Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 115 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 115 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

When a witch meets a demon - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Pént. 20 Szept. 2024 - 10:37


Put me up & put me down.

When a witch meets a demon - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

When a witch meets a demon - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

When a witch meets a demon - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

When a witch meets a demon - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

When a witch meets a demon - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

When a witch meets a demon - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

When a witch meets a demon - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
When a witch meets a demon
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásWhen a witch meets a demon - Page 2 EmptyKedd 11 Júl. 2023 - 6:51


Nora & Georgine



A meggondolatlanság sosem tartozott a tulajdonságaim közé. Én vagyok az, akinek általában nem csak A terve van, hanem B, C, de sokszor D is, hiszen szeretek mindenre felkészülni. Azt vallom, hogy ha kellően előrelátó és elővigyázatos az ember, akkor nem érheti túl nagy meglepetés, vagy legalábbis kevésbé történik vele olyan, amire nem tud megfelelően reagálni.
Éppen ezért nem esek kétségbe, hogy egy démont sodort utamba a tavaszi Rose Harbor-i szél, hiszen számítottam rá, hogy előbb-utóbb ez megtörténik. Nem borulok a nyakába, de nem is nézem le pokolbéli származása miatt, vagy a belőle áradó sötét energiák miatt. Én magam sem vagyok a patyolat és a fehér mágia mintapéldánya. Ezt tudtam már magamról a téli találkozásom előtt is Lendar-ral, ám a fekete boszorkánnyal való rövid eszmecsere csak még jobban felkeltette az érdeklődésemet. Kissé talán túlságosan is bizakodó voltam, mert arra számítottam, hogy ő is hasonlóképp profitábilisnak látja a köztünk esetlegesen létrejövő szövetséget, de nem jött el a megbeszélt helyre a megbeszélt időben, így rögtön tudtam, hányadán állunk. Eddig is tudtam, hogy csak magamra számíthatok igazán, de az eset egy tanulópénz volt, hogy tényleg nem várhatok támogatást senkitől. De sebaj, Nora Lackwood erős nő, és bármit el tud érni, amit csak a fejébe vesz.
A démon nem veszi a lelkére, hogy nem lelkesedtem a kis történetéért, de hát inkább pont azon lepődtem volna meg, ha kikéri magának a dolgot. Mit számít a hozzá hasonló pokolfajzatoknak, hogy mások mit gondolnak? Udvariasan csak biccentek a szavaira, míg ő szemmel láthatóan szereti hallatni a hangját, én szeretek a legszükségesebb megszólalásokra hagyatkozni. Sok beszédnek sok az alja, ahogy azt oly bölcsen mondani szokták, én pedig tartom is magamat ehhez, ezért is szoktam minden szavamat megfontolni, mielőtt kiejtem. Tudom, hogy emiatt hűvösnek, jégkirálynőnek, sőt akár sznobnak is tartanak, de csak irigyek, hiszen a legtöbben a nyomomba sem érhetnek, nem érhetnek fel hozzám soha.
-Nem látom okát, hogy miért ne legyünk egyenesek egymással, elvégre legjobb tudomásom szerint nincs tétje a beszélgetésnek.- felelem diplomatikusan kimért mosollyal, hideg kék tekintetemmel pedig továbbra is kissé gyanakodva méregetem a nőt. Egyszerre játssza, hogy nyitott, közben meg rébuszokban beszél. Lefogadom, hogy ezt direkt még élvezi is.
Természetesnek tűnő, de véleményem pontosan kiszámított mozdulatokkal csúsztatja össze és takarja le a jegyzeteit. Ebből a pozícióból egyébként sem tudnám túlzottan tanulmányozni, de a lényeget láttam. Egyik szemöldökömet megemelem, és mellkasom előtt keresztbe fonom a karjaimat.
-Még mindig nem teljesen értem, miben gondolja a kooperációt. Mi lenne, ha kicsit nyíltabban mesélne a céljairól, és akkor én is kiterítem a kártyáimat. - szólalok meg néhány perces szünet után. Persze eszemben sincs teljesen nyílt kártyákkal játszani, ezt ő sem gondolja majd komolyan, de ha ő hajlandó eltekinteni attól, hogy burkoltan és már-már kétértelműen fogalmazzon, akkor talán én is kicsit beszédesebb leszek.


Nora Lackwood
A Lackwood koven tagja
Nora Lackwood
Elõtörténet :
Titulus :
Üzletfejlesztési tanácsadó
Karakter idézet :
“A bölcsnek nem kapnia, hanem adnia kell a parancsot, s nem ő tartozik másnak engedelmeskedni, hanem őt kell követni a kevésbé bölcsnek."
Play by :
Katie McGrath
༄ ༄ ༄ :
When a witch meets a demon - Page 2 Tumblr_inline_nl4dfwy0eF1rifr4k
༄ ༄ ༄
When a witch meets a demon - Page 2 MRl_lh
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

When a witch meets a demon - Page 2 Empty
TémanyitásWhen a witch meets a demon - Page 2 EmptyVas. 9 Júl. 2023 - 13:32

Meglepően bölcs tartózkodással kezeli verbális közeledésem és az invitációmat. Határozottan tetszik nekünk ez a boszorkány, akiben érzékelünk némi kíváncsiságot, ugyanakkor megvan benne az az ősrégi félsz az imseretlentől és elsőre inkább tétovázik, mintsem azonnal belessen a sötétség mély torkába. Szavaira, amellyel azt ecseteli, hogy Abigale története kedves, bár gyanítja, hogy nem volt happy end, csak kedvesen elmosolyodunk. Nos, valóban nem volt teljes a boldogsága.
- Ez érthető és bölcs álláspont valakitől, aki tisztában van vele, hogy a mese mondója, mondjuk úgy, hogy külhoni. Az élet valóban tele van csavarokkal és fordulatokkal. Ismeri a mondsát? Egyszer hopp, máskor kopp. - mondom és egyáltalán nem fintorodok el, vagy veszem a szívemre, hogy nem ül le. Ha neki kényelmesebb ácsorogva beszélgetni és emígyen szemlélni az eseményeket, hát tegyen úgy.

- Hátsó szándék? - teszem fel a kérdést és közben kellemes hangunkon kacagunk egy jót. - Ez igazán kedves, hogy ilyesmit feltételez. Szeretné, hogy egyenes és őszinte legyek?- egyébként nyilván jobban szeretné, hogy egyenes legyek vele szemben, semmint hazudjak neki. Az emberek nem szeretik a hazugságot, különösen akkor nem, ha durván megvezetik általa. Újabb kérdése is azzal kapcsolatos, hogy szeretne tisztán látni a helyzettel kapcsolatban. Szóval nem nagyon volt még dolga a hozzám hasonló démonokkal. Ebbl a szempontból, akkor szinte még szűz. Szeretem, a tisztaságot vonz, hívogat, hogy belfetrengjünk é ne hagyjunk magunk mögött mást, csak mocskot, szennyet és zűrzavart. Pár pillanatnyi szünetet tartok, mielőtt ávlaszolnék, ezalatt az idő alatt, bezárom a jegyzeteimet és egy kis kupacba rendezem, alig tart néhány másodpercig.
- Hmm. Nem mond ostbaságot, sem lehetetlent. - mondom, miközben a bal kezemmel, megtámasztom az államat és úgy pillantok rajta végig. Kissé képlékeny, de használható a mágikus kisugárzása.
- Látok benne rációt, hogy tudjunk együtt dolgozni. Ugyanakkor , a kérdés nem az, hogy én mit akarok. - mondom és határozottan elfogyasztom az utolsó süti fakatkámat is. A mézesmadzagot elhúztam az orra előtt, már csak az kell, hogy ráharapjon a horogra.
Vendég
Vendég
Anonymous

When a witch meets a demon - Page 2 Empty
TémanyitásWhen a witch meets a demon - Page 2 EmptyCsüt. 6 Júl. 2023 - 15:23


Nora & Georgine



Nem terveztem kideríteni, pontosan melyik járókelő testében bújik meg a démon, ezáltal közelebbi kapcsolatba kerülni vele, de hát drága jó familiárisom másra gondolta. Mondjuk gondolatban meg kell dicsérnem, hogy ügyesen kiszúrta, hogy valami nem kerek a kávézó teraszán üldögélő nővel. Titkon elképeszt, hogy mennyire emberinek tűnnek ezek a pokolfajzatok a halandó testben. Ha valaki nem természetfeletti és nem érzékeli azt a sötét kisugárzást, ami ezekből a lényekből árat, akkor meg sem tudná különböztetni egy mezei embertől.
Nem tudom visszafogni az apró grimaszt, ami az arcomra ül, mikor gügyögni kezd Rubinnak, és láthatólag a dobermannak sem tetszik, mert morog a nőre, nem épp barátságosan, de harapni nem fog. Sosem kezdeményei ő az agressziót, ő defenzív, csak akkor mar, ha indokolt. Tökéletesen idomított kutya - gondom volt rá, hiszen tökéletes familiáris társra van szükségem a céljaim elérése érdekében, és Rubin személyében ezt úgy érzem, meg is kaptam. 
Ettől függetlenül szavait nem reagálom le, csak egy halvány, hűvösebb mosoly kerül az aromra, ezzel nyugtázom, hogy bár a dobermannhoz beszélt, szavai egyértelműen felém sugallták azt, hogy nem ártó szándékkal ül itt. Mondjuk...ezt hiszem ha akarom, de egyelőre megkapja tőlem az ártatlanság vélelmét.
Hellyel kínál, ám én megrázom a fejem, nem akarok leülni, igazából túl sokat itt időzni sem, ezer a dolog az irodában, ám a tekintetem a nő előtt lévő jegyzetekre siklik, és az bizony felkelti az érdeklődésemet, így teszek egy lépést közelebb az asztala felé, ám mindez értelmezhető szimplán annak, hogy arrébb megyek a járda közepéről, hogy a többi járókelő elférjen. 
Miközben a számomra legkevésbé sem érdekfeszítő sztorit meséli el valami kiscsajról meg az üldözéséről, én a napszemüvegem takarásában az előtte lapuló mintákat kezdem el tanulmányozni. Eleget tanulmányoztam az évek során a helyi Ley-vonalak elhelyezkedését, hogy felismerjem a térképet. Nem teljesen pontos, de ezt nem tervezem az orrára kötni - legalábbis egyelőre.
-Kedves történet. Bár gyanús a happy end. -ennyivel reagálom csak le, mindezt pedig semleges hangon teszem, megőrizve az udvariasság látszatát, de tényleg nem csigázott fel a történet, nem is tudom mi volt a célja vele. 
- Miért érzem úgy, hogy valami hátsó szándék van eme kedvesnek tűnő szavak mögött? - kérdezem, mellkasom előtt keresztbe font karokkal, de még továbbra sem ülök le. Nem bízom benne, gyanúsnak tartom, hogy nyílt utcán tanulmányozgat ősi szimbólumokat és Ley-vonalakat, amikor bárki megláthatja, hiszen én is csak véletlenül tévedtem ide. -Talán épp maga akar tőlem valamit? - teszem még hozzá, elővigyázatosan méregetve a másikat. Nem feltétlen érzek fenyegető kisugárzást áradni belőle, mármint a démoniakon kívül, de mivel mint említettem, nem sok pokolfajzattal volt dolgom eddig életem során, sosem lehetek elég biztos. 

Nora Lackwood
A Lackwood koven tagja
Nora Lackwood
Elõtörténet :
Titulus :
Üzletfejlesztési tanácsadó
Karakter idézet :
“A bölcsnek nem kapnia, hanem adnia kell a parancsot, s nem ő tartozik másnak engedelmeskedni, hanem őt kell követni a kevésbé bölcsnek."
Play by :
Katie McGrath
༄ ༄ ༄ :
When a witch meets a demon - Page 2 Tumblr_inline_nl4dfwy0eF1rifr4k
༄ ༄ ༄
When a witch meets a demon - Page 2 MRl_lh
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

When a witch meets a demon - Page 2 Empty
TémanyitásWhen a witch meets a demon - Page 2 EmptySzomb. 1 Júl. 2023 - 13:08

Azt hittem, hogy nem fog különösebb figyelmet szentlni nekem és inkább menti a bőrét, amíg csak lehet. A kisugárzása alapján könnyedén betudtam azonosítani, hogy boszorkány és az ebe sem szokványos eb. Azt hittem, a legtöbb, amit várhatok tőle, hogy tisztelettudóan és csöndben távozik. Mindezek ellenére, tévednem kellett, bár nem csalatkoztam. A eb láthatóan feszült miattam és ahelyett, hogy tova suhant volna, udvarias hanghordozással, elvégre semmi sértőt nem mond, közli, hogy nem érti, mi üthetett a kutyájába. Elég sok ember jön-megy körülöttünk, olybá tűnik, hogy óvatos. nem isbaj, hogy óvatos, elvégre veszélyes lénynek számítok az ő világukba. Szavaira újfent rápillantok, végig hordozom a pillantásom az arcán, a nyakán, majd az ember vetem pillantsom. Következő szavaim inkbb szólnak a boszrokánynak, semmint magának az ebnek,  a közelben grsszáló emberek miatt, azonban én sem fogom nyíltan közölni, hogy: Nem áll szándékomban boszorkányt reggelizni.
- Pedig fajtájának szép példánya, igazi gyönyörűség. Ugye? Ugye gyönyörűség vagy? - babusgatom szavakkal, bár nem nyúlok felé, nem vagyok hülye. Mondjuk ha megharapna, tartok tőle, utána a kezdes gazdája is fájdalomtól vinnyogva vergődne itt a földön.
- De nem kell ám féltened a gazdádat, - itt jön tulajdonképpen az  rész, amit a boszorkánynak címzek. - még csúnya szemmel sem fogok a gazdádra pillantani. Tudod, nem mindenkitől kell féltened a gazdit, ügyes kutyus vagy, hogy véded, de Én nem fogom bántani. Ezt megígérem.

- Tudja, erről a figyelmes és odafigyelő kutyáról eszembe jut egy angliai történet. - jobbommal hellyel kínálom az asztalnál van elég. Még az sem zavar, ha belelát a jegyzeteimbe, oktalan megfigyelő számára ezek dizájnos betűk, amiket mitológiai hangulatban rendeztek el egy kör mentén. Értő szemek azonban nagyon hamar felismrhetik, hogy  a rajzoat jóval többet takar és tartalmaz.  ha elfogadja a hellyel kínálást, akor folytatom, amit elkezdtem, ha meg érdektelenséget mutat, hát hagyom, hogy menjen  dolgára. Ha égis kíváncsi, ht emígyen folytatom a történetet.
- Élt egy lány, valamikor a  tizenkettedik század hajnalán, Angliában. - miközben mesélek, kényelmesen hátradőlök a székemben. -  A helyi báró földjén élt és gyógyfüvekkel dolgozott, gyógyította az embereket. A báró szemet vetett a leányra és szerelmével ostromolta, de a lány nem akart semmit az idősödő bárótól, hát visszautasította. A felkorbácsolt lelkületű nemes, a vadászait és a kutyáit küldte a lány után. A vád az volt ellene, hogy ... ah, igen meg is van. A spanyol úgy mondaná Bruja, a norvégok szerint Heks és még megannyi nyelven emlegethetnénk. A lány menekülőre fogta, a kutyák meg utána, képzelheti, hogy meg lehetett rémülve,  és kétségbe volt esve.  - haraptam egy falatot a citromos süteményemből, majd újfent a boszorkányra vetettem pillantásom.  Barátságos mosolyt villantotam az irányába.
- Szóval, annyira kétségbe volt esve, hogy olyan társaságtól kért segítséget, akiktől az anyja óvra intette. Meglepődött, hogy milyen könnyedén kapott segítő jobbot és kisegítették a bajból.  A kutyák elvesztették a nyomát, a katonák eltévedtek és a lány. Ó, a lány a szomszéd faluban boldogan élt, míg meg nem. Klasszikus mese.

Azzal a különbséggel, hogy a szomszédos faluban aztán feldühödött parasztok halálra erőszakolták, mert kiderült róla, hogy boszorkány. de ez egy másik mese, ahogyan az is, hogyez volt végül a segítő jobbért járó ár, amit mindig meg kell fizetni, ha valaki egy pokoli lénytől kér tanácsot, segítséget vagy bármit.  Mivel befejeztem a mesét, először a kutyára, majd a nőre pillantok ismételten. Bartságos, nyugodt hanghordozással kérdezek tőle.
- Feltételezem, nincs bajban.  Ha mégis így lenne, elképzelése sincs, milyen könnyedén juthat egy segítő jobbhoz. Csak jó helyen és időben kell kérni.  
Vendég
Vendég
Anonymous

When a witch meets a demon - Page 2 Empty
TémanyitásWhen a witch meets a demon - Page 2 EmptyHétf. 19 Jún. 2023 - 9:51


Nora & Georgine



Sosem titkoltam igazán, hogy a boszorkányokat minden más fajnál feljebbvalónak gondolom. A vérfarkasok és alakváltók a természetfeletti alja, korcsvérűek. Az emberek...szimplán unalmasak, túl egyszerűek. A bukott angyalok nem igazán érdekelnek, ők nem véletlenül buktak meg, tőlem sem érdemelnek különösebb figyelmet. A démonok meg...egyértelmű, hogy egy boszorkány sokkal többet ér egy pokolból szabadult léleknél, mégis...érdekes lényeknek tartom őket.
Tudom, hogy cirkál néhány Rose Harbor-ban, de még nem léptem kapcsolatban egyel sem. Elég nagy pénzben mernék fogadni arra, hogy drága jó unokafivérem, Alexander legalább egyel kapcsolatban áll, mivel azonban nem vagyunk épp túl jó viszonyban, ezért biztosra nem tudhatom, és valószínűleg hacsak rajta nem kapom, nem is fog kiderülni számomra a dolog. Sebaj, ettől függetlenül a Lackwood koven-béli ambícióim mit sem változnak, sőt, csak motivál, hogy fejlesszem magam még jobban, hogy egy nap én kerülhessek az élre. Talán lenéznek fiatal korom miatt és csak legyintenek, de Nora Lackwood nem az a fajta, akit ez elkeserítene, sőt! Majd csak lesnek, mi mindenre vagyok és leszek képes!
Érzékelem a közelünkben lévő démont, de olyan nagy a nyüzsgés, hogy nem tudnám beazonosítani. Egyébként sem valószínű, hogy bármit is tennék vele, pusztán inkább a kíváncsiság hajt, vajon milyenek a belőle áradó energiák, mert ugyebár külsőre teljesen ugyanúgy néznek ki, mint egy átlagos ember. Miközben kávémat kortyolom csak időnként veszem le a szememet a familiárisomról, bár tudom, ő sem menne el túl messzire. Amióta mellém csapódott, azóta szinte elválaszthatatlanok vagyunk, na nem nyálas módon, mint a filmekben a lányok a kutyáikkal, de szoros köztünk a kapocs, és nem csak a mágikus kötelék miatt.
Már épp inteném magamhoz Rubint, hogy ideje visszamenni, mikor egy nála relatíve ritka dolog történik - ugatni kezd. Na nem vad csaholást hallat, hanem inkább 3-4 figyelmeztető vakkantás, miközben fülét-farkát hegyezve bámul egy nőt a közeli kis kávézó teraszán. Kiürült papírpoharamat egy közeli kukába hajítva a dobermann mellé lépek, és kezemet a fejére helyezem, jelezve neki, hogy nincs baj, lazíthat, ám ő csak a farkát engedi le, testében még mindig érzem, hogy be van feszülve, szemét továbbra is a szőke nőn tartva.
Ebből a távolságból már egyértelműen érzékelem, hogy ő az a démon, akinek kisugárzását érzékeltem onnan kicsit távolabbról. Rubin ugyanúgy nem került közelebbi kontaktba még ilyen lénnyel korábban, így bizalmatlansága teljesen érthető. -Elnézést, remélem a kutyám nem zavarta meg nagyon. Nem szokott ilyet csinálni. - nem fűzök hozzá túl sok mindent, nem tudom, mennyire erős a démon. Vajon érzékeli, hogy boszorkány vagyok, és hogy a dobermann nem egy szimpla állat? Tudja, hogy én tudom, hogy ő más? Akárhogy is, jobb, ha egyelőre egyszerű járókelőnek tűnök a szemében, meg hát fel-alá grasszál itt egy csomó ember, csak nem kezdek el fennhangon arról csevegni, hogy "bocs, a familiárisom nem találkozott démonnal, ezért akarta leugatni a hajat a fejedről".


Nora Lackwood
A Lackwood koven tagja
Nora Lackwood
Elõtörténet :
Titulus :
Üzletfejlesztési tanácsadó
Karakter idézet :
“A bölcsnek nem kapnia, hanem adnia kell a parancsot, s nem ő tartozik másnak engedelmeskedni, hanem őt kell követni a kevésbé bölcsnek."
Play by :
Katie McGrath
༄ ༄ ༄ :
When a witch meets a demon - Page 2 Tumblr_inline_nl4dfwy0eF1rifr4k
༄ ༄ ༄
When a witch meets a demon - Page 2 MRl_lh
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

When a witch meets a demon - Page 2 Empty
TémanyitásWhen a witch meets a demon - Page 2 EmptyHétf. 29 Május 2023 - 11:59

El kellett jutnunk arra a megállapításra, hogy meglehetőse unalmas, ha nincs egy magamfajta tanácsadónak senki, akinek tancsot adhatnánk. Komolyan gondoltuk, hogyeljövünk nyarlni, de időnként nem lenne butaság, valamit csinálni. nem csoálkozunk, rajta, hogy az emberek időnként megbuggyannk és hülyeségeket csinálnak, az élet végtelenül unalmas és egyhangú. Jönnek, mennek, dolgoznak, haza mennek és időnként szórakoznak. Mindennap. Újra és újra ezt csinálják, mint egy végtelen mókuskerék. Van-e ennek értelme? Nincs. Nem lennénk ember újra. Emlékszem, régen ... ja nem, nem is emlékszönk már arra, amikor mi voltunk emberek. Voltunk egyáltalán emberek? Ez most jelentéktelen kérdés. A jelenlegi itt létünkre kell, most koncentráljunk.

Ezért is ültemkie ezen a napos délutáni órákban erre a teraszra. A teám és a citromos sütemény szeletem mellett, Rose Harbor történetét bújva, valami turistáknak szóló kiadványból. Plusz az asztalomon van egy kis térkép is, ami a környező vidéket mutatja, turista ösvényekkel. Egyértelmű, hogy a Ley vonalak után kutatok. Függetlenül attól, hogy nem akarok csinálni semmit, ami megnyomorítaná ennek a kisvárosnak az életét, szórakoztat különböző gonosz tervek kiötlése és kikalkulálni, hogy pontosan milyen mértékű áldozattal is járna, ha mondjuk .. elég volna meghúzni ezt az aprócska szálat és kitörne a pazar zűrzavar. Mondjuk a Ley vonalak energiáit kihasználva, permanens kapukat nyitni a pokolba. Micsoda káosz, elmebaj, zavargások, lázadások, eőszak. Drágáim, lassan elég lesz a jóból, mert fel fogunk izgulni, ennyi izgalmas esemény előrelátásától. Még a végén megtagadjuk nyaralásunk és belkezdünk valami izgalmas incselkedésbe a halandókkal. Persze nem várt eemények mindig történnek. Példának okáért, amikor a démo lányának olyan érzése van, hogy figyelik. Elhesegetjük az ötletet.

Helyette kortyolok a teámból , majd jóízüen beleharapunk a süteménybe. Kiszúrok egy kutyát, a szemem sarkából, ránézésre egy sportos dobberman, de valami azért nem egészen kerek. Végig követem pillantással a mellette álló embert és konstatálnom kell, hogy a dobberman gazdájának, vajmivel másabb a kisugrázása, mint az átlag halandóknak. Boszorkány vagy ahogyan nevezni szoktuk, varázsnépség. Tovább foglalkozom a saját dolgommal, miután pillantásunk találkozott, mondjuk napszemüveg van rajta, így pár pillanatig, csak nézem a tükröződő sötétséget. majd visszafordítom a pillantsom a saját tanulmányaimra.
Vendég
Vendég
Anonymous

When a witch meets a demon - Page 2 Empty
TémanyitásWhen a witch meets a demon - Page 2 EmptyCsüt. 27 Ápr. 2023 - 16:04


Nora & Georgine



A vállalkozásom szárnyal. Azóta, hogy megnyitottam, rohamtempóban fejlődik, már napi szinten tucatnyi megkeresés érkezik nem csak a városból, hanem a környékbeli településekről is jelentkeznek, hogy a Lacwood Tanácsadó Iroda segítsen nekik ilyen-olyan üzletfejlesztési- vagy üzletnyitási törekvéseiben. Már fel kellett vennem még egy embert is, hogy le tudjak neki passzolni kevésbé problémás ügyeket. A kiemelt, ügyes-bajos megkereséseket megtartom magamnak, addig legalábbis biztosan, míg az új pasi nem bizonyítja rátermettségét. Nagyon fontos a cégem reputációja, a városban elég nagy réteg ismeri a Lackwood nevet, bár erről unokatestvérem, Alexander és az ő ingatlanirodája is tehet, illetve nővérem, mint a gimi egyik tanára szintén nem ismeretlen a Rose Harbor-iak számára. Egy szó mint száz tehát, ha azt akarom, hogy tovább fejlődjön a cég, bele kell tennem apait anyait, én pedig pontosan ezt teszem.
Ami nagy bosszúságot okoz az az, hogy most kereshetek egy új személyi asszisztenst is, mert a mostani csaj beközölte, hogy ő terhes, elköltöznek a városból, és egy hónap múlva elmegy, pedig pont jó volt a pozícióra. Nem kellett neki mindent kétszer elmondani, jól dolgozott, megbízható volt és jól ráérzett, mikor mire van szükségem. Rose Harbor elég kis város, tartok tőle, nem sikerül még egy ilyen asszisztenst találni. Feladtam egy hirdetést, vannak is rá jelentkezők, de eddig kuka az összes. Most is aki az imént ment el… egy mondatot nem tudott elmondani hosszas öööö-zés nélkül. Borzalom!
Az asztalomon halomban állnak az iratok, ám Rubin finoman megböködi orrával a combomat, jelezvén, hogy neki dolga lenne odakint. Van, hogy az asszisztensemre bízom, de most úgy érzem, jól jönne nekem is egy kis levegő, felállok tehát íróasztalomról, megigazítom fekete térdig érő kosztümszoknyámat, begombolom a hozzá passzoló blézert, ami alatt fehér-fekete apró pöttyös blúzt viselek. Felveszem a fekete, kora tavaszi kabátomat, majd familiárisommal az oldalamon kisétálok belvárosi irodámból, és elindulok az egyik irányba, út közben megállva egy kávéért is, amit papírpohárban kérek, és azt kortyolgatom, miközben a tekintélyt parancsoló Doberman épp csak annyi időre mozdul el vajszínű magassarkúba bújtatott lábamtól, amíg dolgát végzi, vagy valamit szimatol.
Most is épp az egyik út mellé ültetett kis facsemete törzsénél talált valami érdekeset, így én is megállok, jobb kezemmel a kávémba kortyolok, míg ballal felteszem a napszemüvegemet, és végigsimítok szoros kontyba fokott hajamon, lesimítva az esetleges kósza szálakat. Nem fordítok különösebb figyelmet a körülöttem bóklászó emberekre, mágikus radarom van csak élesítve, ami természetfeletti lény közeledtét jelzi. Az alakváltók és vérfarkasok kevésbé érdekelnek, nem ütik meg az ingerküszöbömet, a boszorkányok és démonok már inkább. Apropó démon, érzem, hogy egy itt van a közelben, így napszemüveg mögé rejtett jégkék tekintetemmel óvatos kíváncsisággal pásztázok körbe, vajon melyik test rejti a démont.

 

Nora Lackwood
A Lackwood koven tagja
Nora Lackwood
Elõtörténet :
Titulus :
Üzletfejlesztési tanácsadó
Karakter idézet :
“A bölcsnek nem kapnia, hanem adnia kell a parancsot, s nem ő tartozik másnak engedelmeskedni, hanem őt kell követni a kevésbé bölcsnek."
Play by :
Katie McGrath
༄ ༄ ༄ :
When a witch meets a demon - Page 2 Tumblr_inline_nl4dfwy0eF1rifr4k
༄ ༄ ༄
When a witch meets a demon - Page 2 MRl_lh
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

When a witch meets a demon - Page 2 Empty
TémanyitásWhen a witch meets a demon - Page 2 EmptyCsüt. 27 Ápr. 2023 - 16:03

Nora Lackwood & Georgine E. Moors
When a witch meets a demon

2022 március eleji hétköznap kora délután, Belvárosi utca/div>
Nora Lackwood
A Lackwood koven tagja
Nora Lackwood
Elõtörténet :
Titulus :
Üzletfejlesztési tanácsadó
Karakter idézet :
“A bölcsnek nem kapnia, hanem adnia kell a parancsot, s nem ő tartozik másnak engedelmeskedni, hanem őt kell követni a kevésbé bölcsnek."
Play by :
Katie McGrath
༄ ༄ ༄ :
When a witch meets a demon - Page 2 Tumblr_inline_nl4dfwy0eF1rifr4k
༄ ༄ ༄
When a witch meets a demon - Page 2 MRl_lh
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

When a witch meets a demon - Page 2 Empty
TémanyitásWhen a witch meets a demon - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

When a witch meets a demon - Page 2 Empty
 

When a witch meets a demon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» are you a witch or not
» You don’t want to mess with a demon prince
» Witch encounters ❆ Nora
» S minden démon reá jegyezte bélyegét