Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 127 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 127 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (144 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 19:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Egy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

Egy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Egy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Egy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Egy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Egy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Egy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Egy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Egy jó ingyen fuvar sose rossz
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásEgy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 EmptyHétf. 18 Szept. 2023 - 15:21

Sora & Leo
- A születésnapom után nem sokkal - fuvoláztam Sora felé fordulva - Ami, hogyha igazán szívből szeretsz, ugye drága cuńada, akkor... mikor is...? - emeltem mutatóujjamat a magasba, mintha a gondolat ebben a pillanatban vált volna sikamlós és megfoghatatlan szappanná, majd ezzel a megemelt ujjal megvakartam a nedvességtől szerteálló hajkoronámat.

- Na... mondd már... - gesztikuláltam mímelve, hogy már éppen a nyelvemen is van a dátum a lányt heccelve, hogy vajon tudja-e a neves évforduló időpontját, avagy sem. Ez utóbbi persze egy cseppet sem keserített volna el. Sőt. Azon lepődtem volna meg, ha tisztában van vele, hiszen Marcóval olyan sok más érdekes témájuk akadt. Már amikor éppen cseverésztek sok más érdekesebb tevékenység helyett.

Eltűnődtem a születésnapomon. Megérem én a következőt...? csendesen elnevettem magam, mint bolond, ki olyan vicceket hall melynek csattanóját az őrület duruzsolja a fülébe, s tovább dagadó jó kedvvel figyeltem a szélvédőn át a kint igyekvő gyalogosokat és araszoló autókat.

- Úgy hangzik, hogy ez neked egy igen csak testhezálló feladat - vigyorodtam el Marco nevelésére és szembesítésére vonatkozóan - A primo jellemfejlesztéséhez az én csontjaim túl törékenyek, az arcom meg túlságosan jóképű. Egyiket sem szeretném e nemes cél oltárát feláldozni. Erre találták ki a nőket. Többek közt.

Frank mozgolódott a kabát mellrésze alatt, s hangos nyögéssel adta tudtunkra, hogy ínyére van a kifúvó nyílásokon kiáramló meleg levegő és az autó, mely elvégezte a helyváltoztatással járó fáradalmakat helyette. Megpaskolgattam az anyagon keresztül és figyeltem, amint Sora valóban közelíteni kezd a város kevésbé barátságos része felé. Az embertömeg ritkult, majd elnéptelenedtek az utcák. Betört ablakok, üres boltok és felborított kukák között a táj nem hogy hívogató nem volt, de egyenesen vonzóvá tette még azt a lehetőséget is, hogy Marco pépessé agyabugyál amiért élete szerelmével kettesben furikázom a városon át.

- Nem - ráztam meg a fejem kedvességgel a hangomban, a homlokom előtt táncot jártak a száradó barna tincsek - Nem segítesz. Illetve... ezzel a csodálatos fuvarral segítesz. Aztán megválsz látási, hallási, szaglási és emlékezési képességeidtől.

Mosolyogva kacsintottam jelezve, hogy azzal teszi a legjobbat, ha eltitkolja közös utunkat. Én is jobbnak láttam volna, ha el sem jön a Galagonya környékére. De a nők... a nagybetűs Nők! Visszatarthatatlanok. Ki vagyok én, hogy kalitkába kényszerítsek egy ilyen madarat?

- Takarítani fogok - közöltem olyan bájjal, mintha épp egy antik teáskészletet dicsérnék - Tudod - öklömet a levegőbe lendítve mímeltem a verekedés mozdulatait - Aztán ha megvan amiért a verés jár... Mehetünk inni és lehet, hogy még egy verseskötetet is hozok, hogy felolvashassak - ez utóbbit tényként közöltem - Itt húzódj le! - ráböktem az üres parkolóhelyre, pedig gyakorlatilag egy darab járművet sem láttunk már jó öt perce sem haladni, sem parkolni. Kicsatoltam a biztonsági övet, majd kissé komolyabban a lány felé fordultam.

- Az igazság az... hogy nem fognak előjönni - megkocogtattam az autó mennyezetét - A taxi miatt. A legjobb lenne ha otthon megvárnál. Vagy úgy tennél, mint aki hazaindult - kacsintottam tudva, hogy ha kissé távolabb megáll esetleg még ki is figyelheti a műsort anélkül, hogy hivatalosan tudnék róla, majd kipattantam a járműből és megindultam az egyik régi fodrászüzlet kapualja felé.


   
Leonard Daugherty
Alakváltó
Leonard Daugherty
Elõtörténet :
Titulus :
életművész / bűnöző
Karakter idézet :
"Jobb egy napig oroszlánnak, mint száz évig gyáva nyúlnak lenni. Jobb talpon meghalni, mint térdepelve élni. (...) Bár sok helyt jobb ész nélkül lehasalni, ha az ember szeretné a bőrét megmenteni."
Play by :
Jim Sturgess
༄ ༄ ༄ :
Egy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 LlMTnR

Egy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 MtgWnl
User :

Egy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 Empty
TémanyitásEgy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 EmptyHétf. 18 Szept. 2023 - 15:03


Ingyen fuvar sose rossz
Friends are relatives you make for yourself
- Majd megedződsz, cuńado! Mikor is jöttél Rose Harbor-ba? - érdeklődöm, szememet az úton tartva, mert elég ramaty látási viszonyok vannak az egyre hevesebben szakadó havas esőtől. Én magam sem Rose Harbor-i vagyok eredetileg, de mivel 2 éves koromban költöztünk át Barcelonából, így nem igazán emlékszem, milyen a spanyol nagyvárosi klímában élni, én itt szocializálódtam, szóval hozzászoktam. Bár azért télen az én seggem is befagy, hóember azért nem vagyok, inkább a nyarat és a meleget preferálom.
- Hát igen, zsák a foltját megtalálta, vagy mit szoktak mondani. - nevetek fel megjegyzésére.- Ugyan, ne aggódj emiatt, Marco-nak fontos a család, és nem rúgna ki csak úgy onnan. Nyugodtan mondj neki ellent, nem baj, ha néha szembesül azzal, hogy nem csak neki lehet igaza. Ha meg kötekedik, csak szólj, bármikor fenékbe billentem. - fordulok egy mosollyal Leo felé, aki Rod után talán a második legkedvesebb rokon számomra Marco családjából, és mint olyan, ki is állnék érte bármikor.
Elhúzom a számat, mikor meghallom, hova tart Leo. Nem a legrózsásabb környék, lehet abban valami, hogy a drága mi amor némileg valóban haragszik unokatestvérére, ha pont a Galagonya közbe küldte őt.
- Ne viccelj, kérned sem kell, naná, hogy elviszlek, megvárlak, sőt ha tudok akkor segítek is. Marco meg amiről nem tud, az nem fáj neki. - jelentem ki határozottan, mert ha már így alakult, akkor nincs az isten, hogy magára hagyjam Leo-t. Ki tudja, pontosan mire van szó, mennyire kell esetleg gyorsan lelépni, akkor meg már jó, ha van kocsi.
- Na, avass be, miről van szó? Utána meg megyünk borozni. - mivel csak tötymörgünk az úton, simán van lehetőségem a férfi felé fordítani a fejemet, szememben pedig láthatja, hogy ebből nem engedek. Közelítünk egy lámpához, ami épp pirosra vált, és még mielőtt úgy gondolná, hogy kipattan, csak hogy lerázzon, egy laza mozdulattal élesítem a központi zárat az ajtómon lévő gombbal. Nem menekülhet, megnyert magának társaságnak. Valószínűleg igaza van abban, hogy Marco zabos lesz, ha kiderül, hogy belefolytam ebbe, de sebaj, tudom kezelni a dühét. 
ft. Leonard Daugherty




I'm nothing without you

so don't you dare leave me.

Soraya B. Domínguez
Alakváltó
Soraya B. Domínguez
Elõtörténet :
Titulus :
Taxis és autószerelő
Kapcsolatban :
Sometimes I feel we're like
an old married couple,
who think occasionally murdering each other -
but never divorce.
Egy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 9k=
Karakter idézet :
"Szenvedély nélkül az ember csak lappangó erő, csak lehetőség,akárcsak a kavics,amely kalapácsütésre vár ahhoz, hogy szikrát hányjon."

Play by :
Madison Davenport
༄ ༄ ༄ :
Egy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 Tumblr_inline_p7rbjhiQBd1ro4fjb_540
༄ ༄ ༄
Egy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 207791
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Egy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 Empty
TémanyitásEgy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 EmptyHétf. 18 Szept. 2023 - 15:01

Sora & Leo
- Kalifornia után én még nyáron is fagyoskodom ebben a városban - vetettem vigyort Sora felé és ujjaimat az ülésem ablaka felette kapaszkodóba fontam. Frank elégedetten nyögött fel a kabát alatt, teátrális jóváhagyása volt a meleg autónak. Még akkor is, ha ő a rétegek alatti kellemes klímában gyakorlatilag nem érzékelhette a különbséget.

Az eltelt hónapok után még mindig nem tudtam megszokni, hogy Rose Harborban úton-útfélen ismerősökbe botlom. Kalifornia gigászi nagyságában jelentéktelenné vált az egyén, itt viszont ki sem tehette az ember a lábát az utcára anélkül, hogy ne köszöngetett volna újra és újra még a legrövidebb ügyintézés közben sem. Amennyire megszerettem, annyira vált veszélyessé az ismertség. Különösen valakinek, ki arcát az alvilágban egyszerre félték, gyűlölték és tisztelték. Ki tudja, hogy engem illetően milyen arányban.

- Igazán irigylésre méltó, hogy milyen hévvel izzik bennetek a spanyol nap melege - válaszoltam egyszerre a karomat ért játékos lökésre és az alakváltó mondatainak tartalmára - A te megélhetésed nem függ úgy a kedves kuzinomtól, mint nekem, ezért mindig elérkezünk egy adott ponthoz ahol rádöbbenek, hogy jobban szeretem a fejem fölött a fedelet és a tányéromon az ételt, mintsem, hogy rábizonyítsam, hogy esetleg igazam lehet - kacsintottam - Ezért Marco inkább csak mondja meg, hogy mit tegyek. Es un hombre muy peligroso.

A kocsi lassan gurult tovább. A havas eső hirtelen megbénította a város forgalmát és a járművek csigatempóban araszoltak előre. Mély sóhajjal szívtam be a rácsokon kiáramló meleg levegőt és nekidöntöttem borzas fejemet a kapaszkodón lógó karomnak. Sűrű időszakot tudhattunk a hátunk mögött.

- Ami azt illeti... Ez a legkedvesebb és legfigyelmesebb invitálás amiben az elmúlt hónapokban részem volt - fordultam vidáman a lány felé, tekintetem melegséget lövellt felé, majd visszafordultam a szélvédőn túli hideg felé - Sajnos épp a kedves primónak vagyok szalajsztott futára. A Galagonya köz felé tartok... - elhallgattam. Taxisként Sora teljesen tisztában lehetett az említett helyszín és annak környezete biztonságával. A lány által elém festett baráti borozás és a délután kellemes eltöltése pontosan ellentétben állt azzal amit el kellett végeznem. Takarítás. Marco valóban megelégelhette, hogy néhány alkalommal leálltam cseverészni Vicky-vel, ugyanis egy kifejezetten undok feladat elvégzésével látott el.

Feszülten az ajkamba haraptam.

- Ha megkérlek, hogy dobj el, akkor már egyenesen mehetek is a temető felé és felravatalozhatom magam, hiszen Marco úgyis golyót repít az agyamba - böktem meg mutatóujjammal a szanaszét álló barna tincsek alatti koponyámat - Nem vagyok meggyőződve arról, hogy ha kettesben megiszom veled egy üveg bort akkor nem tesz hasonlóképp - mondjuk a férfiasságomra célozva - de megéri, hogy kiderítsük. Rakj ki a következő lámpánál és egy óra múlva szalonképesek leszünk.

Megsimítottam a kabát alatt megbúvó kupacot, mely történetesen a kuksoló eb volt.


   
Leonard Daugherty
Alakváltó
Leonard Daugherty
Elõtörténet :
Titulus :
életművész / bűnöző
Karakter idézet :
"Jobb egy napig oroszlánnak, mint száz évig gyáva nyúlnak lenni. Jobb talpon meghalni, mint térdepelve élni. (...) Bár sok helyt jobb ész nélkül lehasalni, ha az ember szeretné a bőrét megmenteni."
Play by :
Jim Sturgess
༄ ༄ ༄ :
Egy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 LlMTnR

Egy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 MtgWnl
User :

Egy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 Empty
TémanyitásEgy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 EmptyHétf. 18 Szept. 2023 - 14:51


Ingyen fuvar sose rossz
Friends are relatives you make for yourself
Mindig kellő figyelmet fordítok a környezetemre, főleg vezetés közben, hiszen ott gyakran mások élete is forog a kockán, így lehet, hogy kiszúrom Leo-t, aki mellett természetesen nem hajthatok csak úgy el. Jót nevetek válaszán, főleg hogy értem Marco-ra is a célzást. Nem kell sok idő, hogy kiszúrjam a férfi ruhája alatt bujkáló ebet sem.
- Ó, hát hello Frank! - mosolygok rá, de megsimogatni nem tudom egészen addig, amíg be nem szállnak, a biztonsági öv nem engedi.
- Hű de behoztad a hideg levegőt. - borzongok meg egy pillanatra amikor Leo elfoglalja az anyósülést, én pedig abban a pillanatban húzom fel az ablakot, mielőtt befagy a formás fenekem. - Szólj ha nincs elég meleg, és feljebb nyomom a fűtést. - fordulok felé, majd az üdvözlő puszit viszonzása után elindulok a kocsival.
- Hé, kikérem magamnak. - színlelek felháborodást, és játékosan meglököm Leo felém eső karját. - Csak magának köszönheti. Tudja, hogy nem szeretem, mikor megmondja, mit csináljak, de időről időre hajlamos elfelejteni. Engem meg ismersz, nem olyan vagyok, aki némán tűr. - vonom meg a vállam egy mosoly kíséretében, és oldalra tekintek a férfira, aki a kutyával együtt remélhetőleg olvadásnak indult már. A veszekedésem Marco-val bár hangos volt, mindenki tudja a környezetünkben, hogy nem tart sokáig a haragszomrád.  Szeretjük egymást, csak hát a latin vér ugyebár. Rajtam kívülről kevésbé látszik, mert amerikai édesanyám külsejét örököltem, ám a habitusom egy az egyben spanyol édesapámé. Isten nyugosztalja mind a kettőjüket.
- Hazafelé? Vagy elvigyelek valahova? - érdeklődöm, mert nem mindegy, merre veszem az irányt a kocsival, majd villan a villanykörte az agyamban.- Ha nincs dolgod, nincs kedved átjönni? Hosszú napom volt, jól esne egy kis bor, de a bátyáim nincsenek otthon, és csak az ökör iszik magában. - vetem fel, mert így belegondolva tényleg jól esne egy kis baráti csevely némi bor társaságában.  
ft. Leonard Daugherty




I'm nothing without you

so don't you dare leave me.

Soraya B. Domínguez
Alakváltó
Soraya B. Domínguez
Elõtörténet :
Titulus :
Taxis és autószerelő
Kapcsolatban :
Sometimes I feel we're like
an old married couple,
who think occasionally murdering each other -
but never divorce.
Egy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 9k=
Karakter idézet :
"Szenvedély nélkül az ember csak lappangó erő, csak lehetőség,akárcsak a kavics,amely kalapácsütésre vár ahhoz, hogy szikrát hányjon."

Play by :
Madison Davenport
༄ ༄ ༄ :
Egy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 Tumblr_inline_p7rbjhiQBd1ro4fjb_540
༄ ༄ ༄
Egy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 207791
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Egy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 Empty
TémanyitásEgy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 EmptyHétf. 18 Szept. 2023 - 14:49

Sora & Leo
- Ménykű és pokol - hajoltam le aggódva a járdán mozdulatlanná merevedett Frankhez - Te szó szerint a földhöz fagytál, cimbora.

Felemeltem a jégcsappá dermedt dakszlit, testének vacogását még a világos, elegáns kötésű kutyapulóveren keresztül is éreztem. Hideg orrát frissen borotvált arcomhoz nyomta, s szinte megszólalva könyörgött, hogy hagyjuk el a sötét és zord utcákat és térjünk inkább vissza a házba, ahol Marco legnagyobb bosszúságára a kanapé közepén átmelegedhetett volna a fagyhalál közeli állapotból.

- Ne haragudj, szerelmem, de nekem akkor is találkoznom kell azzal a fess úriemberrel - dörzsölgettem a tacskótestet és Frankkel a karjaim között folytattam a töretlen előremenetelést Rose Harbor kevésbé elegáns negyede felé, hol egy aprócska csomag megkaparintása után valóban visszatérhettünk majd a Perez házba.

Az állatot elegáns szövetkabátom kigombolt nyakán keresztül a rétegek alá juttatva igyekeztem meleget biztosítani, fejemet pedig kissé lehajtottam, hogy kivédjem az arcomba vágó havas eső metsző csókjait. Átkozott kaliforniai meleg, hol vagy most...?!

Szinte saját emberi füleimen éreztem, hogy hiúzom hallásért felelős bolyhai megrándulnak és a hátam mögül érkező autóhang felé rezzennek. Izmaim pattanásig megfeszültek a pillanat törtrésze alatt és a bestia úgy kuporodott össze ugrásra készen belsőmben, hogy a levegő puszta kifújása is elegendő parancsnak bizonyult volna előhívására. Arcom komorrá torzulva fordult az engem követő járgány irányába, csak hogy az ismerős lámpák első képénél már el is öntsön a megkönnyebbülés feloldozása, s az ismerős taxis lány kaján mosolyához méltó párt állítva vigyorogjak vissza. Közelebb lépve rákönyököltem a lehúzott ablak helyére és félig behajoltam a meleget ontó járgányba.

- Ennek a "cicának" nincs, de bár lenne - böktem a mellkasomra és az ott lapuló Frankre, félreérthetetlenül utalva unokatestvéremre - Ismerek viszont egy primo gatót akinek van.

Tekintetemben felcsillant a hiúz borostyánsárga pillantása, majd feltéptem az ajtót és bevetettem magam az anyósülésre. Hajamból ezernyi esőcsepp és hópehely szóródott csillogva szerteszét. Áthajolva csókot nyomtam Sora arcára, majd felnyögve megpaskoltam Franket.

- Drága cunada - fuvoláztam megvárva, hogy Sora visszasoroljon a forgalomba - A mi Marcónk mostanában a maga megszokott temperamentumához képest is zabos. Egészen lehengerlő tud lenni. Csak nem miattad vált morcos kandúrrá? Kegyetlen nőszemély!


   
Leonard Daugherty
Alakváltó
Leonard Daugherty
Elõtörténet :
Titulus :
életművész / bűnöző
Karakter idézet :
"Jobb egy napig oroszlánnak, mint száz évig gyáva nyúlnak lenni. Jobb talpon meghalni, mint térdepelve élni. (...) Bár sok helyt jobb ész nélkül lehasalni, ha az ember szeretné a bőrét megmenteni."
Play by :
Jim Sturgess
༄ ༄ ༄ :
Egy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 LlMTnR

Egy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 MtgWnl
User :

Egy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 Empty
TémanyitásEgy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 EmptyHétf. 18 Szept. 2023 - 13:46


Ingyen fuvar sose rossz
Friends are relatives you make for yourself
Határozottan jó ötlet volt belekezdeni a taxizásba anno, mert amikor olyan dolgok, vagy épp emberek szállításáról van szó, amik nem épp legális bizniszhez kapcsolódóak, akkor egy taxi sokkal kevésbé kelt feltűnést, hiszen számtalan autó grasszál nap mint nap a városban. A mai napom is azzal telt, hogy ide-oda furikáztam pár dolgot, éppen csak végeztem egy kanadai csávó vasútállomásra szállításával. Az állomásról mielőtt elindulok, még egy nagyot sóhajtok, azért fárasztó dolog tud ez lenni, érzékeim sokkal kiélezettebbek ilyenkor. Na de mára vége, és bár még csak 4 óra, már szinte teljesen sötét van, elvégre már december közepén járunk. Nemrég még havaseső is elkezdett esni, abban bízom, hogy nem fagy le az éjjel, mert holnap is lesz pár köröm, és bár jól vezetek, azért jeges úton nem a kedvenc időtöltésem. Félúton járok haza, amikor Toyota Prius-om fényszórói segítségével egy ismerős alakot szúrok ki a járdán sétálni, és mivel épp nem jön mögöttem senki, egy indexet kirakva lazán félrehúzódok, és leeresztem az anyósülés felőli ablakot.
- Szia cica, van gazdád? - szólok ki neki minimálisan elváltoztatva a hangom, eljátszva, hogy fel akarom szedni, de aztán kirobban belőlem a nevetés. - Hello idegen, elvigyelek? - mosollyá mérséklődik a reakcióm, és időnként a visszapillantóba tekintve várom, hogy Leo él-e az ingyen fuvar lehetőségével. Esik ez a szar, sötét van és hideg, meglepődnék, ha kihagyná, hogy cipelik a sejhaját. A kocsiból amúgy kellemes meleg árad ki, amit ha közelebb hajol, érezhet is.
ft. Leonard Daugherty




I'm nothing without you

so don't you dare leave me.

Soraya B. Domínguez
Alakváltó
Soraya B. Domínguez
Elõtörténet :
Titulus :
Taxis és autószerelő
Kapcsolatban :
Sometimes I feel we're like
an old married couple,
who think occasionally murdering each other -
but never divorce.
Egy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 9k=
Karakter idézet :
"Szenvedély nélkül az ember csak lappangó erő, csak lehetőség,akárcsak a kavics,amely kalapácsütésre vár ahhoz, hogy szikrát hányjon."

Play by :
Madison Davenport
༄ ༄ ༄ :
Egy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 Tumblr_inline_p7rbjhiQBd1ro4fjb_540
༄ ༄ ༄
Egy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 207791
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Egy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 Empty
TémanyitásEgy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 EmptyHétf. 18 Szept. 2023 - 13:43

Leo & Sora
Egy jó ingyen fuvar sose rossz

Belvárosi utcák, 2021. december



I'm nothing without you

so don't you dare leave me.

Soraya B. Domínguez
Alakváltó
Soraya B. Domínguez
Elõtörténet :
Titulus :
Taxis és autószerelő
Kapcsolatban :
Sometimes I feel we're like
an old married couple,
who think occasionally murdering each other -
but never divorce.
Egy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 9k=
Karakter idézet :
"Szenvedély nélkül az ember csak lappangó erő, csak lehetőség,akárcsak a kavics,amely kalapácsütésre vár ahhoz, hogy szikrát hányjon."

Play by :
Madison Davenport
༄ ༄ ༄ :
Egy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 Tumblr_inline_p7rbjhiQBd1ro4fjb_540
༄ ༄ ༄
Egy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 207791
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Egy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 Empty
TémanyitásEgy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

Egy jó ingyen fuvar sose rossz - Page 2 Empty
 

Egy jó ingyen fuvar sose rossz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Ez a vakság nem is olyan rossz!