Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 74 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 74 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Amúgy én itt dolgozom, és te? - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

Amúgy én itt dolgozom, és te? - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Amúgy én itt dolgozom, és te? - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Amúgy én itt dolgozom, és te? - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Amúgy én itt dolgozom, és te? - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Amúgy én itt dolgozom, és te? - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Amúgy én itt dolgozom, és te? - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Amúgy én itt dolgozom, és te? - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Amúgy én itt dolgozom, és te?
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásAmúgy én itt dolgozom, és te? - Page 2 EmptyKedd 8 Aug. 2023 - 12:00


Eltelt fél év. Fél év telt el és hatalmas erőfeszítésbe került felszámolnom wilmingtoni életemet és újrakezdeni mindent Rose Harborban. Még úgy is, hogy gyökereim, a bázisom, a családom és az örökségem mind idekötött, mindezek ellenére foggal körömmel építettem kockáról kockára mindennapjaimat, új rutinomat. Nem számított, hogy itt már minden alapkövet lefektetett számomra a Redwine család. Küzdelmesebben telt el a tél mint mikor az egyetemen és utána a nagyvárosban kellett megvetnem a lábamat és felépítenem karrieremet.
Már éppen mikor kikristályosodni látszott a cél, automatikussá váltak a napi cselekvés mozdulatai és behatóbban megismertem új kollégáimat Castiel atombomba-szerűen robbant bele a frissen felállított kártyavárra. Szívverésem pánikroham közeli tempót diktálva ugrott meg és erőszakosan szívtam tele tüdőmet majd tartottam bent a szúró levegőt, hogy e technikával visszanyerhessem hidegvérem.
A második hideg zuhany csak még forróbbá hevítette az ereimben zubogó vért és egyik tenyeremmel végigsimítottam homlokomon míg a másikat gyomorszájamra helyeztem, mutatva az átvitt értelemben bevitt rúgások és pofonok helyét. Biztos voltam benne, hogy vezeklésem része a férfi felbukkanása... és biztosra vettem, hogy az általa elrebegett szavak legyőzettetésem touchéi voltak.
Itt dolgozik. Pillantásom idegesen siklott az ajtóban sokat mondó pillantással ácsorgó Freddy Montgomary-re majd vissza Castiel szögletes, remekbe szabott arcára. Ez az ő műve... ütött szöget a fejemben a felismerés, de többször nem mertem a cégtulajdonos felé nézni. Bármi is volt a terve, most beteljesítette... Nem szerepelt emlékeim között olyan elem mikor én, netán a Redwine koven bármikor is keresztbe tett Frederic-nek vagy a Montgomary családnak. Nem engem akart kellemetlen helyzetbe hozni ezzel. Az nem lehet. Semmi értelme. Leeresztettem kezeimet és sípolva beszívtam még egy mély lélegzetet, hogy a csapongó gondolatokat némileg rendre utasítsam.
A bukott angyal ismerős vonásai és a rájuk kiülő fájdalmas zavarodottság kést forgatott meg az imént még sajgó gyomorszájamban. Ezt viszont én tettem... Ez az én művem...
- Hogy hogy vagyok? - fakadtam ki a sehogy sem ideillő és idegesítően együgyű kérdésre, kezem ökölbe szorult - Tudtad? Végig tudtad ki vagyok, ki a családom? Végig Frederic-nek dolgoztál és titkokat csaltál ki tőlem? Miért nem mondtad soha, hogy Rose Harborban élsz?! Nem is wilmingtoni vagy! Vagy egyszerűen követtél ide?
Alsó ajkam megremegett mert a harag és tehetetlenség gejzíre alatt felbugyogott a szomorúság első hulláma. Visszanyeltem a torkomban növekvő gombócot. A kirakós darabjai csupán árulást és fenyegetést rejtettek magukban, bármilyen képet is igyekeztem kirakni belőlük.
Olivia Redwine
cactus
Vendég
Vendég
Anonymous

Amúgy én itt dolgozom, és te? - Page 2 Empty
TémanyitásAmúgy én itt dolgozom, és te? - Page 2 EmptyHétf. 7 Aug. 2023 - 10:44

And you broke me in all the ways I loved you
ft. Olivia Redwine
A mai reggelem kaotikusan indult. Reggel 7 órakor kopogott át a szomszéd néni, hogy el tudnám-e őt és a macskáját, Cirmikét az állatorvoshoz, mert hogy a cica két napja nem hajlandó enni, és ő aggódik érte. Természetesen nem volt kérdés, hogy segítek neki, hiszen kedvelem az idős hölgyet. Rendszeresen segítek neki a bevásárlásban vagy apróbb szerelési munkákban, ő meg cserébe folyton sütit süt meg hasonlók. Szerintem már-már az unokájának tekint, ami valahol aranyos, valahol meg mókás, tekintve, hogy én vagyok az idősebb, még ha ez külsőleg nem is látszik.
Na mindegy, sikeresen eljuttattam a párost Dr. Weaver rendelőjébe. Úgy terveztem, hogy onnan egyből megyek az irodába, hiszen ma jön valaki az Egészségügyi Központból előadást tartani, de Cirmike keresztbe szervezett nekem azzal, hogy nemes egyszerűséggel az ingemre vizelt. Így kellett egy újabb kitérőt tennem az albérletbe, átcseréltem az ingemet az egyetlen tisztára, egy halványszürkére, majd lenéztem sötét színű nadrágomra és a hozzá illő cipőmre, nem ám oda is jutott némi meglepi, de azok megúszták szárazon. 
Kocsiba ismét be, majd a megengedettnél kicsit gyorsabban haladva, de néhány perc múlva leparkolok a vállalat parkolójában. A reggeli és a kávé elmaradt, de majd a szünetben legfeljebb leugrom a büfébe, már így is elkezdődött az előadás, az iroda nagy része kong az ürességtől, mindenki a nagy tárgyalóban van. Amilyen halkan csak lehet lenyomom a kilincset és beslisszanok, de termetem miatt ez nem megy feltűnésmentesen, el is indul némi susmus. Tudom, hogy van aki kedvel, van aki nem, relatíve szigorú és határozott főnök hírében állok, de szándékosan nem hallgatózom és az angyali empátiát is háttérbe szorítom, jobb, ha nem tudom mi a sutyorgás tárgya.Freddy felé egy néma "bocsi"-t tátogok, bár üzenetben már jeleztem, hogy késni fogok, ami nem feltétlen vet rám jó fényt a kollégák előtt, de az élet közbe szólt.
ŐT először észre sem veszem. A hangja üti meg a fülemet először, ami két lépés között megtorpanásra késztet. Az nem lehet, hogy ő van itt. Freddy tényleg őt hívta volna? Pedig úgy rémlik, meséltem neki, mi történt köztünk. Most mégis itt van, én pedig nem tudom, hogy reagáljak. Olivia ugyanolyan gyönyörű, ha nem még szebb, mint azelőtt. Az elmúlt hónapokban párszor megkerestem őt, persze csak távolról, meggyőződve arról, hogy jól van, de egyszer sem szólítottam meg. Nem tudtam, kíváncsi-e rám, elvégre nagyon hirtelen hagyott ott Wilmingtonban.
Hogy fáj-e még? Természetesen. Túlléptem rajta? Eddig azt hittem, hogy talán igen, de most, hogy tekintetünk összeakad egy pillanatra...nem is tudom. Minden olyan zavaros, így nem is bánom, hogy mindenki háta mögött állok, és nem látják ezt rajtam. 
Szünetet rendel el, egy részem pedig tartana a kifelé vonuló tömeggel, ám egy másik, sokkal dominánsabb részemet mágnesként vonzza magához a boszorkány, lábaim már-már öntudatlanul lépkednek felé, végül ott állok vele szemben, orromat megcsapja az illata, ami mit sem változott. Ahogy orrom megtelik vele, szívem ismét összefacsarodik. Tudom, hogy nem tartott sokáig ami köztünk volt, mégis...én azt hittem ez valami különleges, de úgy tűnik tévedtem.
Gondolataimból vádló hangja szakít ki, néhány sűrű pislogással térek vissza a jelenbe, a valóságba. -Én...itt dolgozom. - azt, hogy Freddy-vel együtt visszük a céget most egy olyan sokadlagos információ, amit nem is jut eszembe hozzátenni, hiszen jelenleg ez egyáltalán nem lényeg. -Hogy...hogy vagy? -- ennyire futja. Amúgy sem vagyok a kommunikáció mestere, a szakításunk óta ez még rosszabb lett, és lám, most is csak ennyit tudok mondani. Hogy vagy... Annyi mindent akarnék kérdezni. Még akkor is, ha félek a válaszoktól.
@mm
Vendég
Vendég
Anonymous

Amúgy én itt dolgozom, és te? - Page 2 Empty
TémanyitásAmúgy én itt dolgozom, és te? - Page 2 EmptyVas. 6 Aug. 2023 - 17:32


Lassan szállingóztak az emberek a tágas, modern és minimalizmusánál fogva személytelen tárgyalóba. A hátam mögül érkező délelőtti napfény tette egyedül megnyerővé a hatalmas teret, a világosságot megsokszorozták a fehérrel meszelt falak és a makulátlanul tisztára sikált felületek. Kettőt kattintottam golyóstollammal amíg végigpásztáztam a jóvágású öltönyösökön. Nehéz volt elképzelnem őket akcióban, mondjuk rendbontók vagy veszélyesek alakok után futni, sárban térdepelni, vérben úszni... Sokkal inkább illettek a magas épület csendes emeletére ahol hangosan kopogtam a billentyűzetek és berregett a nyomtató, az itt dolgozók pedig fontoskodva váltottak néhány fojtott hangú szót a fekete, szürke és fehér színektől uralkodó folyosókon.
- Megvagyunk - kis híján összerezzentem a vállamat érintő kéztől,  Frederic Montgomary pedig komolyan, de biztató arccal biccentett, majd sétált hátra az ajtó irányába, hogy szabad rálátást biztosítson minden jelenlévőnek ami a kivetítőt és persze engem illetett. Gyerünk!, biztattam magam felöltve magabiztos mosolyomat, majd a lehető legkevesebb erőfeszítéssel felkeltem az irodaszékből, tenyerembe fogtam a klikkert és magassarkúmon egyensúlyozva tettem néhány lépést a széksorok, illetve az azokban ülők felé.
- Jó reggelt kívánok mindenkinek! Remélem már túl vannak a második kávén is, mert habár igyekszem majd olyan energizáló lenni mint egy jó eszpresszó, de sajnos nem ígérhetem, hogy annyira rövid leszek.
Halk kuncogás hangzott fel a teremben amit jó előjelként nyugtáztam, ráadásul valamennyi szempárt felém irányította, majd megnyomtam a megfelelő gombot a klikkeren és a fehér vásznon megjelent az előadás címe: Gyógytorna - a kevésbé látványos izmok edzése. Néhányan elmosolyodtak.
- Először is szeretném megköszönni a lehetőséget Frederic Montgomary-nek, hogy szabad, de reményeim szerint hasznos délelőttöt biztosíthatok Önöknek ezzel az előadással. Szeretném, ha a gyógytorna és manuálterápia nem a fájdalom kezeléseként hanem az erőnlét növeléseként szerepelne a szótárukban, talán így a férfi hallgatókat is rá tudom venni a közreműködésre.
Az előadás első tizenöt perce könnyedén és gördülékenyen telt el. A fontos elméleti részek bemutatása után kiosztottam a felmérő kérdőívet az hallgatóközönség között, s míg azok némán rakosgatták az ikszeket a megfelelő négyzetekbe az ablakhoz sétáltam, tekintetem végigpásztázta a márciusi borongósságba burkolózó belvárost, majd mély levegőt véve visszafordultam a jelenlévőkhöz.
- Remek, ha úgy gondolják nincs szükségük több időre akkor...
Az ajtó nyílt és csukódott. Az itt megjelentek természetfeletti összetétele már önmagában annyira diverz volt, hogy egy új jövevény érkezése igazán nem tudta fokozni mágikus frekvenciám zúgását. Legalábbis egy teljesen átlagos esetben. Az angyali aura szinte fizikailag is érezhető szélként süvített felém és csapott meg, s habár szögegyenesen álló hajam nem rezzent meg, belül minden csontomat megzargatta a jelenség. A francba! Néhányan az ajtó felé fordultak, hogy szemrevételezhessék ki az a későn érkező aki belém fojtotta a szót és a hátul felhangzó szellemes megjegyzések egyértelművé tették: Castiel nem véletlenül keveredett ide. Castielt itt mindenki ismerte.
- ...akkor tartsunk egy rövid szünetet - fejeztem be és az egyszeriben felbolyduló tömeg jótékonyan eltakarta előlem az ajtóban ácsorgó bukott arcát.
- A francba! - ismételtem meg hangosan is és a hajamba túrtam, majd az asztalra dobtam a tollamat és csípőre tett kézzel idegesen tettem két lépést az ablak, majd újabb kettőt a kivetítő irányába.
Mit keres itt? Miért van itt? Hogy talált rám? Miért ismeri mindenki? Megszámlálhatatlan mennyiségű kérdés záporozott elő bensőmben és ujjaim megreszkettek az idegességtől. A tömeg elszivárgott a teremből és lendületesen sarkon fordulva szemtől szembe találtam magam a gigászian magasodó férfival.
- Te meg mégis mi a francot keresel itt? - szűrtem a fogam között és aggódva lestem az ajtókeretet támasztó és engem méregető Freddy Montgomary felé.
Olivia Redwine
cactus
Vendég
Vendég
Anonymous

Amúgy én itt dolgozom, és te? - Page 2 Empty
TémanyitásAmúgy én itt dolgozom, és te? - Page 2 EmptyVas. 6 Aug. 2023 - 16:49

Castiel és Olivia
Amúgy én itt dolgozom, és te?

   
Montgomary Biztonságtechnikai Kft., 2022. március

You've been good, busier than ever
We small talk, work and the weather
Your guard is up and I know why
Because the last time you saw me
Is still burned in the back of your mind
You gave me roses and I left them there to die
   
Vendég
Vendég
Anonymous

Amúgy én itt dolgozom, és te? - Page 2 Empty
TémanyitásAmúgy én itt dolgozom, és te? - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

Amúgy én itt dolgozom, és te? - Page 2 Empty
 

Amúgy én itt dolgozom, és te?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2