Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 96 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 96 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Egy idilli család - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

Egy idilli család - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Egy idilli család - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Egy idilli család - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Egy idilli család - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Egy idilli család - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Egy idilli család - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Egy idilli család - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Egy idilli család
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásEgy idilli család - Page 2 EmptySzer. 20 Szept. 2023 - 20:45

Mara & Lily & Apa
Azt hiszem a húgom nélkül nem sokra mentünk volna itthon. Nem zargathatom minden percben Jet-et, Rob meg pont annyira értett a kisbabákhoz, mint én. Mara viszont ismét időben érkezik, már épp tárcsáznék valakit, bárkit, aki ért a gyerekekhez meg a síráshoz, mikor megmentőként betoppan. Fáradt sóhajjal könyvelem el a jelenlétét, mire apám csak a fejét ingatja. Na igen, azt hiszem ő még most sem hiszi el, hogy komolyan nekem van gyerekem... Szó se róla, imádja Lilyt, de a tudat, hogy a kicsi az enyém, na az inkább kiakasztó. Apám mindig is mondta, hogy nem vagyok családapa-alapanyag, amivel teljes mértékben egyet is értek, csak épp Lily engem választott és nem igen volt szívem ott hagyni. Az én gyerekem, nekem kell felnevelnem, ha már a sors ilyen kegyetlenül elbánt vele: az anyja meghalt, az apja meg én lettem. De legalább a nagynénje egy tündér, és könnyedén kezeli.
- Te vagy a fény az éjszakában, húgi – dobok puszit testvérem felé, mikor az elveszi Lilyt és máris nyugtatgatni kezd. Áhá... szóval álmos. Erre gondolhattam volna én. Próbálom megjegyezni, hogy mit tapasztaltam az elmúlt öt percben, hátha legközelebb már felismerem a jeleket. Spoiler: valószínűleg nem. De senki nem mondhatja, hogy nem próbálkozom. A cumit pedig tutira megjegyzem, mostantól ahányszor sír, azt adom elsőnek. Úgy tűnik, hogy elég erős hatása van, mert Lily percek alatt megnyugszik a húgom karjaiban. Hát na... gondolom az anyjára emlékezteti... Vajon Marát fogja az anyjának gondolni? Ő lesz majd a példaképe? A húgom jó példakép, olyan, mint anyja volt. Támogatom ezt az opciót. Addig se lesz olyan, mint én. De ha olyan lesz, mint én, akkor bezárom a pincébe és ki sem engedem onnan. Pláne, mikor elkezd kamaszodni!
Ahogy húgom elkezd heccelni meg is gondolom magamat azt illetően, hogy Lilynek rá kellene hasonlítania. Nem, jobban járunk, ha inkább csak egy keveset örököl a húgomtól, egy keveset meg tőlem és akkor már rendben is vagyunk. Remélem.
- Lily elterelte a figyelmem – morgom, ahogy visszatelepszem a kőre és megpróbálok eligazodni az összeszerelési útmutatón: ezt ide, azt oda és láss csodát, váz. Aha... lerajzolva egyszerűbbnek tűnik, mint a valóságban.
- Sikerült elkölteni a fél fizetésem? - nézek fel a leírásból, Marához hasonlóan halkan beszélve, hogy a lányom... hihetetlen... szóval a lányom nyugodtan el tudjon aludni. Legalább addig is csend lesz meg minden. Rám férne egy kis csend, meg más is...
Vendég
Vendég
Anonymous

Egy idilli család - Page 2 Empty
TémanyitásEgy idilli család - Page 2 EmptySzer. 20 Szept. 2023 - 8:57

“A happy family is but an earlier heaven."
ft. Rick, Lily, apa
Rick és Lily hazatérése teljesen felborította a relatíve nyugodt napokat, ám én ezt cseppet sem bánom. Szeretem a bátyámat, és a kislány is teljesen levett a lábamról már az első pillanatban. Jó pár baba holmi hiányzik még, így a napot ezek beszerzésével töltöttem. A kocsi csomagtartójában ott lapul néhány gyerekneveléssel kapcsolatos könyv, cumisüvegek, cumik, rágókák, játékok, valamint tápszer, babáknak való tea, valamint nem tudtam ott hagyni a boltban néhány elképesztő cuki kis ruhát sem.
   A házunk előtt leparkolok, majd sálamba burkolózva nekiállok a szatyrok kipakolásának, majd a bejárat felé indulok. Be sem kell lépnem, már hallom a gyereksírást, így megszaporázom lépteimet, és beszambázok a lakásba, ahol leteszem a csomagokat az ajtóhoz, mondván később kipakolom. Leveszem a csizmámat, felakasztom a kabátomat, majd egy gyors kézmosás után belépek a konyhába, ahol érzékelek némi káoszt. A padlón félig összeszerelt babakocsi, és két kissé kétségbeesett férfi. A mosogatóban látok néhány mosatlant, és a pulton is van némi kupi.
- Sziasztok! - köszönök a bentieknek, megpróbálva túlszárnyalni Lily sírását, akit épp Rick próbál nyugtatni. - Ó, hát a kis angyalkám fáradt? - lépek bátyám mellé, és segítőkészen nyújtom a kezemet, hogy átvegyem a kislányt. - Ez az "álmos vagyok" sírása, nézd meg, sokat nyúl a szeméhez meg az arcához. - a hangom inkább kedves, egyáltalán nem kioktató, de elég hamar ráéreztem, hogy mikor mi lehet unokahúgom sírásának oka, bár néha én is csak totózok, amíg ki nem derül a tényleges baj. Ringató pózba fogom, a cumit a szájába teszem, majd bal kézzel tartva, jobb kézzel pedig arcát simogatva dúdolni kezdek neki egy altatót, közben pedig fel-le, jobbra-balra rugózok, és láss csodát, a sírás hamarosan hüppögésbe vált át, majd pedig halk szuszogásba, ahogy a kis Lily egyre laposabbakat pislog.
- Látjátok? Nem nagy ördöngösség. - mosolygok rá apára és Rick-re, majd pillantásom a konyhakőre téved, és halkan elnevetem magam. - Na mi van bátyó, a nagy alfahímen kifog egy babakocsi összeszerelése? - cukkolom a férfit, játékosan kinyújtva rá a nyelvem, aki túlzottan nem tud emiatt bosszút állni, tekintve, hogy Lily a karomban alszik, de amúgy is, egy kis testvéri heccelés mindig belefér.




No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Egy idilli család - Page 2 296245
༄ ༄ ༄
Egy idilli család - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Egy idilli család - Page 2 Empty
TémanyitásEgy idilli család - Page 2 EmptyKedd 19 Szept. 2023 - 19:24

Mara & Lily & Apa
- Miért nem jó a régi babakocsi? - morog apám, miközben a kis Lilyt ringatja a konyhában én meg mellette próbálom összerakni az új babakocsit. Mert természetesen vettem újat. Mara is meg a dokinő is rám szólt, hogy néha vigyem ki a levegőre Lilyt és ne csak az udvarra, hanem sétáljak is vele. Az erdőbe nagyon szívesen vittem volna, de mindenki azt mondja, hogy egy pár hónapos babának az még sok... Nem tudom, vérfarkas, szerintem jobb ha, minél hamarabb megszokja az erdei levegőt. Csak ezen az elven senki nem osztozott velem, így még tegnap berongyoltam a legközelebbi bababoltba és vettem egy babakocsit, kéket, mert én ugyan biztosan nem fogok rózsaszín, kislányos kocsit tologatni. Pasi vagyok, egy igazi alfa... férfi. És ugyan gyerekkel, de ez nem von le semmit az érdemeimből, sőt inkább büszkeség, láthatják a hölgyek, hogy igenis tudok. Már van egy gyerekem. És egyébként remélem, hogy csak egy...
Az első perctől kezdve szeretem a kicsikét, bár nem vallanám be senkinek. Oké, Robnak mondtam... sokszor... de csak mert sokszor ittam le magam a sárga földig, amikor úgy állt a szénánk, hogy Lily nem maradhat nálam. Aztán nálam maradhatott... Isten áldja Robot meg azt az okos fejecskéjét! Majd meghívom Lily keresztelőjére, lehet ő a keresztapa.
- Fater, láttad azt a kocsit? A moly szétrágta a huzatot, a rozsda megette a vázat. Csak nem akarod az unokádat abban tologatni – Mert persze nem csak én fogom abban tologatni Lilyt. Apa meg Mara is eljárhatnak vele sétálni. Addig is nyugtom lesz és csajo... dolgozhatok. Felelősségteljes vagyok, még véletlenül se hárítom a húgomra a lányom felügyeletét. Oh... egy picit se. Én ugyan nem!
Lily időközben felsír, és egy sóhajjal kelek fel a konyhakőről, amin épp próbálom összerakni a babakocsit. Egyelőre kevés sikerrel és mert a lányom ismét átkéredzkedik hozzám.
Átveszem apától, a vállamra teszem, próbálom nyugtatgatni. Fogalmam sincs, hogy mi a baja. A pelus tiszta, nem érzek kakiszagot, kaja pedig tíz perce volt. Nem tudom... talán fáj a pocak? Miért nem tud beszélni? Nagyban megkönnyítené a dolgomat... mikor tanul meg beszélni?
- Shhh, Lily – csitítgatom a kislányt, ahogy fel-le járkálok vele a konyhában.
Vendég
Vendég
Anonymous

Egy idilli család - Page 2 Empty
TémanyitásEgy idilli család - Page 2 EmptyKedd 19 Szept. 2023 - 19:22


A Mason család
The strength of a family, like the strength of an army, lies in its loyalty to each other.

A Mason-ház a város szélén, 2021. december eleje, délután
Vendég
Vendég
Anonymous

Egy idilli család - Page 2 Empty
TémanyitásEgy idilli család - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

Egy idilli család - Page 2 Empty
 

Egy idilli család

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» A család az család