Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Archibald Collins, Charles Talent Manx


A legtöbb felhasználó (130 fő) Szomb. 20 Ápr. 2024 - 20:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


Besties Time.

Sail away with me Honey - Page 3 EmptyLuna Wheatfield
Ma 16:49-kor


Archie morzejelei

Sail away with me Honey - Page 3 EmptyTamara Mason
Ma 15:31-kor


Hello there, sis!

Sail away with me Honey - Page 3 EmptyAdmin
Ma 8:51-kor


Idegesítően idegesítő

Sail away with me Honey - Page 3 EmptyNoah Jacobs
Tegnap 18:44-kor


The tragedy of loss

Sail away with me Honey - Page 3 EmptyMaeve Fitzgerald
Tegnap 16:31-kor


Hey Beautiful!

Sail away with me Honey - Page 3 EmptyAnders Morton
Tegnap 12:53-kor


Calories don't count on weekends?

Sail away with me Honey - Page 3 EmptyLuna Wheatfield
Tegnap 12:53-kor


Friday night fun

Sail away with me Honey - Page 3 EmptyElodie Rhodes
Tegnap 12:24-kor

Megosztás
 
Sail away with me Honey
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
ÜzenetSzerző
TémanyitásSail away with me Honey - Page 3 EmptyKedd 29 Aug. 2023 - 15:31



Vannak a jó ötletek, vannak a briliáns ötletek és vannak a zseniálisan őrült ötletek, amelyek – ahogy az eléjük cseszett jelző is érzékelteti – éppen csak egy hajszálnyira vannak a rendkívül őrült ötletektől. A rendkívül őrült ötletekről pedig azt kell tudni, hogy Őkelme bizony nem átallja a lehetőségeihez mérten megvalósítani őket, így aztán az őrülten zseniális ötlet a második legjobb dolog, aminek kivitelezésével Kay saját bevallása szerint foglalatoskodhat egy péntek délutánon…
Mert a péntek délutánok pont ERRE valók.

Ez csak és kizárólag Lys hibája - szögezi le magában tüstént. Mi értelme átkozottul elindulni valahová, ahol hidegebb van mint egy kellemesen fűtött szoba és még csak henyélni sem lehet. A legjobb helyszín a férfi lelkizéshez egyébként is egy babzsák, miközben a rizsát elszenvedő épp egy labdát dobál a plafonnak. Ennek híján - még jó, hogy épp kabát volt rajta és ő maga is sétálni indult valahová - kénytelen követni legjobb barátját, miközben azon morfondírozik, hogy már megint mi a penészes macisajt történt vele.
- Ajánlom, hogy nyomós okod legyen rá, a szerelmi négyszög nem opció. - csak a miheztartás végett játssza el a sértettet, de nem habozik barátját követni oda, ahová csak indul.
- Akkor keress magadnak új barátnőt, aki kellően oldja a rozsdád. - Kay nem fogja vissza magát, ha obszcén megnyilvánulásokról van szó. Az már mindegy is, hogy ő mit akart csinálni, azért látja a barátján, hogy valami nyomja a csöpp lelkén. Ez biztos nem olyan, amit el lehetne viccelni egy akkor most nyomd fel magad a nyugiszobába kijelentéssel. De biztos benne, hogy nem férfinátha, akkor már prüszkölné a hülyeségeit.
- Szóval még azt se tudod, hová menj. Na jó, bízd a vérprofikra. - a fiú szórakozottan bokszol végül Lys vállába. Ez a beszéd, ha ő veheti a kezébe az irányítást, mindjárt nem nyűg az egész kilógás.

A zseniális tervek pedig a spontán ötletekből jönnek. Mit keresnek a mólón? Ez a sárga muja akart ott sétálni, ő csak teljesítette a kívánságát. Aztán a következő pillanatban már egy egész pofás kis vitorlás felé közelít, miután sikeresen kinyitotta Lysnek a kaput. A flancos pofáját, hogy ő nem lehet olyan kényelmes, mert nem találja meg az átmászható réseket. De most itt vannak, Kay pedig már a hajón ügyködik, hogy eloldja a kötelet.
- Egy szót se. Jó lesz. Van friss levegő, sirályok, tengerpart. De most már bökd ki, hogy mi bajod.


Emme


As long as there is darkness, there will be dawn
..
Kay Llewellyn
A Llewellyn koven tagja
Kay Llewellyn
Elõtörténet :
Titulus :
végzett gimnáziumi diák
Kapcsolatban :
Családi kötelékben

Zenedoboz :
Karakter idézet :
"Dreams are interesting, but everything important happens when you're awake."
Play by :
Timothée Chalamet
༄ ༄ ༄ :
Sail away with me Honey - Page 3 De0add0aa27b0371b6303e80b2d77836bad711d6
User :
kaynemar


Sail away with me Honey - Page 3 Empty
TémanyitásSail away with me Honey - Page 3 EmptyHétf. 15 Május 2023 - 17:00




Kay & Lysander





A fiatal felnőttség velejárója a megkomolyodás lenne, az érettség jele. De ma annyira elkeseredettül komolytalan akartam lenni, hogy amint szembe jött velem a folyosón Kay egyből megragadtam a karját és meggátoltam őt abban, hogy a saját dolgával foglalkozzon a mai nap során, suli után.
- Te most velem jössz és nem fogod felrikácsolni a helyet! – próbáltam nagyon fenyegető lenni, de hasztalannak tűnt, ő tudja a legjobban, hogy én nem vagyok ilyen és előbb fenyegetnék meg egy döglött békát, mint őt.
- Csak tarts velem, jó? Halálra unom itt magam. Semmi sem történik. – magyarázom miután elengedem őt, nyilván nem fogom a karját szorongatni egész idő alatt. Úgy ismerem őt, mint a rossz pénzt, csak ő még nem tudja ezt teljesen.
- Kezdek berozsdásodni. – ezt inkább csak magamnak mondtam, nem kifejezetten neki, de nem zavart, ha meghallja és van egy frappáns direkt erre kitalált cukkoló szövege. Mindig van, amivel vissza tud vágni, de már nem veszem őt olyan véresen komolyan. Nem kapom fel a vizet, ha tükröt tart nekem és segít ráeszmélni mekkora hülyeség miatt aggódom éppen. Erre valóak a barátok, nem? Hogy segítsenek észrevenni a hibáinkat és még többet a felszínre hozni. Nem tudtam, hogy milyen választ kapok tőle, de reménykedtem abban, hogy ő is érzi már igazán ránk férne egy pasis nap, amit szórakozással töltünk el. Vagy ha nem érzi a késztetést, hát akkor majd fogja. Ha előállok az ötletemmel! Tudom, hogy nagyon hirtelen jött. Én se számítottam rá meg magamra, de valahol fel kell dobni a napot. Valamivel. Akármivel.
Most kifejezetten nem állt szándékomban világmegváltó graffitival előállni és felfirkálni valamit az iskola oldalára, hogy mindenki láthassa mekkora bolond vagyok még mindig. De legalább biztos jól szórakoznék azon, hogy másnak fáj a feje egy kicsit miattam. Miattunk. Nyilván nem egyedül csinálnám, ha csinálnám.
- Járjuk meg magunkat, aztán meglátjuk hová visz a lábunk. – nem mondom, hogy kezdett sok lenni a szófosásból még számomra is, nemhogy neki, de tényleg kellett már egy kis kimozdulás. Szerintem rá is rá fért már.
Na jó, ahhoz képest, hogy semmi ötletem nem volt, tiszta elképzeléseim voltak arról mit nem akarok. Ezt mind szépen el is mondtam Kay-nak, hogy biliárdozásra és lerészegedésre egy bárban ne számítson. Ha inni akarnék akkor másokat is elcsábítottam volna magammal. Nem, most egy kicsit emlékeztetni akartam magam és őt is arra, hogy milyen sok dologba belerángattuk a másikat az alatt az idő alatt, hogy megismerkedtünk. Már nem voltam annyira elveszett, ha szórakozni akartam akkor azt tettem, nem húztam meg magam, ha pedig csendre vágytam akkor napokig elő se jöttem volna otthonról.
- Levegőre van szükségem. Friss levegőre. Nem akarok semmilyen parkba menni most, de szívesen sétálnék a parton egy kicsit. Te nem? – nem tudom mennyit kell még csábítgatni őt, de remélem, ha sokat panaszkodok itt neki a levegőhiányról és az unalomról akkor beadja a derekát és velem tart. A családomnak volt egy kis vitorlása, na oda akartam elvinni ezt a kölyköt is itt az oldalamon végül, ha jött. Nem menőzésből, csak úgy simán, látszik rajta is, hogy kell neki a baráti törődés. Hát én itt vagyok, még osztálytársi alapon is.





Hello Beautiful!!
Lysander Collins
Alakváltó
Lysander Collins
Elõtörténet :
Titulus :
hűséges barát, végzős gimnazista
Kapcsolatban :
Se barátnőm, se Tinderem.
Zenedoboz :

Karakter idézet :
I think I've forgotten how to sleep.
Play by :
Austin Butler
༄ ༄ ༄ :
Sail away with me Honey - Page 3 34
...
Sail away with me Honey - Page 3 BXjSBY8
(Amikor Lys oroszlánnak képzeli magát, de kiderül, hogy csak egy házimacska.)
Layton - báty
Leith - öcsi
Lawrence - apa
Emma - anya
User :
Rókariel

Sail away with me Honey - Page 3 Empty
TémanyitásSail away with me Honey - Page 3 EmptyHétf. 15 Május 2023 - 16:33

Kay & Lysander
Sail away with me Honey

Sail away with me Honey - Page 3 107c3c6d6dd343565a803bc007212e6c
Móló és majd a hajó, 2022. március vége



I get a little preoccupied
The sirens in my mind
The sirens in my mind
I just wanna be good again



Hello Beautiful!!
Lysander Collins
Alakváltó
Lysander Collins
Elõtörténet :
Titulus :
hűséges barát, végzős gimnazista
Kapcsolatban :
Se barátnőm, se Tinderem.
Zenedoboz :

Karakter idézet :
I think I've forgotten how to sleep.
Play by :
Austin Butler
༄ ༄ ༄ :
Sail away with me Honey - Page 3 34
...
Sail away with me Honey - Page 3 BXjSBY8
(Amikor Lys oroszlánnak képzeli magát, de kiderül, hogy csak egy házimacska.)
Layton - báty
Leith - öcsi
Lawrence - apa
Emma - anya
User :
Rókariel

Sail away with me Honey - Page 3 Empty
TémanyitásSail away with me Honey - Page 3 Empty

Ajánlott tartalom

Sail away with me Honey - Page 3 Empty
 

Sail away with me Honey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3