Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 51 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 51 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Félreértés EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

Félreértés EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Félreértés EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Félreértés EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Félreértés EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Félreértés EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Félreértés EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Félreértés EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Félreértés
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
TémanyitásFélreértés EmptySzer. 27 Szept. 2023 - 9:13

Véget ért a játék
Archíválásra került
Moderator
A staff
Moderator
Elõtörténet :
Félreértés B33f683b8dda320cc683c9db3762a601aa3d7083
az élet írja
Titulus :
Elfogadó szép üzenet
Kapcsolatban :
Play by :
Arcátlanul arcnélküli
༄ ༄ ༄ :
Félreértés Dad5623e64ffe52e1fd958cd231591bec5d62aeb
User :
staff

Félreértés Empty
TémanyitásFélreértés EmptySzer. 27 Szept. 2023 - 8:31

Nora & PhilipI don't know if you've ever noticed this, but first impressions are often entirely wrong.
Philip szeretett játszani a tűzzel, de kifejezetten gyűlölte a gondolatot, hogy megégetheti magát – hát, pedig most majdnem szó szerint megtörtént. Egy darabig – hosszú, soha véget érni nem akaró percekig – azt is hitte, hogy megtörténik, de még utána is alig akarta elhinni, hogy nem borítják az egész alkarját hólyagos égési sérülések. Rohadtul felhúzta a kis boszorka, ugyanakkor magára is dühös volt, még ha ezt nem vallotta volna be hangosan is; gondolhatta volna, hogy ebben a nyamvadt városban jobban kellene vigyáznia.

Persze arra aligha számított, hogy némi magabiztos arcátlanságért cserébe valaki majd leégeti a fél karját... vagy legalábbis úgy csinál. Végül is, volt különbség egyáltalán? Ha képes lett volna rá, nyilván meg is tette volna. Apa is mindig ezt hajtogatta, és tessék.

Rohadtul nem hatotta meg a boszorkány nyilvánvaló gyengesége, inkább csak megvetette őt, amiért láthatóan nem volt tisztában a saját varázserejének következményeivel sem. Ha azt sem tudja, milyen hatással van, mégis hogy volt mersze valaki másra ráereszteni a mágiáját?!, gondolta dühösen. A fiatalkorúság említésére szkeptikusan vonta feljebb egyik szemöldökét, egy percig sem hitt a boszorkánynak; az előzőek után már azt sem hittem volna el neki, amit kérdez. Felhorkant, de nem mondott semmit – pláne nem szállt vitába azzal kapcsolatban, hogy kikezdett-e vele –, és csak azért nem segített rá végül a boszorkány fejének előrebukására, mert méltatlannak találta, hogy lesüllyedjen a szintjére.

Miután szavait odavetette a pincérnek, aki egyébként nem is ellenkezett azzal kapcsolatban, hogy a számláját majd a boszorkány intézi, még egy szánakozással vegyes dühös pillantást vetett az asztalnál ülő irányába, aztán sarkon fordult és határozott léptekkel távozott. A Byron's ajtaja a kelleténél hangosabban csattant a háta mögött, és átkozta a pillanatot, amikor úgy döntött, hogy átlépi azt.

Meg kellett volna várnom Clarát és Logant. Ennél még a szüleink is jobb társaságok, gondolta magában összeszorított állkapoccsal. Rájött, hogy fogalma sincs a boszorkány nevéről, de talán jobb is így. Nem akarta, hogy az apja fülébe jusson a dolog, csak felesleges cécó lett volna a vége, és még a végén megvádolták volna azzal, hogy rá akart nyomulni egy boszorkányra. Egy boszorkányra. Pont ő. Heh...
Vendég
Vendég
Anonymous

