Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 116 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 116 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

this body? i live here. - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Pént. 20 Szept. 2024 - 10:37


Put me up & put me down.

this body? i live here. - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

this body? i live here. - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

this body? i live here. - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

this body? i live here. - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

this body? i live here. - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

this body? i live here. - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

this body? i live here. - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
this body? i live here.
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
Témanyitásthis body? i live here. - Page 2 EmptySzer. 18 Okt. 2023 - 16:50

Nem bírom megállni nevetés nélkül, amikor megcsapkod az újsággal, mint egy neveletlen kutyát. Fáj az oldalam vagy sem, Mara egyenesen imádnivaló ezzel a mérges pírral az arcán, igyekezete, hogy a mérgelődés szalonképes maradjon pedig csak még több kedves bájt kölcsönöz neki. Bűntudatosan törlöm meg a szemem, amikor végül inkább az asztalra dobja a hosszú összekötözéstől egyedül is magába göngyölödő lapot, mintegy hivatalosan is feladva, hogy megpróbáljon megjavítani. Ennek az egész közjátéknak persze megvan a böjtje. Néhány pillanatra letámasztom a homlokom a térdemre, úgy szuszogok. Ez is fáj, de legalább megvan az illúziója, hogy tettem valamit.

- Nem én kezdtem - dünnyögöm kissé sértetten. Mikor álltam neki verekedni valaha?! Jó, eleinte elvétve előfordult, de négy év alatt igenis felnőttem, a farkasommal együtt. Ha nem is teljesen. Már jó ideje nem tudnak csak úgy kihozni a sodromból, mint az első hónapok során. - Rám támadt egy féltékeny ex az alapítványnál. Késő volt már, üresen állt az utca. Köszönöm.
Beveszem a gyógyszert és felhajtom a vizet, valamivel mohóbban, mint az egészséges volna. Kevesebb folyadékot ittam ma, mint tanácsos lenne. A szemrehányásra csak pislogok, magam elé. Én is tudom, hogy igaza van: a kérdésre, hogy miért nem hívtam fel egyből, nincs valódi, vállalható magyarázat. Azon kívül, hogy nem akartam az a vérfarkas lenni, akit nehézség nélkül szétkent a járdán egy ember. Azon kívül, hogy nem akartam nem-férfinak tűnni, még őelőtte se, aki pedig ennél szánalmasabb állapotban is látott már. Akkor viszont frissen harapott farkas voltam, minden joggal arra, hogy gyenge és elesett legyek. Most mi a mentségem? Négy év telt már el. Két pofont kellett volna adnom a fickónak, hogy megfutamítsam. Gondolom. Éppen csak annyi, hogy túlságosan féltem ehhez: amilyen távolra csak vissza tudok gondolni a múltba, minden erőszakossá váló helyzetben fülem-farkam behúzva, rettegve vártam, hová fog eszkalálódni az első pár indulatos ütés. Odahaza nem vitt volna rá a lélek, hogy visszaüssek, vagy merszem nem volt. Vagy mindkettő. Soha nem derült ki igazán, mihez is kellene kezdenem bármi ilyesmivel azon kívül, hogy meglapulva kivárom a végét.
Ám ezt azért mégse mondhatom. Nem?

- Ne haragudj - forgatom meg a poharat a kezemben, bánatos pillantást vetve rá aztán. - Ő is ezt mondta. Csak úgy voltam vele... - tétován akadok el, de aztán megnyalom a számat és megcsóválom a  fejem. Nem. Mara megérdemli az őszinteséget. Legalább annyit belőle, amennyire futja. - Szánalmasnak érződik, hogy nem tudtam leütni vagy elijeszteni rögtön. Egyszerűen csak... megvert.
Félénken fordulok el egy pillanatra, hogy legyen ideje megvetően elfintorodni, ha akar. Már közben is szar alaknak érzem magam. Mara nem tenne ilyet. Ha viszont esetleg mégis... azt hiszem, ma nincs annyi bennem már, hogy kibírjam, ha esetleg mégis.
- Főleg a bordáim... meg a belsőségeim szakadtak le. Legalábbis eleinte olyan volt. Fáj a vesém. Az a legrosszabb. Szédültem is, valahol van egy zúzódás a fejemen. Mármint, hátul a fejemen. A többi csak dísz. Chelsea belém diktált egy kis reggelit. Azóta jobban vagyok... és két napja fekszem. Az is segített.
Elmosolyodom, szándékom szerint egyszerre imádnivaló és sármos hatást keltve. Nem lehet sok híja, mert a gyógyszer időközben hatni kezdett és az arcizmaim már nem büntetik olyan keményen a kísérletet. Pislogok is, szívszorítóan lassan. Nem haragudhat rám. Pár percnél tovább semmiképpen sem.
- És persze... amióta megláttalak. Azóta egyfolytában csak javulok.



There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
this body? i live here. - Page 2 UjObPmH
User :
hellebore

this body? i live here. - Page 2 Empty
Témanyitásthis body? i live here. - Page 2 EmptyPént. 13 Okt. 2023 - 22:15

Be the blessing that others need
ft. Charles Talent Manx
Nem számítottam ma vendégre. Gondoltam amíg a fiúk nincsenek itthon, gyorsan elintézem a ház körüli dolgokat. Lily a napokban végigaludta az éjszakákat, remélem, ezt a jó szokását mára is megtartja. Holnap ötkor kelnem kell, mert hatra megyek dolgozni. Egy pohár bor azonban belefér, annyira most nem szalad a lakás, hogy ne engedhetném ezt meg magamnak. Örömmel hallom meg, hogy társaságom is lesz Charlie személyében, bár amint kinyitom az ajtót, egyből nyilvánvalóvá válik, hogy itt most nem egy szimpla baráti csevely és borozás lesz a legfőbb program.

Elsőre köpni-nyelni nem tudok. Behozta az újságot. Hát megáll az eszem, komolyan mondom! Sebesen beljebb terelem, persze nem diktálva neki gyorsabb tempót, mint amit állapota megenged. Amint leült a kanapéra, azonnal faggatni kezdem. Felvonom a szemöldökömet Chelsea említésére, de nem fordul meg a fejemben, hogy falkatársunk okozta a sérüléseit és nem csak azért mert tisztában vagyok vele, hogy barátok. Hanem azért, mert elég jó vagyok a szakmámban ahhoz, hogy megállapítsam első ránézésre is, hogy ezek nem reggeli sebek.

Kezem ökölbe szorul haragomban, mikor hallom, hogy verekedett, nem is hagyom szó nélkül. -Mi a búbánatos nyavalyáért -igen, a káromkodásokat igyekszünk gyerekbarát formába önteni, Lily ne tanuljon csúnyát ha nem muszáj - állsz neki verekedni? Azt hiszed te vagy itt a helyi Terence Hill?! - tromfolom le Charlie-t, és mérgemben megcsapom az alkarját a még mindig kezemben tartott összetekert újsággal, mielőtt az asztalra dobnám. Nem ütöttem nagyot, nem tudom a karja mennyire sérült meg, de na, jelzésértékűen azért meglegyintettem. Csupán baráti szeretetből.

Arcomra ismét kiül az aggodalom grimasza, ahogy látom a fájdalom jeleit, így felállok, a gyógyszeres szekrényből előveszek egy erős fájdalomcsillapítót, a konyhában töltök egy pohár vizet, majd visszahuppanok mellé, átnyújtva neki a “zsákmányt”. A farkasérzékeimnek köszönhetően minden szavát úgy hallottam, mintha csak itt ülnék mellette.

-A manóba is Charlie…miért nem szóltál már két napja? Átmentem volna… pacsi Chelnek hogy rábeszélt hogy gyere át, de nem kellett volna hogy külön kérvényt kelljen benyújtania hozzá… - rázom meg rosszallóan a fejem, majd sóhajtok egyet. Ismerem már őt ennyire, hogy inkább a végsőkig szenved, minthogy segítséget kérjen. -Hol fáj? Vagy…hol nem? Amire egyszerűbben tudsz válaszolni. - hangomba visszaköltözik a gyengédség, és ha elvette a gyógyszert, akkor 2-3 perc múlva már éreznie is kell a hatását.  


Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
this body? i live here. - Page 2 296245
༄ ༄ ༄
this body? i live here. - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

this body? i live here. - Page 2 Empty
Témanyitásthis body? i live here. - Page 2 EmptyPént. 13 Okt. 2023 - 11:28

Mégsem kell kopogtatnom végül, bár a szándék tényleg megvolt bennem. Ehelyett azonnal farkasszemet nézhetek a felbukkanó Marával. A csinos arcból kifutó vér láttán úgy érzem magam, mint aki éppen nagy csalódást okoz - ő elszörnyedve bámul, nekem pedig kedvem lenne egyszerűen sarkon fordulni és elfutni, ám ehhez már késő. Képes sem lennék rá.
De azért érzem.
- Szia, Mara - mosolygok rá halványan, igyekezve tompítani a szánalmas benyomáson, amit szavak nélkül kelthettem benne. Felé nyújtom a makulátlan News Journalt. Mire mennének nélkülem Masonék? - Behoztam az újságot. A tejesember még nem járt itt.
Mintha ugyan járna ide. Mintha ugyan bárhová járna késő este.

Átbicegek a küszöbön. Eredetileg a nyomában terveztem haladni, hogy kevesebbet lásson belőlem, de Mara nem Mara lenne, ha engedné megúszni ennyivel. Mögém szegődik: lélegzetvisszafojtva sétálok a kanapéhoz, hogy aztán egy kis remegés árán, fájdalmas grimasszal lezökkenjek rá.
- Chelsea beszélt rá, hogy átjöjjek - kezdek bele a felelősség másra hárításával, amely nélkül kényelmetlenebbül érezném magam. - Reggel meglátogatott, mert két napig kerültem. Képzelheted, mit kaptam tőle. - Leküzdöm az ingert, hogy nevetős hümmögést hallassak, mert a bordáim egyelőre nem nagyon tűrik a fújtatással járó hullámzást. - Nem ezt. Ez... két nappal ezelőtt verekedésbe keveredtem Wilmingtonban. Láthatod az eredményt.
A fickó beígérte, hogy kitapossa a beleimet, és félig-meddig be is váltotta az ígéretét. Elképzelni sem tudom, mi lett volna, ha egy emberbe köt bele. Chel ellenben érdemel némi elismerést - tudhat valamit, mert azóta, hogy a tojást délelőtt belém diktálta, nem hánytam többet. Még most sem érzem, hogy émelyegnék, úgy igazán legalábbis nem. Fintorgok, mert a derekamba hirtelen fájdalom nyilall - ez is olyasmi, ami elviselhetőbbé vált mostanra, de azért maradok a helyemen. Egyáltalán nem sietek végignézni, mit tudott az elmúlt órákban összehozni a vesém.
- Megígértem neki, hogy benézek hozzád, ha nem múlik el ez az egész csak úgy. De jobban vagyok. Két napja még az ágyból sem igen keltem ki, miután beleestem. És vérfarkas vagyok. Az átváltozás rosszabb egy-két zúzódásnál. Ennek meg sem szabad kottyannia. Ugye...?



There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
this body? i live here. - Page 2 UjObPmH
User :
hellebore

this body? i live here. - Page 2 Empty
Témanyitásthis body? i live here. - Page 2 EmptyKedd 10 Okt. 2023 - 16:37

Be the blessing that others need
ft. Charles Talent Manx
A mai napom szinte nem állt másból, mint rohanásból. Mozgalmas napunk volt az Egészségügyi Központban, sorra jöttek a betegek, épp csak egy kávészünetnyi időnk volt szusszanni, aztán siettem haza, mert apa kártyázni készült az öregfiúkkal, és Ricknek is programja van, így nekem kell Lilyre vigyáznom. Nem mintha bánnám, hiszen imádom a kislányt, mintha csak a sajátom lenne. Nagyon igyekszem, hogy olyan női példa legyek előtte akire majd felnézhet, ha már nincs neki más. Az anyja meghalt, ahogyan az én édesanyám is, így én vagyok a közvetlen közelében az egyetlen nő. Én pedig komolyan veszem a nagynéni léttel járó feladatokat.

Szerencsére Ricknek volt annyi esze, hogy délután kivitte a kislányt a levegőre, így fél hét körül miután megfürdettem és adtam neki vacsorát, pikkpakk elaludt a kiságyban. Mosolyogva szemlélem még a halkan szuszogó kis angyalkát, aki rendíthetetlenül szorongatja annak a plüssmackónak a karját, amit még Alec-től kapott. A szívem készül elolvadni, így csak megigazítom a takaróját, majd a bébiőrt magamhoz véve kimegyek a szobájából, és becsukom magam mögött az ajtót.

Út közben összevadászom az itt-ott eldobált szennyest, beindítok egy adagot, majd a konyhába megyek. Még sok a teendőm itthon, mosogatni kell, pakolni, holnapra megfőzni, de egy pillanatra muszáj leülnöm. Leveszek egy poharat, és kitöltök magamnak egy kis fehérbort, majd az étkezőben leülök az egyik székre, és belekortyolok az italba. Nem vagyok nagy alkoholfogyasztó, főleg nem mikor baba-szolgálatban vagyok, de vérfarkas vagyok, ennyi nem fog megártani.

A háttérben csak a mosógép zúg illetve a falióra kattog, így már akkor meghallom az ismerős autó motorjának hangját, amikor az az utcánkba fordul be. Ajkamra mosoly húzódik, ahogyan hamarosan nyílik majd csukódik az ajtó, így Charlie-nak nem kell sokáig várnia odakint, épp csak fellép a lábtörlőre, én már szélesre is tárom előtte a bejáratot.

Az arcomra terülő mosoly azonban egyből lelohad, amint meglátom őt, milyen ramaty állapotban van. -Te jó ég, Charlie! Mi történt veled? - úgy nézek jobbra-balra, mintha láthatnám a tettest, pedig agyam tudja, hogy kocsival érkezett, ez nem a környékünkön történt. -Gyere be, ülj le, és mesélj el mindent. - előtör belőlem az anyáskodó utasítás, de nem tehetek róla, nem jó érzés, hogy így látom őt.

Az elmúlt négy évben közel kerültünk egymáshoz, fontos számomra a sorsa, hiszen kalandos kapcsolatunk kezdete óta legközelebbi barátaim egyike lett. Mi a fene történhetett vele? Ha nem indul magától, hát finoman noszogatom, ha kell, támogatom, egyenesen a kanapéhoz. Ott mégiscsak kényelmesebb, mint a széken. Aggódó tekintetemet felé fordítom, és a szememből meg az arckifejezésemből kiolvashatja, hogy mindent tudni akarok.




No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
this body? i live here. - Page 2 296245
༄ ༄ ༄
this body? i live here. - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

this body? i live here. - Page 2 Empty
Témanyitásthis body? i live here. - Page 2 EmptySzer. 27 Szept. 2023 - 12:46

Életemben nem vezettem még ennyire lassan soha és ez nagy szó.
Eleve nem volt rövid idő leküzdeni magam a társasház lépcsőházában a földszintre: a lépcsők éppen akkorák, hogy megmozgassák az ember törzsizmait mászáskor, az én törzsizmaim pedig nincsenek olyan állapotban, hogy csak úgy emeleteket dolgozzanak végig. A főbejárat nehéz tölgyfa kapuján is átnyomakodtam, ugyanilyen kellemetlenségek árán. A járda mellett ott várt már a Silver Cloud. A kezemben az előszoba óta ott szorongattam a kulcsokat. Bezuhantam a vezetőülésbe. Természetesen ostobaság volt volán mögé ülnöm - magam sem tudtam volna megmondani, mikor leszek rosszul legközelebb -, mégsem tudtam csak úgy elmenni az autó mellett. Idebent biztonságban érzem magam. Arról nem is beszélve, hogy gyalog ki tudja, eljutottam volna-e a kertvárosba valaha.

Így majdhogynem gyerekjáték volt.
Első sebességfokozatban, halk ketyegéssel és aszfaltsurrogással kanyarodunk be Masonék utcájába, olyan lassan, ahogy a melasz folyik. Ez itt még fényes nappal sem lenne gyanús, a családi házas övezetek réges-rég szigorú táblákkal kényszerítenek sétatempóra mindenkit, most meg már vacsoraidő van. Minden üres. A Mason-ház olyan, mint máskor, igaz, nem látok előtte autót. Lehet, hogy Mara nincs is itthon. Sebaj: legfeljebb hazamegyek, ahogy jöttem. Mi az nekem? Átöltözni is lett volna erőm, ha már az arcomat megmostam vizes törölközővel. Csak nem akartam. Meg aztán, a garázsba nem látok be. Akár mindenki is itthon lehet.
Igaz, az talán még rosszabb, mint a senki.
Lehúzódom a járda mellé, és egy percig hallgatom az üresben duruzsoló motort, mielőtt erőt vennék magamon, hogy megtegyem az utat a bejárati ajtóig. Odafelé aztán elbicegek a The News Journal egy összekötözött példánya mellett. Nem bírom megállni, hogy némi fintorgás árán föl ne szedjem a gyepről. A feleségem utálta, ha nem hoztuk be időben az újságot. Olyankor mindig eláztatta az automata öntözőrendszer.
Megállok a lábtörlőn és kopogok. Egy vérfarkas házába felesleges becsengetni.



There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
this body? i live here. - Page 2 UjObPmH
User :
hellebore

this body? i live here. - Page 2 Empty
Témanyitásthis body? i live here. - Page 2 EmptyVas. 24 Szept. 2023 - 16:45


Mara & Charlie
'This page is intentionally left blank.'

mason-ház, 2022. április


There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
this body? i live here. - Page 2 UjObPmH
User :
hellebore

this body? i live here. - Page 2 Empty
Témanyitásthis body? i live here. - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

this body? i live here. - Page 2 Empty
 

this body? i live here.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2