Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (130 fő) Szomb. 20 Ápr. 2024 - 20:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


Archie morzejelei

The Riddle of the Sands EmptyArchibald Collins
Ma 14:15-kor


Hello there, sis!

The Riddle of the Sands EmptyAdmin
Ma 8:51-kor


Idegesítően idegesítő

The Riddle of the Sands EmptyNoah Jacobs
Tegnap 18:44-kor


The tragedy of loss

The Riddle of the Sands EmptyMaeve Fitzgerald
Tegnap 16:31-kor


Hey Beautiful!

The Riddle of the Sands EmptyAnders Morton
Tegnap 12:53-kor


Calories don't count on weekends?

The Riddle of the Sands EmptyLuna Wheatfield
Tegnap 12:53-kor


Friday night fun

The Riddle of the Sands EmptyElodie Rhodes
Tegnap 12:24-kor


Besties Time.

The Riddle of the Sands EmptyFlora Hill
Tegnap 11:36-kor

Megosztás
 
The Riddle of the Sands
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
TémanyitásThe Riddle of the Sands EmptyCsüt. 16 Május 2024 - 12:49




The riddle of the sands

Szeretem, mikor együtt van a család, és négyesben csinálunk valami programot közösen. Talán egyik gyereknél sem volt az a nagyon tipikus "ciki a szülőkkel mutatkozni" fázis, talán csak egészséges mértékben. De szerintem elég jófej szülők vagyunk ahhoz Silas-al, hogy se Shawn se Lizzie ne mondjanak nemet arra, hogy menjünk le a strandra. Pakoltam szendvicseket és innivalót egy nagy hűtőtáskába, azok most a csomagtartóban várják, hogy adott pillanatban elfogyasszuk őket. 

Nem hosszú az út, lévén Rose Harbor kisváros, ám én addig is a legfrissebb és legropogósabb pletykákkal örvendeztetem meg kis családomat - már aki figyel, és nem teszi a fejhallgatót a fejére. Na mindegy, így elsztorizom mit hallottam tegnap, például hogy kiről suttogják hogy terhes vagy épp csalja a feleségét. Hát nem elképesztő izgalmas? Imádom a szakmámat, hogy első kézből értesülök ezekről. És sokszor még csak kérnem sem kell, a vendégeim szinte még alig ülnek a székbe, máris mintha valami csapot nyitottak volna ki, és árasztanak is el a szaftos infókkal.

A strandra érve felmarkoljuk a cuccokat, és keresünk egy helyet magunknak, ahol kényelmesen elférünk, majd megszabadulok a könnyű, fehér nyári strandruhától, ami alá már felvettem én is otthon a bikinit, mert itt ki tudja milyen az öltözőfülke. Meg hogy mennyire van sor, egyszerűbb volt így. A kétrészes fürdőruha a 2022-es év hivatalos színében tündököl, ami nem más, mint a very peri. Egy olyan nőnek mint én, aki imádja a divatot, nem is lehet ebben a szezonban más színű bikinije, mint ilyen. Teljesen egyértelmű.

Nem hagyom Shawn-t elsunnyogni naptej nélkül, még azelőtt kapom el a karját, hogy túlságosan messzire menne, és tipikus anya-nézéssel nyomom a kezébe a tubust, és ha kéri, a hátával is segítek. Egyedül is megoldhatja de akkor foltos lesz, azt meg gondolom nem szeretné. Mindenesetre igenis gondoskodok arról, hogy szeretett kis családom egyik tagja se kapjon bőrrákot vagy legyen túl hamar túl ráncos, aztán kényelembe helyezem magam a pokrócon. 

-Persze menj csak. Elena készült nekünk egy családi kvízzel megint, szóval azzal elüthetjük az időt. Mi legyen mára a felállás? Fiúk a lányok ellen? A vesztes főzi a vacsorát? - ránézek a többiekre, vajon mit szólnak hozzá. Ikertestvérem mostanában az ügyeletes játékkészítő. Amióta sokat kell pihennie a terhessége miatt, a felesleges kreatív energiáit azzal vezeti le, hogy kvízeket és egyéb kis versenyeket talál ki, amikkel minket szórakoztat. A legújabb alkotása most az egyik táskában várja kinyomtatva, hogy előkerüljön. Ilyenkor mindig jól szoktunk szórakozni, és mindig más párosításban játszunk. Legutóbb szülők vs. gyerekek voltak, és nagyon csúfosan kikaptunk a férjemmel, és bár jó lenne revansot venni, majd egy következő alkalommal. Most az is jó, ha Lizzel verjük el a srácokat. 

-Mentek ti is fürdeni? - kérdezem végül Silas-t és Lizzie-t is, mit terveznek. Én most még biztosan maradok, inkább napoznék, majd ha már nagyon melegem lesz, megyek és lehűtöm magam, egyelőre viszont az a fő fókusz, hogy szépen lebarnuljak, a szalonban meg majd csak ámulnak. Szerencsém van, és jó bőröm van, ritkán égek, könnyen barnulok - ezer köszönet édesanyám génjeinek. Ha olyan lennék még apa, akkor ha csak ránéznék a Napra is egyből rákvörös lennék.




˛


What? I don't gossip.
Maybe sometimes I find out things. Or I hear something and I pass that information on. You know, kind of like a public service.
Amelia Redwine
Koven nélküli boszorkány
Amelia Redwine
Elõtörténet :
Titulus :
Fodrász | Pletykavadász
Kapcsolatban :
The secret of a happy marriage is finding the right person.
The Riddle of the Sands Ca2517dedf34d2740a7f58274ab9cc79-1
Karakter idézet :
"A rendes nőknek szükségük van rá, hogy elszórakozzanak egy kis pletykával. Meg kell tudniuk, hogy mi történik körülöttük, hogy kétszer kettő mikor négy, és mikor lehet ötöt is kifacsarni belőle! Az ilyen nők senkinek sem ártanak. Jártatják a szájukat, de készségesek, ha az ember bajban van."
Play by :
Rachel McAdams
༄ ༄ ༄ :
The Riddle of the Sands Rachel_mcadams_15_main
༄ ༄ ༄

Luna ☾
The Riddle of the Sands Facts-about-siamese-cats-4173491-hero-5a607df9e57b40a58c803a76859b6694

༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

The Riddle of the Sands Empty
TémanyitásThe Riddle of the Sands EmptyPént. 10 Május 2024 - 0:03

Redwinék

Felvettem a fejhallgatót és úgy néztem, ahogy apa elvezet az úticélunkhoz. Én hátul ültem Lizzievel, egész csendes voltam. Ők meg azért voltak számomra csendesek, mert annyira húztam fel a hangerőt, hogy ne halljam a gondolataikat, de őket se zavarja, ha rádiót hallgatnak vagy éneklik a szokásos autókázni ment a család himnuszt. Na jó nem ez a neve, nyilván gyerekként értékeltem, hogy így akarják viccessé tenni az utazást, akkoriban lehet, hogy élveztem is, sokkal többet nevettem, de most… csak zavarna.
Nem kérdeztem, hogy ott vagyunk-e már, nem első alkalom, hogy lejövünk a partra és azzal is tisztában vagyok jó móka lesz, csak nem kell szóvá tennem, mennyire várom az új játékot. El is tervezem, hogy így lesz. Legalábbis fejben már kitaláltam milyen stratégiát fogok alkalmazni. Az más kérdés, hogy sikerülni is fog-e vagy sem. Szörnyű.
Úszni viszont szeretek. Ezzel el is tudtak vinni itthonról, nem volt semmiféle kifogásom, hogy miért kellene most otthon maradnom tiltakozolag. Mi ellen tiltakozzak? Apa jelenleg itthon volt és csak az számított, hogy meddig na igen ez olyasmi volt, amit nem firtattam, de addig is jobb volt úgy tenni, mintha én lennék a szent gyerek mintaképe.
Megérkeztünk, leparkoltuk az autót és első dolgunk volt strandosba átöltözni. Bár aki előre gondolkodott, mint én, már otthon felvette a fürdőnadrágját és arra húzta rá a simát. Így elsőre egy elég megbotránkoztató mozdulattal vettem le a farmert magamról még ott a kocsi mellett és a pólót is.
Fel is vettem a papucsot a lábamra, de aztán ahogy egy kicsit belesétáltam a homokba jöhettem is ki onnan. Kár, hogy nincs valami lebegtető, taszító bűbáj, ami távol tartja a homokot a papucsból és nem telik meg vele folyton, bár ennek a vége mindig az, hogy levetem, levesszük a papucsot és anélkül járjuk a partot.
Segítettem kipakolni a cuccokat apának, ha a többiek át akartak még öltözni, akkor legyen rá idejük, egy tökéletes helyet kellett keresni már csak és anélkül bemenni a vízbe, hogy anya észrevenné megint kihagynám a naptejet. Csak annyi a baj, hogy nincs türelmem megkérni őket, hogy a hátamat is bekenjék, nem akarok kisgyereknek tűnni. Persze ha azt látom, hogy apára felkenik a tubus összes tartalmát és úgy néz ki, mint aki borotválkozni készül, nos akkor lehet először nevetni fogok. Az a baj, hogy ezt muszáj jól az emlékeimbe vésnem, ki tudja mikor tapasztalunk, látok hasonlót. Ha most nagyon gonosz lennék akkor fényképet is készítenék a mobilommal, de nem teszem. Láthatja apa is, hogy nem a medvével vagyok, hanem a családdal.
- Egy gyors bemelegítő úszás és utána, amit csak szeretnétek? – mert általában úgyis az van, hogy nem a napon süttetjük magunkat és leégünk, hanem lefoglaljuk magunk.


Shawn B. Redwine
Koven nélküli boszorkány
Shawn B. Redwine
Elõtörténet :
Titulus :
Anya-apa-nővérszomorító
Kapcsolatban :
A Szabad gondolkodással.
Zenedoboz :

Karakter idézet :
Minden érzelmet megelőz egy gondolat.
Play by :
Tanner Buchanan
༄ ༄ ༄ :
The Riddle of the Sands 118c6844de80f1c7c064bd4ada041dd14c461d85
...
The Riddle of the Sands UNmRyct
Diego
User :
Rókariel

The Riddle of the Sands Empty
TémanyitásThe Riddle of the Sands EmptyCsüt. 9 Május 2024 - 23:52


Silas Redwine családja
The Riddle of the Sands

Rose Harbor, Kikötõ, Strand, 2022 nyara
Shawn B. Redwine
Koven nélküli boszorkány
Shawn B. Redwine
Elõtörténet :
Titulus :
Anya-apa-nővérszomorító
Kapcsolatban :
A Szabad gondolkodással.
Zenedoboz :

Karakter idézet :
Minden érzelmet megelőz egy gondolat.
Play by :
Tanner Buchanan
༄ ༄ ༄ :
The Riddle of the Sands 118c6844de80f1c7c064bd4ada041dd14c461d85
...
The Riddle of the Sands UNmRyct
Diego
User :
Rókariel

The Riddle of the Sands Empty
TémanyitásThe Riddle of the Sands Empty

Ajánlott tartalom

The Riddle of the Sands Empty
 

The Riddle of the Sands

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal