Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 71 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 71 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Hudson Robert Stevens EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

Hudson Robert Stevens EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Hudson Robert Stevens EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Hudson Robert Stevens EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Hudson Robert Stevens EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Hudson Robert Stevens EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Hudson Robert Stevens EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Hudson Robert Stevens EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozMegosztás
 
Hudson Robert Stevens
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
TémanyitásHudson Robert Stevens EmptyHétf. 20 Május 2024 - 21:06

Hudson Robert Stevens
You bleed just to know you're alive


Becenév
Huddy
Születési adatok
Cairns, Ausztrália, 1983. június 26. (39 éves)
Faj
alakváltó (erszényesfarkas)
Típus
saját
Foglalkozás
Állatgondozó, Stevens Juhászat
Play by
Jesse Spencer
Játékos
Fanni
Külsõ megjelenés

Hudson körülbelül 180 centiméter magasra nőtt meg, mérsékelten izmos, jó kiállású férfi. A bőre makulátlan, bár már a ráncok kijelölték az arcán, hova szeretnék az idő lábnyomát belevésni a rejtett szemhéjak alatt csillogó tengerszínű tekintete köré. Orra karakteres, de nem kifejezetten nagy, vagy figyelmet megragadó, ajkai pedig tökéletesen szabottak, mint egy édes álmot ígérő tollpárna. Az állkapcsával ugyan senki nem fog fát vágni, de így is tekintélyt parancsolóan szögletes.
Piszkosszőke tincseit örökké megnövesztve hordta, csak most itt, amerikai földön döntött úgy, hogy néhány centisre vágatja, igaz, már rettenetesen megbánta. Borostája mostanában gyakran az állán marad, de itt annyira nem fontos a megjelenése, mint mondjuk az előző munkahelyén volt.
A világos, elegáns ingeket pedig flanelre cserélte, a formás lábaira szabott tengerészkék nadrágokat pedig keményített farmerekkel váltotta fel. Talpát vastag bakancs védi, és most már nem só és frissesség illata, hanem bárányszar és izzadtság keveréke kíséri őt amerre jár.

Személyiség

Jó tulajdonságok:
- Figyelmes: A szülei rendesen nevelték őt, mindig igyekszik a környezetére, a szeretteire ügyelni, és sikerül észrevennie, éppen miben tud segíteni kérés nélkül. Tudja, hogyan kell bárkit felvidítani, szó nélkül kitalálja mire vágysz, és meg is szerzi neked.
- Jól alkalmazkodik a változásokhoz: Rugalmas, és nem igazán ragaszkodik a tervekhez. Persze a nagyobb dolgok őt is megviselik érzelmileg, de azért sokkal könnyebben túllendül ezeken, mint az átlag.
- Kitartó: Nem az a fajta, aki az első akadálynál feladja, sőt, kihívásnak éli meg, ha valami nem olyan egyszerű, mint az elsőre látszik. Nem unja meg a próbálkozást, nem lehet elvenni a kedvét semmitől.
- Őszinte: A titkolózás és a sunnyogás nem az ő műfaja, gyűlöli ha titkolóznia kell, egyenesen kiütéses lesz, ha ilyesmi nyomja a szívét. Hazudni pedig végképp nem tud.
- Türelmes: Képes éveket is várni valamire, ha tudja, hogy megéri. Nem siet, nem kapkod, ki tudja várni a sorát.

Rossz tulajdonságok:
- Döntésképtelen: Nehezen hozza meg a legnehezebb döntéseket, jobb szereti, ha az élet történik vele, és nem ő alakítja a szálakat. Utóbbi esetben nincs mire fogni, ha valami balul sül el.
- Érzékeny: Bár ezt a haverjai előtt fiatalkorában igen bőszen rejtegette, nagyon gazdag az érzelmi világa, és igenis kihat rá a környezete hangulata. Hamar átveszi mások érzelmeit, legyen az jó vagy rossz.
- Hiszékeny: Mivel ő mindenkivel igen őszinte, alapvetése, hogy más is így áll felé. Már rájött, hogy ez nem így van, de már elvből sem akar senkire elővigyázatosságból gyanakvóan tekinteni.
- Irigy: Bár nem mohó, de igenis elönti őt a keserűség, ha arról van szó, hogy másnak a markában van, amire ő vágyik. Nem munka nélkül akarna megszerezni bármit is, de igenis sajnálja azoktól a sikereket, akiknek a süt galamb csak úgy beleszállt a kitátott szájukba.
- Pesszimista: Ha a saját életéről van szó, mindig a lehető legrosszabb forgatókönyvekben hisz, és nehéz róla meggyőzni, hogy ő is lehet egyszer szerencsés.

Kapcsolati jellemzők

Kapcsolatait alapvetően a bátyjához fűződő tinédzserkori imádata alakította ki. Már kisgyerekkora óta felnézett Ezrára, aki habzsolta az életet, és a személyes kapcsolataival úgy bánt, mint más a hajgumival - örökké elfelejtette vagy elhagyta őket, másszor elnyűtte őket, majd eldobta, minden utógondolatot mellőzve. Ő is ilyen szeretett volna lenni - felszínes haverok, futó románcok.
Aztán persze hamar ráébredt Hudson, hogy Ezrának is nagyobb volt a hangja, mint a lángja, és mégsem volt olyan boldog és elégedett a folytonos csajozásokkal és állandó új semmitmondó haverokkal.
Az utolsó szöget az verte bele testvéri szeretetük koporsójába, mikor Ezra megházasodott és gyereke született, amire esküdött, hogy sohasem lesz. Az irigység majd megette Hudsont - hiszen ő sem igyekezett családot alapítani, de most mégis, látva bátyja boldogságát, ez lett élete legnagyobb vágya.

Családjával - a bátyját leszámítva - nagyon jó és közeli a kapcsolata, még inkább megerősödött ez, mióta Amerikában vannak. Összetartanak, összezárnak, és senki sem állhat közéjük. Imádja az unokahúgát és az unokaöccsét, mintha csak a saját gyerekei lennének, és értük tűzbe tenné is a kezét.
Romantikus kapcsolataiban figyelmes, játékos, kedves, de mindig volt közte és az aktuális hölgy között egy fal, amit nem engedett áttörni. Bármi legyen, könnyű szakítással le lehessen zárni a dolgot.
Barátai nagyrésze az Aranyparton ragadt, főleg a szörfözés közben ismerte meg azokat az embereket, akikre bármikor számíthatott. Nem csak a víz hullámain, de az élet cunamija ellen is segítették Huddy-t, és vica versa. Rose Harborban egyelőre ilyen közeli barátokat nem szerzett, de igen barátságos a városlakók többségével a kapcsolata.
Ellenségei nincsenek nagyon, nem a haragtartó típus, talán a bátyja áll ehhez a címhez a legközelebb. Gyűlölettel és mély szeretettel gondol rá, mindenesetre reméli, hogy valahol biztonságban van most is.

Hudson, az alakváltó

Hudson egyike az utolsó erszényes farkas formát öltő alakváltóknak. Az Ausztrál Alakváltók Szövetségének egyik alapító családja volt az édesanyja ősei, de ma már rejtőzködve kell élniük. Kínzó dolog, hogy egy alakváltó ritkán öltheti fel állati formáját, egészen kettéhasítja az elmét, de Ezrát leszámítva mindannyian kiállták ezt a próbát.
Nem is ismeri hát annyira jól a másik énjét, egy idegesítő hang az elméjében, egy viszkető ösztön, amit nem vakarhat meg.
A többi természetfeletti fajtól távol tartja magát, mióta el kellett hagynia a szülőföldjét méginkább igyekszik kimaradni mindenből, mintapolgárként viselkedni és túlélni.

Elõtörténet

2019

- Ezt nem tehetik meg!
Anyám hangja visszhangzik a pincéből kialakított tárgyalóteremben. Az izzadtság fanyar szaga tölti meg az orromat, a velem szemben álló alakváltó gyűlöletes arca beleég a retinámba. Sosem láttam még anyámat ennyire dühösnek. Hallgat, ölni tudna a pillantásával, orrlyukaiból mintha tüzet okádna. Láthatóan remeg, nem, egészen reszket, csontjai hangosan zörögnek, a fogai csattanása fenyegetően hat. Eagle nem tántorít, kiállja az anyám tekintetét, felemeli az állát, és átvesz a mellette álló nőtől egy papírlapot.
- Sajnálom, Delilah! - kezdi, és már olvasná is fel a dokumentumot, de apám és anyám egyszerre szakítják félbe, szinte ráugatnak.
- Mrs. Stevens.
Néhány nehéz másodperc múlva, mialatt Eagle számára is tisztává válik, hányadán állnak, folytatja. - Ezra Stevens több rendbeli szabálysértése veszélybe sodorta az egész fajunkat. - A szavai visszapattannak a téglafalról, és képtelen vagyok nem magam elé képzelni a tévéjeleneteket és a híreket, amik óriási port kavartak. - A Stevens család különösen extrém állati formája miatt nem csak a büntetésnek kell megfelelő mértékűnek lennie, de magunkat is védenünk kell. Nem csak a ma élő összes Stevens-nek kell elhagynia Ausztráliát, hanem Ezra Stevens feleségének és gyerekeinek is... - Ekkor Eagle felpillant a sorok közül, mintha bűnbánóan pillantana anyámra. Nyel egyet, leereszti a papírt, és gondterhesen lehúzza a feketekeretes szemüvegét. - Nézd, Del... Mrs. Stevens. Meg kell értened! Nagyon jó birtokot találtunk nektek Rose Harborben. Muszáj vagyunk olyan helyre küldeni, ahol... - Most nem a mi sorunkból, hanem közvetlenül mellette zavarja meg őt egy hang.
- Az a drogos torzszülött egy kihalt állat formájában sétálgatott Adelaide belvárosában! - A nő szinte köpi a szavakat, sőt, valóban kicsapódik a nyála a pódiumra. Undorral néz végig rajtunk, Stevensekre, akik erszényes farkas formáját tudjuk felvenni. - Ha egyszer megtaláljuk, magam fogom kitoloncolni innen!
Apám az asztalára csap, a műanyag pohárba felszolgált vize lelökődik, és hatalmas foltot hagy a padlón. A mögöttem ülő unokahúgom halkan felsír.
- Alice! Rendet! - Üvölt Eagle, de az egész ülés kudarcba fullad.

A tényeken azonban nem változtat semmi. Mivel a bátyám, Ezra, bedrogozva erszényes farkas alakjában sétálgatott egy nagyvárosban 2019-ben, az Ausztrál Alakváltók Szövetsége - melynek édesanyám családja alapítótagja volt valaha - úgy döntött, hogy el kell hagynunk a kontinenst, és nem mehetünk akárhová. Az amerikai Rose Harbor városában számon tartják a magunk fajtákat, márpedig erre van szüksége Eagle-nek. Hogy messze legyünk, de fáradhatatlan szemek minket figyeljenek. Minden pillanatunkról részletes jelentést kapjon.
Viszont akire a legjobban vadásznak, Ezra, eltűnt. Azóta a nap óta nem látta őt senki.

Két hetet kaptunk. Itt kellett hagynunk mindent - a munkánkat, az otthonunkat, a tengerünket. Nem tudtuk meggyőzni a Szövetséget, hogy ki fogunk halni, nincs női örököse a vérvonalunknak, mi vagyunk az utolsó erszényes farkas alakváltók, és eddig sem változtunk át nyilvánosan soha. Tudom, mennyire nehéz volt eltussolni Ezra mutatványát, de mindannyian extrém óvatosak voltunk világ életünkben. Mégsem volt elég.
A szörfdeszkámat már csak azért is becsomagoltam, úgysem mi fizettük a költözést. Elfér az új házban, amit az öcsémmel fogok megosztani - az egész birtokon 3 nagy ház áll, az egyikbe a szüleim, a másikba Ezra felesége és két gyermeke költözik, a harmadik pedig a miénk. A földet pedig hasznosítani fogjuk.
Bár egy autókereskedésben voltam senior üzletkötő, most teljesen más szerepben kell helytállnom. Édesapám családja régen juhászatot üzemeltetett, és bár már körülbelül 40 éve bezártak, most apám minden régi tapasztalatára szükségünk van, ugyanis csak erre a célra megfelelő a potyaföldünk. Valamiből meg kell élnünk, ha már mindannyiunkat kiragadtak a napos ausztrál életünkből, és bepasszíroztak valahová, ahol állandóan fúj a szél és halszag terjeng a levegőben.

2021

Hatalmas vihar tombol odakint, hirtelen elsötétedett a világ, és a fák őrült kapálózásba kezdtek. A juhok a helyükre terelve vészelik át ezt az istencsapást, én pedig a konyhából figyelem a pusztítást. A szél átsöpör felettünk, majd egy óriási égzengés szakítja félbe a zivatar morajlását. A papucsom gumitalpa csoszog a fehér kőlapon, ahogyan egyik csípőmről a másikra helyezem a terhelést, és magamba fordulva elmélkedem az életemen. Alig veszem észre, hogy a konyha fali lámpái egyszerre kihunynak, és Sonny tompa kiabálása zökkent ki engem a transzból.
Elment az áram.
Egyből Leanne és az unokahúgom meg -öcsém jut eszembe, ahogyan a szövetkanapén kuporognak a sötétben, a bátyám volt felesége riadtan mesélni próbál nekik valamit, de haszontalan a próbálkozása, annyira rettegnek a kicsik a sötéttől.
- Mindjárt jövök! - kiáltom fel az öcsémnek, magamra kapok egy viseltes dzsekit, és otthoni szerelésben, papucsban nekiveselkedek a pár méteres távnak.
Kopogok, de tudom, hogy úgyis nyitva az ajtó, és rápróbálok a kilincsre. Bár csúszik a kezem a nedves fémen, ki tudom tárni az ajtót, és kedves hangon köszönök. - Csak én vagyok, Huddy bácsi!
Zara apró sikollyal kíséri a lábam ölelését, és Leanne Eli-jal az ölében előlép a sötét előszobából. - Baj van?
Hirtelen nagyon hülyének érzem magam. Csöves szerelésben állok csurom vizesen a bátyám feleségének az előszobájában hívatlanul, míg ő ijedten néz engem egy ujjatlan topban, rövidnadrágban, mezítláb. Sebezhetően. Nem szabadna, de megdobban a szívem. Most is, mint megannyiszor, magamba temetem az érzéseimet. Nem szabad semmit megbonyolítanom, elszúrnom.
Megvakarom a nyakamat. - Elment az áram nálunk, azt gondoltam, talán nálatok sincsen most...
- Itt is elment! - erősíti meg Zara. - Mindenhol sötét van!
Leanne-re nézek, aki halványan elmosolyodik, szótlanul megköszönve a jelenlétemet. Mint ahogy tette minden egyes alkalommal, mikor a bátyám helyett én voltam mellette és a gyerekek mellett.
A nappali padlójára telepedünk le, meséket mondunk a kicsiknek, én pedig a saját gyerekkoromról mesélek, a nagyszüleikről, az apjukról. Nem tudom mennyi idő telhet el, de ölbe visszük fel a gyerekeket, halk szuszogásuk tölti be a sötétben is kedvesen hívogató szobájukat, világításként a telefonom vakuját használjuk. Meztelen talppal settenkedünk le újra a földszintre, kihasználva a csendet, de hamar kettőnk közé telepszik a tény, hogy nincs mit mondanunk egymásnak. Egyszerre kényelmetlen és ismerős ez az érzés. A régi sztorijaimnak hála Ezra szelleme köztünk van, érzem, és Leanne szeméből egyszerre megerednek a könnyek. Nem torzul el az arca, nem reszket a mellkasa, nem is veszi rapszodikusan a levegőt, egyszerűen csak megeredtek a szomorúság csapjai. Óvatosan letörlöm arcáról őket a hüvelykujjammal, fel sem fogom mit teszek, de ahogyan rám pillant, pontosan érzem, hogy mindkettőnknek erre van szüksége. Arcát a tenyerembe temeti, így állunk szótlanul egy darabig, majd a másik kezemmel is megsimítom az arcát, és a szám máris az ő száját csókolja. Bőrünk egymáshoz ér, érzem a teste melegét magamon, a szíve hevesen ver, az ujjaimmal érzem minden egyes lüktetését, ahogyan az ágyában vonaglunk, nem gondolva arra, jelenleg éppen mit teszünk. Vígasz és boldogság, beteljesülés és bűn egyszerre ez, de mikor egymáséi leszünk, képtelen vagyok másra gondolni, csak ő rá.


Közeli rokonság

Delilah Jean Stevens: NJK - alakváltó (erszényesfarkas) -  anya
Joshua Ezra Stevens: NJK - ember -  apa
Ezra Stevens: Keresett (lesz egyszer) - alakváltó (erszényesfarkas) -  báty
Sonny Stevens: Keresett - alakvltó (erszényesfarkas) -  öccs
Leanne Stevens: Keresett - ember/alakváltó -  sógornő
Zara Stevens: NJK - ember/alakváltó -  unokahúg
Eli Stevens: NJK - ember/alakváltó -  unokaöccs
Hudson Stevens
Alakváltó
Hudson Stevens
Elõtörténet :
Kapcsolatban :
Hudson Robert Stevens Tumblr_inline_ms0cn3vZ8F1qz4rgp
I'd give up forever to touch you
Play by :
Jesse Spencer
༄ ༄ ༄ :
Hudson Robert Stevens Tumblr_inline_net3crsgoO1sjxno4
User :
Fanni
Team

Hudson Robert Stevens Empty
TémanyitásHudson Robert Stevens EmptyHétf. 1 Júl. 2024 - 9:39

Gratulálunk, elfogadva!
Kedves Hudson!

Jó kis kalamajkába kerültél mi, Huddy? A szerelmi háromszögekből ritkán kerül ki minden fél sértetlenül, szóval légy óvatos, mit kockáztatsz azzal, ha további afférbe bonyolódsz a bátyád feleségével. Nem mondom, hogy nem értelek meg, Leanne szép nő, kedves, jó anya - érthető, hogy elrabolta a szívedet, de közben azért őszinte leszek hozzád, jár az enyje-bejnye. Annyi sok gyönyörű és jóravaló nő van, és neked pont ő kell? Persze, értem én, a szívnek az ember nem parancsolhat, és te is ebbe a hálóba gabalyodtál.

Egyébként szörnyű, ami a családoddal történt, kiszakítottak titeket a megszokott életetekből, mindezt a bátyád baklövése miatt. Remélem, hogy hazatalál a tévelygő, és sikerül jó útra téríteni őt. Rose Harbor jó hely, és bár az ellenőrzés ami a természetfeletti lényeket illeti szigorúnak tűnhet, hidd el, ez mindenki érdeke. Bízom benne, hogy jól érzitek magatokat itt, és megfelelően be tudtatok/tudtok illeszkedni a közösségbe. Ha betartjátok azt a néhány szabályt, ami a lakókra vonatkozik, biztosan nem lesz baj.

A foglalók használata kötelező. Elmulasztásuk szankciókkal járhat, így mindenképpen látogasd végig őket, mielőtt a játéktérre tévednél.

A fórum a felhasználókra is gondol, és tartogat számukra néhány plusz lehetőséget, nézz szét, és próbáld ki bátran a neked tetsző funkciókat. Vess egy pillantást kódbazárra, használd a multi-listát, vagy egyszerűen dobd be a játékkövetődet, hogy mi is lássuk, hogy alakul a karaktered sorsa.

Ha valamiben segítségre szorulsz, nyugodtan kereshetsz bennünket a discordon, vagy privát üzenetben. Köszönjük, hogy itt vagy! Érezd jól magad!






admin.
Admin
A staff
Admin
Elõtörténet :
Hudson Robert Stevens Dad5623e64ffe52e1fd958cd231591bec5d62aeb
az élet írja
Titulus :
Könyörtelen diktátor
Kapcsolatban :
Zenedoboz :

Karakter idézet :
Télen a természet visszavonul, megpihen, és erőt gyűjt egy új kezdethez. Ezt mi is megtehetjük, kis barátom.
Play by :
Arcátlanul arcnélküli
༄ ༄ ༄ :
Hudson Robert Stevens B33f683b8dda320cc683c9db3762a601aa3d7083
User :
staff

Hudson Robert Stevens Empty
 

Hudson Robert Stevens

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Robert Evans
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához