Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 176 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 176 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

tomorrow's troubles are for tomorrow - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

tomorrow's troubles are for tomorrow - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

tomorrow's troubles are for tomorrow - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

tomorrow's troubles are for tomorrow - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

tomorrow's troubles are for tomorrow - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

tomorrow's troubles are for tomorrow - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

tomorrow's troubles are for tomorrow - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

tomorrow's troubles are for tomorrow - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
tomorrow's troubles are for tomorrow
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
Témanyitástomorrow's troubles are for tomorrow - Page 2 EmptyKedd 15 Aug. 2023 - 15:04

Never do the same mistake twice...unless they're hot!
Charles Talent Manx
Hacsak a lányok nem döntenek úgy, hogy megfordulnak, és mégiscsak bejönnek a temetőbe körülnézni, akkor tiszta a terep, bár ha őszinte akarok lenni, ettől az eshetőségtől nem igazán félek. A csajok többsége fosik a temetőktől éjszaka, mert szellemek, zombik, szörnyek, akármi előfordulhat ott. Ó, ha tudnák, hogy egy olyan sráccal feküdtek le, aki igen gyakran rója négykézláb Rose Harbor utcáit, főleg egy bizonyos ház környékét, hiszen hiába csinálom már évek óta, egyszerűen nem tudom megunni Mrs. Montgomary idegeinek nyúzását. Ezen jókedvűen elvigyorászok magamban, a botlás zökkent csak ki, meg hát ismét eljut a tudatomig, hogy nem vagyok egyedül. 
Feltett kérdésemmel úgy tűnik szórakoztatom, én meg csak megfonom a vállam lazán. Még ilyen állapotban is mókás vagyok, valamit nagyon tudok. Válaszára elvigyorodom. - Hát figyelj, még akár valamiféle perverziód vagy fétised is lehet ez az egész éjszaka a temetőben dolog. Vaagy... jobb kezem mutatóujjával párszor szórakozottan megböködöm valahol a kulcscsontja környékén. -...nem, nem vagy szellem. Zombi sem lehetsz, mert ahhoz túl ápolt vagy, szóval...-kitárom a karjaimat, majd visszaengedve nekicsapódik kicsit farmernadrágba bújtatott combomnak. 
-Ha már így alakult meg segítettél, hogy ne legyek ágyelő...Rod vagyok. - intek neki, de aztán az agyam rejtekéről előjön, mi ilyenkor az illem, és drága jóanyám szavai csendnek hirtelen a fülemben, így felé nyújtom a kezem, hogy röviden, de határozottan megrázzam az övét, majd szépen vissza is húzom.




I know the rules but rules do not know me
Other people will call me rebel, but I just feel I'm living my life and doing what I want to do. Life is a game with rules. Learn to break them.
Rodrigo Domínguez
Alakváltó
Rodrigo Domínguez
Elõtörténet :
Titulus :
Harmadéves gimnazista
Karakter idézet :
“Az életet élvezni kell, és majd megtervezi önmagát."

Play by :
Jake T. Austin
༄ ༄ ༄ :
tomorrow's troubles are for tomorrow - Page 2 Tumblr_inline_p3qjyke7U11tokatx_400
༄ ༄ ༄
tomorrow's troubles are for tomorrow - Page 2 94217732f63477efd54eaa48cc7a6bfc
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

tomorrow's troubles are for tomorrow - Page 2 Empty
Témanyitástomorrow's troubles are for tomorrow - Page 2 EmptyHétf. 14 Aug. 2023 - 20:33

- Nem tesz semmit.
A hang férfihang, de billegve fölegyenesedő tulajdonosa félig kölyökforma még. Húszévesnél nem lehet több. Nem kellett sokat várni, hogy biztonságérzete visszatérjen, alig pár percig lapult nyirkos föld- és mohaágyán, feltéve, hogy nem a jéghideg gránit fedlapot választotta. Így sem, úgy sem irigylem ezért a fekhelyért. A meg-megmoccanó levegő kitartóan hordja felém a szagát. Alakváltó. Nagyvonalúan úgy teszek, mint aki semmi egyebet nem észlel az alkohol és az átheveskedett este szokványos szagnyomain kívül... ugyanakkor vannak elképzeléseim, miért érzem az előbbi elhaladók szagát is egy kicsit még mindig.
Ha ilyen gimnazistának lenni, nem csoda, hogy az anyám élete fénykoraként tekintett rá.

A srác közben megindul kifelé a sírok közül. Bele fogsz rúgni a kőbe, gondolom és automatikusan lefelé tekintek, hogy legalább cipő van-e a lábán vagy végig kell néznem, ahogy eltöri az ujját. Na meg készen állok utánakapni, mielőtt elvágódna. Meg is botlik - furcsa lett volna, ha nem -, de macskaügyességgel őrzi meg az egyensúlyát.
És fel is van öltözve. Tud valamit hát.
Végigmérjük egymást, én egyfajta jellegzetes derűvel, mint aki belül talán éppen jól szórakozik, ő pedig mintha összpontosítana. Amúgy karcsú és izmos, jóképű kölyök; dús sötét haja rosszfiúsan rendetlenül áll, ahogy az ilyenkor illik. Arcáról még az éjszakai fények kék-fekete árnyékai sem tudják eltüntetni a barnaságot. A kérdéstől, amit nyeglén nekem szegez, fölnevetek. Rövid, ugatásszerű hang, mint ami nem egészen ebből a felemből szakadt föl. Megcsodálhatja a csaknem természetellenesen széles mosolyban rávillanó fogazatomat is.
- Mondd meg te - ugratom, bár a hanghordozásomból csak nehezen lehet megállapítani, tréfálok-e vagy sem. Ha egyáltalán. Testsúlyomat a bal lábamra helyezem, a mellkasomon karba font kezem enged a fogáson. Főleg azért, hogy csípőre tehessem, miután rövid pillantást vetettem a körmeimre. - Láttál már valaha olyat, hogy sötét éjszaka dolgozzanak bármit egy temetőben?
Lejjebb engedem az államat, hogy jobban rálásson a vonásaimat átredenző, megbocsátó ackifejezésre.
- Ugye, hogy nem.



There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
tomorrow's troubles are for tomorrow - Page 2 UjObPmH
User :
hellebore

tomorrow's troubles are for tomorrow - Page 2 Empty
Témanyitástomorrow's troubles are for tomorrow - Page 2 EmptyHétf. 14 Aug. 2023 - 13:59

Never do the same mistake twice...unless they're hot!
Charles Talent Manx
A temető végülis egy menedék...nem? Jó, oké a holtaknak, de most kivételesen én is elbújhatok itt, asszem. Bár lehet nem túl etikus, a fene tudja. Nem vagyok egy nagy vallásos, a lelkem egy része elismeri, hogy a temető szent hely meg ilyesmi, de mondjuk azt, hogy a cél most szentesíti az eszközt. Na jó ennek semmi értelme, inkább ne próbáljak meg filozofálgatni csak a jó ég tudja mennyi vodka és tömény után, amit még az alakváltó léttel járó gyors anyagcsere sem tudott elég tempósan feldolgozni. 
Ha a hajam nem is (hiszen a nem sokkal korábbi tevékenységtől illetve a "meneküléstől" a tincseim alapból mindenfelé meredeznek), de minden más szőrszálam az égnek áll, ahogyan az idegen férfi hangja megy pillanatra megrémiszt, ahogy megszólal a sötétből. Gyorsan és akadozó nyelvvel pisszegem le, és egy néma köszönömmel fejezem ki hálámat az égnek, hogy a csávó jófej, és tényleg előbb hallom meg a levelek zizegését a fán, mint hogy ő ott van, habár a megforduló szélirány miatt most már szaga is elért az orromig. Vérfarkas, ami azt jelenti, hogy ő maga is ki fogja szagolni, hogy mi vagyok, de sebaj, nincs nekem konfliktusom a farkasokkal, haverjaim is vannak akik falkatagok. 
Továbbra is a sírkő fedezékéből kilesve várom meg, hogy a két csaj továbbálljon, és mikor már a hangukat se hallom, felegyenesedek, és megropogtatom a guggolástól elgémberedett lábaimat. -Huh haver, kösz, életmentő volt. - lépek hozzá oda, éppen csak kicsit botolva meg egy kiálló betondarabban, de azért a reflexeim egész jók, meg a testemben dübörgő adrenalin szépen fokozatosan dolgozza fel az alkoholt.
-Te amúgy mi a fittyfenét keresel éjnek évadján a temetőben? Itt dolgozol, vagy ez valami furcsa perverzió a részedről? - kérdezem, némileg talán pimaszul, bele sem gondolva, hogy a férfi az apám lehetne, sőt, lehet idősebb is nála, elvégre a szüleim fiatalon vállaltak gyereket, és jómagam is még csak 16 vagyok. Mondjuk...józan állapotomban sem vagyok a tisztelet mintapéldánya, és úgy tűnik, nem jön elő belőlem a gentleman ittasan sem. No sebaj.




I know the rules but rules do not know me
Other people will call me rebel, but I just feel I'm living my life and doing what I want to do. Life is a game with rules. Learn to break them.
Rodrigo Domínguez
Alakváltó
Rodrigo Domínguez
Elõtörténet :
Titulus :
Harmadéves gimnazista
Karakter idézet :
“Az életet élvezni kell, és majd megtervezi önmagát."

Play by :
Jake T. Austin
༄ ༄ ༄ :
tomorrow's troubles are for tomorrow - Page 2 Tumblr_inline_p3qjyke7U11tokatx_400
༄ ༄ ༄
tomorrow's troubles are for tomorrow - Page 2 94217732f63477efd54eaa48cc7a6bfc
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

tomorrow's troubles are for tomorrow - Page 2 Empty
Témanyitástomorrow's troubles are for tomorrow - Page 2 EmptySzomb. 12 Aug. 2023 - 16:57

A fő épületegyüttes - mely a ravatalozót is magába foglalja -, alig párszáz yardra van a hosszú, csavart vasdárdák alkotta temetőkaputól. Mondhatni, idelátszik az utca. Vérfarkas szemmel legalábbis. A hozzá tartozó jókora parkoló egyszerű simára gereblyézett, fehér murva. Mindig új: erre az őrnek külön gondja van. Szabályosan elnyúló négyszöge tiszta holdfényes éjszakákon úgy ragyog a sírkert egybefüggő, tintafekete árnyai közt, mint egy egész város halotti torára kifényesített óriás ezüsttálca. Ezen a tálcán most két alak áll: a sötét mozdulatlanságban várakozó nagy Cadillac gyászkocsi és én, csakoly feketében - mintha az egyforma színt ugyanaz a szabó mérte volna ránk, egy vég anyagból vágva a kettőnkét, hogy osztozkodni tanítson.
Ez persze csak éjjel van így és csak idebent. Alighanem a temető csalóka hatalma az érzékeink felett. Babonaság. Teszek pár lépést, lerázva magamról a kölcsönzött méltóságot, amellyel az iménti feszült csend ruházott fel. A levegő nedves, mindennél ismerősebb keverékszagába a feltámadó huzat nyomán csokorszámra egyéb illatok vegyülnek.

Ital. És az előbb megneszelt másik szag. Aztán rögtön jön a zilált mormogás is, leleplezve a hívatlan vendéget, mert fiatal és ittas hang ez. Fiatal férfié. Karba fonom a kezem a mellkasomon, kifelé fordítva az érzékeimet, hogy amilyen messze csak tudok, elhallgatózhassam. Nincs nehéz dolgom. A vaskapun túli utcán a két lány nem siet különösebben. Alighanem azért, mert ők is ittak. És mert keresgélnek közben.
Nekem nem kell keresgélnem, a szagok meg az iménti neszezés világítótoronyként mutat irányt az éjszakában. Arrafelé fordulok, amerre a rögtönzött búvóhelyet észlelem, felvont szemöldököm ebből a távolságból aligha látszik. De azért hallgatok. Még csak a torkomat sem köszörülöm meg.
Ráérek megjegyezni, hogy elmentek, ha a hang tulajdonosa nem veszi észre.



There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
tomorrow's troubles are for tomorrow - Page 2 UjObPmH
User :
hellebore

tomorrow's troubles are for tomorrow - Page 2 Empty
Témanyitástomorrow's troubles are for tomorrow - Page 2 EmptyPént. 11 Aug. 2023 - 11:39

Never do the same mistake twice...unless they're hot!
Charles Talent Manx
Én egy istencsászár vagyok, de tényleg! Egy buli alatt két bomba csajt sikerült megdöntenem, mindössze néhány óra leforgása alatt. Na nem egyszerre, bár az sem lett volna túlságosan ellenemre, hanem kis különbséggel, de akkor is...király vagyok, most mondja azt valaki, hogy nem.
Mondjuk az már más tészta, hogy épp az út szélén parkoló autók mögött bujkálok, mert kiderült, hogy a két szőke szépség akikkel eltöltöttem némi kölcsönösen kielégítő időt, hát...szóval legjobb barátnők. Yikes, tudom, elég ciki, főleg hogy eltökélt szándékuk meglincselni engem emiatt. Hallom, ahogyan kiáltoznak utánam, de én osonok autóról autóra. Már azt hinném, hogy elmennek végre másik irányba, amikor meghallok egy "Ott van!" kiáltást, és realizálom, lebuktam. 
Az elfogyasztott alkoholmennyiségtől kissé még instabilan, és döntésemet nem biztos hogy jól átgondolva vágódok be végül a városi temetőbe, hogy egy kicsit beljebb szaladva lekuporodjak egy sír mögött. Kösz, Mr. és Mrs. Smith az elrejtésért, majd hozok virágot holnap. futtatom végig a tekintetemet, kinek a sírkövét is sikerül menedéknek használnom. Elég kopott, és a "lakói" is már közel egy évszázada meghaltak, csak nem bánják, hogy most itt vagyok, csak egy pár percet.
Érzékeim teljesen kiélesedtek a két gimis csinibabára, akik szerencsére nem ide járnak Rose Harbor-ba hanem Wilmingtonból jöttek át barátaikhoz egyet bulizni, így nem kell félnem attól, hogy a suli utolsó hónapját fej nélkül kell végigjárnom, már amennyiben megúszom ezt a mai estét. Néha szívás tud lenni, hogy a kisRod nem tud nyugton maradni...Na jó, kit áltatok? Imádok ezt az életet. Csak vannak kellemetlen részei, előfordul.
A sírkő takarásából látom, ahogyan a lányok elsétálnak a temető bejárata előtt, én pedig kezdenék megnyugodni, de ekkor egy férfi hang zökkent ki a sötétből. Annyira a csajokra koncentráltam, hogy nem mértem fel, vajon van-e más is az éjszakának eme késői óráján a sírkertben. Körbeforgatom a fejem és fejlett érzékeimnek köszönhetően ki is szúrom a magas alakot. -Psszt, maradj csendben haver! Lebuktatsz! - a nyelvem az ittas állapottól még ebben a rövid mondatban is összeakad, de remélhetőleg érti az idegen, hogy most kis túlzással élet-halál szitu, hogy megtalálnak-e itt.





I know the rules but rules do not know me
Other people will call me rebel, but I just feel I'm living my life and doing what I want to do. Life is a game with rules. Learn to break them.
Rodrigo Domínguez
Alakváltó
Rodrigo Domínguez
Elõtörténet :
Titulus :
Harmadéves gimnazista
Karakter idézet :
“Az életet élvezni kell, és majd megtervezi önmagát."

Play by :
Jake T. Austin
༄ ༄ ༄ :
tomorrow's troubles are for tomorrow - Page 2 Tumblr_inline_p3qjyke7U11tokatx_400
༄ ༄ ༄
tomorrow's troubles are for tomorrow - Page 2 94217732f63477efd54eaa48cc7a6bfc
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

tomorrow's troubles are for tomorrow - Page 2 Empty
Témanyitástomorrow's troubles are for tomorrow - Page 2 EmptySzer. 9 Aug. 2023 - 17:09

Esőt mondtak és nem esik. Ez egy első alkalom.
A Rose Harbor Városi Temető - amely hosszú, hangzatos nevét nem olyan rég kapta - jókora területen nyújtózik széjjel: már-már groteszk méretei a városka szerény lélekszámához képest arról árulkodnak, idebenn talán mindenkor több volt a rose harbori lakos, mint odakinn. Ami azt illeti, ebben van valami. Attól, hogy valaki meghal, még nem szűnik meg helybélinek lenni. Sőt.
Sőt.

Rendesen nem hallanám meg a neszezést, amelyre e pillanatban felfigyelek. Rendesen ilyentájt, késő éjjel, majdnem éjfélfele már utolsó széles körömet járom a kerítés belső oldala mellett, mielőtt a főkapu felé venném az utamat. Persze nem az én dolgom volna körbejárni ezt a komor birtokot, hanem a temetőőrt egy ideje köszvény gyötri. Kínszenvedés volna minden nap végigvonszolnia magát ezen a hosszú és sötét, kanyargós útvonalon. Amikor engem is itt ér az este, megteszem helyette.
Most azonban - félúton a leparkolt Heritage felé menet - egyszerre úgy torpanok meg, mint a teliholdas vadászatokon, ha levélzizzenés hatol a fülembe. Följebb szegem az orromat, ösztönös, állati mozdulattal, szélirányba. Mintegy parancsra moccan tovább a levegő s én birtokló pillantást hordozok végig a fejfák és sírkövek kusza erdején. Érzek valamit. Nem egészen pontosan, de érzek valamit. Valaki mást. Valami mást. Nem fenyegető, nem egészen. Éppannyi benne kihívás, hogy az én alattomos szörnyetegem nyakán is megemelkedjen tőle néhány vastag szál sörény. Éppencsak hogy.
Tehát: nem sok.
A hangomban, hogy megszólalok, egy óvatos ragadozó tartózkodó figyelmeztetése lappang.
- Ki jár itt?



There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
tomorrow's troubles are for tomorrow - Page 2 UjObPmH
User :
hellebore

tomorrow's troubles are for tomorrow - Page 2 Empty
Témanyitástomorrow's troubles are for tomorrow - Page 2 EmptyHétf. 7 Aug. 2023 - 7:49


Rod & Charlie
'First, turn on the light.'

városi temető, 2022. május


There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
tomorrow's troubles are for tomorrow - Page 2 UjObPmH
User :
hellebore

tomorrow's troubles are for tomorrow - Page 2 Empty
Témanyitástomorrow's troubles are for tomorrow - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

tomorrow's troubles are for tomorrow - Page 2 Empty
 

tomorrow's troubles are for tomorrow

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2