Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 160 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 160 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Cora Edwards EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

Cora Edwards EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Cora Edwards EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Cora Edwards EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Cora Edwards EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Cora Edwards EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Cora Edwards EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Cora Edwards EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Cora Edwards
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
TémanyitásCora Edwards EmptyCsüt. 13 Ápr. 2023 - 17:52

Cora Edwards
A nevetés mindenre gyógyszer, és rengeteg kínos helyzetet megold.


Becenév
-
Születési adatok
Philadelphia, 2000.05.09 (21 éves)
Faj
Ember
Típus
Saját/Keresett
Foglalkozás
Egyetemista-Állatorvos tanuló
Play by
Adelaide Kane
Játékos
kittina
Külsõ megjelenés


Cora a százhatvannyolc centijével tökéletesen el tud veszni az emberek sokaságában ha akarna, de szerencsére nagy szája és hangos nevetésével általában ki tud tűnni a tömegből. Testalkata vékony viszonylag sportos már ha a tanulás, munka és bulizás mellett jut ideje némi sportra.

Sötét barna haja hosszú, mell alá ér neki. Bátyáéhoz hasonlóan, szintén rakoncátlan fürtökkel áldotta meg az ég. Valamikor egyenes valamikor hullámos, de ha éppen valami kezdeni szeretne vele akkor biztosan ellenkező eredmény fog születni.  Szintén barna szemei úgy csillognak akárcsak a mosolya. Hiába is tagadjuk, Cora arca bájos a maga módján.

Cora csak úgy mint néhány fiatal nem ítéli el a testmódosításokat, neki is van néhány egyszerűbb piercing a füleiben valamint apróbb tetoválásokkal is bővelkedik. Jobb kezén, a mutatóujján egy szívecske körvonala van. Bal csuklóján egy "Hope" felírat. Bal bokáján végig megy egy egyszerű, vékony fekete csík. Szintén bal oldalt, a melle alatt a bordáinál egy "Family" felírat, jobb lapockájánál pedig 3 apróbb színes pillangó.

Az öltözködés az amiben van némi hasonlóság benne és a bátyában. Szintén a praktikus, egyszerűbb darabokat kedveli. Nála viszont azért megtalálhatóak a vidámabb, színesebb ruhadarabok is.

Személyiség

Jó tulajdonságok:
- barátságos: Néha már túlságosan is azt. Neki elég ha már szóba áll vele az ember már is csicseregni és fecsegni kezd mindenről ami az eszébe jut. Ezért nem ritka eset, hogy ha megkérdezik tőle, hogy "Hogy van?" akkor kösd fel a gatyádat mert minimum a fél életét elfogja mesélni.
- optimista: Igyekszik pozitívan szemlélni a világot, ő maga is egy életvidám, mosolygós és kedves lány. Ezért úgy hiszi a világ is az és még az sem szokta elrontani a kedvét ha véletlenül átverik vagy becsapják. Hiszi ha ő segíteni akar az embereken akkor a céljai egyszer értelmet nyernek ezzel másokat is erre buzdít.
- türelmes: Na, na, de csak egy bizonyos szintig. Azért amikor már sokadjára találja ugyan azt a zoknit amiért már legalább háromszor szólt akkor azért nála is eluralkodnak az indulatok.
- bolondos: Ezen nincs mit tagadni, alig lendült túl a tinédzser koron és csak nem régiben vált hivatalosan felnőtté(legalább is az Államok szerint) a bohóckodástól még igy se tudott megválni. Szereti a vicceket, mindenen jó ízűen tud nevetni és a baráti csipkelődéstől sem sértődik be.


Rossz tulajdonságok:
- féltékeny: Hogy pontosan mire is? Mindenre és mindenkire. Fura ezt így hallani de bátya és unokabátya a mindene. Annak ellenére, hogy azt hiszi mindenki csak jót akarhat őket még is mindentől megakarja óvni, habár egy ötvenhárom kilós lány vajmi keveset ér a világgal szemben.
- naiv: Sose tanul a hibáiból, újra és újra elköveti ugyan azt a cselekedetet holott már előtte is legalább egyszer már megjárta.
- gyermeteg: Sokszor gyerekes a viselkedése, néha értelmetlen dolgokon akad fent, háborog és hisztizik.
- makacs: Amit szeretne azt igyekszik véghez is vinni és ebben nem tűr beleszólást. Olykor nagyon hevesen védi a terveit és elképzeléseit.
- őszinte: Alkalmanként már túlságosan is, főleg ha már kilépet abból a bizonyos komfort zónájából. Ezek után már azt se szokta nézni, hogy szavaival netalántán megbántja az illetőt.
- hiperaktív: Van olyan nap mikor túl sok energiája van és nem tudja mivel levezetni, ilyenkor gyakran megy az emberek agyára. Szerencsére nem túl sértődős így ha ilyenkor belefut néhány rossza szóba akkor is percek alatt túlteszi magát rajta.


Kapcsolati jellemzők

Szüleivel jó viszonyt ápol, sose lehetett rá egy rossz szava se mindig támogatták mindenben. Azt viszont némiképp ellenezték, hogy ő és a két fiú együtt lakjanak albérletben. De Cora biztosította őket abban ha véletlenül baj lenne -de nem lesz-, mindenképpen hívni fogja őket.

Habár Derek-el csak féltestvérek ez sose volt kettőjük között gond. Tipikus testvéri viszonyuk van, egyikük sem sértődött meg soha a másikra. Igaz, hogy nagyon különbözik a személyiségük és Cora hajlamos a túlpörgésre Derek igényeit mindig is szem előtt tartotta. Maximum a csukott ajtó túl felén addig nyöszörgött amíg nem engedte be legalább egy ölelésre, hogy Cora lelke is megnyugodjon.
Unokabátyával habár nem ennyire szoros a viszonya még is olyan közelinek érzi mintha szintén a bátyja lenne. Brandon és Cora hasonló habitusú és ezt nagyon is szokta élvezni mert akkor egyszerre ketten akaszthatják ki Derek-et. Mind a két srácot nagyon szereti, értük tényleg megtenne mindent.


Szeret mindenkivel jóban lenni, nem kedveli a konfliktusokat de ha már egyszer belekeveredik akkor igyekszik belőle jól kijönni. Beszédes, szeret a társaság középpontjában lenni igazi kis bohóc.

Valódi, igaz szerelemben még soha nem volt része, sőt igazából kapcsolatai se voltak igazán hosszúak. Néhány hónapos, de a legtöbb egy évig tartott csak. Fiatal, nem keresi megszállottan a szerelmet inkább élvezi az életet. De azért majd egyszer ő is szeretne menyasszony lenni aki a fehér hercegnős ruhájában mondja ki azt a bizonyos boldogító igen-t.

Cora, az ember


Cora egy fárasztó nap után ért haza.. A nap első felében online órái voltak, a második felében viszont már az Állat Klinikán segített Mr. Weaver-nek. Rose Harbor ugyan kicsi kevés lakossal, viszont állatból annál több van és nekik szűkségük van a segítségre. Cora az nap össze kellett, hogy varrja egy kutya lábát mert szegény fenn akadt egy vadkerítésen, aztán egy alom kóbor cicát hoztak be ahol az anya macska majdnem kiszáradt és még rengeteg más esetük volt amit ha nagyon szeretne azért fel tudna sorolni.

Haza érve a két fiú, Derek és Brandon már az asztalnál ültek és talán a vacsorát ették ami ma az illatokból ítélve pizza volt. Cora egy apróságot vett észre miközben leült az asztalhoz közéjük. Mintha mindketten feszültebbek lettek volna a kelleténél. Dereknél ez már megszokható volt, Ő mindig aggódik valamiért. Brandon viszont sose volt ilyen és felettébb csendes is volt. - Mi van veletek - vonta össze a szemöldökét - össze kaptatok a hajzselén? - Cora próbálta oldani a feszültséget de látszólag a fiúk a mai nap nem annyira vevőek a viccelődésre. Egy legyintéssel elintézte a morgolódó srácokat és a tányérjára pakolt két szelet pizzát majd a szobájába elvonult.

Két pizza szelettel és némi instagramozás után, úgy döntött pizsamába öltözik és elteszi magát holnapra viszont érdekes zajokat hallott a konyhából vagy a nappaliból, nem tudta pontosan eldönteni. Tányérral a kezében kicsoszogott, hogy megnézze nem ez a két lökött veszett össze valamin vagy csak egy galamb merészkedett be a nyitott ablakon mint legutóbb. Viszont olyasmi tárult a szeme elé amit eddig csak a filmekben látott. Brandon a földön fekve vergődik, szinte habzik a szája, tépi le magáról a ruhát és a bőrét is mintha azt is le akarná magáról szaggatni. Derek halál nyugodtan állt egészen addig amíg meg nem pillantotta Corát. A másodperc töredéke alatt kapta fel a lányt, hogy minél messzebb vigye unokatestvérüktől aki éppen az átváltozással küzdött. De mire Cora kinyithatta volna a száját addigra már az albérlet ajtajának túloldalán találta magát, a folyosón.

- Derek! Derek! Engedj be! - dörömbölt az ajtón. A folyosón a szomszéd ajtó nyikorgására lett figyelmes. - Mi a baj kedves? - szólt ki egy hatvan körüli idő nő. - Semmi, Mrs. Groos csak kizártam magam véletlenül - füllentett szemrebbenés nélkül. Valószínűleg a vénasszony nem hitt neki, de még egy kis csevegés után vissza bújt saját lakása biztonságába. - Derek ne csináld ezt velem, még papucsom sincs! - kitartóan álldogált az ajtó előtt, a sortjában és egy nyúlót trikónak titulált pizsamájában. Végre nyílt az ajtó, de amilyen gyorsan nyílott olyan gyorsan be is csukódott. Corának esélye se volt még csak a lábujját se bedugni mert egy köntös landolt a fején. - A talpam fázik te hülye!! - mire leszedte a fejéről a köntöst és ismét az ajtóra vághatta volna öklét egy pár papucs repült ki az ajtón. - Kösz ... - morogta miközben felhúzta a papucsot és a köntöst is. Fogta magát és leült a társasház lépcsőjére, duzzogva az állát a tenyerébe nyomta, könyökét pedig megtámasztotta a térdein.

Ez volt az az éjszaka amikor Brandon vérfarkassá változása miatt Cora a lépcsőházban töltötte a fél éjszakát. Dereknek pedig ezek után muszáj volt mindenbe beavatni húgát. Cora nem tudta, hogy először sírjon vagy nevessen de inkább a tátott szájjal bámulás és a szinte hangos pislogást választotta.
Bátyja a lelkére kötötte, hogy erről soha de soha nem beszélhet senkinek. Kisujj esküt fogadott Dereknek, csak az a baj, hogyha Cora egyszer belelendül a beszédbe mennyire tudja vissza fogni magát?

Elõtörténet


Tök jó lesz majd elköltözni otthonról... gondoltam én. Tök jó lesz független lenni... gondoltam én. Két rokon sráccal együtt lakni jó buli lesz... gondoltam én. Majd besegítenek a ház rendben tartásában... gondoltam én.

Leültem a szobámban lévő író asztalhoz és ragadtam egy A4-es fehér papírlapot majd egy tollat.

10. Vegyétek le a cipőt még az előszobában! Megjegyzés: Oké, hogy a sárcsomók a parkettán vannak, de a szőnyegből rohadt nehéz kiszedni! Megjegyzés 2: Brandon rád ez duplán érvényes.. a szőrős állatod miatt...

9.  Az előzőhöz hozzá téve, ne hagyjátok szanaszét a cipőket!

8. A szennyes ruhátokat próbáljátok meg a szennyeskosárba dobni és ne a fürdőkádba, ne a csap alá, ne a kosár mellé hanem bele!!

7. A wc ülőkét hajtsátok le miután végeztetek!! Megjegyzés: Egyszer majdnem bele estem miattatok!!

6.  Ne használjátok el az én tusfürdőmet és samponomat!! Vegyetek magatoknak!

5. A tányérokat és poharakat ne hagyjátok szanaszét a lakásban! Megjegyzés: Ja és ha már van annyi erőtök, hogy a mosogató mellé teszitek a koszos edényeket akkor bele is tudnátok rakni!

4. Nem vagyok a cselédetek szedjétek össze a hülye holmijaitokat

3. Rosszabbak vagytok mint én, töltsetek fele annyi időt a készülődéssel

2. Ha tanulnom kell ne hangoskodjatok. Megjegyzés: Megfogom változtatni a Wifi kódot!

1. És a legfontosabb: NE mászkáljatok alsógatyában ha itthon vagyok!!!! Még szűkségem van a látásomra!

Utóírat: Szeretlek titeket, de akkor még jobban ha ezeket megcsináljátok. <3



Elégedetten firkantottam le az utolsó betűt, majd a fiókomba kerestem egy ragasztószalagot és kivándoroltam a nappaliba, az ajtófélfára fogtam és felragasztottam a papírt.

Közeli rokonság

Helga Edwards sz.: Stewart: NJK - Ember-  Anya
Peter Edwards: NJK - Ember -  Apa
Derek Edwards(Cappel): JÁTÉKOS KARAKTER (becks) -Ember(Első) -  Báty
Brandon Stewart: JÁTÉKOS KARAKTER (Engel) - Harapott Vérfarkas -  Unokatestvér
Chris Stewart: NJK - Ember - Nagybácsi

Vendég
Vendég
Anonymous

Cora Edwards Empty
TémanyitásCora Edwards EmptyPént. 14 Ápr. 2023 - 17:56

Gratulálunk, elfogadva!
Kedves Cora!

Tudod, a bátyád annyira szeret, hogy ha kellene, kiugrana a legmagasabb torony tetejéből csak azért, hogy megvédjen. Elhiszem, hogy bosszantó, és néha a legszívesebben a fejére húznád a vizesvödröt – meg Brandonéra is, ha már itt tartunk -, de nem hazudok, amikor azt mondom, hogyan olyan biztos pont vagy az életében, ami segít neki, hogy ember maradhasson. Kivéve, amikor majd rájön, hogy egy vérfarkassal randizol. Akkor vérengző fenevad lesz, és nem tudom majd visszafogni.

Ha a fiúknál tartunk… Azt hiszem elfelejtették rendezni a lakás e havi részleteit. Megtennéd, hogy ránézel, és kitöltöd a megfelelő dokumentumokat? Csak azért, nehogy a házinéni kiakadjon.

A foglalók használata kötelező. Elmulasztásuk szankciókkal járhat, így mindenképpen arra kérlek, hogy látogasd végig őket, mielőtt a játéktérre tévednél!

Kedves, Cora! Te még viszonylag új hús vagy a város örökké változó világában, de azt hiszem, büszkén állíthatom, hogy a lehető legjobb helyen vagy ahhoz, hogy ne maradj ki a történésekből. Hála a vérfarkas uncsidnak, és a rémek után kajtató bátyádnak, könnyen lehet, hogy te is a másik oldalon találod magad. Légy résen!

Az oldal a felhasználók számára is tartogat egy-két lehetőséget, amit érdemes átlapozni. Nézz szét a kódbazárban, ismerd meg a multi-listát, vagy egyszerűen dobd be a játékkövetődet, ha úgy érzed, hogy szeretnéd őket kihasználni.

Ha valamiben segítségre szorulsz, nyugodtan kereshetsz bennünket a discordon, vagy privát üzenetben. Köszönjük, hogy itt vagy!







admin.
Admin
A staff
Admin
Elõtörténet :
Cora Edwards Dad5623e64ffe52e1fd958cd231591bec5d62aeb
az élet írja
Titulus :
Könyörtelen diktátor
Kapcsolatban :
Zenedoboz :

Karakter idézet :
Télen a természet visszavonul, megpihen, és erőt gyűjt egy új kezdethez. Ezt mi is megtehetjük, kis barátom.
Play by :
Arcátlanul arcnélküli
༄ ༄ ༄ :
Cora Edwards B33f683b8dda320cc683c9db3762a601aa3d7083
User :
staff

Cora Edwards Empty
 

Cora Edwards

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Derek Edwards
» Derek Edwards/Cappel