Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 74 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 74 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Hey Beautiful! - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Pént. 20 Szept. 2024 - 10:37


Put me up & put me down.

Hey Beautiful! - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Hey Beautiful! - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Hey Beautiful! - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Hey Beautiful! - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Hey Beautiful! - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Hey Beautiful! - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Hey Beautiful! - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Hey Beautiful!
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásHey Beautiful! - Page 2 EmptyCsüt. 12 Okt. 2023 - 16:18




Mephisto & Yara



Ördögi kis tervem jól halad, határozottan jól. Yara a kezdeti feszültségét hamar levetkőzte, mindössze néhány perc alatt elértem, hogy felszabadultan mosolyogjon és beszélgessen velem. Nem kellett ehhez más, csak Anders Morton kiváló testi adottságai, némi tökéletesen elsütött bók és megnyerő stílus. Az emberek annyira...egyszerűek és kiszámíthatók. Vannak persze köztük is könnyebb és nehezebb esetek is, Yara valahol a kettő között van így első megérzésre, de aztán még elválik. Még egy-két találkozó, és az is lehet, hogy a tenyeremből eszik. Meglátjuk.
-Ó, tudod mit mondanak. Ha elmondanám, nem hagyhatnálak életben. - mosolygok rá, viszonozva a flörtölős csengést a hangjában. Ahogyan a szavakat kiejtem, az is hangzik inkább játékosnak, mint komoly fenyegetésnek, pedig nem is tudja, hogy egyébként mennyire könnyen tudnám kivitelezni az egészet. Ám nem célom őt bántani, épp ellenkezőleg, így hamarosan már kívülről nézzük a Sarok Kávézó ajtaját.
Ahogyan az ég felé fordítja a fejét, és a napfény megcsillan a haján, ismét átfut a fejemen, hogy milyen szerencse, hogy Yasemin DeVries-nek nem valami bányarém húga van, aki olyan csúnya, hogy ha lemegy a bányába, feljön a szén. Yara roppant vonzó, és ezt tudja is magáról, nem is fél kihasználni. Külön öröm lesz elcsábítani és ágyba vinni, na de ne szaladjunk előre ennyire. 
A jelző, amit használ, dörmögő nevetést vált ki belőlem. -Szóval cuki kis étterem? Te aztán tudod, mivel kell meggyőzni egy férfit. - pillantok le rá, de szemeim nem sugallnak rosszallást. Érdekes szóhasználat, ilyet szerintem utoljára akkor ejtettem ki, mikor 3-4 gazdatesttel ezelőtt egy nőt választottam megszállásra, akivel akkor azzal szórakoztattam magam, hogy egy butácska libát játszottam. Egy démonherceg is megengedhet néha magának egy kis mókát, nem lehet mindig komoly testbe bújni. 
-Természetesen nincs messze, ha oda vágysz. Így majd csak a második randevún viszlek Párizsba, az Eiffel-torony lábához étterembe. - egyezek bele a felvetésébe, némi kacérsággal fűszerezett szemtelenséggel a hangomban, ami a randevú említését illeti. Próbálgatom a nő határait, kíváncsi vagyok, hogyan reagál erre. Belefeszül, vagy belesimul a gondolatba? Tetszik neki a leheletnyi rámenősség, vagy inkább faképnél hagy? Amennyiben az előbbi, akkor az autóhoz lépek, egy csippanással kioldom a központi zárat, és előzékenyen kinyitom előtte az anyósülés ajtaját, majd ha helyet foglal, elölről megkerülöm a BMW-t, és beszállok a volán mögé. 
Az autóban makulátlan tisztaság, és kellemes, de nem túl erős illat terjeng. Nemrég cseréltem le a korábbi Lexus-t erre a modellre, és kifejezetten szeretem. Ehhez a gazdatesthez az ilyenek illenek, nem apró kis Suzukik. Nem tudnám behajtogatni magamat egy olyanba, kell a tér, és egyébként is, egy üzletember nem egy ütött-kopott Swifttel jár, ugyebár. Beindítom az autót, a motor kellemesen felmorran. A rádió nem szólal meg, nem szoktam hallgatni. -A rádióállomásig eltalálok, onnantól pedig majd mondd, merre menjek. - pillantok rá, majd ha nincs ellenvetése, besorolok a relatíve gyér forgalomba, és a külváros felé indulok. Időnként szemem sarkából rápillantok, mennyire változik meg a testtartása vagy a kisugárzása, átfut-e a fején, hogy mégiscsak egy teljesen idegen férfi kocsijába ült be, vagy inkább kiélvezi a kényelmes üléseket, és azt, hogy egy hozzám hasonlóval készül étterembe menni.




I'm your worst nightmare or your wildest dream
Anders Morton
Démonherceg
Anders Morton
Elõtörténet :
Titulus :
Befektető ingatlanmágnás / Mephisto, a démonherceg
Karakter idézet :
"Ha lehetsz nagy hal egy kis tóban, akkor legyél egy nagy hal egy kis tóban, de ne engedd, hogy más halak kitúrjanak."
Play by :
Joe Manganiello
༄ ༄ ༄ :
Hey Beautiful! - Page 2 Tumblr_inline_nxpz6ld1HF1rxlhrp_400
༄ ༄ ༄
Hey Beautiful! - Page 2 Tumblr_inline_nxpz7lNWys1rxlhrp_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Hey Beautiful! - Page 2 Empty
TémanyitásHey Beautiful! - Page 2 EmptySzomb. 30 Szept. 2023 - 19:47




Mephisto & Yara
Used to hate attention, now I pull up in that wagon
And I was broken, I was broken, I was so broke

Words: 407 |Music: Tell your friends

Majdnem felnevetek, mikor Anders a saját ítéleteit osztja meg velem. Én egészen közelről ismerem a város politikai és hatalmi harcait, és biztos vagyok benne, számos ilyen küzdelemről, révén nem vagyok természetfeletti erő birtokában, nincs is mély, részletes tudomásom. Ezer vagy ezer dolgot megváltoztatnék itt, de alapjaiban Rose Harbor az az álomváros, ahol a legjobban érzem magam. Ez az otthonom, a lelkem egy darabkája az utcák, az üzletek, az óceán, az erdő, a kikötő legmélyén rejtőzik.
A Byron’s étterem kritikájára széles mosollyal reagálok. Én sokszor eszem ott, nem volt még panaszom rá, de hát nem sok Michelin-csillagos helyen jártam, Anders, gondolom, rengetegben. A bensőséges hangulata, hogy levetette kicsit az üzletember arcot, igazán jól esik a lelkemnek. Ilyen rövid idő alatt sikerült a férfihez közel kerülnöm, és nem a cápa módjára küzdő üzleti zsenivel kell csevegnem, csak mert reggelente az én hangomat hallja. Igazi győzelem számomra.
Sok helyre szeretnék elutazni. A fiatalabb éveimben nem volt érkezésem ellátogatni számos olyan helyre, ahová vágytam már tinédzserként is, egyszerűen a karrierem másfelé kormányozta az életemet. Párizs és Ázsia említésére fellángoltak bennem újra ezek az álmok, a fejemben a szabadnapjaim kezdenek pörögni. Milyen is volna Anders karjaiban a francia Riviérán egy Michelin csillagos étteremben, vagy Thaiföldön belekóstolni valami egzotikus fogásba… Vissza a jelenbe, Yara!
- Nem vártam mást. – somolygok, ujjaimmal az üres csészémen játszadozom. Valóban így képzeltem őt, befolyásosnak, hatalmasnak. – Gondolom, ha részleteket akarnék tudni, akkor muszáj volna titkolóznod. – mondom, arcomra pedig kiül a flörtölős mosolyom. Hízeleg, hogy nem csak egy sima pultosnak, vagy egy fiatal ficsúr futárkának pompázok most, hanem egy ilyen sikeres üzletembernek.
Anders úriember módjára kísér ki a kávézó elé, a friss tavaszi levegő kellemesen tölti meg a tüdőmet. Az utcán néhány ember lézeng csak, nem tükrözi azt a káoszt, ami éppen a Sarki Kávézóban folyik jelenleg is. Anders kérdésére szinte nevetve felelek. – A Byron’s kilőve, azt hiszem. – Kicsit hátra dőlök, az arcomat az égbolt felé tartom. Jobb kezemmel legyintek, mintha egy nagyon régi közös poénunk volna ez, rájátszva a bensőséges hangulatra, ami már kialakult köztünk. Talán túl sok, ki tudja, remélem, azért nem ijesztem el őt. – Ismerek egy cuki kis éttermet a külvárosban, nem messze a rádióállomástól. Ha nincs túl messze… - ajánlom fel. – Nagyon kellemes és intim a berendezése, az ételeik pedig háziasak, de szuperek. A levesek a kedvenceim. – A gyomrom, mintha fizettem volna neki, megkordul. Anders egy közelben parkoló BMW-hez kísér, X5-s, makulátlan. Elismerően mosolygok a férfire, és nehezen küzdök meg a kísértéssel, hogy végigsimítsam a fényezést.






Burning desire

Yara DeVries
Az Alapítók Körének tagja
Yara DeVries
Elõtörténet :
Hey Beautiful! - Page 2 Emeraude-Toubia-emeraude-toubia-39734994-500-280

If you tell me I am my father's daughter
You don't know me at all
~
Board
Play by :
Emeraude Toubia
༄ ༄ ༄ :
Hey Beautiful! - Page 2 Bc6212c584f0bb7584032eec95a3a989aec02972
User :
Fanni
Team

Hey Beautiful! - Page 2 Empty
TémanyitásHey Beautiful! - Page 2 EmptyCsüt. 7 Szept. 2023 - 12:27




Mephisto & Yara



Rose Harbor egy több szempontból érdekes kis város. Bár valóban nem egy New York vagy hasonló település, ahol valószínűleg sokkal gyorsabban gyarapíthatnám a vagyonomat, hiszen sokkal több kiaknázatlan lehetőség és terület van ott. Talán ha elhagyom Anders Morton testét - ami remélhetőleg csak hosszú évek múltán következik csak be - akkor valami hasonló nyüzsgő helyen keresek magamnak új porhüvelyt. 
Most azonban itt jó, van benne kihívás, emellett pedig a város mondjuk úgy elitjének a viszonyai is érdekesek. Az Alapítók vezetik a várost, akiknek nem tagja a polgármester, akit emiatt ki akarnak pöccinteni. Emellett ott vannak a feltörekvő boszorkányok is például, mondjuk a Lackwood-ok, akiknek a kovenvezetőjét igen jól ismerem. És akkor a falkáról nem beszéltünk még, no meg az alakváltókról sem, bár ők túl sok vizet nem zavarnak a városka ökoszisztémájában eddigi tapasztalásaim szerint.
Természetesen mindezt nem mondhattam el Yarának, hiszen nem tudhatja, hogy démon vagyok. Anders Mortont, mint embert, férfit kell látnia, nem a Pokol egyik démonhercegét, így sablonos ám hihető válasszal elégítem ki kíváncsiságát. -Ó, pont az otthonáról a legkönnyebb ítéletet mondania az embernek, hiszen ismeri kívülről belülről, nincs olyan, hogy minden rózsaszín. Ha megengedsz egy kulisszatitkot, én például nem szeretem a Byron's ételeit. Mindenki dicséri, de szerintem vannak sokkal jobb éttermek is a környéken. - ezt az egészet most találtam ki, tekintve, hogy nem igazán eszek ilyeneket, csak ha az érdek úgy kívánja, ám valóban nem voltam elájulva a Byron's kínálatától. Muszáj voltam valamit villantani a nőnek, hogy ne csak a törtető üzletembert lássa bennem, hanem az emberi oldalt is.
-Majdnem egyszerűbb lenne felsorolni, merre nem. - mosolyodom el álszerényen. -Szinte a legtöbb amerikai nagyvárosban vannak kisebb-nagyobb érdekeltségeim, emellett Kanadában, Párizsban, és folyamatban vannak tárgyalások ázsiai országokkal is. - az egyik emberem épp Kínában próbálja puhítani egy nagy ingatlanbefektető fejesének az asszisztensét, aki ha beadja a derekát, odautazom, hogy utána én dolgozzam meg a CEO-t, és terjeszkedjek arrafelé is. 
Na de elég az üzletből, így, hogy az elmúlt pár percben remélhetőleg bebizonyítottam Yarának, hogy nincs oka félni tőlem (remek színész vagyok, mondtam már?), bátorkodom egy szinttel továbblépni, és meginvitálni ebédelni. Benne van a pakliban természetesen, hogy elutasít, de kevés esélyt látok rá, és végül valóban nem így történik. Lelkesedése zene füleimnek, így felállok, vissza gombolom öltönyöm gombját, majd a kávézóban összegyűlt tömegen utat vágva magunknak úriember módjára kinyitom előtte az ajtót, így a következő percben már a friss levegő töltheti be az orrunkat.
-Van kívánságod, milyen jellegű étterembe mennél? - van pár hely a tarsolyomban, de mint mondtam, okosan kell játszanom a dominanciámmal, ne érezze úgy, mindent én döntök el a feje fölött. Attól függően, hogy mit választ, mennyire van közel elindulunk gyalog, vagy odaterelem őt szinte pontosan a kávézó előtt parkoló fekete X5-ös BMW-mhez.




I'm your worst nightmare or your wildest dream
Anders Morton
Démonherceg
Anders Morton
Elõtörténet :
Titulus :
Befektető ingatlanmágnás / Mephisto, a démonherceg
Karakter idézet :
"Ha lehetsz nagy hal egy kis tóban, akkor legyél egy nagy hal egy kis tóban, de ne engedd, hogy más halak kitúrjanak."
Play by :
Joe Manganiello
༄ ༄ ༄ :
Hey Beautiful! - Page 2 Tumblr_inline_nxpz6ld1HF1rxlhrp_400
༄ ༄ ༄
Hey Beautiful! - Page 2 Tumblr_inline_nxpz7lNWys1rxlhrp_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Hey Beautiful! - Page 2 Empty
TémanyitásHey Beautiful! - Page 2 EmptySzer. 6 Szept. 2023 - 23:22




Mephisto & Yara
Used to hate attention, now I pull up in that wagon
And I was broken, I was broken, I was so broke

Words: 680 |Music: Tell your friends

Rose Harbor sem egy kihalt városka, a családom révén beleszólásom is van abba, milyen legyen itt az élet, de tény, hogy nem egy New York vagy Los Angeles, ahol egy ilyen befolyásos embert el tudnék képzelni. Az éjszakák itt is mozgalmasak, főleg, ha az embernek van egy népes társasága. Mindig van hová betérni, van mit megfontolni, van mit újítani – és úgy látom, igény is van rá -, mégsem lehet egy lapon említeni mondjuk Bostonnal vagy Chicagóval. Más nagyvárosokat meg már fel sem sorolok. Itt nem kell szmogot szívni a tüdőnkbe, és a neonfény is kevésbé bántja az éjszaka hazatoporgók szemét. Csend honol a külvárosban, a házakban, a rettenetes és leírhatatlanul kegyetlen események pedig rendkívüliek, nem csupán rutinszerűek. Hiába rádiózom, a többségnek nem csak egy hang vagyok az autójuk egyik elektromos masinájából, hanem egy húsvér ember, akivel egyszerűen csak összefuthatnak a Sarok Kávézóban. Aki azonban exponenciálisan akar vagyont vagy cégbirodalmat gyarapítani, az nem itt telepszik le. Legalábbis nem látom e döntés mögött a logikát.
Tinédzserként megfordult a fejemben, hogy elhagyom Rose Harbort, elköltözöm New Yorkba, belevetem magam az örök nyüzsgésbe, a hajtásba, az embertengerbe és a lehetőségek tárházába. Már akkor számoltam vele, hogy sokkal nehezebb dolgom lenne ott, hiszen egy csepp lennék a tengerbe. Mindenki más is hasonló ambícióval érkezik oda, és barátok helyett csak törtető emberek könyökét találnám a bordakosaramba ékelődve. Aztán meg rá kellett jönnöm, attól még, hogy gyűlölöm apámat, igazán nem árthat kihasználni a vezetéknevem adta előnyöket. Kicsit lejárt lemez volt már saját magam számára is ez, de tagadhatatlan előnyökhöz jutottam ezzel. Nem is a karrier terén, de a mindennapi megítélésem és a szociális helyzetek, amikben lavíroznom kell, elképesztően könnyebbé váltak. Az otthon komfortja pedig semmihez sem fogható. Az utcák kövei, a magasra nyújtózkodó fák, a kikötő nehéz sós szaga, nekem ez a haza, a városom. Ha végig sétálok a Fő utcán ismerem az összes cégért, tudom, hol érdemes enni, ha valami finomra vágyik az ember, és hova kell betérni a legjobb koktélokért. Viszont azt is tudom, hogy itt nem lehet örökké terjeszkedni, hamar a takaró széléhez ér az ember. Annyi pénzt nehezen lehet itt megkeresni, ezen a kis piacon, ami így is telített már, hogy ilyen öltönyben kávézgasson az ember. Kíváncsian nézek Anders szemébe, és a válaszának mély tónusa az egyre hangosodó nyüzsgés nehéz leplét áttörve ér el hozzám. Válasza nem okoz nagy meglepetést, magam is így gondolom. A szívem persze elfogult a szülővárosommal szemben – a maga hibái és problémái ellenére igyekszem csak a jót előtérbe helyezni.
- Magam is így gondolom, bár mi rosszat mondhatnék az otthonomról? – államat a tenyerembe hajtva felelek, bókjára széles vigyorom és pirosabb arcszínem a válasz. A műsoromban is hangoztatom, mennyire fontos nekem a város. Persze az Alapítók kötelességei alól szívesen húzom ki magam, de a fiatalos pörgés biztosítását a szívügyemnek tekintem. – Mely városokban vagy még aktív, ha szabad érdeklődni? – teszem fel az engem izgató kérdést. Nem tudom, vajon az ország másik végére is gyakran utazik-e a férfi, vagy a keleti part, ahol megtalálta a számításait inkább. Mindenesetre a stressz elől megértem, ha hozzánk menekült. A maga természetfeletti furcsaságaival együtt is eléggé nyugis ahhoz, hogy az ember feltöltődjön itt.
Meghívása kissé meglep, de nem tűnik tolakodónak vagy nyáladzó rajongónak. Pont ugyanolyan magabiztos sármőrként viselkedik, mint eddig. Megnyalom az alsó ajkam, egy kis önelégült mosoly az én ajkaimra is felkúszik. – Egyáltalán nem venném annak. – mondom végül. A gyomrom persze tele van, nem csak a kávé, de néhány tucat pillangó is őrült tempóban táncol a bensőmben jelenleg. Ritkán találkozni ilyen férfival. Ha az ember egy kisebb városban él, hamar körbeér az ellenkező nem tagjain. A legtöbbjük messze nem kelti fel az érdeklődésemet, ők azonban mindenáron meg akarnak hódítani – DeVries nevet viselem, arcom, csak úgy, mint a nővéremé, igazán gyönyörű. Nincs is okuk nem vágyni rám. Attól függetlenül az én kritériumaimnak messze nem felelnek meg ezek a fiatal kis ficsúrok. Az igazi férfiakra várok, Anders pedig közülük is kiemelkedik. Sanda mosollyal az orcámon emelkedem fel a székemből, a vállamra veszem a súlyos táskámat. – Mehetünk is. – csicsergem, talán kissé túl lelkesen. Azzal nyugtatom magam, hogy nincs kedvem dolgozni, ezért vetem bele magam a kalandba ilyen könnyedén.







Burning desire

Yara DeVries
Az Alapítók Körének tagja
Yara DeVries
Elõtörténet :
Hey Beautiful! - Page 2 Emeraude-Toubia-emeraude-toubia-39734994-500-280

If you tell me I am my father's daughter
You don't know me at all
~
Board
Play by :
Emeraude Toubia
༄ ༄ ༄ :
Hey Beautiful! - Page 2 Bc6212c584f0bb7584032eec95a3a989aec02972
User :
Fanni
Team

Hey Beautiful! - Page 2 Empty
TémanyitásHey Beautiful! - Page 2 EmptyHétf. 14 Aug. 2023 - 14:03




Mephisto & Yara



Igen régóta élem az életemet ahhoz, hogy kellő tapasztalatot szerezzek abban, hogyan és mivel tudom elérni, hogy a másik azt tegye, amit én akarok. Sőt, még akarja is azt tenni, de az sem ritka, hogy olyan ügyesen mozgatom a szálakat, hogy a delikvens egyenesen saját ötletnek könyveli el a dolgokat. Hogy ez manipulatív? Teljes mértékben hidegen hagy. A világ kegyetlen, és én sem vagyok különb. Van bennem nagy adag hatalomvágy, és nem elégszem meg csak azzal, hogy odalent a Pokolban tisztelettel vegyes félelemmel emlegetik a Mephistopheles nevet. Nem, én itt a földön az emberek között is szerettem elérni, hogy porhüvelyem testében legyek valaki. Anders Morton erre tökéletes alany.
Az évek, évtizedek alatt szépen beépítette magát a helyi és környékbeli ingatlanbizniszbe, jelentős vagyonra tett szert, mióta pedig beköltöztem a testébe, megőriztem ezt, sőt, tovább is fejlesztettem, tovább gyarapítva a bankszámlámat. A Pokolban semmit nem ér a pénz, ám itt az emberek között mindent a pénz irányít, én pedig irányítani akarok. Persze ezt így nem oszthatom meg Yarával, nem valószínű, hogy ez túlságosan imponáló tulajdonság lenne nála.  Nem érezheti úgy, hogy én dirigálok, annál ő erősebb és függetlenebb nőnek tűnik. Nem nehezen meghódítható, de nem is dobja le a bugyiját egyetlen sármos mosollyal, ami nem is baj, mert így szórakoztat az egész hódítási folyamat. 
Összességében csak néhány rövid mondatot mondok el arról, mivel is foglalkozom, hiszen az üzleti stratégiákba egyébként sem avatnám be, másrészt meg kell őriznem valamennyit ebből az ál-szerénységből, ne csak az süssön belőlem, hogy a pénz üldözése a legfőbb motivációm. Csak elmosolyodom, mikor azt mondja, nem utatom, de nem folytatom, inkább arra koncentrálok, hogy egy ártatlannak tűnő mozdulattal letöröljem a habot formás ajkairól.
Ahogy véletlenül hozzáérek, egy pillanatra mintha szikrázna bőrünk találkozásánál. Nocsak, úgy tűnik nagyobb hatással vagyok a kisasszonyra, mint amit eddig mutatott, és ezt az arcán megjelenő halványrózsaszín pír, valamint karján felálló kis pihék is ezt támasztják alá, de igyekszem úgy tenni, mint aki ezt nem vette észre. Hátradől, de meg sem fordul a fejemben, hogy amiatt, mert menekülni akarna tőlem. Nem, a kissé hevesebben emelkedő mellkasa arról árulkodik, hogy ördögi tervem tökéletes irányba halad.
Kérdésére felnevetek Anders kellemet basszusán. -A kérdés teljesen jogos. - válaszolom, az asztal lapján összekulcsolom a kezeimet, majd folytatom. -Több nagyvárosban is vannak érdekeltségem, mégis...Rose Harbor-nak megvan a maga...bája, vagy hogy is mondjam. Tele van kiaknázatlan lehetőségekkel, nekem pedig szakmai ártalom, hogy ezeket megtalálom, és kihasználom őket. - nem először kaptam meg ezt a kérdést, így kész válasz volt a fejemben, ám szavaim ettől függeltenül nem hallatszódtak betanult szövegnek, teljesen természetesen gördültek le ajkamról ezek a szavak. 
Nem teszem hozzá, hogy a város alatt húzódó Ley-vonal, az általa ide vonzott természetfeletti és az a cél, hogy közel kerüljek a tűzhöz, sőt, a város élére álljak is erőteljes motivációm abba, hogy nem New York-ban, hanem egy delaware-i kis kikötővárosban élek. -Illetve nézd el pimaszságomat, de be kell valljam, a környéken itt vannak a leggyönyörűbb nők, és a legjobb reggeli rádióműsor. - egy sármos félmosoly kíséretében rákacsintok, majd csészémért nyúlok, hogy felhörpintsem az utolsó kortyot az erős, fekete nedűből. Nemrég az övé is elfogyott, de alig pár percet töltöttünk egymás társaságában, én pedig nem szeretném elengedni. Meg kell bizonyosodnom abban, hogy elég mély benyomást tettem benne ahhoz, hogy egy következő alkalommal is látni akarjon.
-Mennyire vennéd pofátlanságnak, ha meginvitálnálak egy korai ebédre? - veszem elő ismét a csábító mosolyomat, picit jobban előredőlve felé, de azért a személyes terébe nem tolakodok bele - egyelőre. Hangom nem tükröz sem kétségbeesést sem bizonytalanságot, de túlságosan nyomulós sem vagyok. Magabiztos, ám udvarias és tisztelettudó vagyok a továbbiakban is.



I'm your worst nightmare or your wildest dream
Anders Morton
Démonherceg
Anders Morton
Elõtörténet :
Titulus :
Befektető ingatlanmágnás / Mephisto, a démonherceg
Karakter idézet :
"Ha lehetsz nagy hal egy kis tóban, akkor legyél egy nagy hal egy kis tóban, de ne engedd, hogy más halak kitúrjanak."
Play by :
Joe Manganiello
༄ ༄ ༄ :
Hey Beautiful! - Page 2 Tumblr_inline_nxpz6ld1HF1rxlhrp_400
༄ ༄ ༄
Hey Beautiful! - Page 2 Tumblr_inline_nxpz7lNWys1rxlhrp_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Hey Beautiful! - Page 2 Empty
TémanyitásHey Beautiful! - Page 2 EmptyVas. 13 Aug. 2023 - 17:02




Mephisto & Yara
Used to hate attention, now I pull up in that wagon
And I was broken, I was broken, I was so broke

Words: 756 |Music: Tell your friends

Nem tagadom, sosem vetettem meg a jóképű férfiak társaságát. Heves természet vagyok – szenvedélyesen tudok belezúgni bárkibe, majd ilyen hamar ki is ábrándulok az aktuális naptárba illő partneremből. Üldözöm az élvezeteket, ellopom a szerelmes órákat, és lelécelek, mikor a felesleges problémák és kompromisszumok megérkeznek, hiszen mi másnak volna értelme? Akkor érdekes egy kapcsolat, mikor éttermekbe járunk, bárokba, elmegyünk szórakozni, kocsikázni, felszaladunk valamelyikünkhöz, és ott kell befejezni az egészet, mikor azt akarja a férfi, hogy ürítsek ki neki egy fiókot nálam. Szeretem az életemet, úgy, ahogy van, és nem akarom a mindennapjaim kényelmét feláldozni a bizonytalanért. Ahhoz, hogy az ember kapcsolatban éljen, muszáj a másiknak is helyet hagyni, figyelni rá, de egyelőre nem találtam senkit se, aki többet tudna nyújtani, mint a magányom adta boldogság. Minden mást pedig egyszerűen megszerzek – akár még itt is, egy zsúfolt kávézóban.
Azért Anders hatására kissé feláll a szőr a karomon. Veszélyesnek és hatalmasnak tűnik – pont olyannak, aki elől jobb lenne hanyatt-homlok menekülni. Mégis, úgy érzem, ha maradok, elképesztő élményekben lehet részem. Egy kihívásnak ígérkezik a férfi, és sosem hátráltam még meg ilyen helyzetekben. Miért most válnék gyávává? Ráadásul tudom, hogy én sem vagyok kikerülhető erő ebben a városban. Tiniként néha elgondolkoztam, mi lenne, ha elköltöznék messze innen, valamelyik nagyvárosba, de aztán ráébredtem, hogy itt vagyok valaki már. Nem kell tepernem azért, hogy ismerjenek, és minden sokkal könnyebben az ölembe hullik csak az apám neve miatt. Nyilván jobb lenne, ha ezt kizárólag a saját erőfeszítéseim miatt érdemeltem volna ki, de nem fogom csupán azért eldobni, mert nem minden az én saját kitaposott utam nyomán került hozzám. A rádióban például rengeteget melóztam, hogy saját műsorom lehessen, ezt nem tudják elvenni tőlem. Erre vagyok az egyik legbüszkébb.
Anders megjegyzésére csak mosolygok, nem árulom el neki, hogy néhány perccel ezelőtt még éppen a híreket böngésztem, hogy válogassak, miről lenne érdemes beszélni a műsorban, illetve miről – vagy miről ne – szóljon a HarborRadio híradása. Mivel az én adásom a leghallgatottabb, révén ebben az idősávban kapcsolják be legtöbben a rádiót, mindig a lehető legjobbat kell nyújtanom. Sosem foglalkoztam azzal, hogy Alapítóként fontos szerepet töltsek be a város életében, ez az indíttatás inkább más miatt jött, szimplán jó érzés volt irányítani. Nem megalkudni a műsorom és a témáim kapcsán. Persze, kapóra jön akkor is, mikor galiba van, és a nővéremmel együtt a helyi médiát irányítva megkímélhetjük az embereket a természetfeletti sötét oldalától. Ez csupán egy plusz, ami miatt extrán fontosnak érezhetem magam.
Kicsit sem lep meg, hogy Morton nagyban utazik. Nem igazán illene hozzá, mondjuk egy autósiskola vezetése, vagy egy menhely üzemeltetése, de még egy online irodalmi lap szerkesztése sem. Ingatlan, kaszinó, csak a szuper dolgok. Manapság, ha hatalmat akar az ember, ezekben a körökben mozog. Követi a pénzt, és nem engedi el. A kórházas megjegyzése mosolygásra késztet. Na, nem olvasztja meg a szívem, egyszerűen csak mulattat, hogy minden gazdag befektetőnek kell egy jótékonysági projekt, amivel példálózhat, ahogy Anders teszi most. Én sem szegénységben nevelkedtem, tudom, hogy az emberek tiszteletét azzal lehet kivívni, ha úgy teszünk, mintha nem lenne számunkra minden a pénz, és a vele járó hatalom.
- Cseppet sem untat. – fűzöm hozzá megjegyzéséhez, és megigazítom a felsőm pántját. A notebookomat elpakolom, belecsúsztatom a táskámba, hogy több helyünk legyen az aprócska asztalnál. A tömött kávézó zsongását kizárom, és csak Anderst figyelem, mély hangja több női szívet is megdobogtat itt, nem kételkedem ebben.
Megint belekortyolok a kávémba, kiiszom a poharamból az utolsó csepp koffeint is. Anders udvariasan figyelmeztetni próbál, majd végül maga törli le a számról a mohóságomról árulkodó kis habot, egészen véletlenül megsimítva az arcomat. A gyomrom és a szívem valamiféle rituális koreográfiába kezd, össze-vissza, mégis egyszerre repdesnek és táncolnak. Arcomra kissé zavart, de elragadott mosoly ül ki, tagadhatatlan, hogy vonzó a férfi, és a köztünk lévő jól működő kémia nyilvánvaló.
Tovább akarom beszéltetni, élvezem, hogy a figyelmét rám irányítja, és nem akarom, hogy a körülöttünk zajló események elvonják azt rólam. Tekintete nyomán ezer apró lepke kis szárnycsapásának fuvallata simogatja a meztelen bőröm, és hátradőlvén pörögnek a kérdések a fejemben, amivel itt tarthatnám.
- Egy ilyen sikeres üzletember hogy-hogy ebben a kisvárosban települt le? – szegezem neki végül, hajamat hátra sodrom, a fejemet kissé oldalra döntöm. Szemmel láthatóan igyekszem őt analizálni, visszafejteni szövetének cérnáit, hogy megláthassam mit rejt a jól szabott ing, és a kidolgozott külső. – Azt gondolná az ember hamar tovaállsz, Philadelphia, New York, esetleg Chicago. Ha szereted a jó időt még ott van Kalifornia is. Esetleg a Szilikon-völgy, ha már Kali. Számos lehetőség vár rád. – sorolom. Én a családom miatt maradtam itt végül, hiszen királylánynak születtem ide, ő miért nem ment oda, ahol még nagyobb királlyá avanzsálhatott volna?






Burning desire

Yara DeVries
Az Alapítók Körének tagja
Yara DeVries
Elõtörténet :
Hey Beautiful! - Page 2 Emeraude-Toubia-emeraude-toubia-39734994-500-280

If you tell me I am my father's daughter
You don't know me at all
~
Board
Play by :
Emeraude Toubia
༄ ༄ ༄ :
Hey Beautiful! - Page 2 Bc6212c584f0bb7584032eec95a3a989aec02972
User :
Fanni
Team

Hey Beautiful! - Page 2 Empty
TémanyitásHey Beautiful! - Page 2 EmptySzer. 9 Aug. 2023 - 17:57




Mephisto & Yara



Az egyik talpnyalóm, akit többek között ráállítottam, hogy figyelje meg Yara-t jelentette, hogy az ifjú hölgy igencsak szereti relatíve sűrűn cserélgetni a partnereit. Ezzel az égvilágon semmi gond nincs, pont az én számból hangozhatna súlyos képmutatásnak, mikor szeretőim száma több százra rúg, ha nem még többre. Ez az információ azonban fontos számomra amiatt, hogy a csábítási stratégiámat ennek megfelelően kell felépítenem. 
Mivel nekem hosszabb távra kellene megszereznem Yara-t, elvégre kell az az adu Yasemin-nel szemben, ezért nem kerülhetek azon férfiak sorába, akikre 1-2 hét után ráun. Nem, nekem arra lenne szükségem, hogy sokáig velem akarjon lenni. Ha belém zúgna, az lenne a legtökéletesebb. Bár tőlem ilyen érzelmekre nem számíthat, de eljátszani remekül el tudnám, közben pedig kiélvezném minden porcikáját az ágyamban...Hmm, szép kilátások, na de ne rohanjunk előre, most játszanom kell az úriembert. Persze nem lehetek túl nagy úriember, különben elveszíti az érdeklődését. Okosan kell játszanom.
- Akkor igazán megtisztelve érzem magam, hogy abból a kevésből most én is részesülhetek. - villantok rá ismét egy sármos mosolyt, de nem megyek át túlzottan nyálasba természetesen, hisz úgy vélem Yara-nak nem ez a típusa a férfiak terén. Áttereli a szót rám, én pedig iszom egy korty kávét, és egyenes háttal hátradőlök, ami támlát az ember fejének szántak, az nekem valahol a lapockám aljánál van, de nem törődök holmi ilyen apró kényelmetlenségekkel.
-Az ingatlan piacban utazom, befektető vagyok. Van is egy saját vállalatom, illetve több részesedésem is, többek között például a Rose Harbor-i kaszinóban, de mielőtt azt hinnéd, csak a pénz érdekel elárulom, az Egészségügyi Központ új, épülő szárnyához is hozzájárultam. - azt már nem teszem hozzá, hogy az új épület erősen profitorientált lesz, hiszen Caprice Decker elmondása alapján többek között plasztikai sebészetet akarnak ott majd üzemeltetni, de nem tudom, a tervek mennyire publikusak, így ezt a kis aspektusát a dolgoknak fedje jótékony homály.
-Igazán nem szeretnélek ezzel untatni. Számok, tárgyalások, papírmunka, viszont én élvezem. - egy pillanatra széttárom a tenyereimet, amit eddig az asztallapon pihentettem a kávéscsésze mellett, és egy mosolyt küldök Yara felé. Valószínűleg a külsőmből is leszűrte, hogy nem a sarki kocsmában pultozok vagy hasonló, elvégre az öltönyöm egyedileg rám szabott, a legdrágább anyagokból, ahogyan a karomon lévő óra is egy igen márkás darab, noha nem csak ez adja a belőlem áradó magabiztosságot és határozottságot. Anders Morton porhüvelyéből még lelkének távozása után is árad valamilyen természetes sárm és bűverő, ami miatt a nők szinte bomlanak utána, én pedig ezt szeretem kihasználni.
-Igazán ne vedd tolakodásnak, de van egy kis hab...engedd meg. - ál-szégyenlős, közben mégis csábítónak ható félmosollyal az arcomon veszem fel a saját, tiszta szalvétámat, majd előredőlve, átnyúlva az asztal lapja felett finoman letörlöm Yara ajkának széléről a habot, amikor pedig visszahúzom, mozdulat közben egészen véletlenül ujjam egy apró bőrfelületen megsimítja a nő arcának puha bőrét, de úgy teszek, mintha észre se vettem volna. Ártatlanul dőlök vissza saját térfelemre, közben összehajtom, és magam mellé teszem a szalvétát.



I'm your worst nightmare or your wildest dream
Anders Morton
Démonherceg
Anders Morton
Elõtörténet :
Titulus :
Befektető ingatlanmágnás / Mephisto, a démonherceg
Karakter idézet :
"Ha lehetsz nagy hal egy kis tóban, akkor legyél egy nagy hal egy kis tóban, de ne engedd, hogy más halak kitúrjanak."
Play by :
Joe Manganiello
༄ ༄ ༄ :
Hey Beautiful! - Page 2 Tumblr_inline_nxpz6ld1HF1rxlhrp_400
༄ ༄ ༄
Hey Beautiful! - Page 2 Tumblr_inline_nxpz7lNWys1rxlhrp_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Hey Beautiful! - Page 2 Empty
TémanyitásHey Beautiful! - Page 2 EmptyHétf. 7 Aug. 2023 - 16:55




Mephisto & Yara
Used to hate attention, now I pull up in that wagon
And I was broken, I was broken, I was so broke

Words: 438 |Music: Tell your friends

Mindig is tisztában voltam a szépségemmel. Nem szoktam szégyenlősködni, nem kenyerem eltagadni az igazságot. Ha nem is törődnék magammal, akkor is igen vonzó arccal és testtel rendelkeznék. A DeVries név sok szempontból átoknak tűnik, értem ezalatt édesapámat, de a gének kétségtelenül a lottóötössel érnek fel. Ezen felül pedig igenis sokat foglalkozom azzal, hogy a lehető legjobb formámat hozzam, akkor is, ha nem látszódom a hallgatóim számára, amíg dolgozom. Önbizalmat ad, mikor csinosan ülök le a mikrofon elé, és ezt a magabiztosságot szeretem a munkán kívül is sugározni. Nem is csoda, hogy ilyen görög istenségek felfigyelnek rám. Na, jó, tudom, hogy nem kell az egosimogatás, mert így is elég jól ismerem magam és az adottságaim, de attól még jól esik. Anders Morton figyelme pedig önmagában az egyik legszebb bók, amit valaha kaphatok.
A férfiak terén sem kell hiányt szenvednem. Nap, mint nap tudnék szerezni pasit, minden ujjamra jutna egy, persze azért szeretek válogatni. Nem vetem meg a szenvedélyt, a tornádószerű románcokat, élek-halok ezekért a néhány éjszakáig tartó, elköteleződésmentes kalandokért. Nem gondolnám, hogy ez a kétségbeesés jele volna, még akkor se, ha már hozzávágták ezt a fejemhez párszor. Én inkább szórakozásnak nevezném. Tapasztalatgyűjtésnek. Nem megyek haza bárkivel, bölcsen igyekszem dönteni minden egyes ember esetében. Anders pedig eddig csakis a pozitív irányba billenti ezt a bizonyos mérleget.
Anders bókkal tűzdelt kérdésére széles mosoly ül az arcomra. Kihúzom magam, mielőtt válaszolnék, alkaromat elfektetem az asztalon.
- Jelenleg nem sok szabadidőm van. – válaszolom, és bölcsen elhallgatom Yasszel közös kis hobbinkat. Hülye nem vagyok, nincs az az elegáns férfi, aki miatt elárulnám a nővéremet. A saját biztonságomat is veszélyeztetném azzal, ha elkotyognám ezt, még ha egy ember előtt képes is volnék viccet csinálni ebből, az Alapítók csápjai hamar utolérnének. A városban tevékenykedő boszorkányok és más természetfeletti erővel rendelkező személyekről nem is beszélve.
Ezen kívül a munkámat végzem, a barátaimmal találkozom. Kevés hobbim van, és ez egy pillanatra elgondolkodtat. Tinédzserként is az időm többségét másokkal töltöttem, szinte rettegtem egyedül maradni. Azóta még kevesebb dolgot végzek egymagam, ami nem munkával kapcsolatos. Nincs időm meg energiám nekem hobbikra. Kimerítő egyedül ücsörögni és valamit csinálni nekem. Talán jó volna néha kiszakadni a hírekből, kikapcsolni az agyamat, de semmi ötletem sincs, mit kezdhetnék az időmmel.
- És Anders Morton mivel keresi a kenyerét? – viszonzom az érdeklődést. Azt sejtem, hogy jól kereső állása lehet, minden pórusából árad a pénz szaga. Nem, mintha vonzana a gazdagság, abból nekem is van bőven, de a jól kereső álláshoz általában határozott személyiség tartozik. Az pedig olyan tulajdonság, amit igazán értékelek a férfiakban.
Belekortyolok a kávémba, amíg a válaszát hallgatom. Kellemesen simogatja a város legjobb koffeines itala a nyelőcsövemet, fülemet pedig Anders mély basszusa szórakoztatja.





Burning desire

Yara DeVries
Az Alapítók Körének tagja
Yara DeVries
Elõtörténet :
Hey Beautiful! - Page 2 Emeraude-Toubia-emeraude-toubia-39734994-500-280

If you tell me I am my father's daughter
You don't know me at all
~
Board
Play by :
Emeraude Toubia
༄ ༄ ༄ :
Hey Beautiful! - Page 2 Bc6212c584f0bb7584032eec95a3a989aec02972
User :
Fanni
Team

Hey Beautiful! - Page 2 Empty
TémanyitásHey Beautiful! - Page 2 EmptySzer. 2 Aug. 2023 - 9:50




Mephisto & Yara



Sosem okozott semmilyen lelkiismereti problémát az, hogy a külsőmet használjam ki céljaim elérése érdekében, és ez nem csak amiatt van, mert démonként a lélek pont hiányzik belőlünk. Egészen egyszerűen megtanultam, hogy sokkal egyszerűbb és gyorsabb elérni a terveket, ha vonzó gazdatestet választ az ember, de én sosem voltam az a fajta, aki megelégszik egy szürke kisegérrel. Akármerre jártam itt a földön, akármennyi ember testét szálltam meg, azok mind magas beosztásban dolgoztak, befolyással rendelkeztek, emellett pedig szexi külsővel rendelkeztek. Éltem női testben is, kétségkívül megvoltak az előnyei, de férfi testben valamennyivel komfortosabb és testhezállóbb. Anders Morton minden kritériumomnak megfelelt, az egyik legjobb gazdatestem az utóbbi évszázadban, így vigyázok is rá, olyan kevés démoni képességet használok, amennyire csak lehetséges, minél tovább megőrizzem kifogástalan állapotát.
Abban a pillanatban, ahogyan Yara DeVries rám néz, látom rajta, őt is lenyűgözi Anders kisportolt teste, de pontosan ez is volt a cél. Párosítva lehengerlő stílusommal bízom benne, a továbbiakban is nyerő leszek nála. Viszonzom a mosolyát, amivel megajándékoz miután elfogadta a kézfogást, és már ebből érzékelem, a nővére bölcs (vagy épp botor?) módon hallgatott arról, ami kettőnk között történt, ezzel igencsak megkönnyítve a dolgomat.
Bár emberi szemmel talán nem lehetett volna észrevenni, én mégis kiszúrom az apró hátrahőkölést, amit szavaim okoznak, ám nem közvetítek fenyegető aurát, az ábrázatom is teljesen hétköznapi, így külsőre nem adok okot arra, hogy féljen tőlem. Mondjuk ha nem csinál semmi olyan meggondolatlanságot, mint a nővére, akkor egyébként sem lesz indoka tartania tőlem. Nem vagyok barbár. Tudok kegyetlen és gonosz lenni, de nem ok nélkül, abból a heves korszakomból már réges régen kinőttem. Démonhercegként nem öldökölhetek kedvemre meg hasonlók. 
Végül arrébb húzza a notepad-et, amit győzelemnek könyvelek el, és  becsúszok a boxba, vele szemben, a kávémat magam elé teszem, és kigombolom elegáns öltönyöm gombját, közben elmosolyodom a felvetésére. -Magam is így vélem, de udvariatlan lett volna, ha én vetem fel. - Anders kellemes basszusa tökéletesen harmonizál a Yara bájos hangjával, amit a nők élvezni szoktak, az ő fülük érzékenyebb az ilyenekre, mint a férfiaké. 
Ahogyan állát a kezébe fekteti, látom rajta, hogy az iménti bizonytalanság asztaltársaságom elfogadását illetően elpárolgott. Ha továbbra is aggódna amiatt, hogy elrabolom vagy hasonlók, sokkal inkább tartaná a távolságot, ám az asztal kis mérete miatt ha az asztallapra fektetem az alkaromat, akár elérem a könyökét is, de egyelőre ez még egy sokadik lépés. Nem lehetek túlságosan nyomulós, mert azzal elijesztem, márpedig nekem terveim vannak vele.
-És mondd csak Yara, mivel tölti a város kedvenc rádiósa a szabadidejét? - bókba burkolom a kérdést, ezzel két legyet ütve egy csapásra. Legyezgetem még egy kicsit az egóját, az sosem árt, másrészt pedig érdeklődést mutatok vele kapcsolatban, a nők pedig azt szeretik, szerintem a velem szemben ülő szépség sincs ezzel másképp. Míg válaszát várom, belekortyolok a kávémba, ami tökéletesen pörkölt, ízletes és karakteres fekete, pont amilyennek lennie kell.



I'm your worst nightmare or your wildest dream
Anders Morton
Démonherceg
Anders Morton
Elõtörténet :
Titulus :
Befektető ingatlanmágnás / Mephisto, a démonherceg
Karakter idézet :
"Ha lehetsz nagy hal egy kis tóban, akkor legyél egy nagy hal egy kis tóban, de ne engedd, hogy más halak kitúrjanak."
Play by :
Joe Manganiello
༄ ༄ ༄ :
Hey Beautiful! - Page 2 Tumblr_inline_nxpz6ld1HF1rxlhrp_400
༄ ༄ ༄
Hey Beautiful! - Page 2 Tumblr_inline_nxpz7lNWys1rxlhrp_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Hey Beautiful! - Page 2 Empty
TémanyitásHey Beautiful! - Page 2 EmptyCsüt. 27 Júl. 2023 - 17:25




Mephisto & Yara
Used to hate attention, now I pull up in that wagon
And I was broken, I was broken, I was so broke

Words: 406 |Music: Tell your friends

A Sarok Kávéház az egyik kedvenc helyem, sokszor megfordulok munka után itt egy-egy frissítő kávéra. Az ereimben vér helyett is szinte a koffeintől gazdag nedű folyik, és a város főutcáján található kis kávézóban lehet kapni a legjobb minőségű italokat. Ma is fáradtan térek be, a reggeli műsorom után gyorsan befejeztem a hírek összeállítását, majd egyenesen idejöttem. A sor rövid, annak ellenére, hogy a hely elég zsúfolt, így hamar én következem, és a legnagyobb tejeskávét kérem. Leülök az egyik sarokban található asztalhoz, szinte nincs is már több szabad hely, előhúzom a táskámból a notepadem, és a jövőheti adásokhoz gyűjtök inspirációt. Belekortyolok a csészémbe, a langyos kávé kellemesen tölti ki gyomromat.
Elmerülök a hírek böngészésében, amiből egy férfihang szakít ki. Felnézek, és egy igencsak magas, sármos ember áll előttem, arcán őszinte meglepettséggel. Hozzászoktam már, hogy szinte mindenki felismer, inkább a DeVries név miatt, mintsem a rádiós karrierem miatt. Az emberek a hangomat hallgatják, az arcom kevésbé releváns a műsorom szempontjából, de akit érdekel a külsőm, néhány kattintás után eléri a nyilvános internetes profiljaim többségét. Kicsit meglep ugyan a tény, hogy leszólít, de rámosolygok, kár tagadni, hogy élvezem a helyzetet. Furcsa érzés egy rajongóval szembesülni, hiszen nem tartom magam hírességnek. Ismertnek igen, de ennyire nyíltan senki sem fejezte még ki azt, hogy tetszik neki, amit csinálok. Elfogadom a kinyújtott kezét, és válaszolok neki.
- Mr. Morton, nagyon megtisztelő, hogy ennyire élvezi a műsort. - Kiegyenesedem egy kicsit, és lerakom a notepad mellé a félig üres csészémet. Arcomon káprázatos mosoly ül, és az egóm karikákat vet örömében, hogy ilyen görög isten hallgat engem minden reggel. Nem mondom, hogy nem kellett magamat megdorgálnom, hogy ne csak a férfi testét figyeljem, de meg is hallgassam, amit mond.
Kérésére azonban alig észrevehetően hátrahúzódok. Mindenki hallott már a zaklató rajongókról, az őrültekről, és amilyen szerencsém van, én is belefuthatok egy ilyenbe. Körülnézek a kávéházban, de valóban nincs szabad hely már. Nyelek egyet, és újra a férfi igen vonzó arcára tekintek. - Üljön csak le.
Nem tűnik elvetemült sorozatgyilkosnak, természetesen viselkedik, és egy ilyen elegáns embernek nem gondolnám, hogy szüksége volna illegális módszerekhez folyamodnia, ha párt szeretne találni. A notepadem magam felé húzom, hogy elférjen az asztalnál, és kissé oldalra is tolom, ne legyen közöttünk akadály. Ha már úgy alakult, hogy ilyen díszes társaságom akadt, igyekszem kihasználni a helyzetet.
- Tegeződjünk, Anders! - hajtom az állam a kezembe, és kíváncsi mosollyal figyelem, mit reagál a partnerem erre. - Felesleges ilyen buta formaiságokkal vesződnünk, úgy gondolom.





Burning desire

Yara DeVries
Az Alapítók Körének tagja
Yara DeVries
Elõtörténet :
Hey Beautiful! - Page 2 Emeraude-Toubia-emeraude-toubia-39734994-500-280

If you tell me I am my father's daughter
You don't know me at all
~
Board
Play by :
Emeraude Toubia
༄ ༄ ༄ :
Hey Beautiful! - Page 2 Bc6212c584f0bb7584032eec95a3a989aec02972
User :
Fanni
Team

Hey Beautiful! - Page 2 Empty
TémanyitásHey Beautiful! - Page 2 EmptyPént. 21 Júl. 2023 - 9:18




Mephisto & Yara



A januárban történt kis incidensünk óta Yasemin DeVries nem került a szemem elé, és ezt igen bölcsen tette. Nagyon felbosszantott, amikor a kis mesterkedéseivel megpróbált átverni, és valószínűleg sikerült annyira megfélemlítenem őt akkor, hogy azóta inkább meghúzza magát. Rendszeresen olvasom a Rose Harbor-i Naplót, de nem jelentetett meg rólam kompromittáló cikkeket, nagyon helyesen. A történtek után nem vállaltam volna garanciát arra, hogy a csinos kis pofikája érintetlen marad. Bár nem tudja, hogy egy démonherceg rejtőzik Anders Morton testében, de nekem épp elég, ha tart tőlem annyira, hogy békén hagy.
Azért nyomozgattam Miss DeVries után nem árt tisztában lenni a másik gyenge pontjaival, és bizony kiderítettem, hogy van egy fiatalabb DeVries lány. és a testvérek között igen szoros a viszony. Bár nem tudhatom, hogy Yasemin mennyire avatta be a húgát a mi kis...hmm... nevezzük incidensnek, de úgy döntöttem, teszek egy próbát. A ma reggeli műsora után diszkréten követtem Yara DeVries-t a Sarok Kávéházba, ahova a nő után léptem be, kb egy perces különbséggel. Kikértem magamnak egy dupla presszót feketén (nem mintha szükségem lenne ilyen élénkítőkre, de a látszat fontos, meg bevallom, szeretem az ízét), majd mintegy véletlenül elsétáltam az asztala mellett, ahol megjátszott megtorpanással álltam meg.
-Yara DeVries?- kérdezem, meglepettséget színlelve, de rendelkezem akkora rutinnal önmagam megjátszásában, hogy teljesen természetesnek hat mindez. - Anders Morton. Rajongója vagyok a műsorának, Önnel indul minden reggelem, nem gondoltam volna, hogy pont itt futunk össze. - felé nyújtom a kezemet, és legjobb modoromat vettem elő, ahogyan előadtam a hazugságot. Igen, meghallgattam néhány műsorát az utóbbi időből, de csak hogy jobban megismerjem a nézőpontját, egyszerűbb legyen becserkészni. Mert igen, az lenne a cél. Amennyiben a nővére hallgatott az esetünkről, az a tervem, hogy elcsábítom Yara DeVries-t, ezzel sakkban tartva az idősebbik testvért. Anders sármos és edzett külsejével, elegáns öltönybe bújtatott testével véleményem szerint gyerekjáték lesz. Meg hát számomra is lenne benne élvezeti faktor, mert Yara a nővéréhez hasonlóan igencsak dekoratív hölgy.
-Igazán nem szeretnék tolakodó lenni, de esetleg leülhetek? A hely egy kissé zsúfolt, és megtisztelne, ha a társaságában fogyaszthatnám el a kávémat. - hangom továbbra sem csap át mézesmázosba, tökéletesen megtalálom azt az arany középutat, amiről úgy tapasztaltam, megnyerő a nők számára, és higgyék el hölgyek-urak - sok sok évszázados tapasztalatom van ebben, tudom mit csinálok.

Anders Morton
Démonherceg
Anders Morton
Elõtörténet :
Titulus :
Befektető ingatlanmágnás / Mephisto, a démonherceg
Karakter idézet :
"Ha lehetsz nagy hal egy kis tóban, akkor legyél egy nagy hal egy kis tóban, de ne engedd, hogy más halak kitúrjanak."
Play by :
Joe Manganiello
༄ ༄ ༄ :
Hey Beautiful! - Page 2 Tumblr_inline_nxpz6ld1HF1rxlhrp_400
༄ ༄ ༄
Hey Beautiful! - Page 2 Tumblr_inline_nxpz7lNWys1rxlhrp_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Hey Beautiful! - Page 2 Empty
TémanyitásHey Beautiful! - Page 2 EmptyPént. 21 Júl. 2023 - 9:16

Yara DeVries & Anders Morton
Hey Beautiful!

Sarok Kávéház, 2022 április

Anders Morton
Démonherceg
Anders Morton
Elõtörténet :
Titulus :
Befektető ingatlanmágnás / Mephisto, a démonherceg
Karakter idézet :
"Ha lehetsz nagy hal egy kis tóban, akkor legyél egy nagy hal egy kis tóban, de ne engedd, hogy más halak kitúrjanak."
Play by :
Joe Manganiello
༄ ༄ ༄ :
Hey Beautiful! - Page 2 Tumblr_inline_nxpz6ld1HF1rxlhrp_400
༄ ༄ ༄
Hey Beautiful! - Page 2 Tumblr_inline_nxpz7lNWys1rxlhrp_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Hey Beautiful! - Page 2 Empty
TémanyitásHey Beautiful! - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

Hey Beautiful! - Page 2 Empty
 

Hey Beautiful!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Why are you so beautiful?
» still moonlight, sad and beautiful