Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 179 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 179 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (180 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:55-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

then suddenly you're left - - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

then suddenly you're left - - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

then suddenly you're left - - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

then suddenly you're left - - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

then suddenly you're left - - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

then suddenly you're left - - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

then suddenly you're left - - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

then suddenly you're left - - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
then suddenly you're left -
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
ÜzenetSzerző
Témanyitásthen suddenly you're left - - Page 2 EmptyKedd 15 Aug. 2023 - 15:05


Mara & Charlie




Ellenszenvet látok néhány pillanatra megcsillanni a szemeiben, és izmainak mozgásában. Ha teljesen őszinte akarok lenni, akkor a lelkem mélyén ez valahol fáj, hiszen az első pillanattól fogva határtalan türelemmel, kedvességgel és segítőkészséggel álltam hozzá, és nem csak azért, mert ez volt a rám kiszabott feladat, hanem azért, mert őszintén ezt akartam. Ezt éreztem helyesnek, és rövid ismeretségünk alatt már sokadjára érzem azt, hogy falakba ütközöm. 
Rá kell azonban szólnom magamra, hogy ez most nem rólam szól. Charlie-t egyik pillanatról a másikra szakították ki a korábbi megszokott életéből, ami már sosem lesz ugyanaz, hiszen vérfarkas lett. Nehéz és küzdelmes lesz, míg megbarátkozik a gondolattal, és belső farkasával, és csak bízni tudok abban, hogy elfogadja a falka segítségét, hiszen már hozzánk, közénk tartozik. Ha úgy dönt. 
Épp ezért valójában nem is tudok rá haragudni a ridegebb, már-már barátságtalan pillantás miatt, inkább magamban kell a hibát keresnem, lehet én vagyok türelmetlen, a bizalom egy nagyon törékeny és nehezen kialakuló dolog sokak életében, emberként is nehéz, de így hogy farkasa érzékeli az enyémet, idegenek egymásnak, így a belső feszültség kihat Charlie-ra, az emberre is. Teljesen érthető és elfogadható reakció, így mindössze néhány másodpercig kavarognak ilyen gondolatok a fejemben, mielőtt visszatérnék a valóságba.
Mikor feláll, nem kér a segítségemből, ám lába megremeg, és visszarogy, én pedig utánakapok, de szerencsére nem távolodott el az ágytól, így kényelmesre huppan vissza. Alsó ajkamba kell harapnom, hogy ne szólaljak meg, úgy érzem, most jobb, ha csendben maradok, mert ez egy olyan szituáció, amivel talán jobb, ha egyedül, önmaga birkózik meg. Védőhálónak és segítségnek természetesen itt vagyok ha kellenék, de megérzésem azt súgja, hogy ne lépjek közbe, amíg neki erre nincs igénye.
Ez hamarosan meg is történik, én pedig mosollyal az arcomon nyújtom felé ismét a kezemet, és segítem át a vendégszoba melletti fürdőszobába, ahol egy alacsony küszöbbel rendelkező zuhanykabin van a wc, a szekrény és a mosdókagyló mellett. - A kötés nem baj ha vizes lesz, utána kicserélem majd, de azért ne áztasd, ha egy mód van rá. - nem utasítgatom, inkább kedvesen informálom, majd diszkréten becsukom magam mögött az ajtót, és először a konyhába megyek, ahol egy kisebb lábasban melegítek egy nagy adag levest, majd amíg az takaréklángon rotyog, pár perc alatt rutinosan áthúzom az ágyneműt a vendégszobába. El is indítom a mosókonyhában a gépet, és mire hallom, hogy a zuhanyzó csapja elzáródik, a leves már egy kinyitható kempingasztalon gőzölög és illatozik a szobában, az ágy mellé helyezve. 
Nem állok közvetlenül a fürdőszoba ajtóhoz, hanem a vengészoba bejáratánál támasztom a falat, hátha Charlie-nak esetlegesen segítségre lenne szüksége, mikor kijön. Ahogy sejtettem, Rick ruhái kissé lógnak rajta, de tiszták, finom öblítő illatuk van, és célnak tökéletesen megfelelnek. -Remélem éhes vagy. - mosolygok rá, és egyedül, vagy segítséggel, de visszatérünk a szobába.




No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
then suddenly you're left - - Page 2 296245
༄ ༄ ༄
then suddenly you're left - - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

then suddenly you're left - - Page 2 Empty
Témanyitásthen suddenly you're left - - Page 2 EmptyKedd 15 Aug. 2023 - 11:34

Sietős a válasz, Mara maga is megpillanthatta rajtam a kétségbeesést. Szégyellhetném magam: még az összemocskolt ágyában ülök, ő maga meg ki tudja, mióta virraszt mellettem és magamnál sem vagyok öt egész perc óta, zsigeri reakcióm mégis mélyen ellenséges. Hazudsz, villan át rajtam önkéntelen indulattal. Hazudsz, hogy megnyugtass. Hátul, ahol megtámasztottam magam mászás közben, a vállamban izmok vonaglanak meg. Érzem, ahogy az állkapcsomat rögzítő inak egy pillanatra kidagadnak. Alakján alattomos rosszindulattal végigfutó tekintetem megélesedő, izzó vasvillatekintet.
Hazug vagy. Mi más? Érj csak hozzám, ha mersz.

Sok múlik azon, amit cselekszik, én magam is érzem, hogy kiszámíthatatlanná váltam... Mara azonban mindössze feláll az ágyról, átengedve nekem a teret. Az arcán, kisugárzásán semmi más nem tükröződik, csak őszinte aggodalom irántam. Egy-két szívdobbanásnyi időbe beletelik, de a józan eszem visszatér: arcüregeim nedves szorításából sejtem, hogy a kemény elszántság elillant a vonásaimból. Gyengének érzem magam. És ami a legrosszabb, pontosan emlékszem rá, hogy kész lettem volna őt bántani. A pillanat ugyan elmúlt, ám az újszülött fenevad megátalkodott harapóssága - akár egy hamis kutyáé - e pillanatban is szeszélyes elektromos töltésként bujkál sajgó idegrendszerem zegzugaiban.
Észlelem, hogy a kezét nyújtja, de nem visz rá a lélek, hogy elfogadjam. A szégyenérzet hajt elsősorban, hogy mielőbb távol kerüljek tőle. Figyelmeztetése elér ugyan, de az értelmét már csak akkor sikerül felfognom, amikor belefogok a tápászkodásba: a bal lábam, noha saját jogán nem fájt igazán, most késedelem nélkül adja értésemre, hogy nem volt neki elég ennyi pihenő. Félig megrogyva támaszkodom vissza az ágyra, egészen a jobbomra bízva a súlyomat. Lélegzet-visszafojtva várok, hogy a balban alábbhagyjon a vad remegés: sántítva, úgy érzem, képes leszek elvánszorogni a fürdőszobáig.
Feltéve, hogy az nincs a földszinten. Vagy a folyosó távolabbi végén.
Erősen lehunyom a szemem, és úgy is tartom.

Eltelik néhány hosszú szívdobbanás így. Aztán felnézek. A remegés kiment a lábamból, tehetetlenségérzetet hagyva maga után. Kötőhártyáim szárazon égnek: viszket a szemem. Megalázottan keresem a Mara tekintetét, hátha még mindig ott áll, ahol eddig. Hátha még eltart benne addig a könyörület, hogy a kezét nyújtsa - a kezét, amibe az előbb gondolkodás nélkül martam volna bele.
És ha igen, akkor elfogadom.
És ha igen, akkor az oldalán átbicegek a zuhanyzóba. Egyetlen szó nélkül, mint aki elfelejtett beszélni.
Mire előkerülök, érzésre tisztábban, mint bármikor életemben és Rick kissé lezser ruháiban, el fog telni vagy húsz perc is.



There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
then suddenly you're left - - Page 2 UjObPmH
User :
hellebore

then suddenly you're left - - Page 2 Empty
Témanyitásthen suddenly you're left - - Page 2 EmptyHétf. 14 Aug. 2023 - 14:00


Mara & Charlie




Ahogy sejtettem, igencsak jól jön neki a víz, de mivel továbbra sem lenne jó ötlet, ha egyszerre inna sokat, így bármennyire is csábító esetlegesen számára a kancsó, ami még mindig a háromnegyedéig van vízzel, egyelőre csak egy pohárral adok neki, bízva abban, hogy ettől nem tart kegyetlennek. Abból is látszik, hogy némileg visszatért az ereje, hogy már képes egyedül inni, de azért farkasreflexeimet készenlétbe állítom, ha esetleg esne a pohár, de az egész folyamat gond nélkül lezajlik.
Kettősség tombol bennem, mert tudom, hogy egy nálam idősebb férfi Charlie, mégis, most talán kicsit úgy bánok vele, mint egy törékeny gyerekkel, de...valahogy ez jött természetesen, ám most, hogy kezd erőre kapni, vissza kell majd állítanom az agyamat, de gyámoltalansága ezt hozta elő belőlem.
Meglepettséget vélek felfedezni az arcán a leves hallatán, de hát számomra ez olyan természetes. Nem véletlenül akartam, hogy ide hozzák a fiúk, számomra egyértelmű volt, hogy amíg erőre nem kap, addig itt viseljük gondját, vagyis hát főleg én, elvégre apa a falka vénjei tagjaként, illetve ex-bétaként sokat segít a farkaso körüli dolgokban, Rick meg Rick. Vagy dolgozik vagy csajozik, de én cseppet sem bánom ezt a szerepet, amit anya halála után átvettem, vagyis hogy viszem a háztartást, gondoskodom apáról és a testvéremről, illetve ápolónői tapasztalatomat kamatoztatom ahol csak tudom. 
-Ha neked úgy jó, először esetleg zuhanyozz le, addig én felmelegítem a levest, lehet, hogy kicsit már kihűlt. - ajánlom fel egy mosollyal az arcomon, mert mivel nem konkretizálta, mire vonatkozik a válasza, én úgy értelmeztem, mindkettőt elfogadja. A zuhany majd felfrissíti, lemossa róla a raktár és az elmúlt napok minden mocskát, az étel pedig megerősíti majd, illetve további folyadékot juttat a szervezetébe, ami mindenképp szükséges a további regenerálódáshoz.
-A ruháid amik rajtad voltak, sajnos tönkrementek. Minden ami a zsebeidben volt, az most ott van a szekrényen, hiánytalanul. Az autódat pedig elvitettük a rendőrséggel, de ne aggódj, vannak társaink az örsön, nem fog elkallódni, pár nap múlva el is fogsz tudni menni érte. - válaszolok neki gyorsan nyugtató hangon, mert alapból fehéres arcbőre mintha sápadtabbá vált volna. Fogalmam sincs, mennyi cuccról van szó, vagy milyen autója van, ezt mások intézték a falkából, nekem a folyamatban értelemszerűen teljesen más feladatot szántak, de hát pont ettől lesz csapatmunka, mindenki azt teszi, amihez a legjobban ért. 
Felállok az ágyról, mikor látom, hogy felkelni készül, de egyelőre nem szólok, nem szeretném ha úgy érezné, hogy mindenáron meg akarom szabni, mit csináljon, bár tekintetemből és arcomról nem tudom teljesen elűzni az aggodalom felhőjét. Fülemet megüti heves szívverése, és ahogyan lába a földre ér, bizonytalanul szemlélem a mozdulatot. Biztosan sokat gyógyult a lába, de közel sem tökéletes, hiszen elég mély seb volt. -Légy óvatos, igyekezz minél kevesebb testsúlyt helyezni a sérült lábadra. - jön belőlem elő ismét az ápolónő, de nem akarom megakadályozni abban, hogy megpróbálja. Szeretném, ha érezné, övé az irányítás, elvégre nem fogságban van, azt csinál amit szeretne, én legfeljebb tanácsolni tudom az ellenkezőjét. 
Megrázom a fejem, egyelőre nem hagyom itt, inkább kezemet, karomat nyújtom felé, hogy ha úgy döntene, hogy feláll, tudjak neki támaszként szolgálni, már ha igényli. -Nyugodtan kapaszkodj belém, erősebb vagyok, mint amilyennek tűnök. - mosolygok rá, és igyekszem könnyed, játékos hangot megütni, hátha akkor nem érzékeli, hogy az én szívem is hevesebben ver, hiszen nem tudhatom előre, mi lesz, mikor megpróbál lábra állni. 




No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
then suddenly you're left - - Page 2 296245
༄ ༄ ༄
then suddenly you're left - - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

then suddenly you're left - - Page 2 Empty
Témanyitásthen suddenly you're left - - Page 2 EmptySzomb. 12 Aug. 2023 - 15:58

Elég volt az ostoba kérdésekből, úgyhogy nem teszem fel Marának azt, ami a délután három óráról elsőre beugrik: Milyen nap van? Elvégre... mindegy. Azt hiszem. Szerencsére nem is várja, hogy mondjak valamit. A víz láttán rá kell jönnöm, hogy legalább egy gallonnal meg tudnék inni, olyan a torkom, mintha napok óta nem ittam volna semmit. Lehet, hogy így is van. Biccentek, ezúttal megpróbálva átvenni saját kézbe a poharat. Megvannak a magam kétségei, ám végül sikerül nem az ágyba öntenem a tartalmát. A további kínos helyzeteknek ezen a ponton aligha lenne bármi ereje Mara szemében - ki tudja, milyen felfordulást csináltam a házában, és hogy neki kellett-e meztelenül átcipelnie a kikötőből -, mégse bánom, hogy nem kell még ezzel is együtt élnem. Egyelőre.
- Köszönöm.

Kukán hallgatok, mert töretlen kedvessége váratlanul ér. Az embereknek általában megvannak a maguk határai. Még a türelmesek számára is elérkezik a pont, amikor ráunnak az örökös szerencsétlenkedésre, annyit pedig még én is felfogtam, hogy Mara jó hosszú ideje velem foglalkozik - holott biztosan lenne mit csinálnia. Szívesen megmondanám neki, hogy nem kell több pénzt és energiát elpazarolni rám, hisz úgyse tudom sehogyan viszonozni, de félek, hogy megbántanám ezzel. Arról nem is beszélve, hogy valahol mélyen igencsak jólesik a jelenléte. Talán rossz néven kéne vennem, hogy felnőtt férfi létemre úgy szól hozzám, mint egy napszúrásos gyerekhez... de az igazság az, hogy nem tud érdekelni. Amúgy sem lenne jogom önérzeteskedni azután, amit eddig végigcsinált velem.
A legtöbb, amit tehetek, hogy nem húzom el a kezemet az övé alól.

Mielőtt észbe kaphatnék, eluralja a képemet a meglepetés. Étellel kínál. Egy pillanatra fürkészőn méregetem őt, mert semmi sem magyarázza ezt, aztán jön a többi információ és idebent, a fejemben nehézkes nyikorgással megindulnak a fogaskerekek, lassacskán visszaemelve a gondolatokat a képzeletbeli futószalagra, ahonnét napokkal ezelőtt, az első lázroham közepette lepotyogtak. Felülök az ágyban. Nem túl gyorsan, de magabiztos tudatában minden porcikámnak, ahogy azelőtt. Tétova pillantást vetek a mellettem helyet foglaló Mara felé: ha állja a tekintetem, tisztán láthatja, hogy szorongó kíváncsiságra lobbantott valamivel.
- Ha nem gond. Köszönöm. - A levesre és a zuhanyzó ígéretére is értem, bár ezt elmulasztottam világossá tenni. Hátratűröm az összetapadt tincseket a homlokomból, kíváncsian tapintva végig a koponyámon a mozdulat takarásában, érzek-e bármi különöset újabban furcsán érzékeny ujjaim alatt. Mert korábban olyan volt, mintha legalábbis vaskarót vertek volna belé, pont a fülem mögött. Most: semmi. Természetesen. Átkarolom a térdemet. - Van saját holmim is - bököm ki aztán kissé szorongva. Mert nem véletlen, hogy arról nem esett szó, ugye. - Nem sok, de... az autóban.
Nagy ég, igen. A vér mintha lejjebb hűlne bennem.
- Nem tudod, ugye, hogy hová lett az autó?
Ot kellett maradnia, ahol kiszálltam. A farkas miatt. Az úton. De miért törődtek volna az itteniek a hátramaradt holmikkal? Örülhetnék, hogy nem hagytak elvérezni. Lehunyom a szememet egy pillanatra, mert most földereng az emlék-részlet, amit nem bántam volna, ha az átalakulás présgépén áttaposott agyam örökre elhullajt.
- Benne hagytam a kulcsot.

Elveszetten nézek Marára, enyhe kábulatban igyekezve összerakni a kirakós homályos darabjait. A zsebemben ott volt a telefonom és a pénztárcám, ez tiszta sor. Ha megmaradt valami belőlük, most is náluk van. Minden más azonban...
(menj és keresd meg. mostmostmost. menj utána.)
aztán
Felejtsd el. A földszintre sem tudsz lemászni, olyan gyenge vagy. Még egy nap alatt nem fog jobban nyoma veszni.
Igen. Ez lesz az.
A gondolat, hogy a gépkocsit talán elveszítettem és az érzések meg gondolatok zűrzavaros kavalkádja, mely vele érkezik, túlságosan soknak bizonyul. Csengő füllel figyelem Marát (vajon attól cseng, hogy ennyire hegyezem?), félig ösztönösen kifelé mászva az ágyból, hogy menjek enni, vagy zuhanyozni. Vagy bármerre, amerre a hirtelen zárlat oldódása engedi majd, ha egyszer a lábam a földre ért. Ha enged. Egyelőre olyan, mintha a testem valahogyan megelőzné a részére kiadott parancsokat, fittyet hányva arra, hogy esetleg végül máshogyan döntenék, mint ez itt. Ilyesmire nincs idő. A szívem percenként ötszázat ver hirtelen. Ha látnám magam a tükörben, szokatlan színű szempár szegeződne rám egy elszürkülő arcból, meglehet.
Aztán ez alábbhagy, de a mászás még tart. A nyakszirtemen rövidre nyírt, sötét szálak ugyan csatakos forgókba tapadtak össze, de hideglelős borzolódásukat lehetetlen eltéveszteni.
- Most már itt hagyhatsz.
Hiteltelen, reszelős hang. Egy pohár víz nem sok, végtére is. Arról, hogy a lábamat Mara hol és miért kötötte be, meg is feledkeztem. Akkor derül majd ki, mennyit gyógyult, amikor először megpróbálok felkelni. Mert ha Mara engedi, először azt teszem le a padlóra.



There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
then suddenly you're left - - Page 2 UjObPmH
User :
hellebore

then suddenly you're left - - Page 2 Empty
Témanyitásthen suddenly you're left - - Page 2 EmptySzer. 9 Aug. 2023 - 8:33


Mara & Charlie




Hagyok időt Charlie-nak, hogy magához térjen, felmérje a környezetét, illetve engem is, mindeközben pedig reméltem, hogy a korábbi pánikszerű hangulat, ami őt jellemezte, nem tér vissza. Mosolyom kiszélesedik, mikor szavai elárulják, hogy megismert. Ez mindenképp jó jel. - Jó reggelt, így délután három órakor. - nevetek fel röviden, de nem őt nevetem ki, inkább magán a helyzeten mulatok, ezzel próbálva oldani az esetleges feszültséget. -Apropó víz, készítettem ki neked, iszol egy kicsit? - kérdezem, miközben felállok, és az ágy közelében lévő kis asztalról felemelem a kancsót, egy pohárba töltök némi vizet - ami se nem jéghideg, se nem meleg -, és felé nyújtom. Ha van benne elég erő egyedül inni, akkor átadom neki, ha a segítségemre szorul, akkor hasonlóan a raktárban történtekhez, asszisztálok neki, majd a pohár visszakerül az asztalra, én pedig ismét mellé guggolok.
Nem csak jobban néz ki, de állítása szerint is jobban van, én pedig megkönnyebbülök, ez könnyen lehet, hogy arcomra is kiül. Nem akarom egyszerre túl sok információval terhelni, hagyok időt agyának is, hogy adaptálódjon a szituációhoz. Szavai hallatán elmosolyodom, és finoman megszorítom a kezét. - Ne kérj bocsánatot, hisz ez volt a cél, csacsi. Hogy aludj egy kicsit és jobban érezd magad.- hangom kedves, a játékos becézés pedig öntudatlanul csusszant ki a számon, remélem nem veszi magára. Előjött belőlem az anyáskodó nővér, szakmai ártalom, azt hiszem.
-Főztem levest neked. Kérsz belőle? Illetve ha szeretnél elmenni zuhanyozni, azt is egészen nyugodtan megteheted. Kikészítettem a bátyám néhány ruháját, magasságban nagyjából megegyeztek, ő egy kicsit vállasabb, de átmenetileg jó lehet. - ajánlom fel továbbra is barátságos és nyugodt hangon, majd mivel kezd elzsibbadni kicsit így a lábam, picit felegyenesedek, de csak annyira, hogy óvatosan mellé tudjak ülni az ágyon. Azonban ha azt látom rajta, hogy ez esetlegesen feszélyezi, akkor természetesen visszaereszkedem a korábbi pozíciómba, hiszen az ő kényelme és biztonságérzete az első.




No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
then suddenly you're left - - Page 2 296245
༄ ༄ ༄
then suddenly you're left - - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

then suddenly you're left - - Page 2 Empty
Témanyitásthen suddenly you're left - - Page 2 EmptyHétf. 7 Aug. 2023 - 9:48

Ez az ébredés nem hasonlít arra a másikra. Az előzőre.
Máshol vagyok, ez már abban a pillanatban egyértelmű volt számomra és a zavart, óvatoskodó bestia számára is, hogy valamelyest magamhoz tértem. Még a szemem kinyitása előtt. Mások a szagok, másfelől érkeznek a légmozgás apró ingerei, de az engem körülvevő neszezés is megváltozott. Egyvalami bizonyos, ismét bent vagyok és nem kint. Valahol bent. Ebben sok a félelmetes lehetőség, de az illatok finomak és ezúttal a félhomály is meleg és kényelmes. Az alvás (eszméletlen állapot?) nem hozta vissza az erőmet, ugyanolyan kimerült, holtfáradt vagyok, a fájdalmaim azonban nagyrészt elmúltak, a lázzal, az émelygéssel és a viszketéssel együtt. Maradt a kimerültség és a tompa sajgás, valahonnan a csontvelőm felől. Bentről kifelé.
Az, aki itt van, azt szintén láttam már. Elárulja a ruhája illata, meg talán a sajátja. Meg a hangja, mert meg is szólít. Fölnézek rá, kábán. A tekintetemet megülő ködben immár nehézkes, lassú felismerés erőtlen irányfényei világlanak.
- Mara. Igen. Jó reggelt. Köszönöm... hogy adtál vizet.

Talán tényleg reggel van. Talán csak még nem tértem egészen magamhoz. Megdörzsölöm a szemem, hogy kitisztuljon belőle az álom: a karjaim ólmosan nehezek ugyan, de az ujjaim alól eltűnt a vér, a tenyerem nem ragacsos és a körmeim sem fájnak. Mintha azt, hogy a nyers húsig beszakadt kettő is, csak álmodtam volna. Vagy, villan át a fejemen, most először a friss rémület villámkéken fölizzó áramkörein. Vagy.
Hisz máshol vagyok már.
Mara képe kitisztul előtttem. Reá pislogok, ezúttal majdnem úgy, ahogyan egy egészséges, épelméjű ember pislogni szokott. Majdnem. Nyelek; megnyalom a számat. Annak sincs véríze. Megszorítom a halántékomat, egy kézzel, kétfelől: próbálom eldönteni, fáj-e a fejem. Úgy, hogy az fejfájásnak számítson. Aztán elveszem a kezem, automatikusan, mert látom, hogy ő akar megérinteni.
A fenevad csendben lapít. Fél, de olyan fáradt, mintha csak önmaga száradni felakasztott irhája lenne. A felé hajló szürke farkas halvány, szelíd kisugárzása - amely távolian ismerős korábbról - egyelőre meggyőzi arról, hogy maradjon veszteg.
- Jobban - válaszolom Mara hűvös tenyere alól, felületes szusszanások közt. Kutakodva pillantok végig rajta, próbálva fölidézni, ezt viselte-e legutóbb, amikor láttam. Közben rájövök, hogy az ágy mellett ülve hajol felém. Ágy! Tanácstalanul söprök végig magam mellett. A házában vagyok, azt mondta. A házában. Egy idegen házában. A kimerültség megakadályoz benne, hogy a beletörődésen kívül bármit érezzek. - Jobban. Ne haragudj. Elaludtam, míg beszéltél hozzám.
Már ha így volt egyáltalán.



There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
then suddenly you're left - - Page 2 UjObPmH
User :
hellebore

then suddenly you're left - - Page 2 Empty
Témanyitásthen suddenly you're left - - Page 2 EmptyCsüt. 3 Aug. 2023 - 9:32


Mara & Charlie




A levegő megkönnyebbülten szakad ki tüdőmből, amikor érzem, hogy ha erőtlenül is, de viszonozza a kézszorítást. Talán még sincs minden veszve, talán tényleg el tudom érni, hogy bízzon bennem, elhiggye, hogy segíteni akarok neki, nem ártani. Akkor engedem csak el, amikor a fájdalomcsillapító injekciót intézem, és igyekszem azt is olyan gyorsan és fájdalommentesen beadni, amennyire csak lehetséges. Közben igyekszem visszaszorítani a megannyi érzelmet, ami feltört bennem a hatására. Tudtam, hogy meg fog viselni Charlie helyzete, hiszen egészen más az ő esete, mint a született, kamasz farkasoké akiken eddig segítettem, de azért nem számoltam azzal, hogy ilyen mélyen megérint majd. 
Nem tudom visszafogni a mozdulatot, ahogyan végigsimítok a homlokán és az arcán, és mivel nem húzódik el, párszor még megismétlem, mígnem szeme lecsukódik, és rövid időn belül légzése szabályos lesz. Elaludt. Mély levegőt veszek, felkászálódok az ágyról, és apáékhoz fordulok.-Vigyük el hozzánk. Segítetek? - a család nem feltétlenül boldog, hogy magunkhoz akarom vitetni, de valahogy ezt érzem helyesnek. A bizalom apró szálai talán elkezdtek fonódni kettőnk között, és árulásnak érezném, ha nem olyan mellett ébredne fel gyógyító álmából Charlie, akit már ismer valamelyest.

***

Charlie már órák óta alszik. Egyedül vagyok a Mason házban, megmondtam a többieknek, hogy rám bízhatják a dolgot, tudom, hogy nekik is van elég teendőjük, én pedig szabadságot vettem ki az Egészségügyi Központban, hogy teljes mértékben ide tudjak koncentrálni. Amikor visszaértünk hozzánk, a vendégszobába fektették le apáék Charlie-t. Gondolkodtam azon, hogy egy szivacs segítségével kicsit lemosdatom, meg ráadom Rick valamelyik ruháját, de végül elvetettem az ötletet. Nem szeretném, ha kényelmetlenül érezné magát, mikor felébred, mármint a várhatónál jobban.
Így azzal, hogy az ágynemű koszos lesz, mit sem törődve takarom be a teljesen elernyedt férfit, a kezeit és az arcát mosom csak meg, hogy ne kenjen esetlegesen a szemébe semmit, ha ébredés után megdörzsöli az arcát. Jelenleg békés, nem tükröződik rajta az a fájdalom és kétségbeesés, amit a raktárépületben láttam rajta. Sejtem, hogy legalább részben ez vissza fog térni amint felébred, de mindezt legalább már kényelmes, meleg környezetben teheti meg.
10 percig ücsörgök az ágya mellett, de tudom, a morfium és a testét ért sokk miatt még jó ideig aludni fog, így a konyhában teszek-veszek, nagy adag húslevest főzök, közben pedig folyton hallgatózom, felébred-e Charlie. A leves elkészül, mennyei illatokkal töltve be az egész házat, amit a farkas orr még intenzívebben érzékel, és bár ma még a reggeli két szelet pirítóson kívül semmit nem ettem, nem érzem, hogy tudnék enni egy falatot is. A Charlie miatti aggódásom elnyomja még az éhségérzetet is, így csak vizet iszom. 
Idő közben gyorsan letusoltam én is, lemosva magamról a koszt és a vért, ami rám is rám ragadt a kikötőben, és tiszta farmerben és barackszínű pólóban, szimplán mezítláb ücsörgök a vendégszoba foteljében, egy könyvet olvasva. Nem igazán tudok rá koncentrálni, mert szüntelenül a férfi felé pislogok. Az egyik ilyennél kiszúrom, hogy a szemét nyitogatja, így egyből félreteszem a regényt amit olvasni próbáltam, és mellé lépek.
-Szia Charlie. Emlékszel rám? Mara vagyok. Itt vagy a házunkban. - nyugodt hangon szólok hozzá, az arcomon egy kedves mosoly is megjelenik, de közben a torkomban dobog a szívem, vajon hogy reagál mindenre, az ismeretlen környezetre, a fényekre és illatokra, amik új, kifinomult érzékeit most meglehetősen ingerlik valószínűleg. Egyelőre nem merek leülni mellé az ágyra, pedig a franciaágyon lenne hely, inkább csak leguggolok, hogy fejünk egy szintben legyen. 
-Hogy érzed magad? - kérdezem, elővéve a bennem élő ápolónőt, és finoman megérintem a homlokát. Még meleg kicsit, de közel sem tüzel annyira, mint a raktárban. Így elsőre azt mondom, határozottan jobb színben van, de itt jelenleg nem is a fizikai állapot okozza a legfőbb aggodalomra adó okot, hanem inkább a lelki dolgok. Akárhogy is, én itt vagyok, és itt is leszek.



No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
then suddenly you're left - - Page 2 296245
༄ ༄ ༄
then suddenly you're left - - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

then suddenly you're left - - Page 2 Empty
Témanyitásthen suddenly you're left - - Page 2 EmptyKedd 1 Aug. 2023 - 18:44

Az Állat felhagy a hiábavaló próbálkozással s velem megfordul a helyiség, mindenestül. Megfeszült inaim borzongva megrázkódnak és egy pillanatra olyan hidegnek érzem magam tetőtől talpig, mintha jéggel megtöltött dézsába nyomtak volna. Alig jut el a tudatomig, hogy hirtelen levegőhöz jutottam, a megkönnyebbülést felfogni túlstimulált érzékeimnek pillanatnyilag megugorhatatlan akadályt jelent. Csak az agyam legprimitívebb, legsötétebb zugában dolgozó életösztönök teszik a dolgukat, tántoríthatatlanul, ahogyan az elmúlt napok vakrémülete ellenében is tették. Az eszemmel nem tudnám megmondani, futja-e még bennem - vélhetőleg utolsó - mérföldjeit a fertőzött vér, vagy hogy oxigénhiány-e, amit sajgó légcsövemben érzek, az ösztöneimet azonban semmi nem tudja elhallgattatni. Különösen most. Ha tudnék figyelni, biztosan hallanám a saját, igencsak eleven zihálásomat.
Ehelyett a másik vérfarkas érintését észlelem. Viszonoznám a szorítást, de csak annyira futja, hogy két ujjal rámorzsoljak a kézfej egyik domború csontocskájára. Egész finoman.
Nem éri meg, mondanám neki, ha eljutnék odáig, hogy megszólaljak.
Helyette valamiféle hangot adok.
- Hmmf.
Egyelőre megteszi.

Rövidke idő, amíg összekészül az injekcióval, és ez alatt az idő alatt sikerül valamennyire magamhoz térnem, fejben legalábbis. Álomszerű állapot, de legalább a gondolataim nem szakadnak szét félhüvelyknyi fecnikre. Elnézem, ahogy megtörli a szemét, de nem teszek megjegyzést. Sajnálom, hogy végig kellett néznie ezt az egészet. Jobb lesz, ha gyorsan végzünk. Becsukom a szemem, leküzdve a félelmet, hogy vajon a megszokott feketeség helyett immár les-e rám valami a fejem belsejében. Meg se érzem a tűt. Szavai gyenge mosolyra késztetnek.
Igen. Persze: sokkal jobban. Sőt. Hm?
A morfiumot, azt érzem.
Tudod mit? Jólesik. Annyira, hogy nem is bánom, hogy mit beszélsz.
Csak igaz ne legyen.

_______________

most: szórt fényre ébredek.
és: valaki van itt.



There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
then suddenly you're left - - Page 2 UjObPmH
User :
hellebore

then suddenly you're left - - Page 2 Empty
Témanyitásthen suddenly you're left - - Page 2 EmptySzer. 26 Júl. 2023 - 16:47


Mara & Charlie




Szerintem ezelőtt még egyszer sem facsarodott össze a szívem ezelőtt, talán csak anya halálánál, de azt az érzést inkább kezeljük teljesen más lapon. Nem, én most arról a fájdalomról és tehetetlenségről beszélek, ami kavarog bennem, ahogyan látom Charlie-t szenvedni. Érzékelem, ahogyan a benne élő, egyelőre szelidítésre váró fenevad ismét szeretné átvenni az irányítást, ám a férfi testében nincs elég erő. Nem mondom, hogy nem fordult meg a fejemben, mi van, ha valahonnan felszínre bukkannak rejtett tartalékok, és Charlie újfent átalakul, de a józan ész és a tapasztalat azt súgta, ez most nem fog megtörténni, mégis jobb félni, mint megijedni.
Kedves, csendes hangon próbálom kizökkenteni ebből az állapotból, türelmem mit sem csökkent az első pillanat óta. Az egyetlen ami változott a találkozásunk eleje óta az a bennem egyre növekvő kétségbeesés. Az attól való félelem, hogy ehhez kevés vagyok. Nagyon szeretnék rajta segíteni, és szeretném, ha megbízna bennem, de a bizonytalanság kisördöge halkan súgdos a fülembe, próbálva elültetni a gondolataimban, hogy nem fog sikerülni.
-Nem kell, de én mégis megteszem.- gyengéd mosolyt küldök felé, lepillantva a kezére, ami néhány centire ugyan, de felém mozdult. Nem tudom, mi volt a célja ezzel, de szavaim közben hirtelen felindulásból, de nem gyors mozdulattal kézfejére teszem a kezemet, és finoman megszorítom, mintegy nyomatékot adva korábbi szavaimnak.
Bólintok egyet, mikor elfogadja a morfiumot, így ismét gumikesztyűt húzok (természetesen egy tiszta párt), majd felbontom az injekciós tű csomagolását, végül az ampullából nekiállok felszívni a fájdalomcsillapítót, ám elkeseredett szavai hallatán kezem megremeg a mozdulat közben, és érzem, ahogy a szememet csípni kezdi néhány alattomos könnycsepp. Mit művelhettek veled te szegény pára, hogy most ilyeneket feltételezel? Milyen életed volt, mielőtt találkoztunk? 
Veszek egy mély levegőt, kiszívom a maradék morfiumot, majd kifújom, és miközben visszafordulok Charlie-hoz, a vállamhoz dörgölve a bal, majd a jobb szemem sarkát letörlöm az éppen csak kibuggyanni készülő könnyet, amit ha szerencsém van, Charlie nem vesz észre. Szedd össze magad Mara! Muszáj vagyok rászólni magamra, de egy pillanatra leengedett az elmém köré felhúzott fal, amivel meg szoktam magamat erősíteni addig, ameddig a kötelesség hív, hogy száz százalékosan a páciensre tudjak koncentrálni. Néha azonban elgyengülök, ebből is látszik, van még hová fejlődnöm, de nem tehetek róla, az előttem szinte magatehetetlenül fekvő férfi esete megvisel.
-Lehet, hogy el fogsz tőle aludni, de fel fogsz ébredni, és sokkal jobban fogod magad érezni. - az iménti kis érzelemkitörés okozta apró hangremegést igyekszem visszafogni, és nagyjából sikerül is, illetve egy bátorító mosoly is az arcomra kerül. Ezután ballal megkeresem a megfelelő eret, és óvatos, gyakorlott mozdulattal beadom Charlie-nak a fájdalomcsillapítót, amitől a feszítő, fájdalmas érzésnek az izmaiból és bőréből hamarosan enyhülnie kell. 
A szemetesnek kikiáltott zacskóba dobom a tűt és a kesztyűt, majd ismét Charlie-nak szentelem az összes figyelmemet. -Ne küzdj az alvás ellen. Most pihenésre van szükséged. - nem utasító, inkább kérlelő hangon szólok felé, majd hacsak nem húzza el a fejét, jobbom szinte önkéntelenül, ösztönösen, már már anyáskodóan simít el a homlokából egy portól, izzadtságtól és vértől összeállt tincset, ám ezzel most nem törődök, arra törekszem, hogy biztonságban érezze magát.


Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
then suddenly you're left - - Page 2 296245
༄ ༄ ༄
then suddenly you're left - - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

then suddenly you're left - - Page 2 Empty
Témanyitásthen suddenly you're left - - Page 2 EmptyHétf. 24 Júl. 2023 - 17:56

Talán igaz, hogy soha életemben nem éreztem még ennyire megfélemlítve és megalázva magamat. Talán nem. Nem tudom. Hanem... e pillanatban igaznak érződik. Még csak nem is a kedves hangú, kedves tekintetű jövevény tehet róla: idebent történik valami, valami primitív és vérszomjas erőpróba, ami alatt az újszülött vadállat úgy csavarja ki a kezemből az irányítást, mintha eddig mindössze játékból engedte volna át.
Sértett, rettegő haragjában nagy lendülettel furakszik előre, kínjában szűköl és kaffog és acsarog és vinnyog - távolról észlelem, hogy a hangok az én hangjaim is, s hogy ledöntött a hátamra, a korábbi lázamat kísérő, ismerős görcsök pedig egycsapásra fölerősödnek. A megvadult fenevadat bezártsága csaknem az őrjöngésig hergeli, megszállott tombolással keresi a kiutat belőlem, hol itt, hol ott nekivetődve az elébe kerülő akadályoknak. Éles, feszítő fájdalmat érzek a kulcscsontomnál, azután a szegycsontomnál és rögtön gyomortájékon. A bordáim kellemetlenül recsegnek. Az államat valamiféle túlvilági erő kényszeríti lefelé, olyan hevesen, mintha valaki éppen az arcomba taposna; fuldokolva várom, hogy az ízület a fogaim mögött szétnyíljon, utat engedve egy másik, előtörekvő állkapocsnak, de hiába. Az ostrom megismétlődik sorban ugyanezeken a helyeken, ezúttal erőtlenebbül; a fájdalom így is olyan észbontó, hogy az elviselése mellett nem marad semmi lehetőségem szembeszállni az öntörvényű vérfarkas erőszakos akaratával. Egyébként sem lennék képes megálljt parancsolni neki. Nem én.

Valami azonban mégis az útját állja. Ezúttal, roham ide vagy oda, egyetlen csontot sem tud eltörni, egyetlen szalagot sem elszakítani. Talán neki nincs elég ereje mindehhez, talán az én testemből szívta ki az utolsó csepp vért és velőt is két nap alatt. Akárhogyan is, végül kénytelen megmaradni odabent: csapzott, fölborzolt szőre, kivicsorított tépőfogai és reszketőn lekuporított hátsó fertálya az egyetlenek, amelyekkel tudtomra adja, milyen kiszolgáltatott a saját tudatlan fenyegetettségérzete előtt. És talán mindenki más tudtára is, mert úgy érzem, az egész kínlódás az egész világ kitáguló szemei előtt játszódott.
'Charlie, nézz rám.'
Engedelmeskedem a másik farkas szavának, csakígy a földről megint, szinte levegő után se kapkodva - ködösen látom egy kicsit, elmosódottan, pislogok, hátha kitisztulna.
Miért nem tudtam meghalni az autó mellett az úton, ahogy mások teszik?

Megköszörülöm a torkomat, hogy amikor megszólalok, hallatszódjak is. Behunyom a szemem, nehogy megint elsírjam magam. Furcsa mozgolódást érzek benn. Biztos mindjárt újrakezdődik az egész. Most viszont még azt mondok, amit csak akarok.
Pontosabban amit csak képes vagyok kinyögni.
- Nem kell semmitse megígérned. - Kinyúlok felé, elég lassan és csak úgy a cementpadlót súrolva. Fölemelni nincs erőm a karomat. Épp eleget tett így is. Anélkül, hogy a fejemet tömné. Elvégre ha a vérfarkasok nem bántanának senkit, most nem lennénk itt. A belőle áradó nyugalomra nem vagyok érzéketlen, jelenléte és az átéltek együttesen olyan ólomsúlyú kimerültségbe billentenek át, ahol a gondolkodásom majdnem tisztának érződik. Hosszú idő óta először.
- Kérlek - szusszanom felé lomhán, ami más kondíciók mellett nevetésnek is hallatszana. - Köszönöm.
Figyelem, ahogy cselekszik. Ha nem mond semmit, nem szólok én sem. Majd csak akkor, ha már ott a tű a kezében. De még akkor se azt nézem, hanem az arcát. Ahogy korábban kérte.
- Ebből már nem fogok még egyszer felébredni. Ugye?



There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
then suddenly you're left - - Page 2 UjObPmH
User :
hellebore

then suddenly you're left - - Page 2 Empty
Témanyitásthen suddenly you're left - - Page 2 EmptySzer. 19 Júl. 2023 - 17:13


Mara & Charlie




Emlékszem, a gyakorlati képzés alatt olyan lassan végeztem a fertőtlenítést és a sebkötözést, hogy többször rám kellett szólni, hogy fokozzam a tempót kicsit, de én precíz munkát akartam végezni, ne maradjon kosz a sebben, illetve hogy jól fedjen a kötés, ám ezzel pont a páciensnek a fájdalmas érzést húztam el a kelleténél tovább. Azóta természetesen sokat fejlődtem, ezért is szinte percek alatt végzek is Charlie sérülésével annak ellenére, hogy nem egy apró karcolás. Szegénynek van elég gondja, nem akartam még én is tetézni. Egészen jól tűrte.
Ez viszont kevésbé mondható el arról, ami magát a balesetének körülményeit és annak következményeit illeti. Valahol számítottam rá, fordított esetben valószínűleg hasonlóan reagálnék én is, így a kisebb pánikroham szerű érzés ami most eltölti, teljes mértékben érthető. Farkasom a bordaketrecem mögött mocorogni kezd, reagálva Charlie farkasára, aki talán még sokkal kevésbé kezeli ezt higgadtan, mint a férfi, már ha egyáltalán külön lehet szedni kettejüket a vérfarkasság ezen szakaszában. Átfut a fejemen, mi történne, ha kirobbanna belőle a farkas, de abban reménykedem, hogy teste kifáradt annyira, hogy jelenleg nem lenne képes a transzformációra.
Néhány pillanatra megjelenik az érzéseim között némi félelem és tartás, ám mindezeket elnyomom. Valójában nem félek Charlie-tól, még ha farkas énje ezt is szeretné elérni, így ismét a nyugodtság veszi át az irányítást, és ezt sugárzom felé is, a belőle áradó aura ellenére is. Az ajtó felé fordul, egyértelműen fenyegetésnek érzi a három férfit, és rájuk nézek én is. -Apa, maradjatok. Nincs semmi gond, kézben tartom. Kérlek bízzatok bennem. -kérem őket, és tekintetemből láthatják az elszántságot, mert apu morogva bár, de bólint, és egy apró érintéssel adja a másik két falkatárs tudtára is, hogy hagyják rám a dolgot. Aprót bólintok ennek nyugtázásaképp, majd figyelmemet ismét teljes mértékben Charlie-nak szentelem.
-Charlie, nem kell félned. Senki nem fog bántani. - hangszínem kedves és nyugodt, de tudom, mondani lehet bármit, a másik vagy elhiszi, vagy nem, jelen állapotában talán inkább az utóbbi. -Charlie, nézz rám. - kérem, és ha rám pillant, felveszem vele a szemkontaktust. Azt mondják, a szem a lélek tükre, így nem is jelenik meg benne semmi negatív vagy ártó szándék, csak bízni tudok abban, a férfi ezt érzékeli. Többen mondták már, hogy van a kisugárzásomban valami nyugtató, valami békét árasztó, nagyon remélem, hogy Charlie átvesz ebből valamit. 
-Tudom, hogy ez most hirtelen sok. Talán úgy érzed, nem tudsz vagy nem akarsz így élni, de kérlek...adj nekünk egy esélyt. Itt senki nem fog téged bántani, nem hagyom. -olyan eltökéltséggel mondom ezeket, amiből érezheti, hogy komolyan gondolom, nem csak humbug az egész. -Elborít a félelem, a fájdalom, esetleg a kétségbeesés, megértelek. Megengeded, hogy beadjak egy kis morfiumot? - fejemmel a kosaram felé bökök, aminek a tetejére oda van készítve egy ampulla morfium, becsomagolva pedig egy steril injekciós tű. Ha nem szeretné intravénásan megkapni a fájdalomcsillapítót,van nálam kapszula formában is, fel vagyok készülve mindenre. most csak arra van szükség, hogy megbízzon bennem, legalább egy icipicit, még ha minden idegszála és porcikája tiltakozik is ez ellen.


Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
then suddenly you're left - - Page 2 296245
༄ ༄ ༄
then suddenly you're left - - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

then suddenly you're left - - Page 2 Empty
Témanyitásthen suddenly you're left - - Page 2 EmptyVas. 9 Júl. 2023 - 18:22

Mintha csak álmodtam volna, olyan gyorsan túlestünk a sebkötözésen. Pedig nem vártam különbet, csak ugyanazt a kínlódást, ami az elmúlt órákban is jutott. Az érzékeim szanaszét csúszott nehézkessége lehet az ok, amiért egyszer vánszorogni, máskor száguldani érzem az eseményeket magam körül, a testi-lelki rossz érzés azonban állandó. Égő szemem megtelik könnyel, ezúttal teljesen magától, az állkapcsomban futó idegcsatornák pedig minden szívdobbanásomra gyulladásos fájdalommal lüktetnek. A bőrömet furcsán feszülni érzem, gerincem tövében hideglelős viszketés. Néhány körmöm teljesen fekete az alá száradt vértől, kettő behasadt. A tenyerem ragacsos. És mindemellett jeges vasmarokkal fojtogat a helyzet nyomasztó, rideg valóságossága. A tudat, hogy csak egyetlenegy valami biztos jelenleg.
Mégpedig az, hogy nem képzelődöm.
Így érezheti magát egy végzetesen megnyomorított autóroncs a trélerről a szemétprésbe vezető utolsó útján.
A szürke hodályban mindennek ellenére enyhébb a hangulat, mint eddig: emésztem az elmondottakat, amelyek ékesen szólnak a látogatóm jelleméről. Rendesen biztosan mondanék rá valamit, ezúttal azonban épp eleget beszéltem, hogy megmaradjak a hallgatásánál. Kissé szédülősen tűröm, hogy mindennek a végére érjen, az alku rám eső felét pedig lassan, de azért megpróbálom végrehajtani. A magam részéről bevenném éhgyomorra is a gyógyszert, de sejtem, hogy nála falakba ütköznék. Az első két falat Yorkie nyugalmat hoz a gyomorremegésemre. Nem teljeset, de így is meglepő. Szusszanok, hosszú idő óta először a hányinger félelme nélkül.

Aztán beszélni kell. Odakint valaki mocorog, mint egy kocsi elé fogott ló, mikor mehetnékjében a zablát rágja. Mennyi időm lehet hátra? Nem mintha számítana. Annyira valószínűleg azért nem sok. Úgyis mindjárt...
- Hogy _micsoda_?
A benti hang egyszerre hördül föl velem. Pedig már azt hittem, elfáradt annyira, hogy nyugtom legyen tőle. Észre se veszem, hogy az ábrázatom felerészben megfélemlített, felerészben ellenségesen vicsorgó grimaszba rándult közben ‑ annak halvány gyanúja legyint meg csupán, hogy az arcizmaim valahonnan máshonnan kaptak parancsokat, mint eddig. A fülem hátrahúzódik. Ilyesmire eddig nem voltam képes. Ez egészen biztos. Nagyon is jól tudom, hogy az arcom milyen rosszindulatú, sötét megátalkodottságot képes tükrözni, ám ez most valami más. És valami más zajlik a gégémnél is, a hangszálaim környékén.
Akarnak velem valamit. Még máskor is.
- Nem. - a hangsúly kijelentő, ahogy akartam, a hangszín ellenben ismeretlen, csaknem nyáladzó acsargás. A végeredmény egyszerre szánalmas és visszataszító. - Nem. Felejtsd el. Ezt nem. - Hátrafodulok, mielőtt még eldönthetném, hátra akarok-e fordulni; arrafelé, amerre az ajtó van és az ajtóban várakozó férfiak. A gondolkodás hirtelen idegen, absztrakt dolognak érződik. Félig-meddig arra számítok, hogy már nyúl is felém valaki, hogy nyakon fogjon. És ha igen, akkor
(ilyen nincs nincs nincs vagy de van mert biztos biztos BIZTOS hogy NEM még egyszer nem)
ő is harapással lesz gazdagabb.
- Ne merjetek a közelembe jönni.



There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
then suddenly you're left - - Page 2 UjObPmH
User :
hellebore

then suddenly you're left - - Page 2 Empty
Témanyitásthen suddenly you're left - - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

then suddenly you're left - - Page 2 Empty
 

then suddenly you're left -

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next