Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (130 fő) Szomb. 20 Ápr. 2024 - 20:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

loml EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

loml EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

loml EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

loml EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

loml EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

loml EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

loml EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

loml EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
loml
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
Témanyitásloml EmptySzer. 10 Júl. 2024 - 10:11

Logan & ClaraBrother and sister, together as friends, ready to face whatever life sends.
Nem voltunk mindig a legjobb testvérek, de azt hiszem, ez még "szimpla" tesóknál is normális, nem még ha hármasikrekről beszélünk. Veszekedtünk, verekedtünk, öltük egymást ahogyan azt kell, de az is igaz, hogy közben amikor arra volt szükség, akkor bevédtük a másik seggét, bárkinek behúztunk aki rosszat szólt, és ha valami szar volt, tudtuk hogy egymásra számíthatunk. Ahogy idősödtünk, kevesebb lett a veszekedés, mindenki megtanulta az indulatait máshol levezetni, nem a testvérein. Már csak emiatt sem volt kérdés, hogy együtt lakunk majd, miután mindannyian visszaköltöztünk Rose Harbor-ba. Így könnyebb kiszúrni, ha a másik nincs a toppon, és akkor ott tudunk lenni a másiknak. 

Vagyis...azt hinné az ember, hogy ha már egy fedél alatt élünk, akkor kiszúrja az ember ha a tesója szarul van, de hát itt vagyok én élő ellenpéldának - nem mondom, hogy nekem a legjobb a radarom erre, de most itt vagyok, és bármi is bántja Clarát ami miatt így széthajtja magát a nyilazással, támogató testvér legyek. És nem, nem esik nehezemre, hiába nem vagyok jó a vigasztalásban, valahogy sose tudom mit kell mondani. De hé, ez engem nem tántorít el, bár a húgom könnyeit látva nem mondom, hogy nem kell egy nagyot nyelnem, nem tudva, ezek után mire számítsak.

Amikor a mellkasomnak dől meglepődöm, amikor pedig sírni kezd, néhányszor pislognom kell, nem-e álmodom, de nem, tényleg megtörténik, Clara úgy kezd el zokogni, ahogyan eddig igen ritkán láttam. Először kissé talán esetlenül ölelem át, de néhány másodperc alatt adaptálódok a helyzethez, és hátára simítva tenyeremet húzom közelebb, hogy ha nem is szorongató, de mindenképp egy vigasztaló, testvéri ölelésben részesítsem. Minden bizonnyal tiszta könny és takony lesz a pulóverem, de nem érdekel. Itt nagyobb a gáz, mint azt előzetesen gondoltam, mert Clara nem szokott így kiborulni, az ilyen szélsőségesnek is mondható reakciók inkább rám jellemzőek (lásd a Daricával történt dolgok).

Nem faggatózom, hagyom sírni, úgyis tudom, hogy ilyenkor nehezen szólalna meg. Csak simogatom a hátát, közben egy sokatmondó arckifejezéssel jelzem az éppen kifelé készülő egyik kollégámnak, hogy most inkább ne. Nem csinál belőle ügyet, sőt még az ajtót is becsukja, megadva nekünk azt a privát szférát, amire most szükség van. Ha Clara könnyei nem is ébresztettek fel teljesen, az amit mond a következő pillanatban a fáradtság utolsó morzsáit is kiűzi a testemből.

-Samuel? Az a Samuel, aki...- nem fejezem be, persze hogy a volt vőlegényére gondol. Önkéntelenül szorul ökölbe a jobb kezem Clara háta mögött, és érzem, hogy a feszültség nőni kezd bennem. Nem volt a kedvencem a csávó, volt benne valami ridegség, de nem volt szokásunk a másik párválasztásába beleszólni, így ha Clara őt szerette, hát nekem el kellett fogadni, bár párszor azért megkérdőjeleztem, nem csak egyoldalú-e a dolog. Aztán csapot-papot itt hagyva elhagyta a tesómat, én pedig megfogadtam, hogy ha még egyszer összesodor minket az élet, jól bemosok neki egyet. Minimum.

-Hol láttad? Beszéltetek? Bántott? Megverem...- az ingerültségtől csak tőmondatokban tudok reagálni. Valami komolynak kellett történnie, ha Clara így kiborult, pedig úgy tudtam, már túl van Samuel-en. Alapjáraton nem vagyok egy agresszív típus, de esküszöm mindenre ami szent, ha bántotta vagy bántani merészeli a húgomat, nem érdekel ki fia-borja, halott ember. 


chill.
Logan Kincaide
Az Alapítók Körének tagja
Logan Kincaide
Elõtörténet :
Titulus :
Tűzoltó és személyi edző
Karakter idézet :
“Életünket a lehetőségeink határozzák meg. Azok is, amiket elszalasztunk.”
Play by :
Ben Barnes
༄ ༄ ༄ :
loml Tumblr_inline_nm8r8kGbCD1rxlhrp
༄ ༄ ༄
loml Tumblr_inline_ozope4xs5N1t7kwd3_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

loml Empty
Témanyitásloml EmptyKedd 9 Júl. 2024 - 21:08


LOGAN & CLARA
I WISH I COULD UN-RECALL
HOW WE ALMOST HAD IT ALL
Hiába tartott elszántan a célra, Philip mellé lépett és tulajdonképpen Clara teste már ettől megkönnyebbült, hiszen minden porcikája tiltakozott a könyörtelen edzőtábor ellen. Testvére megfogta a nyíl szárát és végül megállt szemben vele, körvonalai először homályosak maradtak a duzzasztó módjára felhizlalt könnyektől amelyek egy reszkető hegedű törékenységével függtek a nő alsó szempillasorán. Azért is maradtak homályosak, mert Clara tekintete nem engedte el a célt, nem igazította pupilláját a megjelenő meleg test idomaihoz. Összetartotta azt ami emberi mivoltából megmaradt.

Hé! Tarts egy kis szünetet. Holnapra egy tollat sem fogsz tudni felemelni.

Logan könnyű volt Clarának, nem úgy könnyű ahogy a gyilkolásban mesterré avanzsált Philip ki megértette vérszomját, hanem annak egyszerűségében és érzelmes őszinteségében, elvégre Philip hét lakat és minimum egy Bastille-hoz hasonló erődítmény mögé vetette tömlöcbe érzéseit.

Akarsz beszélni róla, vagy inkább fojtsuk alkoholba? Vagy mindkettő?

Clara torkát a sírás száraz forrósága perzselte. Végül az utolsó szó hangjainak elfoszlása után arcát eltorzította a tengernyi fájdalom, háta megadta magát az íj feszítésének és leeresztette a fegyvert, majd magatehetetlen testként homlokával Logan mellkasának dőlt. Egy pillanatig kővé dermedt, majd a következő szaggatott levegővételnél kitört belőle a zokogás. Az íj kiesett a kezéből és zörögve a fűben végezte, ujjai a markolat helyett testvére szürke pulóverét szorították meg. Megállíthatatlanul tört felszínre a fedővel lefojtott gejzírnyi csalódottság, sebzettség és félelem. Annyi éven át visszatartott bizonytalanság.

Vállai megrázkódtak minden küszködő levegővétel után és Logan pulóvere sötétszürkévé vált a könnypatak nyomán.

- Samuel itt van, Logan - préselte mi magából a szavakat amik csak még inkább felkorbácsolták a vihart - Nem tudom miért... de itt van...

Ennél többre nem volt képes. Ölelte bátyját és arcát ruhái redőibe rejtette, el a világ elől, el Samuel elől, el az elől a Clara elől aki az imént még megállíthatatlanul gyakorolta kiloccsantani egykori vőlegénye agyát a nyilakkal.

c
Clara McLeod
Az Alapítók Körének tagja
Clara McLeod
Elõtörténet :
Titulus :
természetfeletti fejvadász
Kapcsolatban :
loml ABNT
Was I stupid to love you?
Was I reckless to help?
Was it obvious to everybody else
That I'd fallen for a lie?
You were never on my side
Fool me once, fool me twice
Are you death or paradise?
Now you'll never see me cry
There's just no time to die
loml Giphy
Zenedoboz :

The blood you bleed
Is just the blood you owe
Karakter idézet :
"Gondolkozz, ahogy apád tanított! Élj, ahogy anyád tanított!"
Play by :
A fiatal Cathrine Zeta-Jones
༄ ༄ ༄ :
loml 7ed1e9fb4d2e70336d20e2161bd349433e7277bc
User :

loml Empty
Témanyitásloml EmptyKedd 9 Júl. 2024 - 15:31

Logan & ClaraBrother and sister, together as friends, ready to face whatever life sends.
Már egy hét telt el azóta, hogy Daricával szakítottunk. Sokkal kevésbé viselt meg, mint gondoltam, hogy fog, bár azért nem mondom, hogy aznap nem öntöttem fel a garatra, és teleportáltam haza, hogy aztán másnap teljesen kómásan és hányingerrel küzdve tartsam meg a délelőtti óráimat a teremben, majd menjek dolgozni a tűzoltóságra is. A főnök ki is szúrta hogy szarul vagyok, nem volt rest hazaküldeni, mondván így nincs hasznom. Cserébe az elmúlt 6 napban minden napra beosztott, hosszúzni. Ez volt a büntetésem - a mai napom az első szabadnap, amit konkrétan semmittevéssel tervezek kiélvezni. Vagyis... azt hittem, hogy megtehetem. Sokáig akartam aludni, de felébreszt az sms, ahogyan rezeg a telefonom az éjjeliszekrényen. Az edzőteremből írt a tulaj (vagyis tulajdonostárs, elvégre betársultam én is a bizniszbe).

"Itt a húgod. Szarul néz ki, told ide a segged." Nagyot sóhajtva dobom le a telefont magam mellé az ágyba, majd a fejemre húzom a takarót egy morgással, és egy-két percig úgy is maradok, sajnáltatni magam. A napokban keveset találkoztam Clarával, de ha fel is tűnt, hogy nincs a toppon, betudtam a munkának, bár valami - hívd ikertelepátiának vagy bármi - azt súgta, több van itt a háttérben. -Philip! - kiabálom el magam, hátha a bátyánkra tudom sózni a dolgot, de nem válaszol. Biztos elment valahova, pedig rohadt korán van, a fenébe is. 

Nagy nehezen összeszedem magam, hideg vízzel megmosom az arcomat, felveszek egy fekete mackót, szürke pólót meg rá egy szürke kapucnis pulcsit, majd edzőcipőt húzok és a terembe megyek - lusta vagyok korán reggel, így kocsival. A teremnél a recepciós csak a fejével jelzi, merre van az arra, én pedig elnyomva egy ásítást biccentek köszönetképp. A szabad levegőre kilépve már látom, hol van Clara, látom, nem unatkozott, számtalan nyilat lőtt a táblába. Mellkasom előtt összefont karokkal nézem, ahogy az utolsóért hajol, de nem állok tőle messze, így látom, hogy remegnek az izmai. Túlhajtja magát. 

Ezt a pillanatot választom arra, hogy mellé lépjek, és mielőtt kilőhetné a nyilat, én megfogom a szárát, és megállok vele szemben. -Hé! Tarts egy kis szünetet. Holnapra egy tollat sem fogsz tudni felemelni. - próbálom humorral enyhíteni a feszültséget, ami láthatóan szinte szétfeszíti ikerhúgomat. Arcát fürkészem, látom a legördülő könnycseppet. A francba. Vigasztalásban szar vagyok. -Akarsz beszélni róla, vagy inkább fojtsuk alkoholba? Vagy mindkettő? - nem tudom mi bánthatja, de nem is akarom mindenáron faggatni - megadom neki hát a választási lehetőséget, hogy ő döntsön. Bár ezen a reggeli órán csak az alkoholisták isznak, de én nem igazán szoktam ilyennel foglalkozni, vannak helyzetek, amikor ez lehet a nyerő megoldás.   


chill.
Logan Kincaide
Az Alapítók Körének tagja
Logan Kincaide
Elõtörténet :
Titulus :
Tűzoltó és személyi edző
Karakter idézet :
“Életünket a lehetőségeink határozzák meg. Azok is, amiket elszalasztunk.”
Play by :
Ben Barnes
༄ ༄ ༄ :
loml Tumblr_inline_nm8r8kGbCD1rxlhrp
༄ ༄ ༄
loml Tumblr_inline_ozope4xs5N1t7kwd3_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

loml Empty
Témanyitásloml EmptyKedd 9 Júl. 2024 - 10:55


LOGAN & CLARA
I WISH I COULD UN-RECALL
HOW WE ALMOST HAD IT ALL
Clara azzal próbálta meg kiölni szívéből a fájdalmat, hogy ellentámadást indított és addig sanyargatta testét míg a fizikai kellemetlenség egyszerűen kiütötte a szerelmi csalódás parancsát, mint számítógépes vírusra küldött vírusirtót. Hajnalban kelt, edzett, motorozott, gyakorolta a lövést és minden jellemvonásának ellentmondva beletemetkezett házuk könyvtárszobájának olvasmányaiba és átrágta magát minden írott irodalmon amely egy természetfeletti fejvadászt távolról is érinthet. Árnyékként közlekedett testvéreivel közös otthonukban és még az őrsöt is elkerülte. A szórakozóhelyekről nem is beszélve. Egyszóval Clara megszűnt létezni természetes élőhelyén és közegében, robotikus üzemmódba kapcsolt és gép módjára végrehajtotta a kitűzött feladatokat, melyek sosem fogytak el.

De a fizikai fájdalom sosem kerekedett felül szívfájdalmán. Dühvel markolta meg a földbe szúrt nyilak egyikét és az idegre illesztette, majd újra a célpontra tartott. A lövések egytől egyik a legkisebb koncentrikus kör vonalán csapódtak be, de még egyetlenegy sem érte el a középső piros pontot. Samuel szívét.

Szégyenében legszívesebben elbujdosott volna - tulajdonképpen pontosan azt tette. Inkább arról győzte meg magát, hogy véletlenül célzott a férfi teste mellé és túl hamar engedte el a húrt minthogy beismerje, hogy nem volt mersze és talán nem is akarta igazán mellkason találni egykori jegyesét. Többet kell gyakorolnom, szorította össze ajkait amint egyik szemét lehunyva célzott és tiltakozó hátizmaira átvéve a súlyt megint felvette a lövészállást. Legközelebb nem fogok hibázni.

Igyekezett úgy járni és kelni az edzőteremben, hogy ne találkozzon Logannel, így a különösen korai vagy késői órákat választotta az edzésre. Az őszi nap már nyári fényéből vesztett kopottsággal jelent meg a kéklő óceán felett és első sugarai narancsos árnyékokat festettek az épület falára. Néhányan az üveg túloldalán a futópadon hajtották magukat, hogy még mozgáshoz jussanak a hosszú irodai munka előtt, de néhány emberi és szárnyas pacsirtát leszámítva a környék még néptelen volt.

Clara fáradva eresztette útjára a nyilat, a kis hegyes fegyver megint nem találta el a piros pontot. A nő még azelőtt felismerte ikertestvére lépteit háta mögül, hogy az kinyithatta volna száját, alsó ajka pedig megreszketett a szomorúságtól. Szemét elfutotta a pára.

Lenyalta a felső ajkára gördülő könnycseppet és zavartalanul felvette az utolsó fűbe szúrt nyilat és megint célzott. Tudta, hogy ha Loganhez szól, könnyek megállíthatatlan áradata lepi el az arcát és minden áron menteni akarta azt ami emberi méltóságából még megmaradt neki.

c
Clara McLeod
Az Alapítók Körének tagja
Clara McLeod
Elõtörténet :
Titulus :
természetfeletti fejvadász
Kapcsolatban :
loml ABNT
Was I stupid to love you?
Was I reckless to help?
Was it obvious to everybody else
That I'd fallen for a lie?
You were never on my side
Fool me once, fool me twice
Are you death or paradise?
Now you'll never see me cry
There's just no time to die
loml Giphy
Zenedoboz :

The blood you bleed
Is just the blood you owe
Karakter idézet :
"Gondolkozz, ahogy apád tanított! Élj, ahogy anyád tanított!"
Play by :
A fiatal Cathrine Zeta-Jones
༄ ༄ ༄ :
loml 7ed1e9fb4d2e70336d20e2161bd349433e7277bc
User :

loml Empty
Témanyitásloml EmptyKedd 9 Júl. 2024 - 10:36

Clara és Logan
loss/love of my life

Az edzőterem szabadtéri része, 2022. szeptembere


You shit-talked me under the table
Talking rings and talking cradles
I wish I could un-recall
How we almost had it all
Dancing phantoms on the terrace
Are they second-hand embarrassed
That I can't get out of bed?
Cause something counterfeit's dead
It was legendary
It was momentary
It was unnecessary
Should've let it stay buried
Oh, what a valiant roar
What a bland goodbye
The coward claimed he was a lion
I'm combing through the braids of lies
"I'll never leave" ...
"Never mind"
Our field of dreams, engulfed in fire
Your arson's match your somber eyes
And I'll still see it until I die
You're the loss of my life
Clara McLeod
Az Alapítók Körének tagja
Clara McLeod
Elõtörténet :
Titulus :
természetfeletti fejvadász
Kapcsolatban :
loml ABNT
Was I stupid to love you?
Was I reckless to help?
Was it obvious to everybody else
That I'd fallen for a lie?
You were never on my side
Fool me once, fool me twice
Are you death or paradise?
Now you'll never see me cry
There's just no time to die
loml Giphy
Zenedoboz :

The blood you bleed
Is just the blood you owe
Karakter idézet :
"Gondolkozz, ahogy apád tanított! Élj, ahogy anyád tanított!"
Play by :
A fiatal Cathrine Zeta-Jones
༄ ༄ ༄ :
loml 7ed1e9fb4d2e70336d20e2161bd349433e7277bc
User :

loml Empty
Témanyitásloml Empty

Ajánlott tartalom

loml Empty
 

loml

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal