Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Uninvited (invited?) guest - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Pént. 20 Szept. 2024 - 10:37


Put me up & put me down.

Uninvited (invited?) guest - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Uninvited (invited?) guest - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Uninvited (invited?) guest - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Uninvited (invited?) guest - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Uninvited (invited?) guest - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Uninvited (invited?) guest - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Uninvited (invited?) guest - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Uninvited (invited?) guest
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásUninvited (invited?) guest - Page 2 EmptyPént. 25 Aug. 2023 - 20:01

A kérdésemre meg is kapom a választ. Még titkolnia sem kell próbálnia és nem is próbálja, hogy el sem hitte, hogy működőképes igét ejt ki az ajkain, hogy olyan szavakkal sző mágiát, amelyek kell gyakorlattal és erővel, kaput szakított volnaa pokolba és felmérvén, hogy mennire nem volt elővigyázatos ... ő és a barátai már halottak lennének. A test nélküli démonok, ha megidézik őket, roppant roszindulatúak, ugyanis a gyakorlott felkészült boszorkányok megejtik a megfelelő óvintézkedéseket. Persze, ha egy túl nagy erőel rendelkező démont idéznek meg, előfordulhat, hogy még az intézkedéseik ellenére is rajtavesznek. Ez a ő azonban igazán bájos. S van már testem, szóval nem áll szándékomban széttépni.
- A démonidézés igazán veszélyes és ősrégi praktika, kedveském. Az arcára kiült meglepettség őszntének tűnik, tehát arra gondoltam, arra utaltam, hogy nem várta, hogy eredményes lehet. - a tőlem telhető legkedvesebb mosolyt villantom rá. Nincs kedvem feltrancsírozni sem megerőszakolni a lelkét, a trsai szemeláttára, még felrobbantani sem. Viszont, remek ötelteim, ettől függetlenül még nem maradtak el.

- A démoni létezés egyik bizonyítéka, teljes életnagyságban. A fizikai testünk neve Georine E. Moors, szívélyes szolgálatára. - mondom, kedélyesen, különösebb fenyegeteő mozdulatok vagy hanghordozás nélkül. Nos nem úgy tűnik, mint, akinek máris leesett, hogy egy démonlakta emberrel találkozott. Nekünk azonban pont ezért tetszik, pont ezért van kevünkre és kívánjuk, közelebbről megismerni. éppen csak annyira, hogy valami jó is legyen itt tartózkodásom ideje alatt.
- Értékelhető és bátor cselekedet, hogy védi a társait és magára veszi a következmények súlyát. Ez szimpatikussá teszi számunkra. Nem, ez nem vicc. Az Ön által eszközölt idézés működőképes, a könyv nem hazudott. Önnek jelenleg nincs kellő hatalma ahhoz, hogy ténylegesen kaput nyisson a Pokolba és onnan előhúzzon valakit. - közlöm vele, hogy ez nem vicc volt, amit a könyvben olvasott, kellő felkészültséggel és megfelelő hatalommal, működőképes gyakorlat.

Olyan imádnivalóvá válik, ahogy a félelem lassan körüllengi és próbálja kideríteni, hogy most is fog történni, mik akövetkezmények, hogy rajta lett kapva. Hát kinek van szíve és lelke bántani egy ilyen csodálatos teremtést? Ki képes felfalni a lelkét, mert kellő tudás, hatalom és gyakorlat nélkül, a saját és trsai fejére halálos vészt hoz? Az ellenállásra képtelen, hatalom nélküli boszorkányok megerőszakolása, lemészárlása és lelkük felzabálása egy igazán kellemes, szórakoztató hobbi. Még egy izzadtság csepp is legördül a halántékunkon, ahogy arra a övetkeztetésre jutunk, hogy most és kivételesen, nem rendezünk Vérorgiát.
- Nos, az elrontott idézések, az esetek jelentős többségében a jelenlévők halálával végződnek. - megvonom a vállaimat és széttárom egy pillanatra a kezeimt, mintha arról beszélnénk, hogy nem tudtam, hogy olcsóbb lett a kenyér. - Statisztikailag, Ön és a házban tartózkodók, már halottak lennének. Persze, a statisztikáknak nem kell mindig hinni, legalább úgy hazudnak, mint a média. - mondom olyan kedves hangordozással, ami hátborzongató hatást eredményez a téma miatt.

- Nos, én továbbra is fenntartom, miszerint állok szolgálatára. Ha megtisztel azzal, hogy beinvitál a házába, szíves örömest válaszolok a kérdéseire, érintse az a természetfeletti lét titkait vagy éppen a mágia nehezen fürkészhető tudományát. Mondhat-e nemet? Mi sem természetesebb, hogy igen. Abban az esetben, jóéjt kívánok és hazakocogom. - miután elátkoztam a házadat és a mai éjszakanagyon sűrű lesz és rémálmokkal terhes. Ezt persze nem mondom, csak gondolom, mert hozzá szoktam, hogy az emberek az ilyen esetekben, jönnek a szokásos: "Jaj démon! Meneküljünk! Távozz bűnös lélek!" szöveggel. Jó lenne végre gy kis változatosság.
Vendég
Vendég
Anonymous

Uninvited (invited?) guest - Page 2 Empty
TémanyitásUninvited (invited?) guest - Page 2 EmptyPént. 25 Aug. 2023 - 18:31












Összezavarodtam. Legszívesebben megráztam volna a fejem, hogy kicsit helyrebillenjenek a dolgok, de az elég hülyén vette volna ki magát, szóval nem tettem, helyette egyik kezemmel az ajtót, a másikkal a félfát támasztva álltam és néztem a nőt. Miféle lény lehet? Erőt éreztem, és ehhez be se kellett vetnem semmilyen hókuszpókuszt, mentális akármit, szimpla megérzés volt az egész. Nem tetszett, nem akartam ott állni, de nem találtam rá különösebb magyarázatot.
- Mire gondol? - kérdezek vissza reflexből, mert nem értem, mire céloz. Milyen eredményt? Miu nem is... Én csak... Nézem, nézem és nem tudok dűlőre jutni, mi olyan furcsa benne. Szeretném egyszerűen becsukni az ajtót és úgy tenni, mintha senki sem állna ott. Bennem van a késztetés, hogy tegyem ezt.  
- Ki maga? - szergezem neki a legegyszerűbb és lényegretörőbb kérdést. Soha nem láttam ezt a nőt ezelőtt, bárhogy kutatok ködös agyamban, nincs róla semmim, most látom először. Ha nagyon ártani akarna, már megtehette volna, védtelen vagyok. Még egy rendes átkot se tudok. Erre a gondolatra kishíján elnevetem magam, amit egy torokköszörülésnek és kézfejjel pár másodpercig tartó száj eltakarással álcázok.
Mielőtt meggondolhatnám magam, egy kissé foltos trikóban, farmerban és szakadt zokniban bevágom magam mögött a bejárati ajtót, aminek aztán háttal neki is dőlök. Légzésem szaporábbá válik, ujjaim úgy markolják az ajtó kilincsét, majd letörik onnan, és csak bámulok az idegenre. Talán a számat is eltátottam a félelem, a meglepettség és a hitetlenség összességében.
Mi a jó büdös franc folyik itt?
- Mi nem is csináltunk semmit. Én csak... - hadarok, tuti - én olvastam egy könyvben valamit, és azt... Nem, ez valami vicc. - elvigyorodom, lehet, rövioden fel is nevetek kínomban - Ők nem tudnak semmiről, még annyit se, mint én. Nem akartunk semmi rosszat csinálni, ez csak... Mi szokott ilyenkor történni Georgine? - Ha már azt mondta, kérdezhetek, hát rátérek egyből a lényegre. Mindig mindennek van következménye. Egy ilyen elképzelhetetlen dolognak pedig még durvább lehet, és bár most nagyon tudnék mindenen nevetni, amit újabb torokköszörüléses kézzel eltakarásos mozzanat követ, igyekszem uralkodni magamon és a lényegre koncentrálni.
Valahol lennie kell egy rohadt kamerának, mert ez nem lehet valós! Hol a trükk?

words ❖ youtube ❖ note: xx ❖ kredit



“I'm not crazy.”
Ha mindig a legkedvezőbb pillanatra várna, soha nem tudna továbbmenni: szüksége van egy kis őrültségre, hogy megtegye a következő lépést.
"A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?"
Skye V. Stokes
Koven nélküli boszorkány
Skye V. Stokes
Elõtörténet :
Play by :
Amber Heard
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn


Uninvited (invited?) guest - Page 2 Empty
TémanyitásUninvited (invited?) guest - Page 2 EmptySzomb. 19 Aug. 2023 - 12:25

Nem mondom, hogy túl sokat kell szobroznom az ajtóban, kíváncsiságom hamarost kielégül, ugyanis kinyitják előttem az épület bejáratát. Az ajtóban, egy első ránézésre csinos nő áll, akinek az aurájából azonnal levonom, hogy ő a korábbi "villanást" előídéző bszorkány.  Egy démoni lélek által megszállt porhüvelytől kitellő, a lehető legjobb mosolyt villantom rá kérdését hallván. Igazán kedves, hogy megkérdezi, hogy miben segíthet, miközben ő maga volt az, aki "villantott."
- Nem várt különösebb eredményt, igaz? - teszem fel a kérdést, miközben kissé oldalra billentem a fejem és az arcát nézem. Igen gyakran vannak, akik kimonottan elhibázzák az idézéseket és például nem gondoskodnak kellő védelemről. Mások, túlzottan is belevisznek apait és anyait és az eredmény az olyan eset, amikor nem csak a hívott, de a teljes mértékben hívatlan vendégek is feltűnnek, amilyen én is vagyok.

Kezemet tiltakozóan emelem fel és miközben rápillantok megszólalok.
- Nem kell szabadkoznia. Az én érzékelésemnek, csak egy aprócska villanás volt, elég gyengécske ahhoz, hogy mások ne is vegyék észre. Magam is csak azért vettem észre, mert errefelé .. kocogtam. - hagyok neki egy pár másodpercet, hogy megeméssze a szavaimat és leessen neki, hogy igen a démon idézése annyiban volt csak sikeres, hogy kellően felkeltette egy a közelben lebzselő entitás figyelmét. Pontosabban az enyémet. Egyáltalán nincs kedvem senkit sem piszkálni. Valami sokkal ritkább módszert szeretnék kipróbálni.
- Ok nélkül, általában nem próbálkoznak az efféle praktikákkal az emberek. Ha kíváncsi bármire és szeretne kötetlen beszélgetésbe bocsátkozni ... - kezet nyújtok felé. - Georgine E. Moors vagyok. - mutatkozom be.
Vendég
Vendég
Anonymous

Uninvited (invited?) guest - Page 2 Empty
TémanyitásUninvited (invited?) guest - Page 2 EmptySzomb. 19 Aug. 2023 - 10:44












- Tessék, én megmondtam - Nem mondom, hogy nem volt para a helyzet. A gyertya lángja megmozdult, pedig elvileg senki nem fújkálta, feszültség keletkezett köztünk, amit nevetéssel próbáltunk leplezni, aztán jött volna a nagy bumm, mire bennem megmozdult a kisördög és előre hajolva teljes tüdővel elfújtam jópár gyertyát, pontosabban mindet. Van, amiben tehetséges vagyok.
Kényelmesen hátradőlök, ledobom a dohányzóasztal helyére épített kis akárminre az elhasznált cikket és ismét nevetek. Micsoda baromság, te jó ég! Tudtam én, hogy a könyv csupa zagyvaságra épül, régi mesékre, meg a többi hülyeségre. Poénnak jó volt, ezt aláírom.
- Én tuti nem pakolok el - szólal meg az egyik srác, a nevére nem emlékszem, régen volt és egyébként sem érdekel. - Szerintem lépek. Ki jön még?
Berezelt a puhány, látszik a sápadt arcán, mintha valami rossz horrorfilmet nézett volna végig. A többiek egymásra néztek, ketten még szedelőzködni kezdtek, mi páran, akik maradtunk, csak néztünk rájuk. Hát ennyi volt, behalt a buli, nem is bánom, pont elég volt mára ennyi.
- Ty, kösz haver, majd legközelebb - figyelemmel kísértem a búcsúzkodást, a kézfogást, meg a többit. Szép komótosan álltam talpra, a szám kiszáradt, kellett egy pohár víz a konyhából.
Épp mikor ők kész lettek, én már úton voltam oda, kopogást hallottunk a bejárati ajtó felől.
A levegő benn akadt, néztünk egymásra hosszú másodpercekig.
- Ugyan, ne szórakozzunk már! - elsőként kapcsoltam. Odatrappoltam az ajtóhoz, elhúztam a biztonsági láncot és kinyitottam úgy fél embernyi szélességben.
- Megint nem csuktátok be a lenti ajtót! - korholta a hátam mögött Ty a többieket.
- Ember, nincs is ajtó! - a kis közjátékot kizártam, igaz, a mosolyom nem sikerült leplezni, helyette a nőt mértem végig, aki előttem állt. - Miben segíthetek? - Egy szava sem lehet, hogy hangosak voltunk bár... Ez a nő nem is úgy néz ki, mint, aki a házban lakna és... van benne valami furcsa. Nézem az arcvonásait, belenézek a szemébe és az érzés erősödik. Valami nem stimmel. Ő nem stimmel. Megint egy átkozott természetfeletti! Vonzom ezeket, de komolyan!

words ❖ youtube ❖ note: xx ❖ kredit



“I'm not crazy.”
Ha mindig a legkedvezőbb pillanatra várna, soha nem tudna továbbmenni: szüksége van egy kis őrültségre, hogy megtegye a következő lépést.
"A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?"
Skye V. Stokes
Koven nélküli boszorkány
Skye V. Stokes
Elõtörténet :
Play by :
Amber Heard
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn


Uninvited (invited?) guest - Page 2 Empty
TémanyitásUninvited (invited?) guest - Page 2 EmptyPént. 18 Aug. 2023 - 21:31

Ama boszorkány társasága és ebül mellé szegődött lelki kísérője, amely hűséges kutyaként követte, pár nappal ezelőtt csengett le. Nem jelentkezett. Még. Egyenlőre. Mi azonban tudjuk nagyon jól, hogy ami késik, az nagyon ritkán múlik. Az általam, neki adományozott tudás, fel fogja kelteni az érdeklődését, ami miatt előbb utóbb, hiszem, hogy fel fog kerekedni, hogy megejtse velem a találkozót és nyéklbe üssük azt a bizonyos üzletet. Nem kell a lelke, csak lassan akarom megmérgezni, hogy idővel és alig észrevétlenül sorvadjon el.

Georgine szekrényében olyan ruhákat találtam, amik arra utaltak, hogy amíg nem az alkoholizmus rejtett bugyraiba temette élete elégedetlenséggel telt pillanatait, futott. Egyáltaln nem tűnt rossznak, sőt, valahol volt is megfelelő ízlése ennek a nőnek. Így nem voltam rest felpróbálni, elsőnek csak azért, hogy a ruhájában tetszelegjek a tükör előtt és megcsodálhassam porhüvelyem remekbe szabott alakját. Végül döntöttem. Elmegyek futni.

Akárhogyan is próbáltam elsőre elütni az egész súlyát vagy jelentőségét, végül rá kellett, hogy jöjjek, hogy nem akkora hülyeség, mint elsőre gondoltam. A friss levegőn kocogtam, fekete nadrágban és hasonlóképp hollószín, mit hollószín, gyász fekete, kapucnis felsőmben. A hedonista élvezetekhez nem volt mérhető az élvezet, amit okozott, de kellőképen jó érzést okozott a kocogás. Lefutnék egy Maratont is, bár csalnék, elvégre démonként, még a kölcsönbe vett porhüvely sem fárad el egyhamar. Különösebb tervek vagy célok nélkül futottam, amíg örömömet leltem benne.

Erősen sötétedett, bár az ég tiszta volt és csendes éjszakának nézhettünk elébe, nyugodtan róvtam a köröket, amikor valami különös érzés kapott el. Neeem. Ilyen a világon nincs! A mágia kezdetleges hulláma, amely hívást készült vagy inkább próbált eszközölni, alig érezhető foszlányként, gyenge hullmként kúszott végig a gerincm mentén. Roppant ősi lélek vagyok, aki eléggé könnyedén szúrja ki a mágikus próbálkozást. Az ajkam megnyalásán kívül, különösebb erőfeszítéseket nem is kellett tennem, hogy megpróbáljam belőni az irányt. Mint az Ókori világ Fárosza "villant" meg az egyik ház irányából. Vártam. nem csak azért, hogy megismétlődik-e a villanás, amely normális esetben, mint egyfajta fénycsóva kellett volna jeleznie, a démonidézés szentségtelen rituáléjának a kiindulópontját, de azért is, hogy feltűnt-e bárki másnak is. A mágikus hullám, ami elég gyenge volt ahhoz, hogy laapjaiban véve sikertelennek minősüljön, annyira azért nem volt gyenge, hogy felketse az érdeklődésemet. Elvégre igen közel történt.

A mágia egyre haványuló foszlányai, arra engedtek következtetni, hogy az idéző nem próbálkozik újra. Pedig a potenciál meg van, meg volt benne. Sajnálatomra egyetlen, sötét mágiától bűzlő lelket sem szagoltam ki, szóval kíváncsi lettem.

Alig telt el pár perc, talán valamennyivel több, mint öt, amikor megleltem a házat és megérkeztem a küszöbéhez. Talán egy kislámpa fénye világíthatott az épület belsejében, ami azonban az érkezésemre heves pislákolásba kezdett, az ablakból kiszűrődő fény erre engedett következtetni. Bekopogtam.
" Dumm. Dumm. Dumm. "
Hangzott mozdulataim után a nehéz fa ajtón keresztül, a kopogás, mint aprócska menyndörgések. Lehet zenét hallgatnak vagy csak megszeppentek? Némi mozdulatlanság után és mert nem volt válasz, megismételtem.
" Dumm. Dumm. Dumm."
A legközelebbi utcailámpa ritmusát vesztett emberi szív ütemében kezdett villogni. Mindig lebukok, amióta feltalálták az elektromosságot az emberek. Csöndben vártam. Mintha hallottam volna valami neszezést az épületből. A félelem édes szaga kezdett kiszivárogni az ajtó alatti résen keresztül.
Vendég
Vendég
Anonymous

Uninvited (invited?) guest - Page 2 Empty
TémanyitásUninvited (invited?) guest - Page 2 EmptyPént. 18 Aug. 2023 - 16:20












Egész délután a kezembe nyomott könyvkupac egyikét forgattam. Végre valami érdekesebb, már, ha ebben az egészben van bármi annak nevezhető. Miközben a kanapénak támaszkodva a földön ültem, egy pohár vodkát iszogattam meglepően lassan, mert nem volt kedvem fejre állni az esti program előtt. Csütörtökön délutánra vagyok beosztva, ez meg egy könnyű összeülés lesz, ezért is hagytam magam rábeszélni. Ölemben tartottam kinyitva a kopott, gerincén szakadt könyvet és értelmezni próbáltam a sorokat, aztán helyette inkább a képeket nézegettem. Kiélveztem, hogy nem titokban kell ezekkel bajlódnom, a lakás üres volt, senki sem zavart meg... hát... ebben.
Cirka két órával később a második pohárral legurított vodka után, unottan becsapom a második könyvet és ledobom a halom tetejére. Nem sokára itt lesznek a többiek. Pár ember lett meghívva, Ty nem bírja a tömeget, még fűvel sem. Fura alak, de csípem. Talán másfél éve ismerem, elvont srác, érdekes kérdésekkel és érdeklődési körrel. Ha tudná, milyen könyveket rejteget a lakásában teljes extázisba jönne és lenyúlná mindet. Felőlem vihetné, kicsit sem izgat, de Zach nyakamat venné érte, és míg ő a főnök...
Egy csapatban érkezik meg mindenki. Tíz percen belül egy főről hétre nőtt a számunk a másfél szobás lakásban. Alkoholban nem bővelkedtünk, zene is tűrhető szinten ment, egészen el tudtam volna lazulni itt az éjszaka folyamán, és azt a kis józan hangot is el tudtam engedni, miután előkerültek a csavart "cigaretták" az egyik srác zsebéből. A fű nem dorg, mértékkel fogyasztva semmi bajom nem lesz tőle. Ezzel nyugtattam magam az első pillanattól, hogy ismeretségünk elkezdődött. Szeretem az illatát, a hatását, mindent. Ártalmatlan.
Hallgattam a témát, amit boncolgattak, nem szóltam közbe. Szóbakerült Isten, a vallás, a túlvilág, meg a szellemek is. Ty olyan hirtelen ugrott fel mellőlem, majdnem felborított.
- Idézzünk szellemet! - kérdőn néztem fel a ködön túl rá. Ezt a gyerekes ostobaságot! Ám, legyen, de akkor emeljük a tétet.
- Miért nem mindjárt démont? - alig fogom fel, a saját hangomat hallottam. A délután olvasottak jutnak az eszembe, pontosabban látottak, mert a szövegre annyira nem figyeltem.
A többiek lefagynak egy kicsit, aztán egymás szavába vágva hol ellene, hol mellette beszélnek, alig tudom követni őket.
- Te tudod, hogy kell ezt csinálni? - Ty komoly arccal néz rám. Mondjam azt, hogy "nem"? Egyszerűbb lett volna, mint szépen elsorolni a hozzávalókat. Gyertya, valami, amivel a vonalakat meghúzzuk, meg a többi. Egészen tisztán emlékeztem ezekre, ha nem vagyok beállva a fele se ugrott volna be.
Mit érdekel? Ez az egész csak egy ostoba trükk. A mágikus akármicsoda egy dolog, még a szellemeket is bekajálnám, de démonok nem léteznek! Régi mesék, babonák, meg ezek adják az alapját, hogy az emberek betojjanak. Hülyeség.
Csináljuk meg, aztán majd mondhatom, hogy "Megmondtam" és szépen túllépünk a dolgon.
Segítek a helyszínt berendezni, lelkes kiscserkészekként állítjuk össze a "színpadot". A dumálós részt Ty-ra hagyom, én leülök szépen az ábra mellé, a gyertyához... Honnan a fenéből van gyertyánk? Ki a franc tart manapság gyertyát otthon? Igazából rohadtul nem érdekel.
- Essünk túl rajta - intek a kezemmel sürgetés képpen, míg a másikkal megkapom a jointot, amiből mélyen beszívok egy adagot.

words ❖ youtube ❖ note: xx ❖ kredit



“I'm not crazy.”
Ha mindig a legkedvezőbb pillanatra várna, soha nem tudna továbbmenni: szüksége van egy kis őrültségre, hogy megtegye a következő lépést.
"A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?"
Skye V. Stokes
Koven nélküli boszorkány
Skye V. Stokes
Elõtörténet :
Play by :
Amber Heard
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn


Uninvited (invited?) guest - Page 2 Empty
TémanyitásUninvited (invited?) guest - Page 2 EmptyPént. 18 Aug. 2023 - 14:25


Skye V. Stokes & Georgione E. Moors

Belvárosi bérlakás, egy tavasz közepi hétköznap este


“I'm not crazy.”
Ha mindig a legkedvezőbb pillanatra várna, soha nem tudna továbbmenni: szüksége van egy kis őrültségre, hogy megtegye a következő lépést.
"A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?"
Skye V. Stokes
Koven nélküli boszorkány
Skye V. Stokes
Elõtörténet :
Play by :
Amber Heard
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn


Uninvited (invited?) guest - Page 2 Empty
TémanyitásUninvited (invited?) guest - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

Uninvited (invited?) guest - Page 2 Empty
 

Uninvited (invited?) guest

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2