Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (130 fő) Szomb. 20 Ápr. 2024 - 20:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


nothing is what it seems

Homecoming EmptyLevana Moon
Tegnap 9:29-kor


Roller coaster ride

Homecoming EmptyTamara Mason
Pént. 10 Május 2024 - 21:45


it will not be easy

Homecoming EmptyElodie Rhodes
Pént. 10 Május 2024 - 20:22


Megyek-maradok - 2024.05.01-2024.05.31

Homecoming EmptyLuna Wheatfield
Pént. 10 Május 2024 - 18:23


strangers - Luna & Lex

Homecoming EmptyLuna Wheatfield
Pént. 10 Május 2024 - 18:19


Catch him. Kill him.

Homecoming EmptyYukimura Haise
Pént. 10 Május 2024 - 17:30


You are kidding me??

Homecoming EmptyKay Llewellyn
Pént. 10 Május 2024 - 11:40


The Riddle of the Sands

Homecoming EmptyShawn B. Redwine
Pént. 10 Május 2024 - 0:03

Megosztás
 
Homecoming
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
TémanyitásHomecoming EmptyVas. 28 Ápr. 2024 - 12:49



Homecoming

Szerintem csak egyszer voltam igazán dühös Silas-ra a képessége miatt - amikor az első randinkról szívódott fel. Mondjuk akkor még nem tudtam, hogy boszorkányként ez az aktív ereje, és azért tűnt el - ezt csak aznap este később tudtam meg. De aztán megtanultam ezzel együtt élni, és nem hibáztattam miatta. Tudom, hogy nem tehet róla, és meg sem fordult a fejemben egyszer sem, hogy emiatt bármikor is elhagyom. Ahhoz ő túl fontos szerepet tölt be az életemben. 

Aggódni azonban aggódok ilyenkor mindig, és utálom, hogy amikor éjjelente kinyújtom a karomat az ágyunkon, az érintetlen takarót találom csak - már amikor nem terpeszkedik ott Luna. A familiárisom az egyetlen, aki látja, mennyire tudok néha szenvedni a másik felem nélkül. A gyerekek előtt sosem szoktam mutatni - épp elég nehéz nekik önmagukban feldolgozni a tényt, no meg a gonosz pletykákat amiket én is tudom, hogy terjesztenek arról, hogy biztos másik családja van, azért tűnik el időről időre. Csak az mond ilyet aki kicsit sem ismeri a férjemet. 

A férjemet, aki most itt van, és szinte fel sem ocsúdok a döbbenetből, máris ölelésében találom magam. Karjaimat szorosan fogom össze a háta mögött, fejemet a mellkasának támasztom. Tényleg itt van. Végre hazajött. -Hiányoztál. - mormogom a felsőjébe, egy pillanatra sem eresztve őt el. -Még mindig más az illatod ilyenkor. - elmosolyodom, ezt szerintem mindig elmondom neki. Jó illata van, de ilyenkor érezni vélek rajta valami mást. Biztos ez az időutazás szaga - vagy csak szimplán bebeszélem magamnak. 

-Jelenleg az sem érdekelne, ha a plafonon lógna a cipőd. - nevetek fel, és bár általában véve tényleg zavar a rendetlenség, efölött most szemet tudok hunyni. Csak a gyerekek meg ne hallják, bár gyanítom még nincsenek itthon, különben tuti itt sündörögnének már. Csendben ölelem még egy ideig, de aztán kicsit eltávolodok tőle, de csak annyira, hogy két kezem közé tudjam fogni az arcát. -Jól vagy? - látom rajta, hogy fáradt és nyúzott. Mindig ez van ilyenkor. Lábujjhelyre állva próbálom leküzdeni a köztünk lévő magasságkülönbséget, nyomok egy gyengéd csókot az ajkaira, majd visszaereszkedve a talpamra megint összefűzöm a karjaimat a háta mögött. Annyira jó, hogy végre itthon van! -Ettél már?
ft. Silas Redwine
✿ Elli



What? I don't gossip.
Maybe sometimes I find out things. Or I hear something and I pass that information on. You know, kind of like a public service.
Amelia Redwine
Koven nélküli boszorkány
Amelia Redwine
Elõtörténet :
Titulus :
Fodrász | Pletykavadász
Kapcsolatban :
The secret of a happy marriage is finding the right person.
Homecoming Ca2517dedf34d2740a7f58274ab9cc79-1
Karakter idézet :
"A rendes nőknek szükségük van rá, hogy elszórakozzanak egy kis pletykával. Meg kell tudniuk, hogy mi történik körülöttük, hogy kétszer kettő mikor négy, és mikor lehet ötöt is kifacsarni belőle! Az ilyen nők senkinek sem ártanak. Jártatják a szájukat, de készségesek, ha az ember bajban van."
Play by :
Rachel McAdams
༄ ༄ ༄ :
Homecoming Rachel_mcadams_15_main
༄ ༄ ༄

Luna ☾
Homecoming Facts-about-siamese-cats-4173491-hero-5a607df9e57b40a58c803a76859b6694

༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Homecoming Empty
TémanyitásHomecoming EmptyPént. 26 Ápr. 2024 - 10:29

Amelia & Silas
Azon kevés ember közé tartoztam, aki nem rettegte a hétfőt. Szerettem a munkámat, tudtam, hogy sok más tényező mellett ez is egyfajta privilégium volt az életemben, azt csinálhattam, ami örömet okozott nekem. Szívesen szálltam be minden reggel az egyetemi liftbe és alapvetően elégedetten indultam haza a Fizika tanszékről szinte minden áldott nap. Egy ilyen áldásos napon tűntem el a jelenből pontosan egyetlen egy hónapja. Időbe telt, amíg rájöttem mi cálom a részemül jutott világban. Egy feljegyzést kerestem, pontos évszámot, de nem könnyítette meg a helyzetem, hogy emiatt egyenesen a megyei könyvtárig kellett menetelnem. Amikor már végleg feladtam, akkor homlokvesztve menekültem vissza a családi fészekbe, hogy ha nem is tudok beszélgetni a szeretteimmel, lássam őket. Ilyenkor igyekeztem Lizzie-t kerülni, hiszen pontosan tudtam, hogy ő kivételesen látott is. Nem szerettem volna zsenge felnőttkora elején összezavarni, hiszen pontosan tudtam milyen törékeny valóság és valótlanság mezsgyéje között az átmenet.

Aztán egyszer csak hazatértem. A zsebemben ott lapult  hű társam, épp szunyókált. Én pedig megtört vénember módjára érintettem meg az első tárgyat, ami a kezem ügyébe került - a komódot.  
Fáradt voltam, érzelmileg kimerült és bármilyen hihetetlen, de ezek után öröm volt leülni a nyugodt nappaliban egy bögre fekete teával, illetve természetesen csokoládéval és csak levegőhöz jutni.
Hazatértem.
A tea felmelegített belülről, ahogyan a néhány kocka keserű étcsoki is meghozta a hatását. Hamar jobban éreztem magam, bár még mindig nem tűnt el teljesen az időutazás után maradt kellemetlen, szorongó érzés. Olyan volt, mint egy rossz előérzet, tárgytalan és ok nélküli, de mégis ott lebegett az ember felett.
Megszűnt az idő létezni, csak élveztem a pillanatot, amikor hallottam a bejárati ajtót nyílni. Felkaptam a fejem, a srácokra számítottam, a zsibongás nélküliség egészen ritkaságszámba ment nálunk. Lelki szemeim előtt szinte láttam, ahogy egymással épp összevitázva valamin versengenek, majd hozzám fordulnak, hogy adjak igazat valamelyiknek. Ehelyett viszont Ams állt az ajtóban, zaklatottan, a mindig kedves, szelíd vonásaiban aggodalommal vegyes megkönnyebbülés vegyült. A tea hamarjában a dihányzóasztalra került át és amilyen könnyeden ültem le a helyemre, most villámgyorsan egyenesedtem fel.
Hiányzott.
Ez pedig akkor ütött át mennyire, amikor megpillantottam. Mindig ott tudtuk folytatni a dolgainkat, ahol abbahagytuk. Soha nem volt dühös azért, mert időről időre eltűntem. Ehhez pedig feltétlen bizalom és ragaszkodás kellett. Pont mint amennyire szorosan öleltem át mielőtt még egy újabb szót is szólt volna.
- Én voltam a rendetlen. De mindjárt megigazítom. - dünnyögtem kisvártatva, de meg sem mozdult egy porcikám sem. Mélyen szívtam magamba az illatát, az érintését, a látványát és a valóját.
Hazatértem.
2022. augusztus


Egy
" napba belefér az ember egész múltja, és egy ember élete évszázadokig tart néha.
Silas Redwine
A Redwine koven tagja
Silas Redwine
Elõtörténet :
Titulus :
Redwine-koven tagja, boszorkány
Kapcsolatban :
Amelia Redwine
Homecoming Tumblr_mfv0e9cC0X1qdk4doo2_250
Karakter idézet :
“Time is priceless, but it’s Free. You can't own it, you can use it. You can spend it. But you can't keep it. Once you've lost it you can never get it back.”
Play by :
Eric Bana
༄ ༄ ༄ :
Homecoming OUJz
User :
Kaynemar

Homecoming Empty
TémanyitásHomecoming EmptyKedd 9 Ápr. 2024 - 9:59



Homecoming

- Jaj igen, emlékszem még arra az időszakra. Ötpercenként rohangáltam ki mert mindkét gyerek focilabdának nézte a hólyagomat és egyéb szerveimet. El se tudom képzelni milyen lehet mikor egyszerre ketten csinálják. De már csak pár hónap és könnyebb lesz. Vagy nehezebb. - elnevetem magam, miközben hazafelé a boltból a kocsiban kihangosítón beszélek az ikertestvéremmel. Szegény Elena a hatodik hónapban van, de azt mondja, már most egy megtermett bálnának érzi magát, ráadásul az ikrek nagyon aktívak. Összeteszem a két kezemet, hogy a tesómnak jutott a családban öröklődő ikergén, és nekem mindkétszer csak egy babát kellett kihordanom majd megszülnöm.
-Te könnyen beszélsz! Hiszen Shawn is már 16! Az idő megszépíti az emlékeidet, ez borzasztó érzés. Mármint egyszerre jó is, de na, érted. - Elena nagyot sóhajt a telefonban, én pedig nagyon szeretném most megölelni. Kár, hogy Colorado túl messze van, hogy csak gondoljak egyet, és meglátogassam.
-Austin hogy van? - kérdezek rá a férjére, akinek olyan humora van, derült égből villámcsapásként olyan vicces beszólásai vannak, hogy bepisilsz. Ellie lehet ennek nem örül, a babák miatt így is rendszeres vendég a kishelyiségben.
-Ó egy tündér, csomót segít. Bár a múltkor mikor megkértem, hogy tegye a csokit el úgy, hogy ne érjem el, letette a földre, mert tudja, hogy már nehezen hajolok. Azt hittem seggbe rúgom. Silas előkerült? - a nevetésem amit a sztori okozott komolyságba csap át, amikor saját férjemre gondolok.
-Sajnos nem. Aggódom érte. - hangomból kihallatszik a szomorúság. Hiába telt el már több, mint 20 év, ehhez nem tudtam teljesen hozzászokni. Amikor egy-két napra tűnik el az még úgy-ahogy rendben van, de tegnap átléptük az egy hónapot. Féltem ilyenkor, de azt hiszem ez természetes egy olyan kapcsolatban, házasságban, ahol szeretik egymást a felek.
Elenával pár percet még csacsogunk, de aztán befordulok a felhajtónkra, így elköszönök a húgomtól, végül a táskámba dobom a mobilt, és kiszállok a kocsiból. Felnyitom a csomagtartót, ahol egy hétre elegendő bevásárlást halmoztam fel. Nem szeretek gyakran járni vásárolni (mármint élelmiszert meg hasonlókat, a ruhák más lapra tartoznak), így szeretem egyszerre elintézni ezt. Csak a becipelés része nem a kedvencem. Magamhoz ragadok kettőt, majd a bejárathoz megyek, amit nincs kulcsra zárva. De jó, valamelyik gyereket akkor be tudom fogni!
-Shawn! Lizzie! Valamelyikőtök jöjjön légyszi segíteni bepakolni a kocsiból! - kiáltom el magam odabent, hogy ha a szobájukban vannak is meghallják. Ahogy beljebb lépek, megbotlom, és elejtem a kezemben lévő szatyrokat - konzervek és gyümölcsök gurulnak szét a folyosón. -Melyik hagyta már megint szét a cipőjét?! - morgolódok, majd lenézek, hogy megállapítsam a bűnöst. Amit látok, attól viszont leesik az állam. Ezt a cipőt nem láttam már egy ideje. Pontosan 1 hónapja és 1 napja.
-Silas? - hangom reménykedő, bízom abban, nem csak képzelem, hogy itt a cipője. Vagy hogy valamelyik gyerek vicces kedvében volt és átverés áldozata vagyok.
ft. Silas Redwine
✿ Elli



What? I don't gossip.
Maybe sometimes I find out things. Or I hear something and I pass that information on. You know, kind of like a public service.
Amelia Redwine
Koven nélküli boszorkány
Amelia Redwine
Elõtörténet :
Titulus :
Fodrász | Pletykavadász
Kapcsolatban :
The secret of a happy marriage is finding the right person.
Homecoming Ca2517dedf34d2740a7f58274ab9cc79-1
Karakter idézet :
"A rendes nőknek szükségük van rá, hogy elszórakozzanak egy kis pletykával. Meg kell tudniuk, hogy mi történik körülöttük, hogy kétszer kettő mikor négy, és mikor lehet ötöt is kifacsarni belőle! Az ilyen nők senkinek sem ártanak. Jártatják a szájukat, de készségesek, ha az ember bajban van."
Play by :
Rachel McAdams
༄ ༄ ༄ :
Homecoming Rachel_mcadams_15_main
༄ ༄ ༄

Luna ☾
Homecoming Facts-about-siamese-cats-4173491-hero-5a607df9e57b40a58c803a76859b6694

༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Homecoming Empty
TémanyitásHomecoming EmptyKedd 9 Ápr. 2024 - 9:32


Silas & Amelia Redwine
2022.augusztus vége, Redwine család otthona.


What? I don't gossip.
Maybe sometimes I find out things. Or I hear something and I pass that information on. You know, kind of like a public service.
Amelia Redwine
Koven nélküli boszorkány
Amelia Redwine
Elõtörténet :
Titulus :
Fodrász | Pletykavadász
Kapcsolatban :
The secret of a happy marriage is finding the right person.
Homecoming Ca2517dedf34d2740a7f58274ab9cc79-1
Karakter idézet :
"A rendes nőknek szükségük van rá, hogy elszórakozzanak egy kis pletykával. Meg kell tudniuk, hogy mi történik körülöttük, hogy kétszer kettő mikor négy, és mikor lehet ötöt is kifacsarni belőle! Az ilyen nők senkinek sem ártanak. Jártatják a szájukat, de készségesek, ha az ember bajban van."
Play by :
Rachel McAdams
༄ ༄ ༄ :
Homecoming Rachel_mcadams_15_main
༄ ༄ ༄

Luna ☾
Homecoming Facts-about-siamese-cats-4173491-hero-5a607df9e57b40a58c803a76859b6694

༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Homecoming Empty
TémanyitásHomecoming Empty

Ajánlott tartalom

Homecoming Empty
 

Homecoming

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal