Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 77 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 77 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (130 fő) Szomb. 20 Ápr. 2024 - 20:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Evelyn Crepsley EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

Evelyn Crepsley EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Evelyn Crepsley EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Evelyn Crepsley EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Evelyn Crepsley EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Evelyn Crepsley EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Evelyn Crepsley EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Evelyn Crepsley EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozMegosztás
 
Evelyn Crepsley
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
TémanyitásEvelyn Crepsley EmptyCsüt. 13 Ápr. 2023 - 17:04

Evelyn Crepsley
Nekem nem kell a valóság! Én varázslatot akarok!


Becenév
Eve
Születési adatok
Rose Harbor, 2004.07.28 (17 éves)
Faj
Ember/Alapító
Típus
Saját
Foglalkozás
Gimnazista
Play by
Sadie Sink
Játékos
kittina
Külsõ megjelenés

Nem nőtt túl magasra, százhatvan centi csupán, de tömény energiabomba. Karcsú testalkatú, nem éppen sportos, de még is van benne kellő erő ahhoz, hogy felhúzza magát egy kerítésen.
Ruhákban inkább a kényelem dominál nála, hisz mindig bevetésre készen kell állnia. De mostanában, mióta Jamievel járnak azért igyekszik megragadni az alkalmat, hogy csinosabb ruhákba, esetleg szoknyába bújjon.

Bőre fehér, sápadt ráadásul haja természetes vörös és az arcán lévő szeplők is rögtön szemet szúrhatnak. Valamint koronázás képen, világos kék szemi vannak. Viselkedése, és hobbija miatt is különcnek tartják, de mivel a megjelenése is kicsit "különlegesebb" ezért sokak célpontja a suliban.

Személyiség

Jó tulajdonságok:
- élénk: Ritka az a pillanat mikor Eve szomorú. Mindig van valami amiért éppen kiugorhat a bőréből. Egy új video ötlet, vagy valami amit felfedezett, vagy egy találkozó. Mindig vigyorog, még akkor is ha valami bántaná - már csak azért is, hogy környezetére ne aggasza rá a rossz kedvet.
- közvetlen: Nincs az a személy akihez ne viszonyulna teljes valójával. Szeret csevegni, pletykálni na meg persze a youtube csatornáját is imádja és szereti a nézőit is belevonni.
 - kalandkedvelő: Benne van minden őrültségbe! Legyen az bármi Evelyn akkor is megy, hogyha véletlen nem hívták. Nincs olyan hét az életében ami unalmas lenne, folyamatosan keresi a lehetőségeket és szerencsére Rose Harbor-ban akadnak bőven felfedezésre váró dolgok.
- céltudatos: Mindig van egy célja amit el szeretne érni. Jelen pillanatban az, hogy minden természetfeletti dolgot felfedezzen a városban és megörökítsen az internet népének.

Rossz tulajdonságok:
- kíváncsi: Ezzel nem is lenne semmi baj, ha Evelyn nem vinné túlzásba. Lehetne ezt bizonyos határokon belül tartani, de néha annyira hajtja a kíváncsiság, hogy képes szabályokat is megszegni. Kérdezősködik, kutat a könyvtárban, bejár egy helyszínt.. bármit megtesz, hogy kielégítse kíváncsiskodó természetét.
- felelőtlen: Nem hallgat a jó tanácsokra, csak megy a feje után ahogyan azt elképzelte. Nem baj ha egy terület el van zárva és a kerítésen rajta van a 'Magán terület' feliratú tábla, ő akkor is bemászik a videó kedvéért és, hogy végre lencsevégre kapjon bármit ami nem e világi.
- sértődékeny: Nagyon hamar meglehet bántani de sokáig nem képes senkire se haragudni. Da ha minél előbb ki akarják engesztelni, pár kedves szó na meg egy kis csoki és kész is.


Kapcsolati jellemzők

Imád beszélni, nos mondjuk ez alap követelmény attól aki vlog csatornát indított. Képes a semmiről is regényeket mesélni. De ha meg a természetfeletti a téma akkor pedig le se lehet lőni. Napokat képes lenne áradozni a boszorkányokról, vérfarkasokról, sellőkről és a többiről. Szülei nem igazán veszik jó szemmel, hogy ilyen hülyeségekre fordítja a szabad idejét és azt az okos fejét. Jó párszor már próbálták más felé terelgetni a lányt, de az olyan makacs, hogy egyik fülén be a másikon ki.
Mindenkinek a barátja, vagyis ő szereti ezt hinni. Páran nem bírják csak azért mert beszédes és csaknem hiperaktív.  Sokan különcnek is gondolják de szerencsére a youtube csatornáján imádják és neki ennél több nem is kell.

És persze most már ott van neki Jamie, akit sokáig fel sem fogott, hogy tényleg együtt járnak. A fiú nem csak a pasija hanem barátja, támasza, támogatója. Ő az első akivel megoszt mindent, barátnője Hannah Grey mellett. Igaz, hogy a lánnyal kicsit eltávolodtak egymástól mert mind a ketten más körökben kezdtek mozogni, de Eve reméli, hogy azért barátságuk még sem teljesen kuka.

Eve, az ember

Crepsley család alapító család viszont az idő előrehaladtával úgy döntöttek, hogy nem igazán szeretnének belefolyni a természetfeletti történésekbe. Ez pedig akkor vált véglegessé, mikor Evelyn megszületett. Paul és Elisabeth minden megtettek annak érdekében, hogy a lányuk a lehető legkevesebbet tudjon Rose Harbor történelméről és a mostani fejleményekről. Ez egészen addig sikerült is kivételezni amíg Eve-t nem kezdte el érdekelni minden nem e világi teremtmény.

A nagymamája meséi kezdték felkelteni az érdeklődését, aztán pedig következtek a filmek. Ezek után pedig nyitott szemmel és füllel kezdett járni és néha elég érdekes pletykákat szedett össze az utcákról. Aztán úgy gondolta, hogy milyen jó buli lenne ezeket mind felvenni és egy vlog csatornát indítani. Nyolcadikos ballagására pedig meg is kérte a kamerát amivel azóta több mint húsz videót csinált a csatornájára.

Egy véletlennek (vagy nem) köszönhetően találkozott Jamie-vel aki a semmiből ajánlotta fel a segítségét az egyik videójához. Azon a napon a két tinédzser egy kicsit jobban is megismerkedett egymással aminek következtében hetekkel később pedig egy párt alkottak. Eve ilyenkor még nem is sejtette, hogy igazából mibe is tenyerelt bele.
Evelyn a hobbija és a tovább tanulás lehetőségei miatt összeveszett szüleivel, így került a barátja házába ahol elpanaszolta minden gondját, baját. Jamie pedig ezen a napon avatta abba bele amibe a szüleinek kellett volna már réges régen. Eve nem akart hinni a fülének, hogy amit eddig mindenki mesének titulált, valóban létezik! Létezik és ő mégsem bolond! Csak ezek után egy bökkenő volt... Volt egy bizonyos megállapodás a természetfeletti lények és az Alapítók között, hogy nem fedhetik fel a titkukat.. Evelyn pedig egy egész youtube csatornát szentelt ennek. Egyelőre úgy néz ki, nem fogják érte meghurcolni a lányt viszont befejezni se szeretné a videózást így egy köztes megoldást igyekszik találni.

Elõtörténet


Evelyn and the supernatural
- Sziiiasztook, itt Evelyn Crepsley és ez a Let's kick the supernatural in the ass legújabb része. A mai nap az erdőben fogok éjszakázni és igyekszem lencsevégre kapni nektek a vérfarkasokat. - köszöntem be a legújabb videom elején széles mosollyal, hevesen artikulálva valamint kézmozdulatokkal. Volt nálam minden ami egy ilyen kempingezéshez kell. Sátor, hálózsák, konzervek, elemlámpa és persze a kamerám. Anyáék óva intettek, hogy nem ajánlatos az erdőben maradni sötétedés után mert lehet rosszabb dolog is van a fák között mint a vérfarkasok. De érdekelt ez engem? Naná, hogy nem!!
Sokan dilisnek képzelnek csak azért mert ők nem hisznek másban csak a Jó Istenben és abban amit éppen a két szemükkel érzékelnek. Az iskolában is egyesek csúfolnak meg bolondnak néznek, hogy megszállottja vagyok a természetfeletti lényeknek, mások pedig oda jönnek hozzám ebéd közben, hogy mennyire jó volt az előző rész a csatornán és mikor jön a következő. Az előbbinél néha elgondolkozom, hogy más hobbi után kéne néznem és megfeleljek az elvárásoknak, míg az utolsó esetnél egyre jobban erősitik azt, hogy még véletlen se hagyjam abba ezt az egészet!

Evelyn és a szülei
- Hányszor mondjam még el?? Én ezt szeretem!! - tört ki belőlem a hiszti mikor ismét elakarták venni a videokamerámat a szüleim. - Nem Evelyn! Egyetemre fogsz menni és nem fogod többé hajkurászni a képzeleteidet! - apám erélyesen csapott az asztalra. Már-már a könnyeimmel küszködtem. - De nem szeretnék oda járni.- csuklott el a hangom. Édesanyám felé emeltem tekintetemet aki csak nem azon volt, hogy oda álljon mellém és megsimogassa fejemet, de még ő maga is tartott apámtól. Félre értés ne essék sose bántana minket de mindig is egy határozott, morcos fickó volt az apám. - Paul, talán engedhetnénk neki... - félve szólalt fel anyám. Törölgettem ki szememből a könnyeket és bizakodva pislogtam feléjük. - Talán egy közelebbi egyetemre járhatna és közben ezt is csinálhatná. - lépet közelebb apámhoz aki látszólag elgondolkodott rajta. Vagyis legalább is ezt szeretném hinni. De amint sikerült a szemeimet kitörölnöm és nem csak homályos alakokat látni, apám valóban gondolkozott! Jól megemésztettem anyám szavai és csak lassan nyitotta beszédre a száját. - Rendben. - szólt halkan. - De azt fogod tanulni amit mi mondunk! - szólt végül. Azt hiszem rosszul hallottam.. azt mondta, hogy rendben?! A mondata többi részét már nem is értettem, ugrándozva és tapsikolva léptem közelebb hozzá és puszit nyomtam borostás arcára, majd karommal a nyakában csimpaszkodtam. Szigorú, de még is ott volt az az apró mosoly a szája sarkában. Anyám pedig mögöttünk csak nem letörölte saját arcáról is egy könnycseppet és közelebb lépve hozzánk megölelt minket.

Hogyan kezdődött az egész...
Már az ágyamban feküdtem és alig vártam, hogy a nagyi megjelenjen a szokásos könyvével amiből esti mese gyanánt olvasott fel. - Készen állsz? - kukkantott be az ajtón az idős asszony. Én pedig hevesen bólogattam, hogy már bevagyok takarózva csak rá várok. Belépett a szobába és az íróasztal elől elhúzta a széket az ágyam mellé. Kényelmesen helyet foglalt, rám mosolygott és kinyitotta a könyvet. - Ma a sellőkről lesz szó. - nyálazta meg hüvelykujját és már lapozta is a könyv lapjait. Izgatottam figyeltem és vártam az újabb történetet. Nagyi minden este jött és olvasott nekem valami a természetfeletti lényekről. Olyan érdekes, hogy mindezt le írják de mindenki csak mesének tartja, de én szerintem léteznek. Elvégre honnan találnának ki ilyeneket? Na meg ennyit!  -  A sellők a tengerek és óceánok vízében laknak. - kezdett bele az olvasásba. Hosszasan beszélt róluk én pedig már félig álomban de azért csak-csak kérdezősködtem. - Nagyi, szerinted.. tényleg léteznek? - kérdeztem két ásítás közepette. Ekkor valami olyasmit mesélt amitől hirtelen minden fáradságom elillant. - Nagyon régen, volt egy varázsló. Ez a varázsló megáldott hat családot Rose Harbor-ban... - az őszülő asszony ezen az estén elmesélte nekem az Elsők történetét. Én pedig csak úgy ittam szavait.
Nagyon szerettem mert ő volt az egyetlen aki mesélt nekem ilyeneket és azt hiszem aznap fogadtam meg , hogy ennek fogom szentelni életemet mikor a temetésen zokogva szorítottam magamhoz a könyvét amiből olvasott nekem.

Közeli rokonság

Paul Crepsley: NJK - Ember -  Szülő
Elisabeth Crepsley: NJK - Ember -  Szülő
Oliver Crepsley: JÁTÉKOS KARAKTER (Mary) - Ember -  Testvér

Evelyn Crepsley
Alapító leszármazott
Evelyn Crepsley
Elõtörténet :
Titulus :
Gimnazisa, Vlogger
Kapcsolatban :
Jamie Heavenford
Evelyn Crepsley Tumblr_inline_oejc7aTdCe1rifr4k_500
Karakter idézet :
" Nekem nem kell a valóság! Én varázslatot akarok! "
Play by :
Sadie Sink
༄ ༄ ༄ :
Evelyn Crepsley Jzr9if3i6to91
User :
kittina

Evelyn Crepsley Empty
TémanyitásEvelyn Crepsley EmptyPént. 14 Ápr. 2023 - 15:09

Gratulálunk, elfogadva!
Néha fogom tőled a fejem, kishölgy!

Egyszer, valamikor réges-régen, élt egy bölcs varázsló, aki megáldott hat családot Rose Harborban… Emlékszel? Így kezdte a nagymamád a történetet, amely végül elindított az úton, amin most is jársz. Kíváncsi vagy, makacs, és néha olyan merész, hogy fogom a fejem, amikor látom, hogy hová bukdácsolsz. Nem egyszerű az őrangyalodnak lenni, itt és most leszögezem. Hiába a szüleid intelme, a fivéred óvó szeme, a te lelkesedésed semmi sem töri le, ugye? Főleg most, amikor a szerelem is rád talált.

Youtube-os karrier… Elég sokat láttam, és tapasztaltam már. Nem is te vagy az első lányka, aki a kezem alatt nevelkedsz, de bevallom, ez a része teljesen új. Szinte hihetetlen, hogy ennyit számítanak a követők, és a lájkok.

Apropó. Van is itt néhány dolog, amit ki kellene töltened a fiókodhoz. A csatornád megerősítéséhez kellenek, azt hiszem fontosak.

A foglalók használata kötelező. Kihagyásuk szankciókkal járhat, így mindenképpen tedd tiszteleted a fórumokon, mielőtt a játéktérre tévednél.

Drága, Eve, hosszú élet áll előtted, és annyi mindent kell még megélned. Nem mondom, hogy sosem szúrják majd a szemed a bánat könnyei, de én mindig ott leszek melletted, hogy megkönnyítsem a terheidet. Őrangyalodként, ez is kötelességem.

Most viszont elengedlek, de annyit még elmondanék, hogy a fórum a felhasználók részére is tartogat egy-két plusz lehetőséget. Szerintem a te korosztályod nem az, amelyiknek sokat kellene magyarázni erről. Nézz szét, és próbáld ki őket bátran!

Ha bármi kérdésed van discordon, és privát üzenetben is várjuk a jelzésedet. Köszönjük, hogy itt vagy!






admin.
Admin
A staff
Admin
Elõtörténet :
Evelyn Crepsley Dad5623e64ffe52e1fd958cd231591bec5d62aeb
az élet írja
Titulus :
Könyörtelen diktátor
Kapcsolatban :
Zenedoboz :

Karakter idézet :
Télen a természet visszavonul, megpihen, és erőt gyűjt egy új kezdethez. Ezt mi is megtehetjük, kis barátom.
Play by :
Arcátlanul arcnélküli
༄ ༄ ༄ :
Evelyn Crepsley B33f683b8dda320cc683c9db3762a601aa3d7083
User :
staff

Evelyn Crepsley Empty
 

Evelyn Crepsley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Oliver Crepsley
» Oliver Crepsley
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához