Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

it is a powerful thing to be seen - Page 3 EmptyElodie Rhodes
Pént. 20 Szept. 2024 - 10:37


Put me up & put me down.

it is a powerful thing to be seen - Page 3 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

it is a powerful thing to be seen - Page 3 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

it is a powerful thing to be seen - Page 3 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

it is a powerful thing to be seen - Page 3 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

it is a powerful thing to be seen - Page 3 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

it is a powerful thing to be seen - Page 3 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

it is a powerful thing to be seen - Page 3 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
it is a powerful thing to be seen
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
ÜzenetSzerző
Témanyitásit is a powerful thing to be seen - Page 3 EmptyKedd 27 Jún. 2023 - 15:16

Skye-nak nem kenyere a köntörfalazás. Már magyaráz is, olyan röviden és tömören, mintha erre született volna. Derűs arcot vágok.
- Ez minden? - kérdezek vissza egy olyan ember megkönnyebbült hangján, aki bonyolult szabályok hosszú fejtegetésére készült. Hanghordozásom és a reá vetülő pillantásom egyaránt arról árulkodnak, hogy jól szórakozom nyegle talpraesettségén, de bántó él nincs benne. Kinevetni őt nincs miért. Sőt. A pénzben való játék említésére mintha észbekapna: lesütött szemmel bámul maga elé, kerülve a szemkontaktust, s ettől még elveszettebbnek tűnik, mint odakint a sétányon. Nehéz nem kihallani a csendes megjegyzésből, hogy gondolatban alighanem épp saját magát korholja. Szusszanok, magamhoz képest barátságosan. Nem igyekszem túlzottan, mert nincsenek illúzióim; az ábrázatomnak, jól tudom, megvannak a maga sajátságos korlátai kedvesség terén.
- Ez csak a vérmérsékletedtől függ - válaszolom finoman. - Ne hibáztasd magad. Bennem nincs egy csepp versenyszellem. Néha igenis hiányzik.
Száz év alatt sem jutna eszembe pénzben fogadni, különösen ilyesmi kapcsán nem. Az ilyesmi inkább a dörzsölt, életrevaló emberek tulajdonsága szokott lenni. Elég ideje vesznek körül, hogy azt is tudjam, nem ragályos. Türelmes figyelmemből, amellyel hallgatom, kiolvashatja, hogy cseppet se tartom fontosnak, jó játékos-e vagy sem. Beleiszom a poharamba, közben engedve, hogy méricskélhessen. Nem zavar, ha megnéznek. Hozzászoktam.

A kérdésre aztán felnevetek. Biccentek, mintha a dolog másokra gyakorolt hatása valamiféleképpen az én érdemem lenne.
- Ott. Ha mondom.
Nem sértődöm meg. Skye csak őszinte. Meg aztán abban is biztos vagyok, hogy a legtöbben inkább értenének ővele, mint énvelem egyet, ha a munkámról van szó. Igazuk van; az elevenek keressék csak az elevenek társaságát. Fognak még elég időt tölteni a város legöregebb kerítésén belül, ha eljön az ideje.
Hanem a folytatásra már rajtam a sor, hogy elbámuljak.
- Úgy érted, az Atlanti-óceán partjának? - visszhangzom ugyanolyan elképedten. Nyilvánvalóan igen, tehát kettőnk közül nem én vagyok itt a vakmerő. Jártam már a parton nemegyszer és vannak helyek, ahol a sziklafal közel kétszáz láb magas. Arrafelé mindig fúj a szél. Nehéz megállni, hogy kihajoljon az ember a szakadék fölé. Mélyen lent, a gigászi öböl tátott állkapcsában éles fekete zátonyfogak meredeznek, a tenger pedig éjjel-nappal habzó szájú, robajló hullámokban vergődik köztük, mintha örökösen súlyos vérveszteség kínjai gyötörnék. - Meghiszem azt. Ijesztő hely, különösen esőben. Továbbá úgy tudom, dagálykor a barlang megtelik tengervízzel. Hosszú órákra elzárul a bejárat és a belső kürtők is. Aki nem indul el visszafelé időben, halál fia. Megfullad, mire újból visszahátrál az óceán.
Széles, fogsormutogató vigyor közepette fejezem be, egészen elhalkultan, mint egy kölyök, aki tábortűz mellett mond rémmesét a többieknek. Lehet, hogy így is van: bár a történet elég hihetően hangzik, személyesen nem jártam még odalent sem apály idején, sem máskor. Az óceán alattomos és könyörtelen, én pedig gyávábbnak termettem annál, hogy merő kíváncsiságból ujjat húzzak vele. Megforgatom a poharat az alátéten, csipkelődő mosollyal Skye-ra hunyorítva.
- Erre a csendes partra gondolsz? Mert neked még el is hiszem, hogy arra járkálsz. És ezt veheted elismerésnek.



There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
it is a powerful thing to be seen - Page 3 UjObPmH
User :
hellebore

it is a powerful thing to be seen - Page 3 Empty
Témanyitásit is a powerful thing to be seen - Page 3 EmptySzomb. 24 Jún. 2023 - 11:11






- Akkor egy gyömbér, remek. - Bólintok és meghagytam neki, hogy elmondja, milyen speciális formában szeretné. Nem bírom a gyömbér ízét, sosem értettem, mások hogyan tudják meginni, de nincs jogom ítélkezni felettük, meg amúgy is, most inkább csendben maradok. Lehet, hogy nem ugrott be közém és a barom közé, de a maga módján hiszem, hogy megmentett és ezért hálás vagyok, bolond lennék ezek után beleszólni, mit kér vagy épp mit nem.
A kikért italokkal a kezünkben elvonulunk hátra és leülünk, kívánsági szerint a lehető legmesszebb a mosdótól az egyik saroknál. Lekapom a dzsekim és hanyagul ledobom a harmadik, üres székre, mellé a háttámlára odaakasztom a táskám is, azt az elnyűtt keresztbe átvehető pántú anyagdarabot, amit évek óta hordok magammal rendületlenül.
- A szabályok egyszerűek, a te választott színeid menjenek a lyukakba a feketén kívül, mert az marad a végére. A fehér szintén maradjon fent, az az alap, minden más vagy súlyos matekozás a szögekről meg a többi baromságról vagy egyszerűen ösztönösen hallgatsz a megérzéseidre, meg szemmel felméred a dolgokat. Legalábbis én sosem bonyolítottam túl. - megvonom  vállam. - Ha mázlid van, jó fogadásokat kötsz és le lehet húzni a többieket, ha nem... - magamra találva ismét elfordítom a tekintetem az asztalról és inkább az asztalt bámulom kettőnk közt - De persze van, akinek ez csak szimpla szórakozás, nem minden a versengésről szól. - Erős túlzás, hogy nagy guru lennék, de játszottam már és néha tök jól sül el, megvannak a taktikai elterelő cseleim, amihez viszont inni kell, anélkül kudarcot vallanék, valószínűleg.
- Néha szoktam, , de nem vagyok valami ügyes. Legtöbbször elbénázom. - felnézek Charlie-ra, egy pillanatra talán a szemébe is, mielőtt az arcán időzik el a tekintetem. Jóképű férfi, aki szerény, de biztos vagyok benne, hogy neki sem olyan idegen a környezet. Viszont ő nem fordul meg túl sűrűn ilyen helyeken, magányosabb típusnak látszik, akinek anti-szerencséjére pont velem futott össze. Egyelőre úgy tűnik, nem bánja.
- Temetőben? - elképedve nézek ismét a szemébe. - Uh, borzasztó lehet. Utálom a temetőket. - Így, hogy van a nyakamban egy amulett, talán, ismétlem, talán rá lehetne venni, hogy megálljak a kapujában, de nincs az a pénz, hogy bemenjek sétálgatni oda. Vajon ott i hatásos lenne? Elég stresszes nyomot hagytak az életemben a halottak, minél távolabb vannak tőle az ilyen helyek annál jobb. - Ha már csend, a partnak is vannak szakaszai, amik még csúcsidőszakban is kihaltak. A sziklásabb rész, meg van egy nagyobb barlang, bár az nappal nyugis, este szeretnek ott összegyűlni páran. - ott is lógtunk egy ideig, meg a hajóroncsnál, az jobban bejött a többieknek. Kikiáltották saját helynek, a barlang, meg a sziklák veszélyesebbek, ha elragadja őket a "hullám".

words ❖ youtube ❖ note: xx


Skye V. Stokes
Koven nélküli boszorkány
Skye V. Stokes
Elõtörténet :
Play by :
Amber Heard
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn


it is a powerful thing to be seen - Page 3 Empty
Témanyitásit is a powerful thing to be seen - Page 3 EmptyKedd 20 Jún. 2023 - 14:16

Nem kerüli el a figyelmem, hogy égnek merednek a szőke pihék a karján. Az ilyesmit ugyan nemigen lehet kihallani, de a fázós mozdulat, mellyel végigdörzsöl rajtuk, magáért beszél. Nem teszek megjegyzést. A kezemet a zsebembe süllyesztve vágok át az emberek közt a nyomában: vállamat oldalt fordítva még a szűkebb helyeken is könnyedén elboldogulok anélkül, hogy bárkinek nekiütköznék. Soha nem voltam lökdösődős fajta. Eleget jártam útszéli kocsmákban, hogy tudjam, egy rosszabb atmoszférájú helyen két percen belül belém kötne valaki emiatt.. az Old Harbour azonban, kikötő ide vagy oda, ennél jóval kellemesebb. A pultos vasvillatekintete Skye láttán ugyan ígér némi feszültséget, ám végül ezt is megússzuk. Komoly balhéjuk lehetett, ha még mindig neheztel. Vagy csak könnyű tartósan kikerülni a kegyeiből. Ismertem ilyen embereket a magam idejében.
- ...egy nagy pohár gyömbér - toldom bele a rendelésbe udvarlásszámba menő, széles mosollyal. - Reed's, ha volna. Jéggel és egy szelet zöldcitrommal, és köszönöm szépen.
Kikötői kocsma lévén vélhetően nem én leszek a kedvenc vendégük, de a dúsgazdag exfeleségem mellett éppen annyi ráadás arcátlanság ragadt rám, hogy ne törődjek vele, ha nem tetszik nekik az orrát fenn hordó rendelés. Egyébként is, nem azért jöttem, hogy az asztalt verjem. Ha azt mondják, az ilyesmit gyorsan felejtsem el, akkor majd iszom egy kólát én is. Az mindenhol van.

- Persze.
Skye helyet talál az egyik asztalnál. Kérdés nélkül csatlakozom hozzá, helyet foglalva szemközt vele, hogy ne kerüljek hozzá olyan közel, mintha mellé ültem volna. Ez a felállás biztosít egy kis távolságot köztünk, arról nem is beszélve, hogy kényelmesen halljuk egymást az alapzajon át. Nem méregetem őt áthatóan, látható zavarát eszemben sincs erősíteni: körülhordozom a helyiségben a pillantásomat inkább, elgondolkodva egy pár percre. Szerintem nem is jártam még itt. Vagy csak nem annyi időre, hogy le is üljek.
- Én? - kérdezek vissza automatikusan.
Elgondolkodva pillantok oldalra. A nehéz biliárdgolyók jellegzetes csattanással ütköznek egymásnak odaát, érzékeny fülemmel vakon is nagy pontossággal megmondhatnám, melyik oldali lyukba esik éppen az egyikük. Töprengek egy sort. Tébláboltam már néhányszor ilyen asztalok körül; az apósom sajátjához (amelynek külön szobája volt) túlságosan senkiházinak, a kocsmai példányokhoz (amelyeket gyakran hegyomlásnyi kamionos vagy motoros keményfiúk állnak körül) túlságosan puhánynak éreztem magam mindig is. Arról nem is beszélve, hogy csak ritkán fordulok meg részegekkel tömött helyeken. Egyszóval...
- Nem - mosolyodom el enyhe szégyellősséggel. Az orromat ráncolom hozzá, mint aki pontosan tudja, hogy némileg kínos dolgot ismer be éppen. - A szabályokat se ismerem túl jól. Anyám annak idején szeretett biliárdozni, de engem nem tanított meg rá. Nem mintha fölértem volna az asztalt rendesen, szóval nem az ő hibája.
Nevetek én is, röviden, őszinte jókedvvel, mert ez az igazság. Akkor, amikor anyám még játszott is a sarki lebujban, nem csak ivott, akkorka voltam, hogy nem sokra ment volna a magyarázással. Emlékszem, hogy egyszer magával vitt, és engedett lökni; ami azt illeti, az eset egyike a vele szerzett kedves emlékeimnek. Tisztán látom magam előtt, hogy a szakadt edzőcipős lábát föltámasztja egy székre, aztán felültet a térdére. Még segített is megtartani a nehéz biliárddákót, amit csak egy felnőtt karhosszával, erejével és egyensúlyérzékével lehet kezelni. Arról, hogy egyáltalán eltaláltam-e valamit, persze fogalmam sincs. Ahogy arról se, mit kerestem a nyakán, amikor máskor örült, ha élhette az életét. Talán csak jó napja volt.
Nekem biztosan.

Beleiszom a poharamba, s egyúttal végigmérem a szemben ülőt. Ő éppen olyannak tűnik, aki járatos a kocsmai játékok világában, de mindben ám, a pillangókés-forgatástól a biliárdig. Mint egy igazi balhés kölyök. Rávigyorgok, várakozásteljes kíváncsisággal.
- Annyit tudok, hogy telibe színes, meg csíkos golyók vannak. Meg a fehér. Nem? De. Ez biztos. De te játszol. Látom rajtad, hogy kiismered magad itt. - kutakodón mérem végig, nem túlságosan alaposan, de azért éreztetve vele, hogy nem vagyok vak a feszengésére. Lenézek a szívószálat gyötrő ujjaira. Érzem, hogy a vonásaim ellágyulnak. - Nem kell itt maradni, ha nem komfortos, tudod. Hallottam volna, ha követnek minket. Nem jött utánad senki. Ha meg énbelőlem volt elég, és inkább gondolkodni akarsz... nem sértesz meg vele. A temetőben dolgozom. Egy kis csendet még elbír az önérzetem.



There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
it is a powerful thing to be seen - Page 3 UjObPmH
User :
hellebore

it is a powerful thing to be seen - Page 3 Empty
Témanyitásit is a powerful thing to be seen - Page 3 EmptyVas. 18 Jún. 2023 - 18:15






Hiába próbáltam kitalálni, ki dolgozik ma este, nem sok mindent láttam szóval feladtam a dolgot és úgy döntöttem, csak nem lesz semmi konfliktus abból, ha szépen, csendben elvonulok hátra. A kitiltás érvényét vesztette, mikor Zach a mentor-akármim lett, tehát nyugodtan besétálhattunk immár másod magammal a pubba, ami amúgy még mindig furcsa. A boszorkányság, az idegen az oldalamon, meg a hely, ahol nemrég még áthúzott vonallal tűzték ki a fejem a faliújságra. Legalábbis én így képzelem.  
- Akkor nézzük meg hátul - bólintok és előre indulva megkerülöm a pultot kicsit kacsázva az emberek közt. A hozzáfűzni valójára röviden felnevetek, mielőtt le is fagyna az arcomról a mosoly helyette kérdések ugranak be, mivel már megtudtam, micsoda, a kíváncsiságom mocorog a fejemben, de egyszerre ijesztő a gondolat, hogy valaki itt van mellettem, akiben egy állat rejtőzik. Gazdag képzelőerőm van, eddig azt hittem, mióta viszont megtudtam egyet-mást a világról... Kiráz a hideg, mint most is, mire reflexből megdörzsölöm mindkét karom.
Teszünk egy kitérőt a pulthoz, most már látom a vöröshajú lányt, meg a másikat, Livet, akivel anno kitéptük egymás haját, most is váltunk két sötét pillantást, mielőtt direkt a másik oldalra menne és minket meghagy a vörösnek. Hú, neki valami hülye neve van, rövid, de hülye, fogalmam sincs.
- Jöhet egy kóla, és egy... - Charlie-ra pillantok, ha emlékezetem nem csal, eddig nem mondta, mit szeretne. A csaj kérdő pillantást vet rám, aztán elindul a rendelésért.
Kicsivel később megtaláljuk az asztalunkat, a biliárdasztal mellett, hátul majdnem a sarokban.
- Itt jó? - kérdezek rá a biztonság kedvéért. Szeretnék természetesnek tűnni, elnyomni a zajt a fejemben, a kérdéseket, meg a többi baromságot, nehogy kiüljön az arcomra bármelyik.
Hajamat igazgatom zavaromban, mint valami ostoba lány, aki még sosem ült egy asztalnál egy férfival, szörnyű. Mégis mi a franc van velem? Ó, megvan, az előbb ismerte be, hogy rohadtul nem ember. Miért van ennyi "nem ember" ebben a városban?! - Te szoktál játszani? - bökök fejemmel a biliárdasztal felé csak, hogy megtörjem az esetlegesen beálló csendet. Hajam után a szívószálamat piszkálom, amit a szénsav folyamatosan ki akar lökni az üvegből. Hm, lehetne benne valami erősebb, akkor lent maradna. fut át az agyamon, de gyorsan el is vetem. Ma nem iszom, Mér-ték-le-tes-ség, ahogy Zeke szokta mondani, szerinte ebben van az egész dolog nyitja. Felesleges az AA, meg a többi, az egész fejben dől el.
Nem szeretnék elkalandozni, helyette figyelmem Charlie-ra fordítom, pislogok párat, még el is mosolyodom, miközben iszom néhány kortyot.

words ❖ youtube ❖ note: xx


Skye V. Stokes
Koven nélküli boszorkány
Skye V. Stokes
Elõtörténet :
Play by :
Amber Heard
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn


it is a powerful thing to be seen - Page 3 Empty
Témanyitásit is a powerful thing to be seen - Page 3 EmptyHétf. 22 Május 2023 - 16:00

Úgy lenne természetes, hogy visszakérdezek, miből ismert fel, mégsem teszem. Nem tudom, hogy az orra vagy valami egyéb furfang segítette a megfigyelésemben és azt sem, ő miféle lehet, az azonban teljesen biztos, hogy ha el akarta volna mondani, hát magától is elmondta volna. Nem szívesen ütöm az orromat mások személyes dolgába. Nem is tartozik rám. A válasza egyébként sem változtatna azon, hogy hajlandó vagyok-e sétálni vele egy keveset. Tapinthatóan szilaj, öntörvényű és bizalmatlan energiáit érzékeny receptoraim tisztán elfogják, ám a hozzáállása cseppet sem ingat meg - szokva vagyok hozzá, hogy mindenféle érzelmi állapotú emberrel kényelmesen megférjek. Egy kis önvédelemmel még igazán nem fog megbántani. Márpedig a kemény fellépése leginkább az elutasításhoz szokottak önvédelmi mechanizmusára emlékeztet.
Nem veszem fel az éles hangvételt sem, amivel a mondanivalómba vág. Száz mérföldről is felismerek egy büszke embert. A lánynak éppen elég sértő lekicsinylés jutott az imént, ráadásul közönség előtt. Énrajtam ne múljon a büszkesége.
- Jól van - egyezek bele szándékosan dallamosra fogott hangon, egy jóindulatú mosoly előjeleivel a képemen. Enni nemigen fogunk semmit, de azért ennél nagyobb bajunk is lehetne. Az út rövid, tíz percig sem tart odaérni.
- Ha így akarod, akkor köszönöm.

A kerthelyiségnél aztán megtorpan Skye, s lábujjhegyre ágaskodva leskelődik befelé; hogy miért, azt nem tudom, de a sétányon történtek alapján úgy sejtem, nem egy ivóban jól ismerhetik az ábrázatát. Fel vagyok készülve rá, hogy ha kiszúrnak minket, akármit is reagálhatnak, ez azonban csúnya előítéletnek bizonyul - még jó, hogy a lány nem lát bele a fejembe. A felvetésére, hogy kerüljünk beljebb, előzékenyen biccentek.
- Ahova tetszik. Az én fülemnek mindegy - vágok egy rövid grimaszt, leginkább csak játékból. Vérfarkasérzékeim ellenére a szórakozóhelyek visszafogottabb fajtáit igencsak jól tűröm, ez alól pedig a pub sem kivétel. Olyan napokon legalábbis, amikor nincs bajnokság a tévében. Nem zavar az emberek közelsége, az egy-két italtól fűtött élénk mozgolódásuk sem. - Csak ne közvetlenül a vizesblokk ajtaja mellé. Nem vagyok finnyás, de ha nem muszáj, nem hallgatom a bentieket.
Elég gyakorlott vagyok hozzá, hogy ki tudjam zárni a nemkívánatos környezeti zajok legtöbbjét, mégis tudom, hogy engem is zavarna, ha tudnám, idekint az asztaloknál falkatárs hallgatja a cipzáramat. Meg, hogy milyen hosszan mosom a kezemet kifelé jövet. Inkább a sörcsapok és biliárdgolyók muzsikája, ha már bárzajok. Amennyiben ez Skye-nak is megfelel, hagyom, hogy asztalt válasszon - nem tűnik olyannak, aki kivárja, hogy régimódi úriemberként én menjek előre -, s ha leült, félkézzel, oda sem figyelve akasztom fel a kabátomat a legközelebbi szabad helyre, mielőtt helyet foglalnék vele szemben.
- Eldöntötted már, mit kérsz? - dőlök hátra, na nem teljesen elterpeszkedve, csak hogy kényelmes legyen a derekamnak. Már amennyiben nem a pultnál akar rögtön kezdeni. Ha igen, akkor ott fogok megállni mellette. Nekem nincs szükségem választékra; bőven elég, ha egy üveg hideg gyömbért tudnak adni. Ezzel azonban ráérek, amikor szóba kerül.



There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
it is a powerful thing to be seen - Page 3 UjObPmH
User :
hellebore

it is a powerful thing to be seen - Page 3 Empty
Témanyitásit is a powerful thing to be seen - Page 3 EmptySzomb. 20 Május 2023 - 11:07








Nem néz teljesen őrültnek a kérésemért, meg úgy összességében nem látom, hogy bármi rosszat látna rajtam, ami meglep, nem is értem, miért. Ma teljesen rendben vagyok. Ha nincs ez az egész, egy megszokottnak remélhető higgadt napot tudhatnék magaménak, amikor megpróbálok beleolvadni az egyszerű emberek közé. Most, ahogy felnézek, mellettem egy vadidegen férfi áll, aki az imént nézte végig, hogyan szerelek le egy nyomorult drogost. Sehogy sem illik az elképzelt képbe.
- Olyasmi - megvonom a vállam egy halvány kesernyés árnyalatú félmosoly kíséretében. Tehát a férfi vérfarkas, jól éreztem. Nem egyszerű ráfókuszálni az energiákra és kiszűrni, ami nekem kell, most bevetettem a sokadik érzékem is a cél érdekében, mert egyértelműen valami nem stimmelt vele, igazam volt. Nehezebb volt ezek után közömbösséget álcázva felé pillantani, ugyanis keresgéltem a jeleket, amik nem léteznek, éppen ezért tudnak beolvadni közénk annyira könnyen. Ha ember tud maradni, már van helye a városban, vagy valami ilyesmi. Csak remélni tudom, méricskélésem nem túl feltűnő, eszembe sem jutna kellemetlen helyzetbe hozni, egyikünket sem, hogy egészen pontos legyek.
Még egyszer megigazítom a ruhámat ösztönös mozdulatokkal, aztán elindulunk rövidke sétánkon. Komolyan gondoltam a meghívást, és szinte száz százalékig biztos vagyok benne, nem akarja majd elfogadni, de ebből nem engedek. Nincs teletömve bankókkal a tárcám, két valamit azért ki tudok fizetni, s feltett szándékom eszerint is tenni, ebből nem akarok engedni. Mint azt gondoltam is, ellenkezni, de már a szavába is vágok, hogy ez az én döntésem és igenis szeretném, szóval fogadja el. Talán erőteljesebben is sikerül előadnom az ingatag lábon álló érvemet a dolog mellet, de legalább láthatja, az iménti megingás ellenére nem egy gyenge virágszál vagyok.
- Ne folytasd, mert éhes leszek - röviden felnevetek, hátha ezzel oldom a köztünk lévő zökkenőket. Ha már így egymásba botlottunk, mert így tekintek a találkozásunkra, felül szeretnék kerekedni a bizonytalan énemen, s jobb hangulatot teremteni közöttünk. Látszatra nem bánja, hogy "összefutottunk", nekem sincs ellenemre, tehát hozzunk ki belőle valami jót, vagy nem így szokták mondani? - A chips és sósmogyorón túl ne gondolj, itt nem tartanak semmi valóban ehetőt, de legalább a hely hangulatos. - megvonom a vállam. Mikor itt dolgoztam, nem értékeltem igazán, csak a pénzt láttam, meg az ingyen pia lehetőségét. Mióta tabu előttem a bárpult, cserébe betehetem a lábam a pubba, rájöttem, jobban elszúrtam anno, mint hittem.
- Charlie, oké - újabb mosoly, ezúttal maradósabb. Nagyobbat lendítek a lábamon az első lépéshez és megindulunk arra, ahonnan hátráltam nemrég, csakhogy most nem áll ott senki lesben, és simán elsétálhatunk a kivilágított pub irányába. Kint az asztaloknál ácsorognak páran, beszélgetnek, szól a zene, de többen vannak bent, a pultot is körbeveszik, mintha csak ingyen adnának valamit. Kicsit lábujjhegyre állok, hogy kiszúrjam, ki van bent, mert hirtelen nem látom.
- Leülünk valahova? Elnézhetnénk hátra, ott hátha kevesebben vannak. - A pult a mögötte lévő széles választékkal és a tükrös fallal nagyjából középen van így két részre osztja a teret. Elől ott a kis színpad belépés után jobbkéz felé pillantva, ami most üres, mert ma nincs koncert, helyette a felszerelt hangszórókból szól a zene. A hátsó részen is vannak ülőhelyek, ott a mosdó, na, meg a biliárdasztal, ahol két napja vesztettem el a napi bérem felét egyetlen rövidke meccs alatt. Nem az erősségem a golyók jobbra-balra lökdösése, ehhez túl sok összpontosítás szükséges.
Nincs tömeg, de az egyértelműen látszik, felkapott hely. Pont annyira nyüzsgő, amennyit még elbír az ingerküszöböm anélkül, hogy többre vágyjak egy alkoholmentes italnál.


Skye V. Stokes
Koven nélküli boszorkány
Skye V. Stokes
Elõtörténet :
Play by :
Amber Heard
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn


it is a powerful thing to be seen - Page 3 Empty
Témanyitásit is a powerful thing to be seen - Page 3 EmptySzer. 17 Május 2023 - 20:03

Elhúzódik. Elengedem.
Az elméje kissé zilált még, de láthatóan nem csak testileg faragták kemény fából. Hamar összekapja magát: cseppnyi szomorúsággal nézem végig, amint a vonásai megkeményednek és a gyors mozdulatok gyakorlottságát, amellyel ellenőrzi, épségben megúszta-e a találkozót mindenestül. Mint aki nem először keveredik bajba és nem is először ússza meg azt teljesen magára utaltan. Süketnek és vaknak kellene lennem, hogy meg ne érezzem a benne feszülő defenzív zaklatottságot. Egy kicsit a saját kamaszkori életemre emlékeztet az egész. Mert hát hol is találkozhatott ilyen alakokkal?
Türelmes mosoly halvány előjelei közepette süllyesztem a kezem a zsebembe, amíg fel nem néz. Úgy teszek, mint aki meg sem hallja a szabadkozást. Itt görbüljek meg, ha elfogadok egy bocsánatkérést olyasvalakitől, akinek, ha megfordulna, szinte biztosan ott lenne a hátán az élet sáros lábnyoma.
Nem tettél semmi rosszat, kölyök.
De azért ezt se mondom. Kötve hiszem, hogy az atyaiaskodás nagy rajongója lenne. Inkább csak biccentek, amint végre megtalálja a hangját.
- Nem hülyeség - engedem egy könnyed, féloldalas mosolyban rávillanni a fogaimat. A gesztus egy olyan ember felvágós magabiztosságát hordozza, akinek egy ponton legalább huszonötezer dollár ment bele fogászfúrón meg -vésőn keresztül az állkapcsába. Idekintről, pontosan tudom, hogy mintha ég és föld lennénk, én meg a lány. - Lesétálok veled, ha akarod.

Magam is bizalmatlan lennék a helyében, így nem sietek közvetlenkedni vele. Kezdésnek az is éppen elég, ha a kérését teljesítem. Irányba fordulok mellette, készen arra, hogy felzárkózzak mellé, ha megindul, ám ő még egy kicsit elbámészkodik, rajtam felejtve a tekintetét, mintha olyasmit látna, amit nem tud azonnal értelmezni. Felvonom a szemöldökömet, de már mondja is. Ja vagy úgy! A mosolyom visszatér, mielőtt mérlegelhetném, hogy bántó-e, ha ez megtörténik.
- Jó szemed van - engedek a kissé otromba, de nem sértő megállapításnak. - A falkához tartozom. És még én is tanulom a dolgokat.
A meghívásra fent marad a szemöldököm, mielőtt még visszaengedhetném az előbbiből. Nem azért, mert nem akar egyedül maradni, hanem mert nem úgy néz ki, mint akinek felesleges pénze volna mindenféle idegenek italaira. De hát ez még odébb van. Ahhoz meg is kell érkezni egy darabban az Old Harbourbe. Kis hunyorgással felhajtom a rövid szövetkabát tengerészgallérját, hogy az óceán felől érkező szél ne érje a nyakamat, aztán megmozgatom a bokám a magas szárú cipőben.
- A szénsav jól hangzik - pillantok rá szelíden. - De az adósom nem vagy. Fizetem a magamét... vagy meghívsz, akkor viszont én állom a sült krumplit. Vagy bármit, amit egy ilyen helyen enni adnak.
Leginkább azért, mert úgy fest, mint akire ráfér pár falat meleg étel. Az esetlenkedése nevetésre késztet, de a pirulást is kiszúrom. Könyörületes némaságban lépek mellé. Nem túl közel. - Nem semmi név, Skye. Örvendek. Én Charlie vagyok. Így szólítanak a legtöbben. A Charlest sem bánom, csak kicsit úgy hangzik, mintha valaki fontosnak kellene lennem.
Ha megindul, a lépteihez igazítom a magamét.



There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
it is a powerful thing to be seen - Page 3 UjObPmH
User :
hellebore

it is a powerful thing to be seen - Page 3 Empty
Témanyitásit is a powerful thing to be seen - Page 3 EmptyKedd 16 Május 2023 - 11:21








Megtámaszkodom az idegenen, amit más helyzetben valószínűleg nem tennék, mert továbbra is idegesít mások közelsége, viszont most annyira intenzív volt ez az élmény... ő meg ott volt kartávolságon belül, bár fogalmam sincs, mikor és hogyan történt, annyi biztos, pont kapóra jött, hogy ott volt.
- Mi? Nem... - zavartan pislogok, fejem megrázom, hátha helyrezökkenek valamennyire. - Nem, nem kell semmi, jól vagyok. - Kis késéssel, ha eddig ő nem húzódott el, hát megteszem én és idegességemben a ruhám igazgatom, ellenőrzöm, megvannak-e a cuccaim, meg a többi. - Ez csak... ő... mindegy. Sajnálom. - elsőre nem találom a láncom, idegesen kapom oda mindkét kezem, mígnem kitapintom az ezüst ékszert és annak végén a medált. Közben lehet elhadartam egy halom "Ne, ne, ne..."-t, vagyok annyira feldúlt, talán nem néz komplett idiótának ezért. Már, ha eddig nem estünk túl ezen.
- Hülye kérés lenne, hogy kísérj el az Old Pub-ig? Nem hiszem, hogy visszajönne, de... a hely itt van nem messze. - kezemmel az irányba intek, mielőtt leengedném magam mellé végül hagynám zsevembe süllyedni. Szeretnék még valamit hozzátenni vagy az egészet visszaszívni, mégis csendben maradok. Szabad kezemmel farmerkabátom alsó gombját piszkálom, amihez csatlakozik az imént zsebretett  és inkább az ujjam piszkálására térek át hosszabb időre le is pillantva rá.
Nem épp a "meg tudom védeni magam" nő látszatát keltem, a kérésemmel meg aztán plána, viszont, ha a fazon vissza találna jönni, márpedig a függők elég elvetemültek, jobb lenne valaki mellett lenni, mintsem egyedül. A férfi pedig elég erős kisugárzással bír, igyekszem fókuszálni rá, ahogy gyakoroltam. Nem ember, nem... démon, se angyal. Őket a legkönnyebb felismerni állítólag, de még eggyel sem találkoztam.
- Te alakváltó vagy - csúszik ki a számon. Gondolataim kissé előre szaladtak, előbb szólalok meg, mint gondolom végig. Annyira szerettem volna tudni, hová tartozik, belemásztam bunkó módon a személyes terébe. - Ne haragudj, nem tartozik rám. Még tanulom a dolgokat. - mintha ez mentség lenne. - Hátsó szándék nélkül, nevezzük... akárminek, de meghívnálak valamire, ha van kedved. - megint előbb jár a nyelvem, mint az eszem. Talán ennyire nem akarok egyedül maradni. Még azt se tudom, kicsoda. Lehet, valami veszélyes alak, én meg simán lecsaptam rá. - Valamiért most nagyon jól esne valami hideg, szénsavas és töményen cukros lötty - az alkoholhoz semmi kedvem, bár meglenne az okom egy-két felesre a történtek után. - Gyere, nem harapok. - rávillantom a mosolyom, ami aztán elvész a kínos vörösségben, ami kiül az arcomra. Rossz szófordulat. Témaelterelés kell: - Egyébként Skye vagyok. -  


Skye V. Stokes
Koven nélküli boszorkány
Skye V. Stokes
Elõtörténet :
Play by :
Amber Heard
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn


it is a powerful thing to be seen - Page 3 Empty
Témanyitásit is a powerful thing to be seen - Page 3 EmptyCsüt. 11 Május 2023 - 20:34

Természetesen egy verekedésbe futok bele.
Jókora, tagbaszakadt fickó közelít a sétány hajtűkanyarján túl; ahogy befordulok a fasor mentén, félig-meddig futólépésben, egyenesen szembetalálkozom vele. Messze van még, vagy ötven yardra esünk egymástól. Ilyen távolságból is tisztán érzem a belőle áradó gyomorforgató szagot. Olyannak tűnik, aki úgy is össze tudná hajtogatni az ingemet, hogy még én magam is benne vagyok. Előtte fiatal szőke lány áll. Nekem háttal. Jobban megnézve felnőtt nő inkább, csak vadóc hevességében van valami kamaszos hév. Haja zilált sörényként omlik a vállára, fejét konokul felszegi, úgy ordibál vissza a buldózernek. Ütés kell hozzá, hogy meghátráljon és hátrál is a következő pillanatban már, ám így is elcsodálkozom a bátorságán. Mert amióta megpillantottam őket, én bizony nem mentem közelebb semmivel.
A fiatal szőke nő megfordul, bizonyára azért, hogy végre futásnak eredjen, a tekintetünk találkozik és tisztán érzem, hogy ez az a pillanat, ahol illendő lenne közbelépnem a védelmében. Csak hát a lábam nemigen mozdul a gondolatra. Meg a szívem sem. Görcsbe rándul mindössze. Ahogy mindig, ha fenyegetést érzékelek.

Jó helyen állok ahhoz, hogy végignézhessem a jelenetet, ahogy a kopasz fickó a nő után nyúl. Amaz keményen állja a sarat, odavág a támadónak a bakancsos lábával. Olyan erővel, hogy még én is hallani vélem a lábközépcsontok fájdalmas recsegését. Immár közelebb értek hozzám mind a ketten. A férfi elpillant a nő felett - több, mint egy fejjel nagyobb nála, a kettejük közti különbség már-már groteszk -, egyenesen énrám. Aztán elvicsorodik: lepedékes, száraz ajka mögül gyulladt íny és görbe fogsor bukkan elő. Egy öntudatlan, vak haragban feloldódott személyiség rosszindulatú kipárolgása. Olyan ocsmány, hogy önkéntelenül is visszarettenek tőle, noha a nő, akire eleddig a foga fájt, ott áll kettőnk között. A bennem elzárt fenevad sarokba szorított szűköléssel felel a támadónak a maga vérfarkas-hullámhosszán, s a lábamban az inak egyszerre megkeményednek, mintha bármelyik pillanatban magasra kellene ugranom. Nyakszirtemen felborzolódnak a rövidre nyírt sűrű szálak. Érzem, hogy a szemöldököm sötét és mogorva hogymerészeled-ráncokba gyűrődik, alatta pedig páros jelzőfényként feneketlen sárga ragadozószempár gyúl.
Egy pillanatig a megrémített és felhergelt bestia teljes feszültségét az ábrázatomon viselem.

Aztán a pillanat elillan, mintha csak az idő folyása indult volna újra meg: az ártó szándékú idegen meghátrál, akár valaki, aki ráébredt, hogy súlyos tévedésbe esett az imént. Hatalmas termete ellenére hangtalanul és gyorsan távozik, szinte beolvadva a délceg fasor tömött árnyékai közé. Fellélegzem. Velem együtt szakad fel a lélegzet a szőke lányból is, aki immáron megérkezett mellém: mintha csak sodródott volna, az ízületeiből kimegy minden erő. Ösztönösen nyúlunk ki egymás felé - én azért, hogy elkapjam a megbicsakló térde ellenében, ő pedig bizonyára csak úgy, ösztönösen. Ha engedi, a könyöke alatt fogom meg, az alkarján, hogy megtámasszam. És azért is, hogy ne tűnjön úgy, le akarom fogni, hisz a keze szabad marad. Nekem is kell néhány szívdobbanásnyi idő, hogy összeszedjem a szétgurult gondolataimat. Ha lenne szabad kezem, lesimítgatnám a hajszálakat a tarkómon, noha maguktól is visszafeküdtek az imént.
- Nem esett bajod? - szólítom meg végül. - Elég rondán megcibált. A kikötőben van ügyelet. De ha az nincs is, elsősegélynyújtás biztosan.



There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
it is a powerful thing to be seen - Page 3 UjObPmH
User :
hellebore

it is a powerful thing to be seen - Page 3 Empty
Témanyitásit is a powerful thing to be seen - Page 3 EmptyCsüt. 11 Május 2023 - 9:35




Skye & Charles





- Utoljára mondom, szakadj le rólam! - kirántom a karom a szorításából, ami azért gyengül, mert teljes erőmből a lábára lépek. Kár, hogy nem viselem el a lábamon a tűsarkút, a szakadt cipőjén simán átdöfnék vele. - Nincs közöm hozzájuk, nem érdekel, mit hallottál és felőlem elmehettek mind a pokolba! - kiabálok, akárcsak ő és nem hagyja abba. Szíd mindent és a teljes családom, látom ökölbe szorult kezén, kicsi választja el, hogy nekem essen, de akkor sem hátrálok meg. Kapok egy monoklit, vagy pár napig fájni fog, ha mozgatom a szám, nem érdekel. Ha ettől józanodik ki az elvonási fa**ságából hát legyen. De nem maradok adósa és úgy vágok vissza, ahogy csak tudok.
Hogyan is kerültem ebbe a helyzetbe? Az egésznek nem így kellett volna megtörténnie, én csak a műszakom végeztével gondoltam, megjelenek a pubban és boldogítom Zachet, akit annyira idegesít a jelenlétem, az szinte tapintható a levegőben. Mivel nincs más választása, mint elviselni, kihasználom a kevéske alkalmat, amikor váratlanul betoppanhatok. Kivéve, ha lefülel, mert elvileg ez a "hatodik érzéke" és szerintem rohadtul rám van kihegyezve.
A lényeg, hogy fogtam a cuccom, beledobáltam a hátizsákomba, amit vállamra csapva átszeltem a várost, legyalogoltam a lábam és épp, mikor már szinte az ajtóban álltam elkapott egy kopasz fazon, akit még életemben nem láttam és elkezdett hadarnbi valamit arról, cucc kellene neki és Noah-t nem éri el, se Eva-t. "Mégis mi közöm van nekem ehhez?" kérdeztem tőle, de látszott, hogy teljes idegben van, ami megijesztett. Edzettnek tartom magam agresszívabb alakokkal szemben, csakhogy nem minden körülmények közt van előnyöm. A boszorkánykodás meg semmire sem jó, amíg Redwine szokáshoz illően könyvekkel bombáznak használható dolgok helyett. Kis önvédelem, vagy valami, léci!
A fazon csak nem hagy békén, az elvonási tünetek egyértelműen sütnek róla, s habár hónapok óta kerülöm a két név tulajdonosát valamiért még mindig velük kötnek össze.
"Azt se tudom, hol vannak." mondom tovább, nem tágít. Elkapja a karom és megráz, hogy márpedig neki most van szüksége a cuccra.
Senki az-az senki nem áll meg segíteni, az a néhány lézengő gyorsan tovább megy, ami nem lep meg, a struccok homokba dugják a fejüket.
- Hagyj békén! - szólok rá ismét. - Nem tudok semmiről, nincs nálam semmi! - megint elkapja a karom, ezúttal erősebben, felszisszenek a fájdalomtól. El fogja törni az alkarom, porrá zúzza a csontom, olyan erő van benne, ami egy edzett pasasban sem lehetséges. Talán ő is valami "más"? Közelebb ránt magához, hogy egészen közelrtől nézzen a szemembe. A lehelete büdös, a szemei be vannak vérezve és az egész pasas visszataszítóbb aligha lehetne. Izzadtság szaga van, undorító, felfordul tőle a gyomrom. Azt teszem, ami ösztönből jön és talán beválhat, szemen köpöm. Meglepi a reakcióm, elenged, mire több lépést hátrálok tőle.  El akarok futni, meg se állni a pubig, nem hallani a szitkozódást, a fenyegetéseket, amiket rám zúdít. Kár, hogy a lábaim csődöt mondanak. Itt leszek, a lámpafények hatáskörén túl, az árnyékban kibelezve.
- Kell a cucc, te **rva, ide vele! - felém lendül, eltalálja a vállam, amivel kis híján ledönt a lábamról. Meg se próbálok vele szót érteni, végre képes vagyok mozogni és hátrálni, mire jön utánam. Épp, amikor elfordulnék, felfedezek valakit a szemem sarkából, aki minket bámul. Az ösztönösnek titulált mágiám vagy mim bekapcsol, és érzem, hogy ő sem egyszerű ember, tehát simán közbeszólhatna, ne nekem kelljen egyedül lerendezni a fickót. Nem tudom, mit fog reagálni, a kopasz fószer ellenben nagyon is elszánt, megint csak közeledik és közben úgy anyáz, mint akinek parancsba adták, tovább sorolva, mi mindent fog velem csinálni. Ismét a karom után nyúl, még pont el tudom rántani.
- Utoljára mondom, szakad le rólam! - erőből a lábára tiprok a bakancsommal, talán ez hatásos lehet. - Hívom a zsarukat, ha nem kotródsz el innen, de ku**a gyorsan! - sikerül előszednem a telefonom a szebemből, a kijelzője pókhálósan betört, de még működik, a 911-et így is el tudnám érni, ha szükség lenne rá, már be is pötyögöm.
- Te ocska ri**nc, ezzel nem úszod meg! - a kopasz is a bámészkodóra néz, aztán vicsorog, amitől meghül az ereimben a vér. Ez az első ilyen állatias reakció, amit látok valakitől, ledermedek a félelelmtől. Nézem, ahogy sarkon fordul és eltűnik az árnyékban. Kell egy kis idő, mire összeszedem magam, ha az idegen a közelemben van, talán nyerek egy kis stabilitást abból, hogy elkapom a karját, vállát, hátát, bánom is én és keresek egy szilárd támaszt, mert egész testemben remegek, akár a Hálaadás napi kocsonya.


Skye V. Stokes
Koven nélküli boszorkány
Skye V. Stokes
Elõtörténet :
Play by :
Amber Heard
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn


it is a powerful thing to be seen - Page 3 Empty
Témanyitásit is a powerful thing to be seen - Page 3 EmptySzer. 10 Május 2023 - 15:01

Azért jöttem le a sétányra, hogy a tengerben gyönyörködjek, ehelyett Cassie jár a fejemben.
Az exfeleségem - bár annak idején életem szerelme volt -, mostanra nem tölti ki a gondolataimat annyira, mint amennyire számítottam rá. Átlagos napokon semmiképpen. Nem tudom, mi lehet vele; több, mint négy évvel ezelőtt akkor láttam utoljára, amikor hazaengedték a kórházból, de már akkor sem egyedül: a saját kérésére vele volt az Anonim Alkoholisták segítő csoportjának egyik kijelölt kísérője, és vele is maradt annyi ideig, ameddig összepakolt két bőröndre való holmit, és elindult a bentlakásos rehabilitációs központba. A kabátjából se bújt ki. Ott mondta meg, hogy elválik, az ajtóban. Folytak a könnyei. És megkért, hogy vegyem le a gyűrűmet, és ne is vegyem többé vissza. Emlékszem, hogy a kezét a szája elé szorította. Őrajta már nem is volt ott a sajátja. Nem mertem megkérdezni, eldobta-e.
És a szemébe nézni sem nagyon.

Minden évben, amikor kitavaszodik úgy igazán, megfordul a fejemben, hogy egy napra visszavegyem a gyűrűt, de az érzés idén is túl gyenge ahhoz, hogy megszegjem a szavamat miatta. Meg aztán, most már tényleg képmutatás lenne. Otthagytam hát a fiókban, ahol az év összes többi napján is hever, s lejöttem a kikötőhöz néhány órára. Hátha a sós levegő minden, amire szükségem van, mielőtt ismét belemerülnék a házasságomat annak idején mindenestül felemésztő, boldogtalan kétségbeesésbe. Egy óra sem kell hozzá, hogy kiderüljön, tényleg ez az.
Ekkor hallom meg ugyanis a parázs veszekedést.

A férfihang ismerős, de nevet vagy arcot nem tudnék hozzá társítani. A szaga sem segít ki kivételesen, mert az óceán felől érkező erős ingerek teljesen elbitorolják az érzékeimet. Ingerült, morgós felcsattanása arra enged következtetni, hogy amit mond, most mondja el sokadjára. A ráfelelő női hang egészen másmilyen - zabolátlanságot és tüzes pimaszkodást szimatolok benne leginkább, mintha a gazdájának ezen a ponton még kedvére is lenne a békétlenkedés. Várok néhány elnyúló pillanatot. A fülemet hegyezem.
Feleslegesen, mert ugyanolyan hangerővel folytatják. Már ott járok a sétány utolsó, közénk eső ívének legvégén, amikor beáll egy egészen kevés szünet. Sietősebbre fogom. Hátha észhez térnek, amint felbukkan valaki más is...



There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
it is a powerful thing to be seen - Page 3 UjObPmH
User :
hellebore

it is a powerful thing to be seen - Page 3 Empty
Témanyitásit is a powerful thing to be seen - Page 3 EmptyHétf. 8 Május 2023 - 15:06


Skye & Charles
Understand this if you understand nothing: it is a powerful thing to be seen.

Old Harbour Pub, 2022. április


There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
it is a powerful thing to be seen - Page 3 UjObPmH
User :
hellebore

it is a powerful thing to be seen - Page 3 Empty
Témanyitásit is a powerful thing to be seen - Page 3 Empty

Ajánlott tartalom

it is a powerful thing to be seen - Page 3 Empty
 

it is a powerful thing to be seen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3