Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (130 fő) Szomb. 20 Ápr. 2024 - 20:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Lysander Collins EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

Lysander Collins EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Lysander Collins EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Lysander Collins EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Lysander Collins EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Lysander Collins EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Lysander Collins EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Lysander Collins EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Lysander Collins
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
TémanyitásLysander Collins EmptySzer. 10 Ápr. 2024 - 1:54

Unokaöcsémnek

Hé töki, ideje lenne elbeszélgetni a felnőtt dolgokról. Most hagyd az önérzetes sértődékeny apád, csak dumájunk mint férfi a férfival. Meg egyébként... te sosem haragudtál, mert nem voltam sokat itthon, nem méregettél és azóta sem szóltál egy rossz szót rám, hogy már vérfarkaskórságtól szenvedek. Ugye tudod, hogy nem kell ennek másképp alakulnia?   
Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
Lysander Collins Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

Lysander Collins Empty
TémanyitásLysander Collins EmptySzer. 20 Szept. 2023 - 15:39

Tökfejnek

Totyogós korunk óta ismerjük egymást, fél szavakból is tudunk kommunikálni és igazából te voltál eddig az egyetlen haverom, aki meg is értette, hogy mennyire nehéz helyzetben vagyok. Az összes mesét kívülről fújtuk, később pedig a legtöbb baromságot is együtt fundáltuk ki és követtük el, jöttél utánam, amikor meglódultam az első meredeken a bringával, majd a nyílt vízre is követtél, ahogy a csajokat is együtt bámultuk meg.
Talán egy évvel ezelőtt tudtam meg, hogy micsoda a nagy titkod, nem sokkal az után a borzasztó báli éjszaka után. Azóta csak egyre jobban nyomaszt a bűntudat, hogy én titkolózni kezdtem. Még nem beszéltem neked arról, miért lettem ennyire ingerült és zárkózott, de attól félek, már nem sokáig tudom tartani a szám.
Hakuna matata, pajtás.   


As long as there is darkness, there will be dawn
..
Kay Llewellyn
A Llewellyn koven tagja
Kay Llewellyn
Elõtörténet :
Titulus :
végzett gimnáziumi diák
Kapcsolatban :
Családi kötelékben

Zenedoboz :
Karakter idézet :
"Dreams are interesting, but everything important happens when you're awake."
Play by :
Timothée Chalamet
༄ ༄ ༄ :
Lysander Collins De0add0aa27b0371b6303e80b2d77836bad711d6
User :
kaynemar


Lysander Collins Empty
TémanyitásLysander Collins EmptySzer. 20 Szept. 2023 - 12:45

A másik jómadár...

Engem nem versz át, ugye tudod? Lehet, hogy Kay még nem tudja, hogy te vagy az a macskaképű aki időnként a nyomába jár, de én az első találkozásunkkor tudtam, mi vagy. Nem is baj, hogy valaki szemmel tartja, amikor én vagyok a közelében. Bár hogy beléd is mennyi felelősségérzet szorult, nem tudom, csak reménykedem, hogy észnél vagytok.

Azért jó ha tudod, hogy ha a fülembe jut, hogy belerángatod az öcsémet valami hülyeségbe, ágyelőt csinálok a szőrödből a Llewellyn házba. És ezt jobb, ha tényleg komolyan veszed, a tesóimért ölök.


Family ✽
A little bit crazy, a little bit loud and a whole lot of love.
Enide Llewellyn
A Llewellyn koven tagja
Enide Llewellyn
Elõtörténet :
Titulus :
Virágbolti eladó
Karakter idézet :
"A család köteléke mérhetetlen hatalommal áld meg minket. De azt is el kell fogadnunk, ami vele jár. Felelősséget nyújt, hogy feltétel nélkül szeressünk, sajnálkozás nélkül. Sosem mondhatunk le e kötelék hatalmáról, még akkor sem, ha próbára teszik. A kötelék táplál minket, erőt ad nekünk. E nélkül az erő nélkül semmink sincs."
Play by :
Pauline Chalamet
༄ ༄ ༄ :
Lysander Collins Cocker-Spaniel_FeaturedImage-1024x615
༄ ༄ ༄
Lysander Collins Maxresdefault
༄ ༄ ༄
Lysander Collins 1c9e6a256941a6f984169c10e1170d4e
༄ ༄ ༄
Moodboard


User :

Lysander Collins Empty
TémanyitásLysander Collins EmptySzer. 20 Szept. 2023 - 11:55

Lysander Collins

Ha te kedves vagy hozzám, én is az leszek. Ha szükséged van rám, szólj és megyek. Verekedni tudok, te is tudod, de az erőszak nem a kenyerem, így bunyópajtást bennem nem nagyon találsz, csak ha nagyon keresni kezded. Ha azt akarod, hogy észre vegyelek, többször kell elsétálnod mellettem, mert szeretem elhitetni veled egyszer kevés volt és fel sem tűnt ki is vagy és mit szeretnél. Jah, én is akarok sok mindent és néha nem kapom meg. Ha te is így vagy vele és csámcsogni akarsz ezen, az ajtóm mindig nyitva áll: a szobámé meg a kocsimé is, de az se baj, ha nem házhoz jössz, megyek én. Lefogadom épp megint falazni kell a szülők előtt, kitalálni, hogy hol vagy éppen, amikor nem is, elvonni a figyelmüket rólad és levenni őket a lábukról is a hízelgő viselkedésemmel…
Ha szülő vagy és ennek a hízelgésnek bedőlsz s, megkedvelsz engem…
Mondanám, hogy pár napon belül lesz egy kéretlen házi kedvenced, akit befogadhatsz, akivel törődhetsz és mindig eltűnik, ha leléptél munkába s, csak akkor tér vissza, ha szükséged van rá. Mert valakinek ki akarod panaszolni a napi gondjaidat, hogy rémes a gyereksírás, a főnököd hülye, a kliens nem tudja mit akar, már megint rajtad csattan minden. Segíteni nem tudok ezeken a problémáidon, valószínűleg a felére sem emlékszem, mert hamar bealszom, ha macskaként sokáig simogatják a hátam. Te viszont kibeszéled magad, én pedig kialszom végre az aznapot.
De, hogy tud van életem és akárki légy ghostolni nem azért ghostollak mert utálnálak, ha olyan kérdést teszel fel, amire jól akarok válaszolni, az megfog és elgondolkodtad – annyira, hogy válaszolni is elfelejtek, mert leköt az, hogy a válaszon gondolkodjak, de aztán elveszik a figyelmem és maximum három nap után szólok, hogy élek én csak lefoglalt valami. Mire persze leírnám, hogy erről ez vagy az a véleményem, te már rég megfejtetted életed nagy kérdését és valójában nem is volt rám szükséged.
Azon azonban besókkaltál, hogy nem írtam semmit sem neked. Lehet ki nem mondom sosem, de amíg te tisztelsz engem, addig én is tisztelni foglak téged. Csak ne akarj olyasmire tanítani, amit már tudok és azt is tudom, hogy nem szeretem. Nem a te hibád, egyszerűen én vagyok síkhülye hozzá. Bevallani persze nem fogom, bántani nem akarom a lelkedet, de ha mégis arra kényszerítenél, hogy én legyek az, aki megnyílik előtted és ne fordítva történjen a dolog… Nem lesz fájdalmas, csak túl hosszú. Felkészültél rám teljesen?
Ja igen még annyi, hogy Tinderem nincs, de ha szeretnéd a kedvedért létrehozok egy felhasználót oda is. Ne keseredj azon, hogyha nem matchhelnénk, annak biztos oka van.

Keresett szálak:  MINDEN ÉS MINDENKI, vagyis: haverok, rokonok, családtagok, gimis ismerősök, ellenségek, mert anélkül rémes lehet az élet.



Hello Beautiful!!
Lysander Collins
Alakváltó
Lysander Collins
Elõtörténet :
Titulus :
hűséges barát, végzős gimnazista
Kapcsolatban :
Se barátnőm, se Tinderem.
Zenedoboz :

Karakter idézet :
I think I've forgotten how to sleep.
Play by :
Austin Butler
༄ ༄ ༄ :
Lysander Collins Tumblr_inline_peib4hZ8hQ1u9urvd_400
...
Lysander Collins BXjSBY8
(Amikor Lys oroszlánnak képzeli magát, de kiderül, hogy csak egy házimacska.)
Layton - báty
Leith - öcsi
Lawrence - apa
Emma - anya
User :
Rókariel

Lysander Collins Empty
TémanyitásLysander Collins Empty

Ajánlott tartalom

Lysander Collins Empty
 

Lysander Collins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Archibald Collins
» Leith Collins
» Lawrence Collins
» Emma Collins
» Archibald Collins