Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 165 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 165 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Lecke kezdőknek - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

Lecke kezdőknek - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Lecke kezdőknek - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Lecke kezdőknek - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Lecke kezdőknek - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Lecke kezdőknek - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Lecke kezdőknek - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Lecke kezdőknek - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Lecke kezdőknek
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásLecke kezdőknek - Page 2 EmptyCsüt. 14 Szept. 2023 - 20:40


   

   

   Alec & Finch

   

   

   

    Három nappal voltunk telihold után és a konkrét értelemben vett visszafordulásomat követően úgy éreztem végre sikerült visszanyernem átvitt értelemben is emberi alakomat. Nyúzottságomnak már csak apróbb nyomait lehetett felfedezni külsőmön: kissé lehorzsolt bal térd, múló karikák a szemem alatt és a jobb kezem kisujjának kék-zöld zúzódásai. Ennyi maradt egy delíriumban töltött éjszakából, mely éles kontraszt volt a váratlan vendégemmel együtt töltött szűk fél óra után az erdőben. Visszatértem a munkába is és néhány finn dingi algagátlózásának szenteltem az időmet, fájdalmaim elviselésében pedig segítségemre volt egy flaska rum, mely a mellényzsebemben lapult. Nem ittam munkaidőben, mert elveim voltak, nem tudtam volna precíz munkát végezni ha úgy dülöngélek, mint egy új matróz az első nyílt óceáni útján. De titokban eltekintettem ettől, hiszen lehetetlenség volt minden hónapban két szabadnapot elpazarolnom itt a farkas, hol a farkas-t játszani. Másrészt kezdtem aggódni, hogy talán valakinek szemet szúr eltűnésem. Habár az akaratomon kívül körém épült hírnevem, miszerint iszom mint a gödény és minden trófea után strigulát húzok a Whănau fájába a kevésbé kíváncsiskodók számára elég magyarázatul szolgált néhai rossz állapotomra, szerettem volna láthatatlan maradni a természetfeletti világ számára.

Azonban ennek a világnak a részeként voltak visszautasíthatatlan kötelezettségeim is: elsőként és talán egyelőre egyetlenként az, hogy nem okozok nagyobb kellemetlenséget a falkának, mely alapból is járna egy újonc befogadásával. Ráadásul én minden szempontból annak számítottam: új vérfarkas, új ebben az őrült varázslatos közegben, mely a rémségek cirkuszához hasonlított és új… talán idegen az új életemben.

Különös, de megint az erdőben találtam magam. Az időjárás a pár napos átmeneti felmelegedés után megint a csúnyábbik arcát mutatta, mely miatt korán berekesztettük a kikötői munkálatokat, én pedig kihasználva a borongós és szeles időt eloldalogtam az erdő irányába, hol sajnos az előzőhöz képest kevésbé csinos randi és kevésbé kellemes elfoglaltság várt, mint legutóbb. A Lola adta kendő, mely még mindig intenzíven ontotta magából a különös illatot az ágyam fölötti könyvespolc tetején hevert. A kabinom megtelt a kendő illatával, mely továbbra is egy olyan otthon illatára emlékeztetett, mellyel sosem rendelkeztem. Sejtelmem sem volt róla, hogy miből készülhetett a folyadék, azonban már megbizonyosodhattam róla, hogy rám, halandói és vérfarkasi mivoltomban egyaránt nem ártalmas. Jobban aludtam tőle, aminek hálás voltam az erdőben töltött fenevadi éj után.


- Csak úgy megtörténik – válaszoltam halk sóhajjal kísérve. Alec Warddal, a falka bétájával természetesen már volt alkalmam találkozni. Egy kis tisztáson köröztünk, mely a kíváncsiskodók elől rejtetten húzódott meg az erdő mélyében. Kissé fenntartásokkal kezeltem, hogy a fiú fiatalabb volt én. Megszoktam, hogy a közegben, melyben eddig mozogtam a hierarchikus rangsorban elfoglalt pozíció és a vele járó hatalom és döntéshozói jog összefüggésben volt az illető korával és tapasztaltságával. Itt azonban minden pontosan fordítva alakult: Alec fiatalabb, de jóval tapasztaltabb volt, mint én és hatalommal és befolyással bírt, még én egyikkel sem a felsorolt kvalitások közül. Nem tudtam mihez kezdeni azzal sem, hogy a béta láthatóan próbált a privát szférámba és még a magam előtt is diszkréten kezelt érzelmeimbe férkőzni. észrevétlenül próbáltam meg tiltakozni az ellen, hogy a farkasi létben szerzett gyakorlat együtt járjon azzal, hogy nyitott könyvként kelljen szennyesemet a társaim elé tárnom. Ez távolabb állt tőlem, mint bármi a világon.

Számat kelletlen grimaszra húztam, de igyekeztem érzelmeimet leplezni, hogy ne tűnjön úgy teherként élem meg a találkozót. Lényem egy része sikerrel szerette volna koronázni az eszmecserét. A másik sikítva menekült a „bro-talk” elől, amelyben sosem volt részem.

- Nem igazán értem miért kellene kettőnknek külön entitásként funkcionálnia – válaszoltam Alec-nek, ki egy kézzelfogható szemléltetéssel próbálta velem jobban megérteni a kooperációt ember és farkasa között. Nekem azonban ez felfoghatatlan volt. A megértés helyett sokkal inkább tudtam volna elfogadni, ha azt mondja, hogy meg kell tanulnom uralni a bestiát és lakat alatt tartani.

- Általában én vagyok kontrollban, teliholdkor pedig „ő” – különösen hangzott a számból ez a szó és nem éreztem magamat azonosulva azzal, amiről épp beszéltem. Körülöttünk a táj csendesen és puhán fonta láthatatlanul az időt és egy pillanatra el kellett ismernem, hogy nem kellemetlen számomra a tisztás, mint választott helyszín. A serkenő fű csendes szőnyeget biztosított lépteinknek, zaj aligha hallatszott néhány kósza madár rikácsolását leszámítva.

- Bár talán legutóbb nem volt annyira vészes, mint az előző alkalmakkor – tettem hozzá, bár abban kételkedtem, hogy ez csak az én illúzióm, vagy kívülről is ugyanez játszódott le a többiek számára.

   

   @

   
Finch Colby
A rose harbori falka tagja
Finch Colby
Elõtörténet :
Titulus :
Kikötőmester
Kapcsolatban :
Lecke kezdőknek - Page 2 88a395cc16724fd84b38aff89470eb21c771b609

Lola Tucker

Lecke kezdőknek - Page 2 GEQ1FN
Zenedoboz :

To you I'm just a man, to me you're all I am,
Where the hell am I 'supposed to go?


Something in the orange tells me we're not done
Karakter idézet :
"Ím, itt a válasz: élek, vagyok,
Fáradtan, fájón, ahogy lehet,
De élek s úr fogok maradni
Tenger, sors s mindenek felett."
Play by :
Scott Eastwood
༄ ༄ ༄ :
Lecke kezdőknek - Page 2 Tumblr_pc8escp63l1uyd47mo2_500

Lecke kezdőknek - Page 2 521ea45657e9f6aac16a08200b19c6b0
User :

Lecke kezdőknek - Page 2 Empty
TémanyitásLecke kezdőknek - Page 2 EmptyCsüt. 14 Szept. 2023 - 18:08

Alec Ward mindig is kihívásnak tekintette az újoncok képzését. Viszont egy valamikori Omega, akit ráadásul harapással változtattak át, még számára is nagy falatnak tűnt, de önként vállalta magára a tanítását. Nem tagadhatta, hogy a tengeri farkas felkeltette az érdeklődését, és egy kicsit sajnálta is, amiért olyan nehezen boldogul a farkasok között.

Colby szagában furcsán kellemesen vegyült el a farkasok pézsmaillata, és az óceán sós aromája. Az első átváltozása emléke miatt Alec azt hitte, hogy az utóbbi egy kicsit zavarni fogja, de tévedett. A benne lakó fenevad a domináns hím nyugalmával nyújtózott el a bordái ketrece mögött, egy pillanatra sem mutatta annak jelét, hogy készülne kitörni.

- Mennyire tudod irányítani az átváltozást? – A várostól kellő távolságban, egy erdei tisztáson szervezte meg az edzést. Nem ritka, hogy ilyenkor a legtöbb frissen átalakulttal, akik még kevésbé tudják kontrollálni a második bőrüket, együtt edzenek, de ettől ma Alec eltekintett. Finch kedvéért. Nem tudta, hogy a férfit mennyire feszélyezné a fiatal farkasok jelenléte, de úgy érezte, hogy mindkettejük számára könnyebb lesz, ha csak ketten lesznek.

- Ahhoz, hogy irányítani tudd, meg kell értened őt – A béta szeretet úgy gondolni a farkas oldalára, mint egy második személyiségre, amivel közös testen és elmén osztoznak. – Tudnod kell, hogy mi dühíti fel, vagy mitől nyugszik meg – magyarázta türelmesen, miközben tett egy kört a tisztáson, mintha csak a tájban gyönyörködne. Ugyan látszólag nem nézett a kikötőmesterre, mégis minden idegszálával figyelemmel tartotta, elvégre még mindig idegen volt közöttük. Egyetlen szóval sem sürgette Finchet, szerette volna, ha magától nyílik meg számára.
Alec Ward
A rose harbori falka Bétája
Alec Ward
Elõtörténet :
Titulus :
Kertészmérnök, a Rose Harbori Falka Bétája
Kapcsolatban :
broken

Lecke kezdőknek - Page 2 9390892cb89a3e30bff10276fbcf2435
Karakter idézet :
"Ha egyszer te vagy az a személy, aki híd lehetne, miért ne legyél híd?"
Play by :
Keegan Allen
༄ ༄ ༄ :
Lecke kezdőknek - Page 2 Tumblr_inline_o25phgu0TB1tae3h3_250
༄ ༄ ༄
Lecke kezdőknek - Page 2 Gray-wolf-black-and-white-lucie-bilodeau
User :

Lecke kezdőknek - Page 2 Empty
TémanyitásLecke kezdőknek - Page 2 EmptyCsüt. 14 Szept. 2023 - 18:05


Finch & Alec
Lecke kezdõknek

Rose Harbor, egy erdei tisztás - 2021. tavasz
Alec Ward
A rose harbori falka Bétája
Alec Ward
Elõtörténet :
Titulus :
Kertészmérnök, a Rose Harbori Falka Bétája
Kapcsolatban :
broken

Lecke kezdőknek - Page 2 9390892cb89a3e30bff10276fbcf2435
Karakter idézet :
"Ha egyszer te vagy az a személy, aki híd lehetne, miért ne legyél híd?"
Play by :
Keegan Allen
༄ ༄ ༄ :
Lecke kezdőknek - Page 2 Tumblr_inline_o25phgu0TB1tae3h3_250
༄ ༄ ༄
Lecke kezdőknek - Page 2 Gray-wolf-black-and-white-lucie-bilodeau
User :

Lecke kezdőknek - Page 2 Empty
TémanyitásLecke kezdőknek - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

Lecke kezdőknek - Page 2 Empty
 

Lecke kezdőknek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Modern csajozási módszerek kezdőknek!