Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 93 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 93 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Te itt? - Mara & Archie - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Pént. 20 Szept. 2024 - 10:37


Put me up & put me down.

Te itt? - Mara & Archie - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Te itt? - Mara & Archie - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Te itt? - Mara & Archie - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Te itt? - Mara & Archie - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Te itt? - Mara & Archie - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Te itt? - Mara & Archie - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Te itt? - Mara & Archie - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Te itt? - Mara & Archie
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásTe itt? - Mara & Archie - Page 2 EmptySzer. 10 Ápr. 2024 - 8:52

Ghost from the past
ft. Archibald Collins
A központban, a családomban és az ismeretségi körömben is szinte mindenki tudja, hogy ha túlóráról és mások segítéséről van szó, én gondolkodás nélkül mondok igent. Akkor is ha 48 órája nem aludtam vagy 24 órája nem ettem. Ha tudnám, hogy nincs meg most bent a létszám, akkor biztosan én magam kísérném Mrs. Wells-t a vizsgálatokra a kollégám helyett, bármennyire nehéz lenne a koncentráció. Mert mikor a múltad egy szelleme, egy egykor fontos szereplője váratlanul felbukkan, akkor ez történik. Az agyad hirtelen kihagy, és rövid időre elfelejtesz normálisan funkcionálni. 

Az érzés viszont kölcsönös. Archie arcán ugyanazt a megdöbbenést látom, mint amit a sajátom tükrözhet. Tényleg teljesen véletlen tehát, hogy összefutottunk, ő sem számított arra, hogy pont belém botlik. Nem tudom mitől kapok nagyobb sokkot; hogy itt van, vagy hogy vérfarkas lett. Kérdésemre adott feleletén kicsit összehúzom a szemöldökömet és szkeptikusan ingatom jobbra-balra a fejemet. Biztos nem néhány napja volt. Tudom milyen, mikor friss harapástól szenved az ember. Elég csak az egyik legkedvesebb barátomra, Charlie-ra gondolnom, akinek én asszisztáltam végig az első hónapokat. Legalábbis mielőtt még abban az évben el nem utaztam az ápolói gyakorlatra. Ahol találkoztam végül Archie-val. Aki most itt van - pedig nem biztos, hogy annyira meg kellene lepődnöm, hiszen tudtam róla, hogy környékbeli gyökerekkel rendelkezik. 

-Igen, azon a néhány hónapon kívül sosem éltem máshol. Itt dolgozom. - mutatok a hátam mögött álló Egészségügyi Központra, mintha amúgy nem lenne teljesen nyilvánvaló azok után, hogy nevén neveztem az idő közben kerekesszéken elszállított hölgyet és az ápolósegédet is. Oldani akartam amúgy a bennem lévő, különös feszültséget és ambivalens érzéseket, amiket az vált ki, hogy mennyi is? 3-3,5 év után ismét szemtől szemben állunk. 

-Oh. - a szolgálatra reagálok ilyen velősen, majd megrázom a fejem. -Kocsival vagyok, de…nem iszunk meg egy kávét? Van itt egy a mellettünk lévő mellékutcában. Nem ér fel a Sarok Kávézóhoz, de azért elég jó. - vetem fel az ötletet az említett hely felé mutatva az ujjammal. Nem akarnám még elengedni, érdekel, mi történt vele az elmúlt időben, remélem hát, hogy nem siet valahova, és tud maradni egy kicsit. Sokáig úgysem tudnám én se húzni, mert otthon várnak. 

Ha beleegyezik, nekiindulhatunk. Az első kb. tíz métert, ha rajtam múlik csendben tesszük meg, míg gondolataimat rendezgetem, utána szólalok csak meg. -Mikor érkeztél? - pillantok fel rá séta közben. A hangszínem normális, érdeklődő, nincs benne se sértettség, se negatív érzés amiatt. Lehetnék olyan személyiség is, hiszen az előbb jelét adta, emlékszik arra, hogy anno meséltem neki, hogy Rose Harbor-ban lakom, amikor ide utazott, mégse keresett fel. De nem ilyen vagyok. Semmi jogom nem lenne számon kérni vagy bármi hasonló - elvégre az utolsó találkozásunkkor letisztáztuk a dolgokat. Mások voltak a prioritásaink, és ezt mindketten elfogadtuk. Most azonban itt van, és én őszintén kíváncsi vagyok, mi történt vele.
 



No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Te itt? - Mara & Archie - Page 2 296245
༄ ༄ ༄
Te itt? - Mara & Archie - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Te itt? - Mara & Archie - Page 2 Empty
TémanyitásTe itt? - Mara & Archie - Page 2 EmptySzer. 10 Ápr. 2024 - 0:52



Te itt?
Mara & Archie
Az elmúlt tizenkét évben annak szenteltem az életemet, hogy mások élethelyzetét tegyem jobbá. Szerettem volna azt hinni, hogy tényleg így tettünk és nem csak a pusztítás járt nyomunkban magányos társként szegődve mellénk. Mégis bármennyire volt kies bármelyik háború is, valahogy most sokkal magányosabbnak éreztem magam, mint valaha. Ehhez köze lehetett annak is, hogy fél éve olyan életet éltem, amelyet nem kértem, csak kaptam. Örökül kaptam valakitől, akinek a személye nem is volt igazán fontos. Most már nem. Rose Harbor pedig a meglepetések városa volt, sokkal sűrűbben botlottam olyanokba mint a bátyám vagy más hozzám hasonlóak. Meglehet talán ezért küldtek ide.
A néninek segíteni valamelyest enyhített a cudar kivert érzésen, egyébként sem fordultak jó szóval hozzám az utóbbi időben... igazából hónapokban. De ezt már megszoktam, többnyire egy vállrándítással elintéztem az ilyen jellegű viselkedést. Azt már kevésbé tűrtem el, amikor szánt szándékkal szegültek ellen nekem.
- Köszönöm aranyoskám, most már boldogulok. - szinte már az ajtóban ácsorogtunk és egy pillanatra leolvastam a néni arcáról, hogy szívesen felnyársalná a ki érkezőt, ez pedig egészen a kérdés hallatáig inkább szórakoztatott, hogy levegyem róla a tekintetem. A már boldogulok alighanem nem is nekem szólt, mindinkább a kiérkezőnek, aki tüstént intézkedni kezdett. Mégis rohadt ismerős volt ez a csicsergő hang és nem is találtam mással szemben magam, mint Tamara Masonnel. A döbbent arckifejezése nyúlós ragályként ért el hozzám is és szinte megszólalásig hasonló ábrázattal nézhettem vissza rá. Nevetségesen kicsinek éreztem jelen pillanatban ezt a várost, pedig nem volt akkora lélekszáma, hogy annyian itt akarjanak lakni. De most bevillant, mit is mondott anno magáról. Igazából számítanom kellett volna rá, de kisebb problémámat is nagyobbnak éreztem, mint a múlton merengést. Az érintése nyomán csak lepillantottam én is a kezére, majd vissza rá.
Nem hiszi el, hogy tényleg itt vagyok?
- Néhány napja. - hazudsz, annál kicsit több. De ez most nem számított, inkább  arra figyeltem fel, amit az orrom súgott nekem minduntalan. Még nem szoktam teljesen hozzá a kifinomult érzékekhez, emiatt aztán fájdalmasabb volt hirtelen lámpába nézni, szinte elvakított, ahogy az illatok és szagok is teljesen más jelentőségűvé váltak. Most rajtam volt a sor a meglepődéssel, de amikor a tolószék megérkezett, jobbnak láttam inkább elhallgatni és visszanyelni a szavaimat, mint bármi árulkodót tenni. Vettem hát egy nagy levegőt és pillanatnyilag ökölbe is szorítottam a kezem.
- Te pedig még mindig itt élsz. - igen, most már határozottan bevillant az információ, ami olyannyira feledésbe merült. Azt nem kell tudnia, hogy eszembe sem jutott az opció, hogy meglátogassam. Olykor annyira a nyomorába tud csöppenni az ember fia, hogy az orránál sem látna tovább.
- Mostantól itt teljesítek egy ideig szolgálatot. Hosszú sztori. Eldobjalak valameddig?
Majd kitöltöm valamivel itt is
Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
Te itt? - Mara & Archie - Page 2 Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

Te itt? - Mara & Archie - Page 2 Empty
TémanyitásTe itt? - Mara & Archie - Page 2 EmptyKedd 9 Ápr. 2024 - 20:37

Ghost from the past
ft. Archibald Collins
Hosszú nap volt ez is. Eljöhettem volna már kettőkor, de az egyik kolléganőmnek rosszul lett a gyereke az iskolában, így beugrottam helyette is a műszakja további részére. Így végül már öt óra elmúlt, mire elindultam kifelé a központ folyosóján, úton-útfélen megállni köszönni a kollégáknak vagy a kedves betegeknek. Nem sokáig leszek távol, holnap reggel hatra ismét jönnöm kell, nem lesz tehát túl sok időm pihenni, és akkor még az otthoni feladatokat nem vettük számításba.

Akárhogy is, nem panaszkodom. Szeretem az életemet, a munkámat, de néha nem mondom, hogy nem esne jól a szundi gombot megnyomni az ébresztő, mikor szól hajnalban. Na sebaj, a sok hálás tekintet amit a betegektől kapok, apa ölelései, Rick esetlen gesztusai és Lily nyálas baba puszijai megérik a fáradtságot. De azért most jól fog esni hazamenni.

A kijáratnál magamra kanyarintom a farmerkabátomat - mivel még tervezek boltba is menni nem egyből haza, így kivételesen átcseréltem a nővér ruhámat utcaira - sima szürke póló, farmer és tornacipő - pont optimális ezen a szeptemberi napon. Fő a kényelem egy ilyen rohangálós nap után. A bejáratnál tartom az ajtót, miközben kintről bejönnek. -Jó napot Mrs. Wells, hogy van? - rámosolygok a járókeretes nénire, aki rendszeres páciens nálunk. Van némi ízületi problémája, de többnyire csak hipochonder.

-Carl, hoznál kérlek egy tolószéket Mrs. Wells-nek? - fordulok az egyik ápolósegéd felé aki épp arra sétál. Az öreg hölgy az orra alatt valami olyasmit morog, hogy már rég itt kellene lennie, hisz láthatták volna, hogy jön. Nem reagálom le, csak kedves mosolyt villantok rá. A kedvességnél és nyugalomnál kevesebb hatásosabb dolog van a morgolódásra. Csak ekkor realizálom, hogy a mindig egyedül érkező Mrs. Wells-t most kísérte valaki.

-Megvárja míg végez a hölgy, vagy…- eddig jutok, mert tekintetem ekkor ér el a nálam jó tíz centivel magasabb férfi arcához. Az én ábrázatomra a teljes sokk és meglepődés ül ki, szerintem még a szám is tátva marad egy rövid időre. -Archie?!- kérdezem hitetlenkedve, ahogy egy lépéssel közelebb lépek hozzá, és önkéntelenül teszem a kezemet a karjára pár másodpercre, mintha tényleg meg akarnék róla bizonyosodni, hogy nem egy szellem jelent meg most itt. --Te… mit… -csinálsz itt, akarom befejezni de nem tudom, mert orromat megcsapja a félreismerhetetlen illat ami felőle jön. Tekintetem ha lehet még jobban elkerekedik.

-Te meg mióta vagy…?- nem fejezem be. Ahogy én is érzem rajta, hogy vérfarkas, neki is kell éreznie rajtam. Évekkel ezelőtt, amikor volt lehetőségem frontközelbe menni ápolónői gyakorlatra, még biztosan ember volt. Észrevettem volna, ha nem az. Sok szag terjedt a háborús kórházakban, és ha csak ott találkoztam volna vele, benne lenne a pakliban, hogy tévedek. De vele nem csak ott töltöttem el időt.

Teljes sokk. Nem tudom hogy reagáljak, szinte automatikusan köszönöm meg Carl-nak a segítséget Mrs. Wells-el, majd intek Archie-nak, hogy menjünk ki. A látványos döbbenetemmel amit a férfi megjelenése okozott már így is valószínűleg felhívtam magamra néhány kotnyeles kolléga és városlakó figyelmét.  




No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Te itt? - Mara & Archie - Page 2 296245
༄ ༄ ༄
Te itt? - Mara & Archie - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Te itt? - Mara & Archie - Page 2 Empty
TémanyitásTe itt? - Mara & Archie - Page 2 EmptyKedd 9 Ápr. 2024 - 19:40



Te itt?
Mara & Archie
Untatott a napi munka, egész nap papírmunkát végeztem, ahelyett, hogy a szemetet gyűjtöttem volna be az utcákról... Pedig a garázdálkodók, és egyéb veszélyesebb törvénysértők kint szaladgálnak az utcákon. Nem azért küzdöttem fel magam eddig a pozícióig a katonaságnál, hogy aztán csak egy irodában ücsörögve papírokat tologassak. Nem teljesen az én világom.
Az is igaz, hogy az osztagot a legvészesebb helyekre küldik csak ki, de ne mondja nekem senki, hogy a városban épp nincs valahol olyan bűnügy, ahol elkelne a segítsége... Na de mindegy is...
- Ez az utolsó adag mára... Készülj fel, hogy holnap megint ennyi lesz... - Mondta az aktatologatóm, akit már korábban megismerhetett az olvasó közönség, továbbra is nagyon közvetlen volt a főnökével... velem...
Magam elé húzva a nagy papírstócot elemezgetni kezdtem a tartalmát... a terepre kiküldött emberek tevékenységét és a jelentéseiket kellett elemeznem, ami nem volt egy álom munka, hiszen az amit néha megtettek, eléggé törvényen kívülinek számított. Néha megestek a túlkapások, ezért szépítenem kellene talán a jelentésben?  
- Majd holnap, mára elég volt belőle.
Fejeztem be, majd felemelkedtem az asztaltól, és gondolkodni kezdtem, hogy mivel töltsem el a munkaidő többi részét, majd egy kis körbejárás mellett döntöttem. A helyi zsaruk egy része túlontúl lusta volt, én pedig határozottan nem szerettem a lazsálást. Persze nem én voltam a főnökük, de a jogom adott, hogy figyeljem őket is. Biztosan Duke sem örülne egy negatív értékelésnek.
Végigcsörtettem a folyosón, majd megállapodtam kocsim előtt. Hanyagul dobtam be magam, zúgolódás helyett inkább csak indítottam a motort és kinavigáltam az útra. Nem kellett sokat mennem, hogy feltűnjön egy néni nagy igyekezete. Járókeret, pár suhanc éppen kikerüli majdnem kibillentve az egyensúlyából. Ahogy látom a közeli épület bejárata felé igyekszik, amiről úgy hiszem az egyik népszerű helyi egészségügyi intézet. Engem is összevarrtak már párszor, hogy lássam ennek a helynek azért felvitték a dolgát, semmivel nem szenved hiányt. A suhancok még csak meg sem álltak, amire még csak ráncoltam a szemöldököm. Aztán leparkoltam az egyik üres helyre és a néni segítségére igyekeztem.
- Had segítsek. - csinálhattam volna mást is, de akkor valószínűleg csak unottan rónám az utakat. Így legalább tettem valami hasznosat. Igyekeztem a néninek segítő kart nyújtani, amíg a bejárathoz nem értünk.
2022.szeptember közepe
Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
Te itt? - Mara & Archie - Page 2 Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

Te itt? - Mara & Archie - Page 2 Empty
TémanyitásTe itt? - Mara & Archie - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

Te itt? - Mara & Archie - Page 2 Empty
 

Te itt? - Mara & Archie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie
» ✾ Mara ✾
» The greatest achievement is selflessness ✾ Mara
» Nem kell félnem a bűnöktől!
» Archie morzejelei