugodt, akár egy üresben járó sorhatos motor.
- Később is összeszedheted magad, tudod. Megvár.
Leguggolok melléje, aztán leteszem a bal térdemet a padlóra, hogy stabilabban megálljak. Ennek az ingnek nincs zseb a mellén, a kabátom belső zsebéből húzom elő a zsebkendőt, amellyel biztos találkozott már korábban - ez a példány paisley mintás szürke alapon. Ha széthajtogatja, az egész arca is bőven belefér. De széthajtogatom én, mielőtt finoman a markába nyomnám. Már ha engedi.
- No, gyere ide - fűzöm akkor hozzá gyengéden. - Szabad megölelni? Csak egy kicsit. Ameddig jólesik.
Rábízom. Ha engedélyre utaló jelet látok rajta, akkor átkarolom. Nem vagyok igazán nagy ember, de elég hosszú karjaim vannak; könnyen átérem még az ő izmos hátát is. Nem szorítom magamhoz, és nem is teszem rá a kezem sehol - előtte fogom össze a kettőt lazán, balom ujjai a jobb csuklómat tartják. A homlokomat finoman nekidöntöm a szőkehajú koponya hátuljának, hogy támaszt érzékelő fejét ne szédítse el annyira a kitartó gyötrődés. Kétségbeesett hőség süt belőle.
Halkra fogott hangon dünnyögök a hideg levegőbe mögötte.
- Nem kell semmit mondanod. Jó? Csak ha akarod.



There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
Fordul a kocka - Page 2 UjObPmH
User :
hellebore

Fordul a kocka - Page 2 Empty
TémanyitásFordul a kocka - Page 2 EmptyVas. 7 Ápr. 2024 - 17:52

We all have weak moments
ft. Charles T. Manx
Ha azt akarom, hogy ne találjon most rám senki, akkor talán nem kellene hangoskodnom. Visszafoghatnám a zokogást, de az üvegek falhoz vágását mindenképp hanyagolnom kéne. De nem teszem. Nehezen tudom kontrollálni magam ebben az állapotban. Szerintem utoljára anya halálakor volt hasonló kirohanásom, de az is már régen történt. Azt hittem, azóta megerősödtem. Elhittem, hogy erős vagyok, rendíthetetlen. Az a kőszikla, aki stabilan ott van a családjának, a barátainak, a kollégáinak, nem utolsó sorban pedig a falkának. Tévedtem. Csak rám kell nézni - vagyis a legjobb az lenne, ha senki nem nézne rám. De nem jön össze.

Rosszul emlékeztem - elfelejtettem bezárni a raktárat. Pedig ha megtettem volna miután bejövök, kintről csak több farkas együttes erejével lehetett volna kinyitni. Nem véletlenül hozzuk ide az újonc farkasokat tombolni az első farkasos teliholdjaik alkalmával. Hallom a súlyos fémajtó nyikorgását, majd a felém közelítő lépteket. Bár a szememet könny ködösíti és a sírástól az orrom is eldugult, felismerem Charlie-t. Egyszerre örülök is meg nem is. Betévedhetett volna ide akár például Pepper is. Ő mondjuk ígyis-úgyis viccet csinál belőlem. Charlie azonban más. Ő valószínűleg nem ítél el, mégis, előtte még jobban szégyellem magam, hogy így lát.

Csak a szemem sarkából pillantok rá, majd vissza a combomra és a véres farmerra. Nem tudok a szemébe nézni. Nem kellene, hogy gyengének lásson - nem akarom, hogy másképp tekintsen rám ezek után. -Jól… vagyok…- hüppögök, szavaimat szinte alig lehet érteni. -Mindjárt összeszedem…- eddig jutok a mondatban, ami egyértelmű, hogy hazugság. A zokogás ismét kirobban belőlem, kezeimet az arcomba temetem. Egyszerre akarok inkább egyedül maradni, és vágyom egy baráti ölelésre. Nem koszolhatom azonban össze Charlie ruháit - nem utolsó sorban pedig bizonyára most tört össze benne egy életre az erős Mara képe.

