Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (130 fő) Szomb. 20 Ápr. 2024 - 20:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


Besties Time.

to run from the memories that keep me up 'til dawn EmptyLuna Wheatfield
Ma 16:49-kor


Archie morzejelei

to run from the memories that keep me up 'til dawn EmptyTamara Mason
Ma 15:31-kor


Hello there, sis!

to run from the memories that keep me up 'til dawn EmptyAdmin
Ma 8:51-kor


Idegesítően idegesítő

to run from the memories that keep me up 'til dawn EmptyNoah Jacobs
Tegnap 18:44-kor


The tragedy of loss

to run from the memories that keep me up 'til dawn EmptyMaeve Fitzgerald
Tegnap 16:31-kor


Hey Beautiful!

to run from the memories that keep me up 'til dawn EmptyAnders Morton
Tegnap 12:53-kor


Calories don't count on weekends?

to run from the memories that keep me up 'til dawn EmptyLuna Wheatfield
Tegnap 12:53-kor


Friday night fun

to run from the memories that keep me up 'til dawn EmptyElodie Rhodes
Tegnap 12:24-kor

Megosztás
 
to run from the memories that keep me up 'til dawn
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
Témanyitásto run from the memories that keep me up 'til dawn EmptyVas. 5 Május 2024 - 12:15



Hogy nem vettem észre azonnal, hogy a medál amit a nyakamba aggattam nem is az enyém? Ezek mind egyediek, nem? A színe ugyanolyan volt, talán mintha itt-itt fakóbban tört volna meg rajta a fény, de nem vetettem rá különösebben nagy ügyet. Aztán ott volt a csigavonal, ami már egy kicsit gyanúsabb lehetett volna, mivel az enyém épp az ellenkező irányba gyűrűzött fel.
Hát persze, pont azt szolgálja, ami az enyém tökéletes ellentéte!
Hogy lehettem ennyire figyelmetlen és hanyag? Máskor inkább négyszer nézem meg mit akasztok a nyakamba, mielőtt még valami komoly problémát idézek elő. Mondjuk megátkozom saját magam. Ilyen egyébként van? Ami jobban bosszantott, hogy most már ő is tudta a titkomat. Vagyis nem voltam teljesen biztos benne, hogy azonnal levágja, de nagyon könnyű ennyiből most már kikövetkeztetni. De a gondolat jobban foglalkoztatott most már, hogy talán nem véletlenül verődtünk egy "kovenbe" mi mind. Mindenkinek lehetett valami problémája az erejével, amiről nem beszélt. Ha valaki ezek után azt mondja, hogy csak azért csinálta, mert jó buli, annak én kenem el a száját.
- Empata. - a testbeszédéből éreztem, hogy most én voltam lépéselőnyben, amiért megtudtam az ő titkát is. Nem mondom azt, hogy jó deal, de egyelőre nem akartam kiadni azt, hogy én is mennyire bizonytalan vagyok ebben.
Kit akarok áltatni, most mondta, hogy empata...
Leakasztottam a medálját a nyakamból, hogy felé nyújtsam. Cserélnünk kellett, attól én is nyugodtabb leszek csak. Mindenki visszakapja azt, ami őt illeti. De mégis valahol úgy éreztem ezek után én is válasszal tartozom neki.
- Úgy is festesz, mint aki mindenki problémáját cipeli épp a hátán. - nem akartam hazudni neki, most miért szépítsem a nyilvánvalót? A lányok mondjuk nem tudom mennyire értékelték ezt a fajta őszinteséget. De nem tudtam volna semmi olyat mondani neki, ami teljesen máshogy hangzik, mint amit most sugallok felé egyáltalán. Fifikás ügy.
Hailey kérdésére néhány őpillanat erejéig elhallgattam. Nem szerettem volna kimutatni a gyengeségem, de nem éreztem fair lépésnek, hogy ne mondjak semmit. Nem voltam egy azok közül a szarrágók közül, akik mindig mindenben csak arcoskodtak. Én nem vagyok képmutató.
- Ez a tiéd ellentéte. Nehezen megy a koncentrálás egyedül. - tekintetem végül az övébe fúrtam. Én nem voltam empata, de annál jobban érdekelt, hogy mit szól végül ehhez.
- Én az elemek formálásához értek. - szépen hangzik, igaz? A tárgyak mozgatása annyira snassz. De ha akarom, akkor megváltoztatom a helyzetüket is. Vagyis ezt szeretném. Ez lenne minden vágyam, mégis kegyetlenül távolinak érzem.
- Erről nem beszélsz senkinek, oké? És én is megőrzöm a  titkod.


Emme


As long as there is darkness, there will be dawn
..
Kay Llewellyn
A Llewellyn koven tagja
Kay Llewellyn
Elõtörténet :
Titulus :
végzett gimnáziumi diák
Kapcsolatban :
Családi kötelékben

Zenedoboz :
Karakter idézet :
"Dreams are interesting, but everything important happens when you're awake."
Play by :
Timothée Chalamet
༄ ༄ ༄ :
to run from the memories that keep me up 'til dawn De0add0aa27b0371b6303e80b2d77836bad711d6
User :
kaynemar


to run from the memories that keep me up 'til dawn Empty
Témanyitásto run from the memories that keep me up 'til dawn EmptySzer. 3 Ápr. 2024 - 16:02

I still trace our shadows across the midnight streets I'm trapped in these scenes that I would die to leave behind


Megint olyan érzés, mintha ezerfelé akarnék szakadni.
Az elmúlt néhány hónapban csak olyankor vettem le az amulettet, mikor kontrollálni tanultam az újdonsült felfedezett erőt, és olyankor is óvatoskodva, soha nem tömegben, soha nem a rosszabb napjaimon, amikor épp elég volt a saját érzéseimmel birokra kelni, nemhogy másokét is cipelni a vállamon.
Az ujjaim között forgatom Kay medalionját, nem csoda, hogy elkevertük, a megszólalásig hasonlít egymásra a kettő… épp csak minden bizonnyal valami teljesen másra jók, lehetetlen volna másra következtetni abból, ahogy a bennem lévő mágia viselkedik, mióta szándéktalanul elkoboztam a fiú amulettjét. Gondolom, ő sem örül ennek, még ha esetleg nincs is arról szó, hogy a háta közepére se kívánja a látványomat se – nem viselkedett ellenségesen, ami nem kissé lepett meg, most mégis azt érzem, hogy ha eddig nem is, hát ezek után minden bizonnyal gyűlölni fog.
Libbyt nem kell sokáig nyúzni, hogy engedjen el korábban, akármennyire is igyekszem, nehezen tudom titkolni a nyúzottságomat, mintha heteket töltöttem volna alvás nélkül ebben a pár órában az amulett nélkül. Pedig nincs is nagy forgalom az üzletben, mégis tele van a fejem és a mellkasom mások és a saját magam érzéseivel, mindenhol ott lüktet bennem a vágyódás, az aggodalom, harag és boldogság, és szinte lehetetlennek tűnik szétszálazni, hogy mi az enyém, és mit érzek másokon keresztül.
Szégyellem magam, de annyira bepánikolok ettől a váratlan helyzettől, hogy még ha más esetben tudnám is irányítani az erőm ennyi ember között, most egyszerűen képtelen vagyok.
Libby épp csak kicsit néz rám furán, mikor azt látja, hogy át se öltözöm: fehér kis kötényben, hajhálóval a fejemen pattanok a rolleremre és indulok a “találkozási ponthoz”, ami egész biztosan nem lehet más, mint az utcasarok, ahol összeütköztünk.
Nem sokat, de valamennyit várnom kell.
Szerencsére elég kihalt most a városnak ez a része, igyekszem ezt az időt arra használni, hogy lenyugtassam magam, hogy kicsit fellélegezzek, hogy kisöpörjem a magamból a mellkasomban tolongó érzéseket.
Mégis csak egy erőtlen kis mosolyra futja, mikor végül megpillantom a fiút.
Ez a mosoly is nagyon gyorsan lehervad az arcomról. A szűk családi kör és Maddisonon kívül nem tudja más, hogy mire használatos az amulettem, ahogy azt se verem nagydobra, hogy milyen nehezen tudom megzabolázni ezt az új erőt… Már nem mintha Kay nem tudná, hogy hadilábon állok a mágiával – elvégre ő is, pont ezért alkottunk egy kovent –, de valahogy mégis szégyellem, hogy úgy tűnik, mindenki rohamléptekben halad előre, míg én mintha még mindig egy helyben toporognék.
Megrázom a fejem.
– Elnyomja a képességem – vallom aztán be színtelen hangon. – Miután… Szóval… Ava után fény derült a képességemre. Empata vagyok – mégse rossz érzés kimondani, egyszerűen csak nem gondolok rá, hogy milyen szörnyűségeknek kellett történnie ahhoz, hogy fény derüljön az erőm mibenlétére, mikor már majdnem meggyőztem magam arról, hogy lehet nekem nincs is, és megtanulni se tudom… – Ami elég fun, de nehezebb irányítani, mint az ember gondolná. Vagy nem tudom, nekem nem igazán megy ösztönösen – vonom meg a vállam. Ahogy semmi sem, se a bájitalfőzés, bűbájírás, az amulettek felszentelése… Megrázom a fejem. – Csak így tudok emberek között lenni – húzom el a szám. – A tied mit tud?

Hailey Redwine
Koven nélküli boszorkány
Hailey Redwine
Elõtörténet :
Play by :
Dove Cameron
User :
soleil

to run from the memories that keep me up 'til dawn Empty
Témanyitásto run from the memories that keep me up 'til dawn EmptyKedd 2 Ápr. 2024 - 11:59



Sokszor próbáltam elképzelni, milyen azokkal beszélgetni, akikkel keresztül mentünk egy lány haláltusáján majd feltámasztásán. Egy évvel ezelőtt még minden annyira eleven és intenzív volt, hogy képesek lettünk volna akár egymás torkának is esni. Azóta sok minden történt, leginkább nem szóltunk egymáshoz, de Haileyt karácsonyig nem is láttam. Nem lepődtem volna meg, ha úgy kezdte volna taszítani mindannyiunkat, mint az ellentétes pólusú mágnes.
Nem számítottam arra, hogy Hailey ennyire kedves lesz. Mármint az utóbbi időben tényleg nem sokat beszéltünk és előtte meg akár vérre menően tudtuk egymást vádolni. Furcsa volt az egész, így csak egy bólintásra futotta. De erőt vettem magamon és megnyaltam a szám szélét.
- Azért ha valami nem jó a rollerrel, szólj és ránézek. - nem ezt akartam mondani, hanem azt, hogy azért a kisebb sebeket se vegye félvállról, de már mindegy volt. Azért felelősnek éreztem volna magam, ha szétbarmoltam a járgányát, mert én sem tudtam megállni. Hogy tulajdonképpen a koccanás kinek a hibája volt most nem akartam forszírozni, örültem, hogy megleltem a medálom. De még egy darabon figyeltem, ahogy elindult tovább.

A nap nagy része hamar elrohant, egyrészt mert a programom ugrott, így végül nem csak kiszaladtam a mólóra a holmimért, hanem akkor már kicsit segítettem is. Kikapcsolt valahogy a víz közelsége, elfeledtette velem a nyakunkon lévő érettségit, a napi koncentrálással járó fárasztó pillanatokat és azt, hogy beszélgetnem kellene most bárkivel is. Épp az egyik szabad kis vitorlást ellenőriztem, hogy megfelelően rögzítettél-e a cölöphöz, amikor kaotam az üzenetet.
Nagyot fordult velem egy pillanatra a világ, hogy realizálódott bennem amit Hailey írt.
Mekkora az esélye annak, hogy rájöjjön, mire való az én amulettem? És... az övé vajon mit tud? Kíváncsian pillantottam le a sajátomnak vélt aprócska tárgyra, hogy aztán tegyek egy kíváncsi próbát. Elpillantottam a kötélre és igyekeztem összpontosítani. Éreztem a fókuszt, majd egyszerűen nem csak hogy nem ragadtam meg vele semmit, még ki is vert a víz.
Mi az isten?
Ez a medál mégis mit tud? Újból lesandítottam a telefonomra és most már ráállt az ujjam, hogy visszapötyögjek neki. "Most. Találkozási pontnál". Azt már nem mellékeltem, hogy ahol összekoccantunk, azt értettem találkozási pontnak. Így is össze kellett szednem magam, hogy egyáltalán indulásra bírjam magam. A bringát majdnem végig toltam, annyira szétestem a próbálkozással, így biztosra vettem, hogy ő már ott lesz a helyszínen. Kellően bosszús voltam amiatt, hogy ezzel valami olyan infóhoz jutott hozzá, amiről nem szerettem volna ha tudna. De a kíváncsiság is erősen dolgozott bennem.
- Mire kell neked ez? - szegeztem neki egyből a kérdést.


Emme


As long as there is darkness, there will be dawn
..
Kay Llewellyn
A Llewellyn koven tagja
Kay Llewellyn
Elõtörténet :
Titulus :
végzett gimnáziumi diák
Kapcsolatban :
Családi kötelékben

Zenedoboz :
Karakter idézet :
"Dreams are interesting, but everything important happens when you're awake."
Play by :
Timothée Chalamet
༄ ༄ ༄ :
to run from the memories that keep me up 'til dawn De0add0aa27b0371b6303e80b2d77836bad711d6
User :
kaynemar


to run from the memories that keep me up 'til dawn Empty
Témanyitásto run from the memories that keep me up 'til dawn EmptyPént. 22 Márc. 2024 - 16:39

I still trace our shadows across the midnight streets I'm trapped in these scenes that I would die to leave behind


Furcsán, elevenen érezni kezdek.
Biztos, csak a fantáziám. Ugyanis ahogy végigsiklik a tekintetem Kayon – kapkodva, sietősen –, azon kapom magam, hogy azon gondolkodom, min gondolkodhat t ő. Hogy mit gondol rólam. Annak ellenére, hogy kvázi miattam taknyolt egy óriásit, mégse viselkedik elutasítóan, de mintha mégis valami módon az volna, nem tudatosan, nem feltűnően, hanem a felszín alatt, a gondolatai mélyén.
Gyávának érzem magam.
Hónapok óta újra.
Nem kéne ezen törnöm a fejem, tudom, hogy nem kéne mások ítéletétől tartanom, mindenki úgy dolgozta fel a történteket, ahogy módja volt rá, nekem ki kellett szakadnom ebből a környezetből, másképp nem tudtam volna figyelmen kívül hagyni a hátamnak feszülő kíváncsiskodó tekinteteket, a sutyorgást, a néma vagy épp hangos ítélkezést. Még ha nem is tudott mindenki arról, ami történt, az mégis csak feltűnt mindenkinek, hogy Ava mennyire rám tapadt a báléjszaka után, leginkább azért, mert nem tudták az okot, óhatatlanul is összeesküvés-elméletek születtek, mindenféle teóriák, és mindben ott kellett szerepelnie az én nevemnek is.
A vállam fölött sandítok hátra, mikor hozzám szól. A két kezemmel a roller kormányába kapaszkodva féloldalasan fordulok vissza.
– Ugyan, tök rendben vagyok – mosolyodom el üresen. – Majd összeszedem magam a cukiban – vonom meg a vállam. Igaz, hogy késésben is vagyok, alapból úgy indultam el, de egyre inkább azt érzem, mint egy ragadozófalka által sarokba szorított préda: menekülnöm kell. Az elmúlt pár hónapban egyszerűen túl sokat foglalkoztam azzal, hogy mit gondolnak rólam mások, hogy mit gondol épp Kay, és mikor a visszamentem a suliba, úgy hittem, készen állok szembenézni velük, de az egyre erősödő szégyen súlya alatt azt érzem, hogy talán sose fogok készen állni. – Vigyázz magadra! – köszönök el sietősen, és bármennyire is tudom, hogy óvatosabban kéne közlekednem, még mielőtt a következő útkereszteződésben egy rám nézve jóval veszélyesebb járművel sikerül koccannom, nem tudom lelassítani magam.

Tényleg csak pár percet kések végül, szabadkozni igyekszem, de Libby csak elküld átöltözni, mintha egy perc alatt rámragadna a jókedve – rég volt ennyire ingadozó a hangulatom –, aztán a fagyizó gyerekek lelkesedése, az anyukák türelmetlensége, a szerelmes féltékenysége a randevúzó párnak… Valami nincs rendben.
Kedvem támad belefejelni a falba, mikor rádöbbenek.
Kay… a te amuletted szedtem fel, sry. Tudunk talizni vhol ma? pötyögöm az üzenetet.
Francba, pedig a mai beégésem után egy kissé reméltem, hogy hétfőig nem futunk össze és hétvégén lesz időm kiheverni ezt a mai napot.

Hailey Redwine
Koven nélküli boszorkány
Hailey Redwine
Elõtörténet :
Play by :
Dove Cameron
User :
soleil

to run from the memories that keep me up 'til dawn Empty
Témanyitásto run from the memories that keep me up 'til dawn EmptyCsüt. 21 Márc. 2024 - 12:54



Ha tehettem, két kerékre pattantam és azzal közelítettem meg a várost. Többször kellett ugyan kocsiba pattannom, ha valamit hoznom vagy vinnem kellett Enide virágüzletéhez, de több szabadságot adott, ha érezhettem a szelet is közben, nem beszélve arról, hogy sok helyen így könnyűszerrel levághattam az utat. Nem kellett annyi mindenre figyelnem, a gondolataim pedig szabadon szárnyalhattak anélkül, hogy komolyan kárt tennék bárkiben.
Felcsuklottam.
Épp az egyik sártengeren kerültem egyet, amikor eszembe jutott, hogy ma csak akkor tudok a mólóra leugrani a tegnap ott hagyott cuccomért, ha a betervezett programok előtt ejtem meg. Jól a pedálra is tapostam, hogy minél előbb rendes aszfalt kerüljön a gumik alá. Amiatt nem aggódtam, hogy esetleg a cuccom nem lesz meg, de este kelleni fog a fúróm, ha apával be akarjuk fejezni az ól felújítását.
Annyira lehetetlennek éreztem, hogy mindezt be akarjam sűríteni a napomba, hogy nem is a kereszteződéseken haladtam át ahol megfoghatott a lámpa, hanem a kertek alatt. Túlvállaltam magam mára, de ezt a világért se akartam volna beismerni csak úgy.
Satuként szorultak az ujjaim a fékekre, amikor megpillantottam a rollert a járda sarkán felbukkanni. Máskor ésszel fékeztem volna, csak a hátsót, még ha lassabban is állok meg, de a kettő együtt a csúszós fűben nem érte el a várt hatást, hogy dob egyet, de megállok vele. Jókorát csúsztam, elé a rollernek és ki az útra. Még jó, hogy csak egy kisebb utca volt ez, mert kocsi elé felfogónak nem néztem volna ki jól. Bosszúsan tápászkodtam fel, ahogy letöröltem a vért a tenyerem éléről.
Majd kezet mosok az első adandó csapnál.
Pillantásommal egyből a lányt kezdtem keresni, mert annyira hirtelen történt minden, hogy csak a hosszú sötét hajat szúrtam ki. Haileyre nem számítottam, így egy pillanatra el is felejtettem levegőt venni. Aztán ahogy keresni kezdett valamit, én ösztönösen markoltam volna rá a medálomra... ha ott lett volna.
- Nem volt szándékos. - motyogtam előbb az orrom alatt, ahogy szavamra találtam. A tárgyalás óta nem is beszéltem vele egy szót sem, pedig pár hónapja már megint az osztálytársam volt. Úgy éreztem, hogy magántanulóvá vált egy gyáva húzás volt tőle. Hiszen mindenki más ugyanúgy kénytelen volt folytassa a mindennapokat, mintha csak mi is Ava eltűnésén sugdolóztunk volna.
Még mindig a medálom hűlt helyét tapogattam, amikor a megjegyzésére bambán végignéztem rajta.
Basszus, ezt nem kellett volna!
Ez valami lányos szokás lehetett, felhívni a figyelmet valami olyanra, amit nem is akart volna igazából ennyire feltűnővé tenni. De adtam egy okot magamnak, hogy elkezdjem keresni a saját medálomat. A szemem sarkából láttam, hogy ő megtalálta a sajátját. Ahogy láttam, a kapcsa némi javításra szorult. Majd otthon megjavítom. De most ha akartam ha nem, nem állhattam itt mint egy fadarab, mert hozzám szólt. Más volt, mint a legutóbb, máshogy viselkedett, mint vártam. Nem volt elzárkózó.
- Ahogy látom rajtad jobban elférne egy helyreigazítás.


Emme


As long as there is darkness, there will be dawn
..
Kay Llewellyn
A Llewellyn koven tagja
Kay Llewellyn
Elõtörténet :
Titulus :
végzett gimnáziumi diák
Kapcsolatban :
Családi kötelékben

Zenedoboz :
Karakter idézet :
"Dreams are interesting, but everything important happens when you're awake."
Play by :
Timothée Chalamet
༄ ༄ ༄ :
to run from the memories that keep me up 'til dawn De0add0aa27b0371b6303e80b2d77836bad711d6
User :
kaynemar


to run from the memories that keep me up 'til dawn Empty
Témanyitásto run from the memories that keep me up 'til dawn EmptySzer. 20 Márc. 2024 - 21:45

I still trace our shadows across the midnight streets I'm trapped in these scenes that I would die to leave behind


Tuti, hogy teljesen magam alatt lennék, ha nem tompítaná mások érzései mellett a sajátjaim is az amulett. Azt még csak-csak sikerült feldolgozni, hogy lecseréltek az iskolaújság szerkesztőségében – tökre megértem egyébként, eltűntem tavaly néhány hónapra, muszáj volt pótolni –, hogy mást vittek a Társadalomfilozófiai vitakör versenyére  – szintén kénytelen voltak lepótolni, még ha szívük szerint ragaszkodtak is hozzám, bár már nem vagyok benne teljesen biztos, hogy így volt –, de az, hogy a drámakörben találtak maguknak másik látványtervezőt, valami hallatlan sértés. Ha éreznem kéne a maga teljes intenzitásában a csalódást, az elutasítás és elmagányosodás fájdalmát, aminek most csak a töredéke pulzál a mellkasomban, egészen biztosan bőgve rohannék épp, valószínűleg nemcsak hazáig, hanem megállás nélkül a világ végére.
Épp csak néhány percre vettem le az amulettet, épp csak néhány percig akartam érezni mindent, sietősen tekertem vissza a csuklóm köré a láncot, míg a kijárattól a rollerig sétáltam az iskolaudvaron.
Sietősen haladok a suliból a Főutca felé, nem hiszem ugyan, hogy Libby kiakadna rám, ha késve érkeznék –  megint – a délutáni műszakra, amit bevállaltam, de nem hiszem, hogy azért, mert nem érdemelném meg, inkább csak túl jó teremtés ő ahhoz, hogy lekiabálja bárki fejét, akár jogosan is. Általában, és most is, igyekszem ezzel nem visszaélni, még szerencse, hogy nagyszerű érzékkel rollerrel indultam reggel otthonról, talán pont sikerül időben betoppanni a cukrászdába.
A semmiből bukkan fel a bicikli.
Na jó… Talán észrevehettem volna, ha nem sietnék, mint egy őrült, ha jobban figyelek Vladra, aki igyekezett figyelmeztetni a közelgő ütközésre, de túlságosan a saját gondolataimba vagyok merülve, mostanában szinte mindig.
Sikkantás, csattanás, a következő pillanatban már a földön vagyok, a térdembe és a könyökömbe éles fájdalom hasít, a tekintetemmel kétségbeesetten keresem Vladot, aztán egy röpke pillanatra földöntúli nyugalom önt el, mikor meglátom, hogy a macskának semmi baja, még időben kiugrott a kosárból: kilencből kilenc élete maradt.
– Basszus, Kay, bocs – ennyit tudok csak kinyögni, miután feltápászkodom a földről és igyekszem felmérni a keletkezett kár mértékét. – Rendben vagy? Ugye nem sérültél meg? – kérdezem azért mintegy megerősítésképp, bár látom rajta, hogy talpra áll, első blikkre minden végtagja megvan, mindkét szeme a helyén, az oroszlánsörénye alatt valószínűleg megmaradt mindkét füle, sehonnan nem ömlik belőle vér, csak pár horzsolással, kék-zöld folttal lesz ő is gazdagabb. – Francba, rendesen elszakadt a harisnyám – állapítom meg, miután meggyőződtem róla, hogy a fiú is egyben van, a macska is egyben van, a bicikli és a roller is működőképes, nekem meg van lehetőségem önvizsgálatot tartva megállapítani, hogy én is egyben vagyok néhány horzsolást, meg a ruháimat leszámítva…
Basszus.
Az amulett.
Csak a hiányát érzem a csuklómon, ahogy tapogatok.
Mély levegőket veszek, hogy uralni tudjam az ébredező pánikot, kapkodva kezdem kutatni a tekintetemmel az ütközés helyszínét.
– Megvagy! – ragadom meg a földön megcsillanó ékszert, amint megpillantom. Túl sok időt vesztegetek, egyre bosszúsabb és feszültebb kezdek lenni. – Kay, nagyon sietek, elkések melóból… Ha bármi gáz lenne a bringával vagy valami, tudod a számom… – sandítok oldalra, felállítom a rollert, és ahogy Vlad visszaugrik a kosárba, indulnék is, ha Kay valami módon nem igyekszik megakadályozni ebben.

Hailey Redwine
Koven nélküli boszorkány
Hailey Redwine
Elõtörténet :
Play by :
Dove Cameron
User :
soleil

to run from the memories that keep me up 'til dawn Empty
Témanyitásto run from the memories that keep me up 'til dawn EmptySzer. 20 Márc. 2024 - 21:45

Kay & Hailey
2022. május
Hailey Redwine
Koven nélküli boszorkány
Hailey Redwine
Elõtörténet :
Play by :
Dove Cameron
User :
soleil

to run from the memories that keep me up 'til dawn Empty
Témanyitásto run from the memories that keep me up 'til dawn Empty

Ajánlott tartalom

to run from the memories that keep me up 'til dawn Empty
 

to run from the memories that keep me up 'til dawn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Elkelt: Dawn Llewellyn
» Dawn Antonia Llewellyn