Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 121 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 121 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Börtönszökés - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Pént. 20 Szept. 2024 - 10:37


Put me up & put me down.

Börtönszökés - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Börtönszökés - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Börtönszökés - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Börtönszökés - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Börtönszökés - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Börtönszökés - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Börtönszökés - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Börtönszökés
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásBörtönszökés - Page 2 EmptyHétf. 8 Jan. 2024 - 16:02



Mint a mérgezett egér, úgy futkostam fel és alá a szobámban. Hogy minek az apropóján? Még nem voltam készen semmivel, pedig segítenem kellett volna a ház körül. Idehaza sosem állt meg az élet, mindig volt valami tennivaló, ha épp nem valamelyik rokonnak kellett segíteni behordani a szalmát, akkor a veteményesben akadt teendőm. Ha nem is akartam annyira, de idejekorán megismertem már a földművelés minden csínját. Igazából sosem rettentem el a kétkezi munkától, de mindig irigyeltem azokat, akik szünetet tartottak egy kis énidő miatt. Én az olyanokat elfelejthettem, vagy ha mégis arra vetemedtem volna, akkor találtak nekem valami elfoglaltságot. Néha tanulás közben is olyan érzésem volt, hogy figyelnek, mikor próbálok meg a saját mágiámhoz folyamodni.
Annyira eltűnődtem azon bosszússágomban, hogy miután befejeztem a beadandót mennyire gyanús is ez az egész, amikor hallottam koppanni valamit. A munkaruhának szánt pólóval a kezemben pillantottam először körbe a szobámban, hogy esetleg a nagy kapkodás közben én vertem-e le valamit, de semmi olyat nem láttam leesni. Fülelni kezdtem, hátha attól annyira okosabb lennék, de semmi nem történt. A fantáziám kezdett volna velem játszani? Megpróbáltam felidézni, hogy mégis merről jött a hang, de az ablak annyira abszurdnak tűnt. Mégis valami azt súgta, hogy nézzek ki rajta.
Te jó ég, az ott Tess???!!!
Máris megbántam a tettemet, mert csak az járt a fejemben, hogy a pólóm még mindig csak szorongattam, miközben őt bámultam, aki szemrevételezhetően negem integetett. Menten elsüllyedek a föld alá, csak el a világ színéről. Visszaintegettem neki, tátogva, hogy "Nem érek rá". De eszembe jutott a legutóbbi találkánk, amikor azt mondtam neki, hogy ha meggondolná magát, tudja hol talál. Hát most megtalált. Villámgyorsan teleportáltam magamra a felsőt, majd kaptam magamra egy vékony kabátot, ugrottam a cipőmbe és már rongyoltam is lefelé. Útközben nem felejtettem újfent megérinteni a medálomat, amit még Ariától kaptam. Szerettem volna bízni az amulettben és abban, hogy megsúgja nekem, ha hülyeséget csinálok. Iyen lehetetlen gondolataim is csak nekem voltak, de most ez nem érdekelt. Nem is szültam semmit a konyhában tevékenykedőnek, akit a szemem sarkából pillantottam meg, kiviharzottam a bejárati ajtón és igyekeztem nem olyan rohamos tempóban lassítva közelíteni ahhoz a ponthoz, ahol láttam Tesst az ablakból. Vajon tényleg őt láttam vagy csak behaluztam magamnak? De a szemeim odafönt nem kápráztak, tényleg könnyű volt őt kiszúrni. Gondolatban újfent elsüllyedtem a föld alá, mennyire alulöltözötten bámészkodtam még egészen pár perccel ezelőtt. Nem bírtam napirendre térni afölött, hogy mit tervez. Remélem csak valami sulis dolog és nem őrültséget készül elkövetni.
- Miért nem kopogtál és miért kövekkel dobálózol? - egy szia is megtette volna ám. De már késő bánat, igazából ő sem köszönt olyan messziről, nem? Oké, még egy hülye kifogás. Muszáj volt egy kicsit megemberelnem magam, hogy valami értelmes választ csikarjak ki belőle, bár ő nem szokott mindenhová megtömött hátizsákkal érkezni.
- Ugye nem lelépni tervezel valahová? - nem tudtam levenni a tekintetem a táskáró. A francba is, nekem most vissza kellene mennem segíteni. Ösztönösen dugtam el a medált a pólóm alá, ahogy megálltam vele szemben. Annyira eltökéltnek tűnt a tekintete, biztosan tervez valamit.


Emme


As long as there is darkness, there will be dawn
..
Kay Llewellyn
A Llewellyn koven tagja
Kay Llewellyn
Elõtörténet :
Titulus :
végzett gimnáziumi diák
Kapcsolatban :
Családi kötelékben

Zenedoboz :
Karakter idézet :
"Dreams are interesting, but everything important happens when you're awake."
Play by :
Timothée Chalamet
༄ ༄ ༄ :
Börtönszökés - Page 2 De0add0aa27b0371b6303e80b2d77836bad711d6
User :
kaynemar


Börtönszökés - Page 2 Empty
TémanyitásBörtönszökés - Page 2 EmptyHétf. 8 Jan. 2024 - 12:50


   

   

   Kay & Tess

   

   
Csináltam már ilyet, gondoltam jóleső fölényességgel amint megálltam a Llewellyn-háztól pontosan egy kőhajításnyira és leguggoltam, hogy egy megfelelő méretű kavicsot keressek a nyirkos avarban. Na, nem olyat, hogy valószínűleg betöröm Kay Llewellyn ablakát, hanem olyat, hogy megszököm Rose Harborból, helyesbítettem komolyan összpontosítva, majd minden bennem szunnyadó erőt a dobásba sűrítve elhajítottam a szerzeményt. A kő inkább magasan mintsem lapos pályán haladt végig, majd az ablak mellett a ház falának ütődött. Fejemet rázva egy újabbért hajoltam, körmöm alá máris begyűrkőzött a tavaszi erdő fekete földje. Az előbb még az ablaknál voltál, most miért nem tudsz kifelé bambulni? szidtam a boszorkányt és megint próbálkoztam. És megint. És újra. És még egyszer. És csak még egyszer utoljára. A kövek, ha egyáltalán elérték a házat, vagy a falon, vagy a tetőn koppantak. Az utolsót már azzal az elhatározással vágtam az épület felé, hogy inkább bekopogom a bejárati ajtón és kerek perec megmondom annak aki majd ajtót nyit, hogy Kay-jel szeretnék beszélni. Talán a kődarab is berezelt ettől a végzetes lehetőségtől és végre megtalálta az ablak üvegét. Kopp. A sima felület megrázkódott és feszülten összpontosítottam, hogy amennyiben az ismerős fiú rajzolódik ki a visszaverődés mögött, még azelőtt felhívjam magamra a figyelmet, hogy visszatérne ahhoz amit épp a kifelé bambulás helyett csinál. Ha viszont más tartózkodna a helyiségben... Késő volt menedéket keresni a zöldülő aljnövényzetben.

Mozgás támadt odabent és alaposan megtömött hátizsákomat feljebb rántottam vállamon, hogy széles mozdulatokkal integethessek.

- Hé! - formáltam a figyelemfelkeltő szót és egyértelmű invitáló intést tettem az erdőre mutatva - Gyere le!

Mit csinálok?, tettem fel a kérdést talán túlságosan is későn. Ha Kay nemet mond, úgy leleplezem magam mindenki előtt még azt megelőzően, hogy elmehetnék a városból. Nincs más választásom mint meggyőzni, préseltem össze ajkaimat. Nincs és nem is lesz B-terv.

   

   szószám || zene || megjegyzés ||  kredit
   
Tess Snyder
Koven nélküli boszorkány
Tess Snyder
Elõtörténet :
Titulus :
egyetemista
Kapcsolatban :
losing the only person you have ever cared about will kill the last ray of sunlight holding you back from your own darkness

Börtönszökés - Page 2 Dd2790e8a13199a2b2d6dfb31c6f4858d618fa74

Karakter idézet :
"Creativity and psychosis often go hand in hand. Or, for that matter, genius and madness."
Play by :
Anya Taylor-Joy
༄ ༄ ༄ :
Börtönszökés - Page 2 Tumblr_inline_pd23iitZtq1tect6h_400
User :

Börtönszökés - Page 2 Empty
TémanyitásBörtönszökés - Page 2 EmptyHétf. 8 Jan. 2024 - 12:38


   
Kay és Tess
Börtönszökés

   
Rose Harbor és később Wilmington, 2022. április eleje
Tess Snyder
Koven nélküli boszorkány
Tess Snyder
Elõtörténet :
Titulus :
egyetemista
Kapcsolatban :
losing the only person you have ever cared about will kill the last ray of sunlight holding you back from your own darkness

Börtönszökés - Page 2 Dd2790e8a13199a2b2d6dfb31c6f4858d618fa74

Karakter idézet :
"Creativity and psychosis often go hand in hand. Or, for that matter, genius and madness."
Play by :
Anya Taylor-Joy
༄ ༄ ༄ :
Börtönszökés - Page 2 Tumblr_inline_pd23iitZtq1tect6h_400
User :

Börtönszökés - Page 2 Empty
TémanyitásBörtönszökés - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

Börtönszökés - Page 2 Empty
 

Börtönszökés

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2