Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 109 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 109 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

current mood: meh  EmptyElodie Rhodes
Pént. 20 Szept. 2024 - 10:37


Put me up & put me down.

current mood: meh  EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

current mood: meh  EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

current mood: meh  EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

current mood: meh  EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

current mood: meh  EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

current mood: meh  EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

current mood: meh  EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
current mood: meh
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
ÜzenetSzerző
Témanyitáscurrent mood: meh  EmptyVas. 3 Dec. 2023 - 9:46

Befejezetlen játék
Archíválásra került
Moderator
A staff
Moderator
Elõtörténet :
current mood: meh  B33f683b8dda320cc683c9db3762a601aa3d7083
az élet írja
Titulus :
Elfogadó szép üzenet
Kapcsolatban :
Play by :
Arcátlanul arcnélküli
༄ ༄ ༄ :
current mood: meh  Dad5623e64ffe52e1fd958cd231591bec5d62aeb
User :
staff

current mood: meh  Empty
Témanyitáscurrent mood: meh  EmptyCsüt. 30 Nov. 2023 - 13:05

If I told you what I was, would you turn your back on me? And if I seem dangerousWould you be scared? - Pf - felröhögök. Bírom benne, hogy nem csak fenyít, de olyan zsibbasztókat osztogat, hogy bezúg a szívem tőle, mondjuk nyoma nem sokáig tud maradni, de ha emberből lennék, satnya, suta, közhelyes, semmi ember, akkor leszakadna a karom. Tegyük hozzá, hogy bírom a fájdalmat, sőt egyenesen felizgat. Mondjuk nem pont a közelében, olyan, mintha a húgom lenne, de nappal húgom, éjjel… Khm.
- Duncan egyszerű, mint az egyszeregy, és ezt te is tudod. Azt hiszi el, amit akar és ő azt akarja, hogy mindenki a seggét nyalja. - valójában Duncan túl egyszerű és túl jóhiszemű ahhoz, hogy Alfa legyen, apám egy igazi faszfej volt, hogy mellé tette le a voksát, de biztos vagyok benne, hogy ennek megvan a maga oka, ha más nem, akkor az, hogy engem a pokolba száműzzön földi létem alatt is, mi a tököm lesz később?
Az asztalhoz koccintom a poharam és elhúzom a szám.
- Ha bukunk együtt tesszük, ez ellen semmit sem tehetek, de te is tudod, hogy nem kevernélek bajba sem téged sem a jó öreg Daxet, az másik kérdés, hogy foglak-e? - nagyon ronda mosolyot villantok. Tudja, hogy bajtárs vagyok, ki fogom hagyni őket, de nem fogok elbukni, ezt tudjuk mind a ketten.
Mégis többen vannak, mint mi, de az erő hozzánk kell, hogy összpontosuljon.
- Jééézusom. - megrázom magam, mint egy vizes kutya. - A hideg kiráz, ha arra gondolok, hogy hajat fonogatsz és nem késsel kócolgatod. - valójában attól független, hogy kurva jó nő, de ezt nem lehet elvitatni, ő valahogy nem olyan jellem, rideg és idegen ez a gondolat tőle.
- Azért dolgozd meg, jobb lenne, ha a mi pártunkon állna, ha más nem a nőiessége lehet bevethető. - az neki nem sok van, de előbb húz be egyet, mint csábít el valakit.
Bedobom a csalit magam is, de kicsit meghúzom az időt, persze tudom, hogy az agyfasz meg benne tombol. De ez a játék lényege, nem igaz?
- Faszkivan Pepper, már dugni sem lehet szabadon? - tragikusan sóhajtok fel, mintha elvette volna a kedvenc játékom, na persze nem szabhatja meg, hogy kivel kefélek és mikor, főleg, hogy így letilt róla, most még csábítóbb lett a gondolat is. Egészen felajz vele, ami tilos az piros és én imádom, ami tilos.
Magam mellé engedem a székre, hogy elférjünk kettecskén.
- Mit mondjak róla? - kekec mosollyal iszok bele a sörömbe.
- A fasziját börtönbe csukattam, nem túl szép emlék, de szerintem megbocsátja. - nem mesélem el azt sem, hogy a farkasa úgy vonz majd beledöglök, hogy a hatása rám tűzforró akarás, de messze van ez az igazi vonzalomtól.
- Erős farkas, átveszi a Moonlight Pub-ot, most, hogy Rose meghalt. - a nagyanyja tagja volt a falkának, ahogy a nagyapja is az. Aki valamilyen szinten titkos szövetségesem, hiszen a Pubja számomra egy menedék, de nem keverem bele még Carlat, de Pepper tudja, hogy a Rose és a férje titkon nekem szurkoltak, próbáltak kívülállók maradni, de mindig felénk dőlt a mérlegük.
- Jellemileg sokkal inkább áll hozzád közel, és lehet, hogy rám egy kicsit mégis morcos. -  megint rágyújtok.
- Szóval, miért ne dugjam meg misslakberendezőt? - lehet nem is az volt és nem is akarom, nem is ismerem, de Pepper mókás, ha felbaszom.
Vendég
Vendég
Anonymous

current mood: meh  Empty
Témanyitáscurrent mood: meh  EmptyPént. 24 Nov. 2023 - 16:04



— current mood: meh
-Szóval mindent is? Oké de akkor egy szót se halljak mikor legközelebb úgy alakul, hogy behúzok egyet csak úgy. Vedd úgy, hogy azt is megérdemled. - vigyorgok rá mondat közben ökölbe szorítva a jobb kezemet és megmozgatom a csuklómat, demonstrálva az "eszközt", amit bevetnék ellene ha úgy alakul. Mondjuk...csak úgy valószínűleg nem húznék be neki, de amennyire fel tudja cseszni néha ő is az agyamat, nem kell valószínűleg sokat várni egy adandó alkalomra.
Na de a kis terveinkre visszatérve. Lily még akár működhet is, bár vannak kétségeim, mennyire belevaló valójában, és mennyi volt a megjátszás a múltkor azon a családi kajáláson. Cam nincs teljesen lenyűgözve - bár nem is vártam túl heves reakciót, max ha azt mondtam volna hogy valami katona a csaj -, de azért úgy látom, elgondolkodik rajta, mint lehetőség. -Tényleg elhitte? Vagy csak elhiteti veled? Ne merj pofára esni mert húzol magaddal engem is meg Dax-et is. - emelem fel fenyegetően az ujjam, bár valójában nem gondolnám, hogy a végén ne érnénk el a céljainkat. Mindössze jól kell kijátszanunk a lapjainkat - és  igen, szükség van még némi támogatásra, mert bár nagy a pofánk és határozottak vagyunk, a Duncan-pártiak jócskán előttünk járnak létszámban. És hát ez kurvára bosszantó, mennyire vakok egyesek.
- Jha, majd fonogatjuk egymás haját meg körmöt lakkozunk, mi? Pff...Faszom akar jókislány lenni. Ha nem bírja a gyűrődést akkor nem való közénk. - morranok fel, és tényleg rohadtul nincs kedvem megjátszani magam, de...jobb lesz lenyelnem a békát és elkezdeni beletörődni, hogy rohadtul nem lesz más választásom, mint egy kicsit bleh a gondolattól is hányok kedvesebbnek lenni.
Amikor bedobja az új embert akit elvileg bírnék jelentsen bármit is, kicsit előredőlök, szemöldökeimet megemelve várom, hogy folytassa, de erre nekiáll színpadiaskodni, széket kirúgni, a csülkét feldobni, ilyenek. Érzem, ahogy felmegy bennem a pumpa. -Most pont leszarom a picsát, majd lecsekkolod, de azért elsőre a farkadat hagyd a gatyádban, ne akard rögtön az elején megdugni mert jha, szerintem külsőre az eseted lenne. - Beleiszok a sörbe hogy lenyugtassam magam, amiért így lógva hagyott, na de én nem engedem el olyan hamar a témát, főleg, hogy pontosan tudom, hogy szándékosan táncol az idegeimen ez a pöcsfej.
 -Inkább te csicseregj, madárkám. Ki ez az új tag? Hadd ne kelljen emlékeztetnem, nem én vagyok a türelem mintaszobra. Szóval...? - lábamat feldobom az övé mellé, bár kicsit a bakancsommal odébb lököm őt, hogy kényelmesen elférjek. Jelentőségteljesen nézek Cameronra, tekintetemből látja, hogy nagyon gyorsan kezdjen el beszélni, vagy nem állok jót magamért.
ft. Cameron Ward





Wake up every morning and tell yourself you're a badass bitch from hell and that no one can f*ck with you, and then don't let anybody to f*ck with you.
Penelope Brandt
A rose harbori falka tagja
Penelope Brandt
Elõtörténet :
Titulus :
Szabadúszó magánnyomozó
Zenedoboz :
You say you want a bad bitch, baby, now you have it
Now you got a bad bitch, show me you can handle this


Karakter idézet :
"Allergiás vagy a stílusomra? Semmi baj, akkor te mehetsz balra, én meg jobbra."
Play by :
Lesley-Ann Brandt
༄ ༄ ༄ :
current mood: meh  Tumblr_pnrc15pFqp1xmxx37o2_540
༄ ༄ ༄
current mood: meh  EJW2GwfXYAEy0IW
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

current mood: meh  Empty
Témanyitáscurrent mood: meh  EmptyPént. 24 Nov. 2023 - 10:49

If I told you what I was, would you turn your back on me? And if I seem dangerousWould you be scared?A bárban már egészen jó a kedvem, de nem volt rossz maga a járőrözés is, vele ez az ócska kis játszadozás feldobja a napjaimat, de közben a téma komolyabbra terelődik.
- Még lehetek. - hercegnő persze, mi más. Mondjuk nagyon nem az én zsánerem, még nőben sem szeretem őket, sem a jégkirálynőket, sem a hercegnőket, sem a köpönyegforgatókat. Az istennőket szeretem, akiket el kell hódítani, de nem jeget fecskendeznek az ereimbe. Az ágyban legyenek tűzforróak és nagyon aktívak.
- Én érdemlek meg mindent is. - miről nem beszél? Én vagyok, akinek minden jár és mindent el is fog venni, mert az az én műsorom, az én játékom. De az kicsit jobban, ami persze azonnal terítékre kerül, miközben rágyújtok és a pohárba kortyolok.
A szavaira egyből felgyullad bennem a szokásos lázadó kedv, de sokkal több ez annál, hiszen a trón engem illet, az Alfa rang engem illet, nem is értem, apám mit szívott, hogy nem ezt a döntést hozta, mára lehet magam tettem volna el láb alól, ha nem történik meg nélkülem is.
A düh máris forrongó katlan odabent, a farkas hátán húz végig az igazságtalanság korbácsa.
- Belsőépítész. - ismétlem meg, mert ebből sejthető, hogy plusz egy tag, de nem biztos, hogy nagyon erős katona lehetne belőle és nekem zsoldosok kellenek, igazhitű harcosok, akik nem félnek nekimenni a nagyobbnak hitt hatalomnak, mert Duncan kis közemberei legtöbbje sehol sem áll, csak sodródik az árral, ami viszi is őket, de közben nincs semmi jelentősége, mert ők majd oda csapódnak, ahol a jogar kézben van. Márpedig én kézbe veszem majd.
- Értem. - biccentek. Két ujjam mutatom fel a pincérnek, én is sört kérek és, hogy legyen helye az asztalon lehúzom az italt, marja a torkom, ezt kortyolgatni kéne, de átöblítem vele a szám.
- Nekem mindegy, hogy mihez áll közelebb az elképzelése, mert létszám kell, nyilván megbízható emberekkel, hiszen jelenleg Duncan biztos abban, hogy mellé álltam, hogy végre osztom a faszom nézeteit, mely oly unalmasak, hogy ezen rágódom elalvás előtt, a könnyebb álom reményében. - de ezt tudjuk jól.
- A jópofizás nekem sem kenyerem. - kicserélik a poharainkat, elnyomom a csikkem. - De talán emiatt megéri, nem? Néha te is lehetsz jó kislány - elnevetem magam, mert nagyon nem tudom őt elképzelni annak, biztos vagyok, hogy gyerekként is erőszakos vadállat volt és ezt nagyon szeretem én benne. Ezt is.
- Ami azt illeti nekem is lehet van valaki a tarsolyomban, aki most érkezett a városba. Bírnád. - elszórom ezt az infót, megvárom, hogy a kíváncsiságát felkelti a dolog vagy sem.  Nagy kortyot húzok a sörömből. Kirúgom az egyik széket és felcsapom a lábam rá, a sajátomat kifordítom, az asztalra könyökölök.
- De van tűz a lánykádban? - azért remélem igen, és nem megkurni akarom, vagy hát erről még nem nyilatkoznék, így előre.
Vendég
Vendég
Anonymous

current mood: meh  Empty
Témanyitáscurrent mood: meh  EmptySzer. 22 Nov. 2023 - 9:37



— current mood: meh
Na, többek között ezért vagyunk jóban. A legtöbben ha váratlanul a pöcsükre markol valaki, főleg vezetés közben, minimum megrezzen, felkiált vagy akár félrerántja a kormányt, de nem ez a csávó itt mellettem. Épp egy kicsit látom csak szemeit megrezzenni, de egyébként meg se mozdul, ahogyan az kezem közé szorítom a becses koronaékszerét. A kezem után nyúl, és ismerem annyira, hogy rosszban sántikál, ám épp egy hajszálon múlik, hogy nem tudom elrántani ujjam a harapása elől.
-Pöcsfej. - intézem el finoman és nőiesen kicsit megrázva a kezemet, kirázva belőle a pillanatnyi fájdalmat. Nem vérzik, de Cameron fogai ott virítanak rajta szépen sorban. Másik kezemmel visszakézből verem tarkón, nem annyira, hogy lefejelje a kormányt, mégiscsak jó lenne, ha életben tartana mindkettőnket - na jó, főleg engem -, de azért kemény jelzésértékűen, hogy nem kéne kóstolgatnia. -Még egy ilyen, és én a farkadat harapom le. És ezt vedd halálosan komolyan, Ward. - emelem fel fenyegetően kissé még mindig lüktető ujjamat. Mondjuk úgy sem tesz majd úgy, ahogy kértem. Túlságosan nagyra van magával - és hát valljuk be, nekem se lenne kedvem az arcomat az alfeléhez túl közel tartani - nem még a fenyegetés további részeit abszolválni. Fujj. 
Nem vagyok hajlandó arra reagálni érdemben amit a velem való dugásról mond, mindössze egy nem túl nőies horkantást hallatok, és nem is szólok az út hátralévő részében egészen addig, amíg a drága whiskyt ki nem kérem.  - Ne picsogj már, mi vagy te, hercegnő? - boxolom ismét vállba Cameront, hogy szedje már össze magát, és ne nyüsszögjön itt nekem azért, mert ki kell fizetnie egy italt. Sokkal több zsét el szoktunk szórni egy-egy ilyen estén, szóval nem kell, hogy játssza itt nekem a primadonnát.
-Mert nem érdemled meg, azért. -vonom meg a vállam a kérdésére, és iszom egy kicsit a whiskyből, mielőtt magam elé csapnám a poharat az asztalra. Na de hogy értelmes dolgokról is szó legyen, bedobom Lily érkezését a közösbe. Ahogy sejtettem, lát abban potenciált, hogy behálózzuk. A falka nagy része még mindig Duncan mellett áll, ami tök faszság, a vak is látja, hogy alkalmatlan Alfának. Na mindegy, majd megdöntjük a hatalmát.
-Egyelőre ideköltözött. Anyámék odavannak érte, rendszeresen hívják hozzájuk kajálni meg minden. - horkantok fel rosszallóan, magamba döntve még egy kis whiskyt mielőtt folytatom. -Belsőépítész... hangomból kiérződik a gúny, ami ezt a munkakört illeti. Tipikus picsa munka. -De szimatoltam utána. A régi falkájában, Monaco-ban a nővére meg annak a faszija az Alfa pár. Szóval ismerheti a dörgést milyen az "élen", az "elitbe" tartozni. Még dolgozom azon, hogy több infót szedjek ki az ottani falkából, velük kapcsolatosan, hogy kiderítsem, inkább Duncan vagy a mi elképzeléseinkhez hasonlít a vezetői stílus. Még jópofiznom kell vele, hogy több infót szedjek ki belőle. Kár, hogy kurvára rühellek jópofizni...- elhúzom a számat, és hogy leöblítsem a bájcsevely még csak gondolatát, ami keserű ízt okozott a számban, magamba döntöm a whisky maradékát. Hát ez nem tartott sokáig. Odakiáltok Georgie-nek hozzon egy nagy korsó sört, olyan jól letettem ide a seggemet, hogy nincs kedvem most megmozdulni, hogy én menjek a pulthoz.
ft. Cameron Ward


[/color]



Wake up every morning and tell yourself you're a badass bitch from hell and that no one can f*ck with you, and then don't let anybody to f*ck with you.
Penelope Brandt
A rose harbori falka tagja
Penelope Brandt
Elõtörténet :
Titulus :
Szabadúszó magánnyomozó
Zenedoboz :
You say you want a bad bitch, baby, now you have it
Now you got a bad bitch, show me you can handle this


Karakter idézet :
"Allergiás vagy a stílusomra? Semmi baj, akkor te mehetsz balra, én meg jobbra."
Play by :
Lesley-Ann Brandt
༄ ༄ ༄ :
current mood: meh  Tumblr_pnrc15pFqp1xmxx37o2_540
༄ ༄ ༄
current mood: meh  EJW2GwfXYAEy0IW
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

current mood: meh  Empty
Témanyitáscurrent mood: meh  EmptyCsüt. 9 Nov. 2023 - 15:15

If I told you what I was, would you turn your back on me? And if I seem dangerousWould you be scared?Felkacagok.
Ebben még lehet is valami, egészen valószínűleg igaza van, előbb fogok elpatkolni, hiszen lássuk be, hogy amióta apám, az a jó fej és jó lélek, az a seggfej, a barom, akinek volt képe megdögleni és engem szarban hagyni…fel sem baszom magam ezen, olyan helyzetbe hozott, hogy folyamatos lázadásban telik az életem. Persze bele is törődhetnék, de nem fogok. A falka az enyém… ha nincs is kimondva akkor is az enyém. Az lesz. Azzá teszem, nekem jár az én kibaszott jussom, az én ereimben csorog aranyvér.
Mély levegővel tompítom a bennem gyökeret verő ideget.
Meg sem rezdülök, nem lep meg, hogy Pepper az ölembe markol, nem mondom, hogy kifejezetten számítottam rá, de ha már ott jár szélesebb terpeszt nyitok, hogy jól essen a fogás, holott nem kedveskedik velem, kár, hogy szeretem durván.
- Látod bébi, ebben biztos voltam, itt volt az ideje ennek a coming outnak. - vele nevetek, aztán félig komolyan biccentek. - Ó Pepper, édes kis gyöngyöm, te csodás hercegnő… - a keze után nyúlok, hogy eljátsszam, hogy a tenyerébe akarok csókolni, de helyette az ujjába harapok, nem zavar, ha felszakad a bőr, ha csurran kis vér, 5 perc múlva nyoma sem lesz.
- Veled dugni olyan lehet, mint a farkam a vonatsínre helyezni és várni, hogy mikor jön. - tőlem ez bók is lehet, mert imádok veszélyesen élni, engem vonz, ha az adrenalin tombol az erekben. Mégis az, hogy ezzel ugratjuk egymást nem takar valós vágyat, olyan bizarr lenne, hogy már-már felkelti az érdeklődésem, közben is vajon széttépnénk egymást?
- Ne vedd magadra ez csak a punciról szól. - valójában nem, kapok belőle eleget, nem senyvedek hiányban, egy picsát levarrni egyszerűbb, mint levegőt venni, bár a trón is ilyen közel tudna kerülni hozzám.
Bezsibbad a karom, bassza meg ez a nő olyat tud ütni, nem lennék a boxzsákja. Sem.

- Faszom, te viszel a csődbe. - bebaszna, ha nem bírnék kicsengetni pár italt és némi sörre, borra, pizzára valót.
Bezuhanok a székre és körbe pillantok, felmérem  a terepet, jobb félni, mint halálra rémülni és sosem lehet tudni Pepper már magával a megjelenésével mikor és kit hergel az egekig, vagy akarják felszedni mellőlem és ő fejjel tör asztalokat.
Aprólékosan a számba tolok egy cigarettát, rágyújtok és rárágok.
- Az lesz az. - csettintek az ujjammal. - Már majdnem el is felejtettem, hogy kikúrt jó fej vagy. De miért hagyod ezt az éned mindig otthon? - oly tragikusat sóhajtok, le kell öblítenem egy korttyal, legyen kettő.
Hangosan felhörrenek.
- Ha nem ostoba eszébe sem jut Duncan faszszopó szavait elhinni, a kurva ígéreteit és a széteső falkát. - én erősebben fognám össze, én nem engednék falkán kívüli korcsokat ellenőrizetlenül, hogy aztán minket basszanak meg, ha törvényt szegnek, mert naná, hogy minket vesznek elő.
- Mesélj a luvnyáról. - hatra dőlök, újabb slukk és újabb korty, felé intek a poharammal, koccintok a levegőbe, regéljen, kellenek a szövetségesek, miféle tesztre gondol?
- Ide is költözik, vagy átutazóban van? - nem lenne ártalmas ezt is tudni, de amit tud úgyis elmeséli.
Vendég
Vendég
Anonymous

current mood: meh  Empty
Témanyitáscurrent mood: meh  EmptyKedd 7 Nov. 2023 - 15:14



— current mood: meh
- Hmm, igen, azt hiszem azt imádnám. A lelkem a pokol tornácán inná a legerősebb piákat, és élvezettel nézném Lucifer haverommal a káoszt, amit okozok. Viszont nem értem a királyi többest, ide a rozsdás bökőt, hogy előbb dobod fel a talpad, mint én. - - nyomom az ujjamat a mellkasomra egy vigyor kíséretében. Nem fejtem ki, hogy miért, de pontosan tudja hogy az, hogy belefolyik egy-két sötét ügybe, ráadásul szervezkedik az Alfa ellen, nem épp egy életbiztosítás. Mondjuk én is vásárra viszem a bőrömet azzal, hogy természetesen teljes mellszélességgel támogatom, de na, a fő célkeresztben akkor is a drága jó Cameron lesz. 
Kekeckedő szavaira ördögi csillanás jelenik meg egy pillanatra a szemeimben, bár ezt ő nem láthatja, mert épp nem rá nézek. Alig fejezi be a mondatot, én mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, bal kézzel a nadrágja felé nyúlok, és 2-3 másodpercig közepesen határozottan rámarkolok a férfiasságára (bízva a reflexeiben, hogy nem rántja árokba az autót emiatt), majd visszahúzom a kezem, és arcomra ábrándozó tekintet költözik. 
-Ó Cam, érzem már! Csak te kellesz nekem, teljesen oda vagyok érted. Száguldj el velem a naplementébe, szerelmem! - még a hangomba is lágyságot csempészek - mindezt természetesen színészkedve, de aztán gúnyosan röhögök fel, és visszatér az igazi Pepper. -Álmodik a nyomor, mi? Igazából te akarsz engem megdönteni, csak félsz, hogy nem vagy elég férfi. Egyszer talán megkönyörülök rajtad. - bököm meg a felém közelebb eső vállát cukkolva. Valójában igencsak kicsi az esélye, hogy valaha is szexelnék Cameronnal, az olyan... nem is tudom milyen lenne, mintha valami unokatestvérrel vagy ilyesmivel kefélnék, az annyira nem vonz. Na mindegy, ugorjunk. Nincs kedvem Cam farkáról agyalni, épp elég volt ennyi, meg hogy időnként látnom kell át- vagy visszaváltozáskor.
Csak a szememet forgatom, mikor nem tetszik neki, hogy a cigije odakint landol, de az én autóm, az én kurva szabályaim, ha nem tetszik neki, akkor futhat a kocsi után amíg én előtte hajtok. -Játszogassak a pöckömmel? Cam, tényleg kezdem azt hinni, hogy valójában te vagy beindulva rám, és nem fordítva. Felejtsd el haver! - röhögök fel ismét, majd épp csak egy kicsit terelődik el a figyelmem az elsuhanó tájat szemlélve, ez a baromarcú máris kötekszik. Aztán majd csodálkozik ha megfojtom.
A pszichológusra vonatkozó megjegyzése egy zsibbasztót érdemel a vállába, de további szót erre nem fecsérlek, minél előbb el akarom felejteni, hogy Hazel beférkőzött a tudatomba. És ha ehhez az kell, hogy a szart is kiverjem az egyik legjobb barátomból csak azért, mert nem bírja ki, hogy ne kötöszködjön, akkor ezt fogom tenni. De egyelőre mivel vezet, megkímélem a szaros kis életét. Na de ha már élet, akkor úgy jó ha adnak mellé egy jó piát, így hamarosan már a lepukkant lebuj falai között szívhatjuk magunkba a cigifüstös, izzadtságszagú és alkoholban úszó levegőt. 
 -Tudod mit? Nyaljál sót Cameron. Georgie, legyen dupla az a whisky. És számolj rá minimum 20% jattot, amiért ekkora pofája van ennek itt. - bökök fejemmel a mellettem álló anyaszomorító felé, mire a pultos nem igazán mer velem ellenkezni, így inkább csak bólint és járni kezd a keze. Amint megkapjuk az italokat, le is vágódok hátra egy asztalhoz. 
 -Hogy miért? Mert kurva jó arc vagyok, azért. - vonom meg a vállam lazán egy cápavigyorral, majd belekortyolok a whiskybe. Egetrengető különbséget tényleg nem érzek eközött meg az olcsóbb fajta közül, de Cameron elérte, hogy megrövidítsem ennyivel, szóval szépen úgy teszek, mintha valami isteni nedű került volna a poharamba - ami amúgy még akár igaz is lehetne, tényleg jó cucc.
 -Azt mondtam, hogy valami faszomtudja milyen fokú rokonom a városba jött? Elsőre úgy-ahogy még mondható belevaló picsának. Még nem sokat tud a helyi viszonyokról, megpróbálhatnánk magunk mellé állítani. Tesztelhetnénk vagy ilyesmi. Még mielőtt beáll Duncan féle bólogató-jánosok közé. - dobom be a közösbe, mert bár még nem tudtam teljesen megítélni, Lily Rose Parker passzolhat-e a terveinkbe, de friss húsként a városban talán befolyásolható lenne. Még mielőtt tényleg valamelyik talpnyaló lecsapna rá. Egy próbát lehet, hogy megérne.

ft. Cameron Ward





Wake up every morning and tell yourself you're a badass bitch from hell and that no one can f*ck with you, and then don't let anybody to f*ck with you.
Penelope Brandt
A rose harbori falka tagja
Penelope Brandt
Elõtörténet :
Titulus :
Szabadúszó magánnyomozó
Zenedoboz :
You say you want a bad bitch, baby, now you have it
Now you got a bad bitch, show me you can handle this


Karakter idézet :
"Allergiás vagy a stílusomra? Semmi baj, akkor te mehetsz balra, én meg jobbra."
Play by :
Lesley-Ann Brandt
༄ ༄ ༄ :
current mood: meh  Tumblr_pnrc15pFqp1xmxx37o2_540
༄ ༄ ༄
current mood: meh  EJW2GwfXYAEy0IW
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

current mood: meh  Empty
Témanyitáscurrent mood: meh  EmptyVas. 22 Okt. 2023 - 15:47

covenant

Tragikus hangon felhörrenek, mintha éppen a világ viccét oltotta volna alám és nem akarok hangosan nevetni.
- Téged a sír is kivet majd, ha hamvasztunk és szétszórjuk a hamvaid, elszabadul a pokol, zombik és emberevő farkasok fognak rohangálni szerte a bolygón. - mert ő egy fertőző betegség és mellé én imádom is, de azért kellett kis idő, míg megszoktuk, hogy valójában az egymást ért pillangókéses bedöfések nem valódi sértéssel érnek fel.  Aztán valahogy elszabadult a játszma köztünk és igaz szövetségesekké fejlődtünk. Ennek faljuk most is a gyümölcsét. Nem is tudom milyen volt az előtt, hogy őket megismertem volna, mintha mindig részei lettek volna az életemnek, de szentimentális kezdek lenni.
- Babám… - felé pillantok, még a tekintetem is lesajnáló, valójában azonban csak kekec. - ha egyszer a kezedbe veszed rájössz, hogy valójában belém vagy zúgva és mindig is erre vágytál. Olyat te még nem fogtál. - értem én, hogy herélés, de, ha már a farkamról beszélgetünk, csak nem hagyok repkedni egy ilyen magaslabdát.
Visszafordulok az út felé.
- Nem követed a terendeket. - rálegyintek. Jól fizető szakma, az én privát véleményem szerint ő sincs elismerve eléggé, de ez múlik az alfán, annak a személye pedig hamarosan megváltozik, mert az a kurva trónus engem illet.
- Ó jézusom, olyan ódivatú vagy. - még gyors kettőt szívok a cigiből, mielőtt kiszedné a számból és megsemmisítené. Csalódottan sóhajtok.
- De az milyen kettő volt. - csettintek a nyelvemmel, nem veszem fel a szúrklódást, kettő. Kacaghatnékom támad, de valójában kapcsolatból elég is lenne. - Az egyik ráadásul alig fogadta el a lovét a menetért. - fájó pont lenne ez nekem, ha a fele igaz lenne.
- Tudod mit lopsz el? - mondhatnám, hogy a testemen keresztül, de ahhoz meg kell halnom. - játszogasd a pöcköddel. - férfias jó tanács, a csajoknak jót tesz egy kis orgazmus, mondjuk tagadhatatlanul nekem sem árt.
- Pf. - elnevetem magam. - Ha a tied lennék, én kötném előbb fel magam, vagy rágnám fel az ereimet foggal. - nyilván valahol az vagyok, ahogy ő is nekem. Ettől túl szép ez, nem? Azonban a hangja arról árulkodik, de csak egy sanda megérzés, hogy hanyagoljuk a témát. Mielőtt helyben kirúg a kocsiból és repülök a holdig. Sokat jár a fejében olyasmi, amiről nem lehet faggatni, ha akar beszél róla, ha nem akkor hiába faggatja maga az atyaúristen is.
A zenei választás tökéletes, de engedjük szabadjára a játékos énünk, mégis aztán komolyan tesszük meg az út hátralévő részét, nagyvonalúan átengedem egy mukit a pirosnál, csikorognak a gumik, ahogy újra lendületbe rúgom az autót. Ahogy Pepper is, én is a gondolataim mélyére engedem az agyam és elmerülünk abban, ami foglalkoztat, de engem a legtöbb esetben a harag hajt.
Mivel az ő autója lazán elfoglalok másfél helyet, nem mert nem tudok parkolni , hanem mert ehhez van hangulatom.
Leállítom a motort, kihúzom a kulcsot, eddigre ő már be is lökte az ajtót, mint valami párbaj kezdete előtt.
- Doh. - zsebre vágom a kocsikulcsot. - lónyál jó lesz neki, úgysem érzi a különbséget. - nyilván nem azt kap, remélhetőleg, ha igen majd belázad és átmegy vadállatba.
Sört kérek, mindegy mit iszunk, lóaszt sem hat ránk. Megvárjuk az italokat és hátrafelé ter3elgetem egy üres és viszonylag elszigetelt asztal felé.
A bárban ülök felmérnek minket, a nőt persze nőként, de gyanús a bakancs és nem magassarkú, engem pedig potenciális férfiként, ha úgy alakulnak és  esetleg pofán kell verniük mennyi esélyük van? Így van ez rendjén, ha olyan helyre mész, ahol a székláb a szádba állat, felméred kit kell elsőnek tarkón verni.
Egyértelműen egyikőjük sem ellenfél nekünk, mondjuk az elrejtésben meghiúsult tervek fegyvereket sejtetnek, de ezek csak emberek, semmi olyan energia nem mozdul rajtunk kívül, ami váltót sejtetne, ettől még mágia lehet véka alá rejtve, de nem verekedni jöttem, inni.
Unottan levetődőm az egyik székre, hatra dőlve kortyolok a jól habzó sörből.
- Tudnám mi okból mulatom veled a drága időm?! - nyilván szoktuk, nem is keveset. Elvigyorodom a poharam az asztalra koppintva.
- Pletykálj aranyom. - nem, nem úgy, mint a csajok, ahogy mi szoktunk, mert tévedésben él a nép, ha azt hiszi, a faszik nem pletykálnak, dehogynem. Maximum nem megyünk a lélek mélyére, arra talán képtelenek is vagyunk. Mégis megnyitom felé a csapot, valamit vágjon ide, amin rágódunk mielőtt a komoly téma felé vennénk az irányt, előjáték.
Vendég
Vendég
Anonymous

current mood: meh  Empty
Témanyitáscurrent mood: meh  EmptyPént. 20 Okt. 2023 - 11:29



— current mood: meh
- Ja, ja tudom, a jó szívem fog sírba vinni. - villantok rá egy cápavigyort. Mindketten tudjuk, hogy kedvességgel engem nem igazán lehet vádolni. Az egykor tündéri, engedelmes és cuki Penelope-t, aki óvoda környékén voltunk kíméletlenül eltette láb alól a kamasz Pepper, aki rájött, sokkal mókásabb úgy élni az életet, ha az ember szembe köpi a szabályokat. Nem mintha Cam nem lenne hasonlóan romlott. Ő rontott meg. Vagy...együtt rontottuk meg egymást hárman Dax-el, a fene tudja már, akárhogy is, jó ez így.
-Köpj, ha meguntad a szexet. Merthogy utána fixen kiheréllek. - vonom meg a vállam, hangom szinte olyan közömbös, mintha csak azt állapítottam volna meg, hogy az ég kék, a fű meg zöld. A második kijelentésére viszont kis híján félrenyelem a saját nyálamat, és gúnyosan horkantok fel. -Kell a faszomnak SugarDaddy. Van egy kurva jól fizető szakmám, ha meg dugni akarok, akkor megvannak az embereim. - tudom, hogy csak a véremet szívja, de akkor is...SugarDaddy? Tényleg arra játszik, hogy kiheréljem ma, vagy minimum belefojtsam a sörébe, bár ahhoz el is kéne indulni, így jobb lenne, ha nem csak a szája járna, de szépen a gázpedált is lenyomná, ha már ennyire ő akart vezetni.
-Mondtam már, hogy az én kocsimban nem szívod azt a szart. Az én autóm nem fog úgy bűzölögni, mint egy hamutartó. - csattanok fel, mikor hallom kattanni az öngyújtóját, majd szépen odanyúlok, kiveszem a szájából a cigit, lehúzom az anyósülés ablakát, és kihajítom. Felőlem hisztizhet akármennyit, ebben a járgányban a kárpit nem fogja beszívni a füstöt, az hétszentség.
Azt viszon megengedem neki, hogy az új mocijáról beszéljen. A leírásra gonosz mosoly jelenik meg az arcomon. -Annál a kettőnél? Annál nem nehéz áramvonalasabbnak lenni. -cukkolom, és rohadtul meg is érdemli az előbbi SugarDaddy-s beszólása miatt. Leírás alapján viszont jónak tűnik a motor, felveheti a versenyt az én kis Ducatimmal. -Ellopom majd egy körre. - nem kérdezem, hanem kijelentem. Nem fogok engedélyt kérni, ha nemet mondana, akkor is megoldanám, megvannak a módszereim, és ezt ő is nagyon jól tudja. Jobban jár tehát, ha nem ellenkezik.
Épp csak egy rövid időre bambulok ki az ablakon, már érzem is öklét a combomon. -Pillangókon meg a virágokon. Mégis mi a tököm vagy te, pszichomókus? - némileg talán nagyobb fokú passzív-agresszív stílusban morranok rá, mert felcseszi az agyamat, hogy már megint Hazel felé kalandoztak el a gondolataim. Fene essen abba a gyerekbe, az lenne a legjobb, ha soha többet nem mennék Wilmingtonnak még csak a közelébe se, elfelejthetném, hogy kipottyantottam magamból 14 évvel ezelőtt. Cam-nek talán nem tűnik fel az ingerültebb hangvétel, elvégre megszokhatta már, hogy szeszélyes vagyok. Nem is fűzök hozzá több megjegyzést, már csak a felcsendülő zene miatt sem.
Ő kezdte el megszervezni a saját temetését ezzel a nyáltengerrel, így magára vessen, minden tiltakozása ellenére üvöltöm a fülébe a dalt, aminek csak és kizárólag azért tudom a szövegét, mert a rendőrségen az egyik csajnak ez volt a csengőhangja, és napjában milliószor keresték. A telefon a harmadik napon loccsant a wc-be, ismeretlen elkövetőnek köszönhetően. A zene végül elnémul, én pedig megrántom a vállamat panaszkodására.
-Te kerested a bajt, ne picsogj. - ütöm el a kezét amivel a fejemet tolja arrébb, majd lazán az ablak szélére könyökölök. Ahogyan Cameron fokozza a sebességet, az autóm motorja fantasztikus búgással hajt fejet a kérés előtt, észrevehetetlenül simán gyorsul, nem épül bele kényelmetlenül az ember az ülésbe. Kár, hogy Rose Harbor kis város, és nem élvezhetjük ki sokáig a száguldást, mert hamarosan rá kell fordulnunk a kikötői sétányra, de sebaj, mert ez azt jelenti, hogy jöhet a pia.
Ha Cam leparkol, őt meg sem várva vágódok be a lebuj ajtaján, ahol a szokásos lecsúszott alakok vannak. Nem a legelőkelőbb hely, de nincs is rá szükségünk, itt nyugiban lehet beszélni bármiről, mert egy falkatag sem tolja pont ide a képét. A pultra könyökölök és a bagót rágó pultosra nézek. -Adj egy pohárral a legdrágább whiskeyből. Ez a majom fizet. - bökök az ekkor megérkező Cameron felé, aki megvillanó tekintetemből láthatja, komolyan gondoltam, hogy az első kör az ő kontójára megy, és nem csapvizet fogok kérni.
ft. Cameron Ward





Wake up every morning and tell yourself you're a badass bitch from hell and that no one can f*ck with you, and then don't let anybody to f*ck with you.
Penelope Brandt
A rose harbori falka tagja
Penelope Brandt
Elõtörténet :
Titulus :
Szabadúszó magánnyomozó
Zenedoboz :
You say you want a bad bitch, baby, now you have it
Now you got a bad bitch, show me you can handle this


Karakter idézet :
"Allergiás vagy a stílusomra? Semmi baj, akkor te mehetsz balra, én meg jobbra."
Play by :
Lesley-Ann Brandt
༄ ༄ ༄ :
current mood: meh  Tumblr_pnrc15pFqp1xmxx37o2_540
༄ ༄ ༄
current mood: meh  EJW2GwfXYAEy0IW
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

current mood: meh  Empty
Témanyitáscurrent mood: meh  EmptySzer. 18 Okt. 2023 - 14:31

covenant
Tragikusan felsóhajtok
- Én is ezt mondom, démon volt. - ő is annak számít, én mondjuk imádom, de lássuk be, nem a legkönnyebb jellem, így szeretem. - Milyen kegyes vagy, alkalomadtán meg is hálálom. - elhúzom a szám, összegombolom a nadrágom. 
Engedelmesen a kormányhoz enged, de a konokságom legyűrhetetlen, csatáztunk volna. 
- Még a sörödbe is beleköpök. - farkasvicsorra húzom a szám. - Kell neked egy SugarDaddy. - a baj ezzel az, hogy felzabálná szőröstől, bőröstől. Már a Daddyt, hiszen Pepper valahol pokolszökevény, mint jómagam.
Olyan sok dolgot élt meg, az életútja már el sem fér a tenyerébe, felcsavarog a csuklójára és mennyi idős? 30. 
Rühellem, hogy a lábait a műszerfalon támassza, de az ő autója, ő dönt, én majd összeszedem a tagjait, ha elbaszok egy őzet és ő a lábai felcsúsznak a hátsó ülésig. 
Fokozatosan taposom a gázt, nem szeretem a lomha autókat és a lassú sofőröket, tempósan haladunk, minden kanyarban csak leveszem a lábam a gázról, kevéssé használom a féket. 
Felkacagok. Előkortok a zsebemből egy szál cigit és leengedem az ablakot röffenésnyire, hogy kivigye a bagó szagot és ja, rá fogok gyújtani.
- Ha ezen múlna. - lemondóan odalegyintek. Sosem érdekeltek a farokkérdések, én tudom, hogy mekkorát adott a természet és nem szégyenkezem, pont emiatt nem is méregetem. Mondjuk ez nem igaz egó és IQ kérdésben, akkor centizek keményen. 
Hogy mekkora fasz vagyok, nos lehet abban is az ő véleményét kéne kikérnem, de félek tudom a választ. Gigantikus. - Egy kibaszott Yamahát, áramvonalasabb, mint az összes picsa együtt, akivel valaha keféltem. - rágyújtok, kicsit leveszem a lábam a gázról, hogy a kilógatott kezem ne vigye le a menetszél. - 270-et már kitapostam belőle és remélem megy feljebb is. - vagány volt, nem mondom, hogy nem lökött fel az adrenalin.  - Kőkemény volt, dorombol, mintha kötelező lenne. - szabadon hagyom a kormányt, hogy a nem dohányzó kezemmel megmutassam milyen áramvonalas is. 
- Min agyalsz? - megbököm a combját finom ököl érintéssel, ha már a táj szépségét fedezi fel éppen.
Valójában nekem is kurvára lenne min, de ma nem vagyok hajlandó semmi olyanra sem gondolni, ami szétbassza az agyam. 
Kapcsolok neki egy frissítő zenét, és ez persze be is jön, megrántom a vállam, újabb slukk a cigiből. A hangerőtől még az állkapcsom is majdnem kiakad, nemhogy a farkas hallása, főleg mert nagyjából sejtem mi jön, már előre elnevetem magam. 
- Ne! Ne merd! - összeugrik a szemöldököm, a gyomrom, az arcom, az életem, ahogy rázendít. 
- Megadom magam. - próbálom túlordítani a frenetikus hangját, egy óvatlan pillanatban nullára halkítom a rádiót, hogy csak a szexi hangja töltse be a teret, kettőig nem látok, mintha elpattant volna mellettem egy lövés. 
- Bevérzik a fülem. - elengedem a csikket, remélem felgyújtok valamit és átveszem a kormányt, hogy a másik kezemmel az arcára fogjak, mint az alien és eltolom magamtól.
- Büntet a hangod. - kirázom a fülemből a sokkot és rátaposok a gázra, hogy megborítsa tekisteleg a gyorsulás.
Vendég
Vendég
Anonymous

current mood: meh  Empty
Témanyitáscurrent mood: meh  EmptyHétf. 16 Okt. 2023 - 17:16



— current mood: meh
A szüleim kifejezetten nem kedvelik a barátaimat. Nem mintha sok lenne, pontosan kettő, de már kamaszkoromban is jobban örültek volna, ha más társaságban töltöm az időmet Cam és Dax helyett, de ahogy most se, úgy akkor se érdekelt. El tudom dönteni, hogy kivel érzem jól magam, és előbb rágtam volna le a saját karomat, minthogy pizsipartira meg babázni menjek valamelyik hozzám hasonló korú kiscsajjal a falkából. Bleh már csak a gondolatra is hánynom kell. 
Nem, nekem már akkor is kellett az izgalom, az adrenalin, a fesztelen hülyéskedés, rohadtul nem voltam vevő sem az aktuális divat kitárgyalására, sem pedig arról pletykálni, hogy ki, kivel és mikor kamatyolt, meg szemérmesen csevegni a szexről. Tök faszság az egész, én inkább azzal sokkoltam őket, hogy 14 évesen már elvesztettem a szüzességemet, ráadásul egy tök idegennel valami lebuj mosdójában. Jó szar volt, de nem értem miért kell ezt az egészet túlmisztifikálni. 
Azt persze nem árultam el nekik, hogy sikeresen bekaptam a legyet, és 16 évesen kipottyantottam magamból egy kölyköt, majd örökbe adtam. Erről csak két ember tud - az orvosokon és a titkos örökbefogadást intéző személyeken kívül -, az egyik idióta pedig most épp azzal hitegeti magát, hogy el tud kapni futás közben. Hallom a fogait csattanni ahogyan hiába kap utánam, farkaspofám vigyorra húzódik, de aztán vége a mókának. Jólesően nyújtóztatom meg magam én is az öltözés előtt, aztán magamra kapom a gönceimet. 
Egy morranással jelzem csak, hogy egyetértek az esőt illető megjegyzésével, aztán egy bólintással nyugtázom, hogy a piálásban is benne van. Még jó, valószínűleg elhordtam volna mindenféle puhapöcsnek, meg puncinak ha lekeveri az ötletet, de ismer már annyira, hogy szerintem ezt pontosan tudja is. Koptatott le párszor anno azért, mert épp Vickyt ment töcskölni meg hasonló dolgok. Lehet szar barát vagyok hogy ezt mondom, de én speciel kifejezetten örülök, hogy dobta őt a csaj, a legkevésbé sem illettek össze, de hát a pina hatalma ugyebár, Cameronnak aztán lehetett beszélni, ő csak koslatott a kis szuka után. Na mindegy.
- Az nem démon volt, hanem én. De aztán megfordultál, elkezdted szopni a hüvelykujjadat, én meg jó Teréz Anya módjára megkönyörültem rajtad. - villantok rá egy cápavigyort, miközben lecsukom a csomagtartót, miután minden ki-és bekerült, ami kell, illetve nem kell. Szemeim ördögien villannak meg, mikor azt mondja, hogy ő vezet - mikor az én! kocsimmal jöttünk.
-Oké, de akkor te fizeted az első kört, ha már te vezetsz. És csak hogy tudd, nem valami ócska, olcsó piát fogok kérni. - játékosan kacsintok rá, aztán beülök az anyósülésre, most az egyszer nem kardoskodva sokat a volánért. Odabent hátratolom az ülést teljesen, lábaimat pedig szépen felrakom a műszerfalra. Megbízom Cameron vezetési képességeiben, hogy hiába nem ajánlják, hogy így üljön az ember, magasról leszarom. 
-Na, végre sikerült farkat növesztened és venni egy motort? Mesélj, milyet. - fordulok felé, szándékosan cukkolva. Én úgy fél éve ruháztam be egy szép és erős kis járgányra, akkot Cam még nem akart, én meg persze nem győztem szívni a vérét emiatt. Mire valók a barátok, ugyebár? Hiányzik még a körből Dax, de ma valami programja van, így nem is próbálom elérni, hogy tolja szépen a seggét a törzshelyünknek számító krimóba piálni velünk, pedig akkor lenne az igazi. Talán holnap.
Bámulok kifelé az ablakon, oda se nézve, ahogyan Cameron rádiót kapcsol, egészen addig, míg meg nem hallok a nyálat szólni belőle. Felháborodottan csapom bakancsos talpaimat az autó padlójára, és felé fordulok. -Ez most komoly? Oké, te akartad. - gonosz mosolyra húzódik a szám, ahogyan a hangerőszabályozó felé nyúlok, és szinte maximumra tekerem. Erőteljesen bántja a fülemet a hányingert keltő Taylor Swift szám, de tudom, hogy ezt Cameron sem szereti. Kezeimmel megtámasztom magamat az ülésen, majd szépen a férfi füléhez hajolok, hogy teli torokból énekeljem a szőke picsával együtt a dalt. 
- You'll be the prince, and I'll be the princess. It's a love story, baby, just say yes. -spoiler: a hangomra nincs jobb szó, mint hogy erotikus. Tudjátok, bassza a fület. Szóval Cam most valószínűleg azt is megbánja, hogy megszületett, nemhogy azt, hogy ezt az undormányt kapcsolta be.
ft. Cameron Ward





Wake up every morning and tell yourself you're a badass bitch from hell and that no one can f*ck with you, and then don't let anybody to f*ck with you.
Penelope Brandt
A rose harbori falka tagja
Penelope Brandt
Elõtörténet :
Titulus :
Szabadúszó magánnyomozó
Zenedoboz :
You say you want a bad bitch, baby, now you have it
Now you got a bad bitch, show me you can handle this


Karakter idézet :
"Allergiás vagy a stílusomra? Semmi baj, akkor te mehetsz balra, én meg jobbra."
Play by :
Lesley-Ann Brandt
༄ ༄ ༄ :
current mood: meh  Tumblr_pnrc15pFqp1xmxx37o2_540
༄ ༄ ༄
current mood: meh  EJW2GwfXYAEy0IW
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

current mood: meh  Empty
Témanyitáscurrent mood: meh  EmptySzomb. 14 Okt. 2023 - 19:08

covenant

Kurva járőrözés. Hosszú hetek után most érzem magam jól először benne, mert végre nem valami unalmas fapofa a társam, aki mellett némán járom az ösvényeket, néha a hallásom is olyan, mintha visszavonulna a fejembe, hogy ne kelljen szenvednem.
De végre ma… Még azt is megengedem magamnak, hogy le-lelökdössem a bokrok közé Pepper farkas testét vagy direkt a lábára lépjek, esetleg a számba került a farka, füle de ezek mind véletlenek, amolyan kölyök csínyek, amikkel azért élek, hogy a hosszú járőrözést kissé mókásabbá tegyem, ne bolonduljak bele. Emiatt kergetek megy egy mókust és végül térek vissza komolyan a melóba.
Verseny a kocsiig, hogyne. Mire veszek egy mély levegőt, mire elrugaszkodnék, már ki is lő mellőlem, gonoszan utána kapok, a farka végén csattan a fogam, nem érem el, de a rövid távon mellé zárkózom, nekinyomom a testem az övének, kibillentem az egyensúlyából, acsargok és morgok de nem tudom magam mögött hagyni.
Megrázom magam, mint a kutyák. Meztelenül, csupaszon és vizesen nyújtózom ember testemben, a kezeim összefogom a fejem felett, a gerincem megroppan. A pőreség meg sem érint, láttuk mi már egymást, azt nem hazudom, hogy nem vándorol a tekintetem végig rajta, ha más ne, hogy ezzel is basztassam.
- Faszkivan az esővel. - morgom kelletlenül, a kezemben egy tőle lopott törölközővel. Aztán bújok a hosszú fekete farmerban, fél lábon egyensúlyozom, aztán a másikon, hogy a talpamra ragadt sarat ne kenjem a nadrág belsejébe aztán majd kínlódom mert szúrja érzékeny bőröm, ezen el is vigyorodom.
A póló a mellkasomnak csapódik, még éppen a nadrágom gombolom, ágyak magasságban érem el, csak nem esik le.
- Jöhet. - egy jó pia mindig engedek a csábításnak, a legtöbbször, de nekünk annyi kell, ami hat is, hogy ezek az esték sose rövidek.
Nyilván a vezető ülésre ülök, kifelé fordulva, hogy zoknit vegyek és sportcipőt, kifelé kirázom a hajamból a vizet, ö ujjal fésülködöm.
-Napok óta zsibbad a nyakam, azt olvastam egy démon éjszaka megpróbálta kitörni. - ha nem i Rose Harborban lennénk még vicces is lenne, de itt, mégis annak szánom.
- Én vezetek. - ebben sejti, hogy nincs apelláta, persze köztünk megeshet, hogy vérre megyünk a kocsikulcsért. Mindent bevetek, hogy végül én nyomom a gázt a kedvenc bárunk felé hajtva.
- Vettem egy motort. - dobom be a témát, mert el kell mesélnem, valakinek el kell, hogy mondjam és ha valaki ő lelkesedni fog érte, azt csak nem dobhatom be, hogy képzeld meglátogattam Vickyt. Kurvára lebaszna és igaza is lenne, egyelőre ezt nem kötöm az orrára. Felé fordulok és kihívó mozdulattal zenét kapcsolok, valami szart, ami kiveri a biztosítékot nála.  
Vendég
Vendég
Anonymous

current mood: meh  Empty
Témanyitáscurrent mood: meh  Empty

Ajánlott tartalom

current mood: meh  Empty
 

current mood: meh

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next