Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Just no crucifixes  EmptyElodie Rhodes
Pént. 20 Szept. 2024 - 10:37


Put me up & put me down.

Just no crucifixes  EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Just no crucifixes  EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Just no crucifixes  EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Just no crucifixes  EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Just no crucifixes  EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Just no crucifixes  EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Just no crucifixes  EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Just no crucifixes
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
TémanyitásJust no crucifixes  EmptyVas. 14 Júl. 2024 - 12:08



Just no
crucifixes

Az utolsó csepp a pohárban az volt, amikor az egyik kukkolót majdnem letámadtam. De csak majdnem. Képzeletben már párszor a falhoz csapkodtam a tagot, hogy hordja el magát a lakásom elől, de végül csak egy oda-vissza beszólogatásban merült ki a dolog. Bármennyire szerettem volna elodázni, hogy felvegyem a kapcsolatot a falkával, Marának abban igaza volt, hogy itt úgysem bújhatok el előlük. A magánszférát pedig felejtsem is el. A reggeli kávé és az akta olvasgatása után már fixen tudtam, hogy az utam nem haza vezet, de ezt még a munkaidőm végeztével sem várom meg. Számos alfát láttam már az utam során, mikor hová helyeztek át és hol húztam meg magam akár egy hétnél tovább, ott megmutatkozott ez a visszás kapcsolatrendszer. Vagy a tagja vagy, vagy elhordhatod magad. Én egyiket sem szerettem volna.
Most pedig elhatároztam magam, hogy ideje bemutatkoznom is.
A tűzoltóállomás légköre olyan volt, mintha most készülne mindenki a következő riasztásra. Valaki evett, valaki a kocsinál szerelt, biztosan erősít is valaki vagy kint szívja a cigit. Lehet még én is társulnék hozzá egy pár percre, de nem akartam túlságosan húzni az időt. A helyettest kerestem, őt pedig nem itt lelem meg.
- A kölcsönös partnerség végett. - már nem közöttünk, hanem a tűzoltóság és a rendőrség között. Akár egy járőrrel is átküldethettem volna és gyanítom ezt ő is pontosan tudta. Nem olyannak tűnt, akit a fejére ejtettek, mi több tiszteletet sugárzó megjelenése volt, és egyszerre tűnt feszültnek és valahogy nyugodtnak is. Biztosan érti a dolgát itt, hogy működnek az omegákkal az elbeszélgetések.
- Köszönöm, elfogadom. Sima feketét, cukor nélkül. - ha pedig már itt tartottam, nem akartam elhátrálni a lehetőség alól. Így is megkönnyítette a dolgom, hogy ő ajánlotta fel, ki is húztam magamnak a széket. Egyértelműen érzékeltem, hogy ha nem nyújtja a kezét, akkor nem nekem szükséges azt meglépni, eszem ágában sem volt provokálni őt.
- Szeretnélek biztosítani arról, hogy nem bajt keverni jöttem. Sem hozzád, sem a városba. A rendőrségi szolgálataimat felkínálhatom, de semmi több. Az itt tartózkodásom átmeneti és szigorúan szakmai.
Zane & Archie




I'm okay.
Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
Just no crucifixes  Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

Just no crucifixes  Empty
TémanyitásJust no crucifixes  EmptyKedd 18 Jún. 2024 - 18:16

"just say what you want, don't change the subject"
Zane Ward


Megreccsent a telefon a kezemben, ahogy fülemhez tartva hallgattam a vonal túlvégén szómenésben szenvedő falkatársamat. Szavainak csak egy része ért el hozzám, kiszűrtem a lényeget a méretes körmondatokból és éppen emiatt, meg a felesleges fecsegés okán éreztem halántékomon a kitüremkedő ér lüktetését.
- Azt mondd meg, hogy veszthettétek szem elől! - állkapcsom megfeszül, igyekszem nem megemelni a hangom, és a lehető leghiggadtabban kezelni a kialakult helyzetet, amitől hangom olyan hideggé válik, akár a jeges szél. - Kerítsétek elő az omega szukát, nem érdekel a mellébeszélés, meg kell találnotok, világos? - kinyomtam a telefont és erőteljesen mozdulatomtól hangosan koppant az asztalon. Ha nem lennék egymagam a parancsnoki irodában, kereshetnék egy jó magyarázatot dühödt ábrázatomra, így azonban kifújhatom orromon át nagy lendülettel a levegőt anélkül, hogy bárkinek számot kellene adnom róla, miért teszem.
Ha a dolgok kicsúsznak a kezeim közül, elviselhetetlen tehetetlenséget érzek, ami feldühít, majd kitalálom a lehető legbiztosabb megoldást a problémára. Egy állandóan eltünedező szőke nő sem foghat ki rajtam. Három farkast cselezett ki, akik a nyomában voltak az elmúlt napokban.
Egyetlen lépéssel az asztalnál termek, kezembe veszem a berepedt üvegfóliájú telefont és kikeresem Russelt. - Találd meg a szukád. - vágok a közepébe köszönés vagy kertelés nélkül. Nem érdekel, milyen viszony van épp köztük, nem rám tartozik, de ha valaki, akkor Erik Russel megtalálja, ha a föld alá bújt is. - Kapsz rá három órát. - teszem még hozzá és bontom a vonalat, a telefon ismét az asztallapon koppan.
Aztán koppanások és nyílik az ajtó. Alig kell a levegőbe szagolnom, azonnal tudom, ki a jövevény. Mára kicsit sok az omegákból... Megszokott közömbösséget tükröző arccal fordulok a férfi felé.
- A formaságok, hát persze - félmosolyra görbül a szám, mialatt fel se emelve a jelentést vetek rá egy hanyag pillantást. Nem érdekel. Amúgysem az én dolgom. - Van egy perced? Ülj le, érezd otthon magad. - mosolyom szélesedik, habár nem a boldogság végett, szimplán belemennék a játékba. Még, hogy egy kupac papír miatt jött, ócska mese. - Kávét? Szolgálatban mással nem igen szolgálhatok. - Leszek ma a "jó zsaru", legyen szerencséje, ám, ha meghúzgálja a macska bajszát, úgy előtérbe kerülhet keményebb énem.


C y a l a n a


Zane Ward
A rose harbori falka Alfája
Zane Ward
Elõtörténet :
Play by :
Joseph Morgan
User :
Lyn

Just no crucifixes  Empty
TémanyitásJust no crucifixes  EmptyKedd 11 Jún. 2024 - 11:19



Just no
crucifixes

Az utóbbi teliholdas éjszaka ismét magukkal hozta a vadászat izgalmát és a belső feszültséget, ami mindig is jellemezte az ilyen időszakokat a farkas miatt. Még mindig nem akartam megadni neki azt az örömöt, hogy érezze a szabadság ízét. A múlt heti események súlyosan nyomták vállaimat, ahogy a telehold fénye alatt újra és újra előtört belőlem a bestia és mintha még a korábbinál is erősebb volt az ő jelenléte. Tudtam, hogy ezt nem hagyhatom figyelmen kívül, hiszen minden apró részletnek jelentősége van, amikor a sötétség szelídebb oldalát próbálom fenntartani.
Az utcákon járőrözve éreztem a város minden rezdülését, és tudtam, hogy a falkák  és a magányos farkasok közötti feszültség sosem volt hanyagolható, hiszen ahol tudomást szereztek rólam, ott sokáig nem volt maradásom. Nem voltam tagja a helyi vérfarkas falkának, amelynek alfája a tűzoltóparancsnok helyettese volt, de most szükségem volt egy ürügyre, hogy találkozzak vele.
A napokban befejeztem egy jelentést egy kisebb incidensről, amely bár lezárt ügy volt, mégis elég hivatalos okot szolgáltathatott, hogy beszélhessek vele négyszemközt. Felöltöttem az egyenruhámat, összeszedtem a papírokat, és elindultam a tűzoltóság felé.
Ahogy az épülethez közeledtem, éreztem az enyhe füstszagot, amely fél évvel korábban talán ennyire intenzíven sosem tudtam volna kiszimatolni. A falak között egy különös nyugalom uralkodott, amely egyáltalán nem volt összhangban a bennem tomboló érzelmekkel.  Még nem jártam erre, de már annyira ismertem a járást, hogy sejtsem merre vannak a vezetői irodák, mégis inkább egy itt dolgozó tűzoltót néztem ki magamnak. Hivatalos ügyben jöttem, lássák csak. A farkas elégedetlenül dohogott. Esze ágában nem volt partner lenni és asszisztálni nekem ebben az egész csevegéssel. De nem provokáló szándékkal érkeztem és ezt vele is éreztetni akartam.
Néha muszáj lenyelni a büszkeségünket, az övét is. Neki is.
- Jó napot! Archibald Collins vagyok, a rendőrségről jöttem. - kezdtem, egyenesen az első delikvensnek, aki nem tűnt annyira elfoglaltnak éppenséggel. Bizonyára az épp ügyeletes csapat egy tagja, hiszen ilyenkor későn már talán nyugodtabb a helyzet a városban is. - Befejeztem egy jelentést egy kisebb incidensről, és úgy gondoltam, hogy személyesen adom át a parancsnoknak. - ha jól értesültem, akkor ő már nem tartózkodott bent, ellenben Ward igen.
Miközben beszéltem, éreztem, hogy az aggodalom egyre inkább hatalmába kerít. Nem csak a hivatalos ügyek miatt, hanem mert az utóbbi időben egyre többször vettem észre a falka tagjait az otthonom körül ólálkodni. Tudtam, hogy megfigyelnek, és ez kezdett egyre jobban frusztrálni. Mindenképp beszélnem kellett most már az Alfával és nem akartam megvárni, hogy valami kellemetlen meglepetéssel találjon be bárki is.
A parancsnokhelyettes most az irodában van. Elkísérem - szerencsére készségesen válaszoltak és én követtem őt a hosszú folyosón, próbálva elfojtani az idegességemet. Nem szabad, hogy hiba csússzon a rendszerbe. Szerencsére mire megálltunk az ajtó előtt, már teljes nyugodtságot sikerült erőltetnem magamra. Csak a papírok miatt jöttem.
Ahogy bekopogtam, a tűzoltó pedig távozott, már be is nyitottam. Egy pillanat alatt sikerült annyira felmérni a helyzetet, hogy itt bizony nem lehet szarozni. Nem éltem sztereotípiákkal, hogy milyen alak várhat rám, az alfa ereje sosem abban rejlett, milyen alkat és mennyire okos. Persze mindegyik fontos, de a tekintély méginkább. A farkas legbelül mélyen lapult, ami lassan táplálni kezdte a bizonytalanságom. De hé, direkt nem az otthonában kerestem fel, hanem szándékosan semleges terepen. Nem vagyok hülye.
- Parancsnokhelyettes úr, jó napot. - köszöntöttem tisztelettel. - Van itt egy lezárt jelentés, amit szerettem volna személyesen átadni.
Megemeltem a kezemben a doksit és az asztalra csúsztattam, figyeltem, ahogy átnézi-e  őket vagy én érdekesebb leszek-e neki. Éreztem, hogy minden pillanatban nő a feszültség, de nem hagytam, hogy ez elterelje a figyelmemet. A szívem mélyén tudtam, hogy nem csupán a probléma megoldása motivált, hanem az is, hogy találkozhassak vele, és talán megértést találjak a falkával szembeni helyzetemben. Roppant bosszantó, amikor a tarkómba valaki mindig lyukat éget.
Zane & Archie




I'm okay.
Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
Just no crucifixes  Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

Just no crucifixes  Empty
TémanyitásJust no crucifixes  EmptyKedd 11 Jún. 2024 - 9:40


Zane Ward & Archibald Collins
2022. október közepe
Tűzoltóparancsnokság.




I'm okay.
Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
Just no crucifixes  Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

Just no crucifixes  Empty
TémanyitásJust no crucifixes  Empty

Ajánlott tartalom

Just no crucifixes  Empty
 

Just no crucifixes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal