Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

strangers - Luna & Lex - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Pént. 20 Szept. 2024 - 10:37


Put me up & put me down.

strangers - Luna & Lex - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

strangers - Luna & Lex - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

strangers - Luna & Lex - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

strangers - Luna & Lex - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

strangers - Luna & Lex - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

strangers - Luna & Lex - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

strangers - Luna & Lex - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
strangers - Luna & Lex
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
Témanyitásstrangers - Luna & Lex - Page 2 EmptySzomb. 13 Ápr. 2024 - 12:09




Luna & Lex


Hazudnék ha azt mondanám, hogy jól vagyok, még csak pár hónapja költöztem ide, és nem ismerek esnekit. A helyi étteremből eszek, és amikor szükségem van valamire és elindulok kocsival mindig fura tekintetek kereszttüzében érzem magam. talán paranoia, hogy ez a hely más. Tudom, hogy ez a város szinte mágnesként vonzott magához az utóbbi időben, de csak most volt elég erőm eljönni a megszokott biztonságos környezetből. Félelmetes minden, a hangok, az érzelmeim, a magány, ami itt körbevesz. Nem ismerek senkit és ezt egy darabig fenn is akarom tartani. Nem akarom magamra hívni a figyelmet, mert a felhajtás az nem mindig szül jót és ezt tapasztalatból tudom.
Az estém pocsékol sikerült, Sasha állandóan zaklat telefnon, egyszerűen nem tudja elfogadni, hogy nem tervezek visszamenni oda. Csúnyán léptem le, egyszer csak összeszedtem mindent és másnap ott sem voltam. Ma este telihold lesz és nekem készen kell állnom életem második egyedüli holdjára. Nem akarok bajt csinálni, még uralni sem tudom az életem ezen részét és máris itt van ez az egész újra és újra.
Haza kellene mennem, hogy a szüleim tudják jól vagyok, de nem tudok, egyszerűen nem vagyok képes elszakadni ettől a helytől és azt sem akarom, hogy tudják egy szörnyeteg lettem. Így vannak ők biztonságban, néha jelet adok magamról, de ennyi jelenleg még bőven elég számukra.
- Nem tudsz figyelni? - hörrenek rá a lányra, aki örömében, úgy ugrál, mint valami kislány, miközben simán nekem jön a hebrencs testével. Nem vagyok jó kedvemben, a kocsiban jelenleg is két üveg vodka van, és készülök este szétcsapni magam. Most nem kellene, lehet koncentrálnom kéne és akkor könnyebb lenne.
Végignézek a lányon és megállok egy pillanatra, olyan ismerős, de biztos vagyok benne, hogy még sosem láttam, nem nagyon járok el a városban még sehova, pedig régebben eléggé a városi élet része voltam és ott voltam mindig minden fontos eseményen. Lehet ezen változtatnom kellene, de most nem agyalhatnék azon, mit akar a férfiasságom, sokkal inkább a közelgő estére kéne fókuszálni.


|| outfit ||  kredit

Alexander Rhys
Omega, falka nélküli farkas
Alexander Rhys
Elõtörténet :
strangers - Luna & Lex - Page 2 98be39418f84723bfa9fa99d68e987b5b10479ac
Play by :
Lando Norris
༄ ༄ ༄ :
strangers - Luna & Lex - Page 2 944f679c56a6bda821dba81a632dd708dbdf5eec
User :

strangers - Luna & Lex - Page 2 Empty
 

strangers - Luna & Lex

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Luna Wheatfield