Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 162 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 162 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Bürokrácia, mint büntetés? EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

Bürokrácia, mint büntetés? EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Bürokrácia, mint büntetés? EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Bürokrácia, mint büntetés? EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Bürokrácia, mint büntetés? EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Bürokrácia, mint büntetés? EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Bürokrácia, mint büntetés? EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Bürokrácia, mint büntetés? EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Bürokrácia, mint büntetés?
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
TémanyitásBürokrácia, mint büntetés? EmptySzomb. 16 Szept. 2023 - 5:00

Befejezetlen játék
Archíválásra került


admin.
Admin
A staff
Admin
Elõtörténet :
Bürokrácia, mint büntetés? Dad5623e64ffe52e1fd958cd231591bec5d62aeb
az élet írja
Titulus :
Könyörtelen diktátor
Kapcsolatban :
Zenedoboz :

Karakter idézet :
Télen a természet visszavonul, megpihen, és erőt gyűjt egy új kezdethez. Ezt mi is megtehetjük, kis barátom.
Play by :
Arcátlanul arcnélküli
༄ ༄ ༄ :
Bürokrácia, mint büntetés? B33f683b8dda320cc683c9db3762a601aa3d7083
User :
staff

Bürokrácia, mint büntetés? Empty
TémanyitásBürokrácia, mint büntetés? EmptyCsüt. 25 Május 2023 - 18:57


Crazy Girl!!

Az elmúlt napokban a magány fojtogató karjai közé vetettem magam, és csak engedtem, hogy a melankóliával eggyé váljak.
Néhány nap szabadnapot is kivettem, abban bízva, hogy kipihenem mindazt, ami kivesz a lelkemből. Felesleges próbálkozás volt a részemről. Én is tudtam jól, hogy amiken keresztül mentem azt nem lehet csakúgy kiheverni.
Az otthon töltött idő alatt ismételten elővettem a naplómat, amibe legutóbb egy éve írtam. Az utolsó feljegyzésben nyoma sincs annak az embernek, aki most voltam. A lapokon a régi énem gondolatai és érzései voltak olvashatók: tele volt erővel és reménnyel. A sorokat olvasva a könnyeim eleredtek, és a papíron egykor megszáradt tinta ismét erőteljes kék árnyalatban, kissé elmosódva szólt hozzám. A naplómat a mellkasomhoz húztam, csak eldőltem a plüss szőnyegen és gyászoltam azt az embert, akit megöltek azon az éjszakán.
Lehunytam a szemem, sötétség és a sötétségből nyúlt felém a kar. Felelevenedett az az este is, amikor azzal a lánnyal találkoztam és belém kötött az a srác. Az a szempár…
Egy szempillantás alatt az a srác ismét a támadóm bőrébe került. A szaktársam az emlékeim kavalkádjában megint feltámadt; újra azon az éjszakán voltam, ahol a vakító villámoktól volt terhes az égbolt és ahol a viharos szél az uralkodott. Alig láttam valamit.
Szaladtam a szaktársam elől, aki mit sem foglalkozott azzal, hogy ordibáltam a nevét, könyörögtem hozzá. Az a fiatal férfi pedig ott ácsorgott a háttérben, csak nézte az egészet, ahogy a szaktársam a lapockám közé vágta a pengét.
Erre a jelenetre hirtelen a hegem is megfájdult, odanyúltam a kezemmel.
Képszakadás és a földre zuhantam arccal előre, a vér és a sár elegyében fetrengtem.
De nem gondoltam volna, hogy tovább jutok ennél: „Mondd meg a drágalátos bácsikánknak, hogy olvassa el az üzenetem!” – kipattant a szemem, hevesen kapkodtam a levegőt.

A bácsikámmal és a nagynénimmel még azon a héten találkoztam, amikor ez az egész flashback megtörtént velem.
Valahogy nem tudtam ugyanúgy nézni rájuk, mint eddig. Kérdezték, hogy hogy vagyok, mi történt velem, de nem voltam hajlandó érdemben válaszolni ezekre. Észre is vették mennyire magamba fordultam, viszont betudhatták annak, hogy nem vagyok jó passzban.
Végül a bácsikám megkért arra, hogy menjek be a városházára az építkezési engedélyekkel, mert szeretné azt egyik ingatlant bővíteni, idővel pedig üzletet beindítani. Belementem, elvettem tőle a papírokat és rászántam magam.

Így kerültem a városházára, ahol épp halálra unom magam. Az AirPods-ban ordít a zene, úgy vagyok vele, hogy a kijelzőt úgyis látom, ha pedig felvillan a sorszámom, akkor odamegyek a kijelölt ügyintézőhöz.
A napi rosszullét is megvolt már. Ettől rosszabb csak nem lehet ez a nap…!
Miután megpillantom a kijelzőn a sorszámom, nyomban megkeresem az ügyintézőt és le is ülök vele szembe a székbe.

- Jó napot! – erőltetek mosolyt az arcomra. – Épület bővítéssel és vállalkozás elindításához szükséges papírokkal jöttem. Remélem jó kategóriát választottam – gondolkozom el, majd puskázok a sorszámomról, ami felett ott van a szolgáltatás neve is.
Vendég
Vendég
Anonymous

Bürokrácia, mint büntetés? Empty
TémanyitásBürokrácia, mint büntetés? EmptyCsüt. 25 Május 2023 - 18:06


Szvetlana & Alyssa
Bürokrácia, mint büntetés?

Belváros - Városháza - Irodák és ügyfélterek | március vége, késő délután
Vendég
Vendég
Anonymous

Bürokrácia, mint büntetés? Empty
TémanyitásBürokrácia, mint büntetés? Empty

Ajánlott tartalom

Bürokrácia, mint büntetés? Empty
 

Bürokrácia, mint büntetés?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal