Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 109 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 109 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Yamir Dharma Kendare EmptyElodie Rhodes
Pént. 20 Szept. 2024 - 10:37


Put me up & put me down.

Yamir Dharma Kendare EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Yamir Dharma Kendare EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Yamir Dharma Kendare EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Yamir Dharma Kendare EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Yamir Dharma Kendare EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Yamir Dharma Kendare EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Yamir Dharma Kendare EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Yamir Dharma Kendare
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
TémanyitásYamir Dharma Kendare EmptyVas. 19 Nov. 2023 - 15:11

Yamir Dharma Kendare
Szabad Stoppolt Foglalt


Kor
kb. 28-31 éves, de rugalmas
(az biztos, hogy Asha az idősebb)
Foglalkozás
sebész rezidens
Faj
született boszorkány
Play by
valaki indiai
(a képen Manish Dayal, mert sok orvosos anyaga van, de csak ötlet)
Aki(k) várják:
@Admin @Asha Kendare @Arthur Montgomary
Információk

Idézet :
– Kendare.
– Asha? Tényleg te vagy az?
– És te ki vagy?
– Yamir! Az öcséd! Már fel sem ismered a hangomat?!
...
– Yamir? Mit... Hogy... Honnan szerezted meg ezt a számot?
– Hát nem volt egyszerű, azt meg kell hogy mondjam. Szerencsére emlékeztem a régi parancsnokod nevére, szóval jobbára őt hívtam fel, mert azt reméltem, hogy majd útbaigazít, de jött nekem mindenféle titkosított mizériákkal és...
– Te... felhívtad Hopkinst?
– Igen, hiszen most mondtam! Szóval felhívtam, de azt mondta, nem adhat ki erről hivatalos információt, csak elejthet nekem egy telefonszámot, aztán vagy szerencsém lesz, vagy nem. Mondott valamit arról is, hogy reméli, én tudok majd némi értelmet verni abba a... jó, ezt inkább nem idézem, szóval mondjuk azt, hogy makacs fejedbe, mert elege van a sok életképtelen tisztből az...
– Te felhívtad Hopkinst?!
– Hányszor mondjam még el? Valami baj van a hallásoddal? Tudod, bármikor megnézhetem, ha akarod. Amit azt illeti, nagyon örülnék neki, ha elmondanád, hogy hol...
– Yamir... Yamir. Yamir! Hallgass már el egy kicsit! Köszönöm. Mégis mi a francot képzelsz, mit csinálsz?! Pontosan tudod, hogy nem beszélhetünk. Teljesen megőrültél? Mi lesz, ha megtudják? Tudod, hogy borzalmasan hazudsz. Elment az eszed?!
– Ó! Haha, hoppá, igen, ezt el is felejtettem mondani. Az a helyzet, hogy sorstársak lettünk, nővérkém, szóval nagyon kellene a segítséged. Emlékszel, hogy Singhéké a fél Presbyterian itt New Yorkban? Hát, igen, úgyhogy  a második rezidensi évemet már nem is tudtam befejezni, és a többi helyi kórházban is feketelistára tették a nevem. Nincs véletlenül egy szabad kanapéd és egy kórház a közeledben...?

Mindössze ezzel a kis ízelítővel szeretném felvetíteni Asha öccsét, remélve, hogy valakinek elnyeri a tetszését egy ebből kialakítható remek kis karakter és az abból szőhető plotok lehetősége. Very Happy Úgy képzelem, hogy jó testvérek voltak és a maguk módján közel álltak egymáshoz egészen Asha 2020-ban bekövetkezett száműzéséig és teljes kiközösítéséig. Persze Asha munkája miatt nem töltöttek együtt túl sok időt, és az öccse sem választott egyszerű szakmát sem tanulmányok, sem munka szempontjából, de mindig számíthattak egymásra, ha kellett. Az öccsét valószínűleg váratlan sokként és hidegzuhanyként érte, amikor Santiago Herrera bombaként robbantotta a Kendare kovenben Asha mocskos kis titkait a sötétmágiával kapcsolatban, de mivel a fickó elegendő bizonyítékot szolgáltatott és tett róla, hogy Asha se legyen abban az állapotban, amelyben hazudni tudott vagy akart volna, a terve sikerült. Ashát száműzte a koven és kiközösítette a saját családja is, így azóta sem beszélt sem az öccsével, sem mással; eltűnt, mint a kámfor.
Asha öccsének fogalma sincs róla, hogy az eltűnése nem csak ehhez volt köthető, hanem ahhoz is, hogy történt valami szörnyűség a bevetésükön. A nővére egyetlen titka az volt, amit és akit ott elveszített, így aztán tele lesz kérdésekkel, amikor Rose Harborba érkezik. Mert hogy Rose Harborba fog érkezni, ugyanis Asha nem hagyná cserben, ráadásul ő is tele lesz kérdésekkel. Például azzal kapcsolatban, hogy mégis hogy a francba jutott az öccse is az ő sorsára?!

► PB tekintetében bárki jöhet, aki indiai vonásokkal rendelkezik, a feltüntetett kép csak egy ötlet.
► Igazából a név is teljesen rugalmasnak tekinthető, én így véstem fel Asha et-jében és az érkezéséig valószínűleg így is fogom/fogjuk emlegetni, de szerintem lehet rugalmasan kezelni a kérdést.
► Az öcsi aktív erejét sem szeretném megszabni, teljesen a megalkotóra van bízva; Asha előtörténetében emlegettem, hogy a Kendare családban az elmemágia különböző formái a jellemzőek, de örökölhetett valamit az anyjuk vonaláról is, és akkor ez sem meghatározó.
► Munka és azzal kapcsolatos plot vonalán sem kell aggódnod, elintéztem neked egy nyitott szálat @Arthur Montgomary szakértő kezei alatt. Wink


Gyere, várunk! * - *


we are sick,
fucked up and complicated


we are chaos,
we can't be cured
「R」
Asha Kendare
Koven nélküli boszorkány
Asha Kendare
Elõtörténet :
Titulus :
US Coast Guard Commander
Kapcsolatban :
Yamir Dharma Kendare 1ErHcV5
even if it hurts me
even if I can't sleep
show me the way
Zenedoboz :

I guess it goes to show, does it not?
That we've no idea what we've got until we lose it and no amount of love will keep it around if we don't choose it.
And I don't know what's got its teeth in me but I'm about to bite back in anger; no amount of self-sought fury will bring back the glory of innocence.
Karakter idézet :
I can't drown my DEMONS,
They know how to SWIM.
Yamir Dharma Kendare B1e9e3b7fb7435f193df0253b0ffc5a00a2a292a
Play by :
Anya Chalotra
༄ ༄ ༄ :
Yamir Dharma Kendare XkWdI9E
Whoever fights MONSTERS should see to it that in the process he does NOT become a monster. And if you gaze long enough into an ABYSS, the abyss will gaze back into YOU.
Yamir Dharma Kendare O9TPJos

User :
BadLana

Yamir Dharma Kendare Empty
 

Yamir Dharma Kendare

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Asha Kendare
» ELKELT: Asha Kendare