-Jól…vagyok…leszek…- erőltetem a szavakat, zsepi híján a pulóverem ujjába törlöm a szemeimet, de nem sokat ér - a letörölt könnyeket újabbak váltják fel. Mintha megnyitottak volna egy csapot, aminek aztán eltört a fogantyúja. Továbbra is képtelen vagyok a férfi felé nézni - ha egyáltalán itt van még. Azt is megérdemelném, ha elment volna. Elbuktam saját szerepemben, és most egyedül kellene felállnom belőle.





No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Fordul a kocka - Page 2 296245
༄ ༄ ༄
Fordul a kocka - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Fordul a kocka - Page 2 Empty
TémanyitásFordul a kocka - Page 2 EmptyVas. 7 Ápr. 2024 - 16:45

A legfinomabb halat és rákot a kikötői étkezdében kapni, ámde parkolni egy rémálom errefelé. Mi több, a dokkokhoz közel egyenesen lehetetlen: a legtöbb helyen tábla tiltja - ezzel kapcsolatban nincs szükségem újabb leckékre, már az elsőre sem volt -, de van, ahol egyszerűen csak nem lehet biztonságosan elférni, ha az ember nem szeretne karcokat és horpadásokat összeszedni. Vagy egy árhullám esetén a kesztyűtartóból is vödörrel merni a vizet. Egyszóval, ha ráklábakra fáj a fogam, Rose Harborben sétához kell öltöznöm. Cseppet sem bántam, könnyű átmeneti kabátot meg vékony szvettert elég volt az ingem fölé húzni - szürke alapon kék kockás, mint a nadrágom -, laza csomóra kötött bokacsizmám pedig ennél hűvösebbet is elbírna. Valószínűleg jó döntés - mire visszafelé jövök, biztosan hűvösebb lesz.
Vagy esni fog.
A lehetőség túlságosan vékony szálon függ a fejem felett, ahogy Delaware államban, az óceán mellett mindig.
Nem tud érdekelni.

A falka raktárai felé kerülök, erre végig látni a nagy vizet. Megállnék bámészkodni, de annál éhesebb vagyok és ---
mi volt ez?
Hát üvegcsörömpölés, mi más. Ezer közül is megismerném a hangot. A fülemet hegyezem, márpedig a fülem kifogástalanul finom műszer; a raktár visszhangjait csalhatatlanul elfogja és aztán a további neszeket meg a szipogást is. Valami - valaki - matat a vastag fal meg a vékony ablakok mögött. Az orromat idelent eltömítik a szagok; a tengeré, amely ingerlően sós meg a kikötő állott hal- és szemétbűze és persze a legfinomabb, a nagy hajók óriás, csupaizom dízelmotorjainak részegítő kipárolgása... de azért a falkatárs illatát így is kiérzem a kavalkádból. Ez Alec Ward érdeme. Nélküle ennyire sem bízhatnék meg az orromban. Benyitok a raktárajtón. Félig-meddig készen állok rá, hogy elfussak, ha olyasvalakit találok, akinek jobb volna a háta mögött maradni.
És megérzem a vérszagot. Idebent már erős.
És meglátom Marát. A földön.
És meghallom a zokogást.

Nem is emlékszem hirtelen, hogy kell elfelé futni, de biztos úgy, ahogy most befelé indulok meg, fürgén és csak a talpam első felével a cementpadlóhoz érve, mintha csak a tisztesség kedvéért tenném le a lábamat, nem szükségszerűségből. Másfél szívdobbanás csupán Mara mellé érni, a szívem lassan ver most persze, riadalom fékezi, de akkor is gyors voltam. Olyan keservesen sír, mint aki soha többé nem is fogja már abbahagyni.
- - szólítom meg finoman, mindenekelőtt egy cseppet várva, hogy reagálhasson valamit. A kezemben ott bizsereg az inger, hogy a vállára tegyem... vagy felsegítsem és megöleljem, de először mindig a beleegyezése kell. Ez túl fontos. Még ő maga is ezzel kezdte annak idején, amikor a saját mocskomban feküdtem itt. Végigjáratom kuporgó, összemaszatolt alakján a tekintetem, s ha az ilyen érintés tapintható lenne, Tamara Mason simogatást érezne a hátán. - Ne haragudj, de meghallottalak.



There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
Fordul a kocka - Page 2 UjObPmH
User :
hellebore

Fordul a kocka - Page 2 Empty
TémanyitásFordul a kocka - Page 2 EmptyPént. 5 Ápr. 2024 - 9:39

We all have weak moments
ft. Charles T. Manx
Hangos csörömpöléssel robban szét a sörösüveg, majd még egy, ahogyan a falnak vágom azokat. A szilánkok szétrepülnek a kikötőben található egyik raktárépületben, ami a falkához tartozik. Nagy csoda, hogy üresen találtam, de kivételesen örültem neki. Muszáj voltam egyedül lenni, és - bár nem jellemző rám - tombolni, kicsit törni-zúzni. Ez nem az én stílusom, de olyan szintű feszültség van most bennem, hogy ha nem lennék teljesen ura a bennem élő farkasnak, tuti biztos, hogy négy lábon rohannék ki a világból. Erre itt vagyok, és tönkreteszem a raktárat, amit gyűlésekre vagy épp a fiatal farkasok első átváltozásait szoktuk végigasszisztálni itt. Nem véletlenül vannak karmolásnyomok a padlón és a falon is. 

Elszégyellem magam. Otthon kéne lennem, főzni apának, Rick-nek, ellátni a Lily körüli dolgokat. Ehelyett itt vagyok. Önző vagyok. Csapzott hajjal, hangosan szipogva vonszolom oda magam az üvegcserepekhez. Fel kell szednem, mielőtt valaki belelép. Rögtön az első éles darabbal megvágom a tenyeremet. Nem mély és hamar be is fog gyógyulni, de eléggé vérzik. Felnyögök, majd térdre rogyok. Kirobban belőlem a zokogás, arcomat a kezeimbe temetem, jelenleg azzal sem törődve, hogy így arcbőrömre, de még szőke tincseimre is kerül a vérből. Össze kellene szednem magam. De nem megy. Kimerültem. Fáradt vagyok. Rossz ápolónő, rossz gyermek, húg és nagynéni vagyok.

Lenézek a ruhámra. Világosszínű farmernadrágom koszos a portól és vértől. Fekete pulcsim sincs túl jó állapotban - de talán menthető minden. Majd kimosom, vannak trükkök a tarsolyomban. Egyelőre azonban ahhoz sincs erőm, hogy felálljak. Sarkaimon ülve, kezeimet a combomon támasztva potyognak tovább a könnyeim. Szerintem még zsepi sincs nálam - épp csak egy sporcipőt húztam fel, mielőtt elfutottam a Mason házból és meg sem álltam idáig. Abban bízom, jól emlékszem, hogy bezártam a raktárat. Nem szabad, hogy bárki meglásson így. Nem, Tamara Mason erős, és sosem omolhat össze. Nem láthat így senki.




No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Fordul a kocka - Page 2 296245
༄ ༄ ༄
Fordul a kocka - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Fordul a kocka - Page 2 Empty
TémanyitásFordul a kocka - Page 2 EmptySzer. 3 Ápr. 2024 - 10:27


Charles Talent Manx & Tamara Mason
2022.október eleje, a falka egyik raktárépülete.


No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Fordul a kocka - Page 2 296245
༄ ༄ ༄
Fordul a kocka - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Fordul a kocka - Page 2 Empty
TémanyitásFordul a kocka - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

Fordul a kocka - Page 2 Empty
 

Fordul a kocka

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2