Félreértés Empty
TémanyitásFélreértés EmptySzer. 27 Szept. 2023 - 8:01


There are no mistakes or failures only lessons
További szemforgatást kap a férfi, mikor folytatja nagyképű megjegyzéseivel. De majd most megbánja. Ritkán volt eddig alkalmam használni az aktív képességemet, tekintve, hogy nem annyira régen jelent meg, és még csak apróbb illúziókat hajtottam végre a vállalkozó szellemű családtagokon. Ekkora horderejűt, mint amit most generálok még nem csináltam, de piszkosul élvezem.
Ajkaimon némileg gonosz mosoly jelenik meg, ahogy látom a másik értetlen képét, amikor pedig hangot is ad elképedésének és fájdalmának kezd igazán szórakoztatni. Nem foglalkozom a környezettel, nincsenek sokan, és egyébként is, úgy tűnik, mintha a férfi szenvedne agybajban, elvégre külsőre nem látszik semmi abból, amit most elhitetek vele.
Mikor úgy ítélem elég, megszüntetem a varázst, arcomon először elégedettség jelenik meg, aztán némi meglepettség, úgy tűnik, a férfi előtt nem ismeretlen a boszorkányok léte. Vajon ki lehet ő? Nincs sok időm ezen gondolkodni, mert szédülni kezdek, és nagy erőfeszítésekbe telik, hogy megőrizzem az eszméletemet, így alig érzékelem a férfi gúnyos nevetését. Mikor okoskodni kezd, maradék erőmet összeszedve nézek fel rá, tartva a szemkontaktust, mert ilyen pofátlanságot nem hagyhatok szó nélkül.
- Talán előbb kéne számolni a következményekkel, mielőtt fényes nappal kikezdesz egy fiatalkorúval. - villantom rá hűvös tekinteteimet, nehezemre esik minden szó, de erősnek kell lennem, épp elég gyengeséget látott már rajtam, de milyen megalázó, ő segít a végén, hogy ne koppanjon a homlokom az asztalon. A francba!
Pár pillanatra lehunyom a szemem, és mikor ismét kinyitom, már a távolodó alakját látom csak. Ha lenne elég erőm hozzá, tuti utánamennék, és további illúziókkal bombáznám, de jelenleg a pincérre is alig tudok ráfókuszálni, inkább tolom magamba a limonádét, hogy a cukor életre keltsen.
- Jól vagyok, hagyj békén! - morranok rá a pincérsrácra, aki elhaló hangom ellenére is jobbnak látja visszamenni a pulthoz. Mi a fene történt az imént? Mondták, hogy le tud gyengíteni a varázslat, de ennyire? Muszáj gyakorolnom, még egy ilyen eset nem fordulhat elő! Már csak abban bízhatok, hogy nem valami fejesnek a kölykét sikerült elvarázsolnom, mert amiatt megüthetem a bokámat. Buta vagy Nora! Sokkal jobban kell figyelned! És sokat kell még tanulnod.






Ambition is the path to success
But her heart was so cold that she could hold ice in her mouth and it would never melt
Nora Lackwood
A Lackwood koven tagja
Nora Lackwood
Elõtörténet :
Titulus :
Üzletfejlesztési tanácsadó
Karakter idézet :
“A bölcsnek nem kapnia, hanem adnia kell a parancsot, s nem ő tartozik másnak engedelmeskedni, hanem őt kell követni a kevésbé bölcsnek."
Play by :
Katie McGrath
༄ ༄ ༄ :
Félreértés Tumblr_inline_nl4dfwy0eF1rifr4k
༄ ༄ ༄
Félreértés MRl_lh
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Félreértés Empty
TémanyitásFélreértés EmptyKedd 26 Szept. 2023 - 16:26

Nora & PhilipI don't know if you've ever noticed this, but first impressions are often entirely wrong.

Nem kellett agysebésznek lenni ahhoz, hogy tudja: a határokat feszegeti és elég nyilvánvalóan megy épp a lány agyára, de tetszett neki, hogy végre ismét egy tökös csajjal sodorta össze az élet, aki nem csak arra képes, hogy a pilláit rebegtetve bárgyún mosolyogjon rá. Anat is ezzel őrjítette meg, és felüdülés volt számára, hogy várakozásaival ellentétben végre Rose Harbor is tartogat neki meglepetéseket.

Nem tudod, mit hagysz ki – biggyesztette le az alsóajkát, de a további önfényezés helyett inkább a könyv felé fordította a figyelmét. Érdekelte, mi lehet a lapokra vésve, amik miatt azok társaságát választotta... igazából bármi más helyett.

Gondolod? – vonta fel a szemöldökét magabiztos mosollyal. Ekkor már a lány szemeibe nézett, de az ujjai tovább kúsztak az asztalon a könyv felé. Látta azt a csillanást a hűvöskék szemek mélyén, de nem tulajdonított neki nagy jelentőséget – arra várt, hogy a lány majd a kezére csap-e, vagy csak végleg elveszítve a türelmét rákiabál-e.

De... egyik sem történt meg.

Már épp ráncba szaladt volna a szemöldöke, amiért sikerült megérintenie a borítót, de akkor megérezte az égető fájdalmat az ujjbegyénél, amivel a könyv borítójához ért.

Mi a...

Úgy kapta el a kezét a könyvről, mintha tüzes vashoz ért volna, és az érzés egyébként hasonló is volt hozzá. Csak épp nem múlt el az érintkezés megszakításával, hanem tovább kúszott fölfelé a kézfején, a csuklóján.

Mi a franc! – A fájdalomtól megránduló arccal pattant fel, kis híján fellökve a saját poharát a mozdulatban. Másik kezével kapott égő végtagja után, szinte látta, ahogy valami kúszik felfelé a bőre alatt, és közben mintha lángra gyújtotta volna lassan az egész alkarját. Megpróbálta valahogy elszorítani az útját, de az csak kúszott tovább a könyöke felé. Nem tudta pontosan, mikor és miért pillantott a lányra, de nem volt nehéz kiszúrnia, hogy az meredten koncentrálva nézi éppen azt a kezét, ami szinte lángra kapott. – Mi a faszt csinálsz?! Fejezd be! – kiáltott rá, szemei szinte villogtak, arca egyszerre torzult el a dühtől és a fájdalomtól.

Egy kibaszott boszorkány?!

Philipet nem zavarta, hogy felhívják magukra a figyelmet, lássák csak, hogy mit művel a csaj, miközben még csak ki sem kezdett vele. Aztán az érzés hirtelen abbamaradt, és az a furcsa mozgás is megszűnt a bőre alatt. Értetlenül felnyögve figyelte és tapogatta végig az alkarját, de az... ép volt és egészséges, épp csak némi fantomfájdalom bújt meg a bőre alatt.

Mi bajod van neked?! Nem tudjátok magatokban tartani az elfajzottságotokat? – rivallt rá a lányra dühösen, a haragtól és az iménti percektől kissé zihálva. – Most meg elvitte a cica azt a felvágott nyelvedet? – mordult fel, amikor nem kapott választ.

Csak ekkor nézett fel a karjáról – amiről továbbra is nehéz volt eldöntenie, hogy tényleg épen maradt-e –, és ahogy szemei a lányra összpontosítottak, meglátta rajta az árulkodó jeleket, amelyeket ő már nagyon jól megtanult. És ironikus módon úgy tűnt, okosabb ebben a kérdésben, mint maga a boszorkány. Nem tudta elrejteni előle az elnagyolt mozdulatokat, a nehezen fókuszáló szemeket.

Felnevetett.

Leengedte a kezét és közelebb lépve két kezével az asztalra támaszkodva hajol a lányhoz.

Talán előbb kéne számolni a következményekkel, mielőtt fényes nappal varázsolgatni kezdesz egy nyilvános helyen, hm? – sziszegte oda cseppet sem kedvesen. Amikor látta, hogy a lány feje mintha előre bukna, elgondolkozott rajta, hogy a tenyerét a tarkójára téve lendületet adjon-e a mozdulatnak, de úgy ítélte meg, azzal csak lesüllyedne a boszorkány szintjére.

A tenyerét ezért inkább a homlokára helyezte, és még ha a mozdulatban cseppnyi kedvesség sem volt, megakadályozta, hogy a boszorkány lefejelje az asztalt, esetleg összetörve a fitos kis orrocskáját. Hátrafelé nyomta a fejét és másik tenyerével tompította az ütődést, amikor a boszorkány koponyája a pad mögötti résznek ütközött.

Lenne még mit tanulnod – morogta, mielőtt elhúzta volna onnan mindkét kezét. Felegyenesedett, és a félig értetlenül, félig aggódva, kissé félszegen melléjük lépő pincérre nézett.

Valahogy próbáld meg rávenni, hogy igya meg ő a kólát. Cukros – vetette oda tájékoztatásul a boszorkánynak, majd újra a pincérre nézett. – Ő fizet – közölte szenvtelenül, még egy ellenszenves pillantást vetve a boszorkányra.
Vendég
Vendég
Anonymous

Félreértés Empty
TémanyitásFélreértés EmptyKedd 26 Szept. 2023 - 14:55


There are no mistakes or failures only lessons
A csávónak van bőr a képén, egyáltalán nem zavartatja magát, hogy amúgy tökre nem látom itt szívesen, tele a Byron's szabad bokszokkal, és nagy valószínűséggel hamarosan a vacsoraidő közeledtével megtelik majd lányokkal, akik szívesebben töltenek időt a társaságában, de nem, ő most úgy döntött, hogy engem akar boldogítani. Remek.
Csak megforgatom a szemeimet, direkt nem veszi a lapot, sőt, még ki is figuráz, amitől csak idegesebb leszek. Nagy az arca, de meg fogja bánni, ha nem vesz vissza belőle. Némi gúnnyal a hangomban nevetek fel saját maga fényezésére.
- Valóban? Bátor vagyok, azt hiszem meg merem kockáztatni, hogy mégis kihagyom. - villantom rá a tekintetemet, következő kérdésére pedig már nyitnám a számat egy "semmi közöd hozzá"-ra, amikor a könyvem felé nyúl, nálam pedig betelik a pohár ettől a pofátlanságtól.
- Igazán érdekes olvasmány, de neked biztosan nem jönne be. - vonom meg a vállam, és szemeimben egy gonosz csillogás jelenik meg, de mindez csak egy másodperc. Nem teszek semmit, mikor a férfi a könyv felé nyúl, ám alighogy hozzáér a borítóhoz, érezheti, ahogyan az ujjától kezdve szépen lassan egy erőteljes égető érzés indul el, kínzó lassúsággal végigmászva fel a kézfején, csuklóján, majd szép lassan az alkarján a könyöke irányába, mint valami tüzes parazita a bőre alatt aminek még akár a mozgását is kiszúrhatja, mindez pedig akkor sem szűnik, ha elveszi onnan a kezét. A perzselő tűz érzete már a könyökhajlatánál égeti bőrét, amikor egyszer csak abbamarad, és a fájdalom is amilyen hirtelen jött, el is múlik.
 A valóságban nem történt semmilyen sérülés, külsérelmi nyom sem látható a pofátlan férfin, az egész csupán illúzió volt, amit aktív boszorkányképességem okozott. Minden a fejében zajlott csak, bár erre hogy rájön-e, az kérdéses.
- Na ugye, mondtam, hogy neked nem jönne be. - emelem rá tekintetemet, hangomban van némi él, de ahogy ránézek, kettőt látok belőle, és szédülni kezdek, és érzem, ahogyan az összes vér kifut az arcomból. Mi történik velem?
 Bal kezemmel muszáj vagyok megtámasztani a fejemet, jobb kézzel pedig magam elé húzom a limonádémat, hátha némi cukor segít, mert első gondolatom, hogy a vércukrom esett le hirtelen, bár nem fordult még elő ilyen. Nem vagyok ura a mozdulataimnak, ettől pedig átfut rajtam némi pánik, bár igyekszem nem mutatni ezt kívülre. A másikkal most már nem is törődve próbálok eszméletemnél maradni, mert fekete foltok úsznak be szemeim elé, rövid időre le is hunyom őket, mély levegőket véve normalizálni az állapotomat.






Ambition is the path to success
But her heart was so cold that she could hold ice in her mouth and it would never melt
Nora Lackwood
A Lackwood koven tagja
Nora Lackwood
Elõtörténet :
Titulus :
Üzletfejlesztési tanácsadó
Karakter idézet :
“A bölcsnek nem kapnia, hanem adnia kell a parancsot, s nem ő tartozik másnak engedelmeskedni, hanem őt kell követni a kevésbé bölcsnek."
Play by :
Katie McGrath
༄ ༄ ༄ :
Félreértés Tumblr_inline_nl4dfwy0eF1rifr4k
༄ ༄ ༄
Félreértés MRl_lh
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Félreértés Empty
TémanyitásFélreértés EmptyKedd 26 Szept. 2023 - 14:18

Nora & PhilipI don't know if you've ever noticed this, but first impressions are often entirely wrong.
Az asztalnál ülő lány egyértelműen elutasító, már-már ellenséges tekintete bárkinek a tudtára adta volna, hogy jobb hátraarcot csinálni, de Philipre két dolog is különösen igaz volt: szeretett ragaszkodni a saját elképzeléseihez, és – különösen, amióta Európában belekóstolt az életnek ebbe az ízébe – kifejezetten kedvére való volt, ha játszhatott egy kicsit a tűzzel. Azt persze nem szívlelte, ha megégette magát, de eddig elég jól ment neki ennek az elkerülése, így aztán ezúttal is magabiztosan ereszkedett le az asztal másik oldalára, cseppet sem zavartatva magát.

A lány kérdésére látványosan körbepásztázta a környéküket zöld szemeivel, mint aki valamiféle táblát keres, aztán visszafordulva lebiggyesztette az alsóajkát és vállat vont.

És az ki van írva, hogy nem? – kérdezett vissza könnyedén, aztán mosolyogva összefonta maga előtt a karjait és hátradőlt, egyértelművé téve maradási szándékát, míg a lányt szemlélte kíváncsian. Eldöntötte magában, hogy nem ismerheti; az a metsző kék szempár nagyon megnyerő volt, biztosan emlékezett volna rá, ha egyszer-kétszer már felnyársalta volna a gimiben. Mondjuk néhány évvel fiatalabbnak ítélte meg... talán akkor még fel sem keltette volna az érdeklődését.

A lány nyers szókimondása sem tántorította el, sőt – szórakoztatta. Elnevette magát a kéretlen őszinteségen, és ettől csak még inkább maradni akart. Természetesen jottányit sem mozdult a helyéről, a kíváncsisága most éleződött csak ki igazán.

Nem tudom. Az vagyok? – vonta fel a szemöldökét egy félmosollyal. Még egy kérdés, amire nem igazán várt választ, hiszen ő is tudta, mi lenne az, de ha a lány ezt ismét közölte is vele a maga kendőzetlen stílusában, hát a mosolya kiszélesedett. Továbbra sem mutatta semmi jelét annak, hogy távozni készülne, inkább áthatóan figyelte tovább a lány arcvonásait.

Megijeszteni persze nem állt szándékában, annyit azért Európa sem csorbított a jellemvonásain; a jelenléte és a magabiztossága az arcátlanság bizonyítékai voltak, de meg sem kísérelt tolakodóan beférkőzni a lány személyes terébe, még csak keresetlen érintésekkel sem.

Szóval nem vágysz társaságra és legszívesebben az én szűrömet is kitennéd a küszöbön... pedig nagy hiba lenne elvesztegetni ezt a társaságot – szúrta közbe, tenyerét a mellkasára téve, mintha csak fájt volna neki a feltételezés, hogy ne lenne az. – De akkor mégis miért ücsörögsz itt? – Úgy pillantott körbe, mint aki nem vette észre már az érkezése pillanatában az asztalon fekvő könyvet.

Érdekesnek találta az ötletet, hogy egy szemrevaló fiatal lány inkább egyedül olvasgatva tölti az idejét egy napsütéses nyári délutánon.

Mit olvasol? – kérdezett rá, és természetes volt a mozdulat, ahogy keze lassan a könyv felé mozdult az asztal lapján. Természetesen számítva némi határozott letromfolásra, miszerint semmi köze hozzá. Minimum.
Vendég
Vendég
Anonymous

Félreértés Empty
TémanyitásFélreértés EmptyHétf. 25 Szept. 2023 - 8:40


There are no mistakes or failures only lessons
Bámészkodásomból egy férfihang zökkent ki, jégkék tekintetemet egyből az idegen felé fordítom, aki válaszomat - ami elutasító lett volna természetesen - meg sem várva dobja le magát a velem szemben ülő székre, sőt, volt olyan pofátlan, hogy még a kóláját is ide kérette a pultossal. Teljesen felháborít az udvariatlansága és szemtelensége, ahogy beszélgetést próbál kezdeményezni.
- Talán ki van írva, hogy társaságra vágyom? - nézek rá szúrós szemekkel, de gyaníthatóan ezzel nem fogom meghatni, és nem fogja felemelni a fenekét és egy szabad bokszba áttenni azt. Árad belőle a magabiztosság, ahogy összefont karokkal hátradől, az, ahogy méreget pedig egyszerre hoz némileg zavarba, de inkább csak bosszant.
- Hát, most már láttál. Akkor el is mehetsz. - jelentem ki talán kissé nyersen, de nem én kértem, hogy üljön ide, nem érzem szükségét, hogy különösebben barátságos legyek vele. Amúgy is, szemmel láthatóan már felnőtt férfi, én meg csak 15 éves vagyok. Oké, idősebbnek nézek ki, ezt többen mondták már,  de akkor is. Vagy valami perverz pedofillal örvendeztetett meg a sors? Akárhogy is, boszorkány vagyok, meg tudom magam védeni, ha arra kerül a sor.
- De most tényleg, nem vagy egy kicsit pofátlan? - emelem fel a szemöldökömet, kortyolva egyet a limonádémból, ha a pasi még mindig nem mozdul a bokszból. Lehet, hogy mást levenne a lábáról a határozott fellépésével, meg a sármjával, de engem nem. Én már eldöntöttem, sosem fogom hagyni, hogy egy férfi eltántorítson a céljaimtól. Vagy egyáltalán bármi. Minden ilyen érzelem gyengévé tesz, én pedig nem engedhetek meg magamnak gyenge pontot.






Ambition is the path to success
But her heart was so cold that she could hold ice in her mouth and it would never melt
Nora Lackwood
A Lackwood koven tagja
Nora Lackwood
Elõtörténet :
Titulus :
Üzletfejlesztési tanácsadó
Karakter idézet :
“A bölcsnek nem kapnia, hanem adnia kell a parancsot, s nem ő tartozik másnak engedelmeskedni, hanem őt kell követni a kevésbé bölcsnek."
Play by :
Katie McGrath
༄ ༄ ༄ :
Félreértés Tumblr_inline_nl4dfwy0eF1rifr4k
༄ ༄ ༄
Félreértés MRl_lh
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Félreértés Empty
TémanyitásFélreértés EmptyVas. 24 Szept. 2023 - 18:30

Nora & PhilipI don't know if you've ever noticed this, but first impressions are often entirely wrong.
Philipet ruganyos léptek vitték a Byron’s felé. Egy kicsit bosszantotta, hogy a járat-átszervezések miatt egyedül volt kénytelen hazajönni, ráadásul egy nappal korábban, mint a testvérei, már csak azért is, mert ez arányosan nyomta rá a bélyegét a szülői házban töltött időre. Amiből már bőven elege is volt. Úgy érezte, amiről akart, arról már az érkezése után beszámolt, annál többet pedig akkor sem kívánt megosztani a szüleivel, ha még hatszázszor faggatózni kezdtek a még több részletről. Tisztelte az apját és szerette az anyját, de amire ők kíváncsiak lettek volna, annak Philip a felére sem emlékezett, amire pedig emlékezett, azt a szülei nem hallgatták volna szívesen.

Sokkal jobban várta az öccse és a húga érkezésének pillanatát, hogy ezt bepótolhassa velük.

A hátralevő órákat viszont el kellett ütnie valahogy, ezért úgy döntött, ideje felfedezni egy kicsit a várost. Igazság szerint nem is igazán szánt erre időt, amióta Párizsba költözött, mert nem sokat járt haza. Szívesebben utazgattak egymáshoz Európán belül a testvéreivel; nélkülük most sem jött volna vissza Rose Harborba, de hát nem is tervezett magának extra napot. Kibaszott Air France. Vagy a Delta géppel volt a baj? Mindegy is.

A Byron’s épp annyira volt nyájasan hívogató, mint addig – hogy Philip azt már kínosan taszítónak élje meg –, fekete edzőcipőbe bújtatott lábai mégis felléptek a verandára. Eltűnődött rajta, hogy vajon a csapolt sör is olyan jó-e, mint régen, de aztán az órájára pillantott, miközben másik kezével az ajtóért nyúlt. Azt akarta megállapítani, hogy korán van-e egy sörhöz, ám még a mozdulat közben rájött, hogy sokkal erősebb visszatartó erő is létezik ennél. Clara letépi a tökömet, ha nélküle kezdek el inni. A gondolatra elvigyorodott, aztán benyomta a Byron’s nehéz ajtaját.

Az első gondolata az volt, hogy az egyik bárszéket foglalja el – kihasználva, hogy kevesen lézengtek odabent, így azok nagyja szabadon ácsorgott –, de ahogy tekintetét gyorsan körbejáratta az asztalokon, azon kapta magát, hogy megragadja a tekintetét valami. Valaki. A sötét hajú lány az egyik hátsó bokszban ült és az ablakon nézett kifelé. Philip nem ismerte fel, ami nem jelentette azt, hogy nem is ismeri – tekintve, hogy Rose Harbor elég belterjes társadalommal bírt –, ez azonban most nem kapott kellő hangsúlyt a gondolatai között. Talán Európa csempészett a fejébe több gondtalanságot...

Talán csak Anatra emlékeztette a lány. A haja barnásan csillant a napfényben, kevésbé emlékeztette az éjszaka sötétjére, bőre pedig közelebb állt az alabástromhoz, mint a napfürösztötte karamellhez, ám semmi egyébben nem maradt el az egzotikus szépség mellett, aki lassan egy éve vezette az orránál fogva Philipet.

Talán az otthon szerencsével is jár majd.

Összekacsintott a fickóval a pult mögött, még csak meg sem kellett neki magyaráznia, miért nem teszi le a hátsó felét az egyik bárszékre. Kért egy kólát, fejével a lány boksza felé intett, aztán már úton is volt.

Nem bánod, ha csatlakozom? – szólította meg a lányt, ahogy az asztal mellé ért, bár a kérdésnek ugyanannyira nem volt tétje, mint az arra adott válasznak, már ha érkezett egyáltalán. Kaphatott az arcába egy egyértelmű nemet is, ő akkor is magabiztos vigyorral az arcán csusszant be a lánnyal szemközti ülőhelyre.

Kényelmesen hátradőlt, összefonta karjait a mellkasa alól, és leplezetlen kíváncsisággal figyelte a finom vonásokat. Halványan ismerősnek tűntek számára, de rohadtul nem tudta hová tenni őket, szóval a kényelmes megoldásra szavazott.

Még soha nem láttalak itt – jelentette ki.
Vendég
Vendég
Anonymous

Félreértés Empty
TémanyitásFélreértés EmptySzomb. 23 Szept. 2023 - 22:46


There are no mistakes or failures only lessons
Mostanában ha nyugalmat akarok, el kell jönnöm otthonról, nincs ez másképp ma sem. Valaki mindig jön-megy, így egyszerűen nem lehet tanulni. Fogtam tehát szépen az egyik varázskönyvet, ami külsőleg egy egyszerű regénynek tűnik, ám belül értékes információkat tartalmaz a boszorkányságról, majd bepakolva azt, meg néhány egyéb szükséges holmit egy fehér hátizsákba beültem a Byron's-ba.
 Ebédidő már elmúlt, vacsoraidő még nincs ezen a kellemes kora nyári délutánon, épp emiatt csak néhány ember lézeng a vendéglőben, ennek ellenére én egy hátsóbb bokszot választottam, de azért úgy pozícionálva magam, hogy a bejáratra is rálássak.
  Öltözetem nem kelt túl nagy feltűnést, farmer szoknya, ami térd fölé ér, és egy barackszínű spagettipántos, közepesen dekoltált felső van rajtam, lábaimon magastalpú szandál, hosszú, barna hajam leengedve lóg rá vállaimra. Mondanám, hogy átlagos kamasz vagyok, de ez nem igaz. Nora Lackwood vagyok, az átlagosság távol áll tőlem, és erre büszke is vagyok. Egyszer én fogom vezetni a Lackwood kovent, ezért bármire hajlandó vagyok. Még arra is, hogy amíg iskolatársaim a nyári szünetet élvezik ki, én inkább a könyveket bújom. Valamit valamiért, és én nagyon eltökélt vagyok.Az asztalon egy nagy pohár limonádé, amit épp az imént tett le a pincér.
 A könyvet picit félreteszem, kortyolok párat a hűsítő, kellemesen savanykás italból, amíg hagyom, hogy a fejemben leülepedjen a fejezet, amit az imént olvastam. Pihenés közben körbenézek a vendégeken, kiszúrok egy vérfarkas párt, akik láttán megvetően felhúzom az orrom, a többiek úgy tűnik, emberek. Azonban senki olyat nem látok, aki túlzottan felkeltené a figyelmemet, de hamarosan úgyis visszatérek a könyvhöz.






Ambition is the path to success
But her heart was so cold that she could hold ice in her mouth and it would never melt
Nora Lackwood
A Lackwood koven tagja
Nora Lackwood
Elõtörténet :
Titulus :
Üzletfejlesztési tanácsadó
Karakter idézet :
“A bölcsnek nem kapnia, hanem adnia kell a parancsot, s nem ő tartozik másnak engedelmeskedni, hanem őt kell követni a kevésbé bölcsnek."
Play by :
Katie McGrath
༄ ༄ ༄ :
Félreértés Tumblr_inline_nl4dfwy0eF1rifr4k
༄ ༄ ༄
Félreértés MRl_lh
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Félreértés Empty
TémanyitásFélreértés EmptySzomb. 23 Szept. 2023 - 22:44

Philip Kincaide & Nora Lackwood
Félreértés

2015.június közepe, Byron's



Ambition is the path to success
But her heart was so cold that she could hold ice in her mouth and it would never melt
Nora Lackwood
A Lackwood koven tagja
Nora Lackwood
Elõtörténet :
Titulus :
Üzletfejlesztési tanácsadó
Karakter idézet :
“A bölcsnek nem kapnia, hanem adnia kell a parancsot, s nem ő tartozik másnak engedelmeskedni, hanem őt kell követni a kevésbé bölcsnek."
Play by :
Katie McGrath
༄ ༄ ༄ :
Félreértés Tumblr_inline_nl4dfwy0eF1rifr4k
༄ ༄ ༄
Félreértés MRl_lh
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Félreértés Empty
TémanyitásFélreértés Empty

Ajánlott tartalom

Félreértés Empty
 

Félreértés

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal