Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 128 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 128 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Guys my age don't know... EmptyElodie Rhodes
Pént. 20 Szept. 2024 - 10:37


Put me up & put me down.

Guys my age don't know... EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Guys my age don't know... EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Guys my age don't know... EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Guys my age don't know... EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Guys my age don't know... EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Guys my age don't know... EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Guys my age don't know... EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Guys my age don't know...
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
TémanyitásGuys my age don't know... EmptyCsüt. 16 Nov. 2023 - 16:38

Befejezetlen játék
Archíválásra került
Moderator
A staff
Moderator
Elõtörténet :
Guys my age don't know... B33f683b8dda320cc683c9db3762a601aa3d7083
az élet írja
Titulus :
Elfogadó szép üzenet
Kapcsolatban :
Play by :
Arcátlanul arcnélküli
༄ ༄ ༄ :
Guys my age don't know... Dad5623e64ffe52e1fd958cd231591bec5d62aeb
User :
staff

Guys my age don't know... Empty
TémanyitásGuys my age don't know... EmptyKedd 3 Okt. 2023 - 18:42

@Lysander Collins

  Ha azt mondanám, hogy hamar felejtek, és könnyedén megbocsátok, nyilvánvalóan hazudnék. Nem. Minden sérelmet hosszan elraktározok magamban, és néha egészen addig érlelem őket, amíg a bosszússág haraggá nem változik, a harag pedig átcsap valami sokkal, de sokkal rosszabba. Vérfarkas vagyok, és két fiúval nőttem fel, nem török meg olyan könnyen, hiába meresztget rám Lysander Collins olyan szemeket, amitől a legtöbb gimnazista lány elalélna gyönyörében. Teperjen csak egy kicsit, ezzel az elhatározással indulok el a folyosón, amikor beleegyezik, hogy elkísér a tornateremig.
  Nem kerüli el a figyelmem az újfajta illatfelhő, ami körbelengi, de szándékosan nem teszek rá megjegyzést. Mindenesetre magamban azért értékelem a gesztust, bár nem vagyok biztos benne, hogy a dolog száz százalékig rólam és a vezeklésről szól.
  - Rossz nap. Ennyi a magyarázatod? - fordulok felé hitetlen arccal, mintha a puszta gondolatát is nevetségesnek tartanám annak, hogy valakinek rajtam kívül lehet még rossz napja. Annyira rossz napja, hogy a felgyülemlett haragot másokon kelljen kitöltenie. - Lysander - horkantom bosszúsan a nevét, ami szinte egyet jelent azzal, mintha azt mondanám: ennél sokkal jobbat is tudsz.
  - Szóval ez az egész bocsánatkérő hadjárat csak arról szól, hogy tiszta lappal mehess el a suliból? - elnevetem magam, miközben megtorpanok, hogy immáron egész testtel fordulhassak az alakváltó felé, teljesen megfeledkezve a tesóimról. A hüvelykujjamra csúsztatott kulcskaria megcsörren, amikor (ha nem tér ki előlem) tenyérrel a fiú mellkasára csapok, egy pillanatra megvillantva bennem lakó farkas árnyékát. - Magadtól találtad ki, hogy bocsánatot kérsz, vagy valaki rávett erre? - lelki szemeim előtt Noah alakja jelenik meg, bár tudom, hogy a srác nem foglalkozik többet velem, mint amennyit én vele. A kölcsönös együttműködésünk megszűnik, amikor végre elballag, én pedig újra a saját beadandóimra koncentrálhatok.
  - Mit számít neked, hogy haragszom-e rád, vagy sem? - kérdezem, és ezúttal tényleg őszintén érdekelne a válasz.
Emme
Agatha Eams
A rose harbori falka tagja
Agatha Eams
Elõtörténet :
Titulus :
gimnazista, időnként vállal korrepetálást a fiatalabb évfolyam tanulói között
Kapcsolatban :
Karakter idézet :
"A név senkire nem hoz szégyent, de sokakat elleplez"
Play by :
Abigail Cowen
༄ ༄ ༄ :
Guys my age don't know... Abigail-cowen
༄ ༄ ༄
Guys my age don't know... 6ee7e676eaa7f30bd8fa653d48cf3043
User :

Guys my age don't know... Empty
TémanyitásGuys my age don't know... EmptyKedd 19 Szept. 2023 - 0:55




Agatha & Lysander





Hogy is mondjam? Itt volt ez a szép lány, aki mindenkinek segít és dicsérni kellene a türelmét – általában én is azt tenném – de amikor nem is tudom, hogy fogalmazzak elgurult a gyógyszerem, vagy túl sok volt már a napomból és tényleg az ő jó szándéka hiányzott nekem ahhoz, hogy gonosz legyek… Most már tiszta fejjel, én is látom, hogy bunkó voltam és nem is neki kellett volna azokat mondanom, amiket mondtam, hanem valaki másnak. Kezdetben saját magamnak. Most ezért is közelítem meg őt nyugodtabban, de annál határozottabban! Nem félek én egy lánytól sem! (A pillanat amikor oroszlánnak hiszi magát valaki, pedig csak egy sima házimacska.) Felőlem lehet az igazgató lánya is, akivel kivételeznek és esélyem se lenne kimagyarázni magam a helyzetből, de így még van egy kis esélyem. Nem díszből veszem elő a legjobb oldalamat. Az mind részletkérdése, hogy parfümöt is cseréltem a mai nap fényében. Már eleget halogattam ezt! Jobb most, még nagyjából az elején beismerni a hibám, mint később, amikor már esélyem se lesz rá.
Vannak, akiknek nem megy ez és inkább a saját gőgjükben fulladnának meg, de be nem ismernék, hogy bocs tévedtem, az én hibám volt nem a tiéd. De én… Én próbáltam dolgozni azon, hogy ne egy buborékba éljek, ne az énképemet erősítsem meg azzal, hogy csak magamnak adok igazat és más magasról le van tojva. Nem, nem ilyen akarok lenni. Ezért engedtem meg egy féloldalas mosolyt is, amikor azt mondta, hogy ugyan edzése lesz, de késhet egy kicsit.
Ha most nagyon hízelgő és a képébe mászó akarnék lenni – tudnék olyan is lenni – jönnék valami nagy szavakkal, hogy hű de jó és mennyire jól hangzik, amiért időt szán rám. De nem teszek így.
- Nem vagyok színészkedő kedvemben, néha mások meggyőzése se megy olyan könnyedén, mint szeretném, hogy menjen. – a hajamba túrok, még több esély az illatfelhőkre ugyebár, de még mielőtt végképp elvágnám magam alatt az összes lehetőséget a bocsánatkérésre.
- De elkísérlek a tornateremig. – válaszolom végül. Jobb dolgom úgy sincs és megvan bennem tényleg a szándék, hogy a bocsánatkérésemet kifejezzem csak… nem kellenek ide tanút. Mármint. Nem lehetek finnyás. Inkább túl esek rajta. Ha már megkerestem őt és leszólítottam!
- Nézd, legútóbb rossz napom volt. Tényleg rossz, duplán voltam szerencsétlen, mondanám, hogy még egy fekete macska is elment előttem az utcán és kilyukadt a kocsim kereke… Nem akarok kifogásokat keresni, csak most így tiszta fejjel tudom, hogy jót akartál. Mármint te alapjáraton jót akarsz mindenkinek, akkor is tudtam, most is tudom. Egyedül én voltam a hibás, amiért lehurrogtalak. – ez most nagyon enyhe kifejezés tőlem, tudom, hogy ő is tudja, csak nem akarok túlságosan sok mindenbe belemenni a mellette lévő társa miatt. – Szóval tudom, hogy jogosan haragszol rám, de nem akarom, hogy így érezz. Én sem akarok majd így elmenni a gimiből, hogy itt vagy te és haragszol rám. – most szándékosan nem játszottam ki az „itt vagy te az okos és szép lány” kártyámat. Máris másképp hangzott volna! De az túl átlátszó és erre ő is rájönne.







Hello Beautiful!!
Lysander Collins
Alakváltó
Lysander Collins
Elõtörténet :
Titulus :
hűséges barát, végzős gimnazista
Kapcsolatban :
Se barátnőm, se Tinderem.
Zenedoboz :

Karakter idézet :
I think I've forgotten how to sleep.
Play by :
Austin Butler
༄ ༄ ༄ :
Guys my age don't know... Tumblr_inline_peib4hZ8hQ1u9urvd_400
...
Guys my age don't know... BXjSBY8
(Amikor Lys oroszlánnak képzeli magát, de kiderül, hogy csak egy házimacska.)
Layton - báty
Leith - öcsi
Lawrence - apa
Emma - anya
User :
Rókariel

Guys my age don't know... Empty
TémanyitásGuys my age don't know... EmptyVas. 17 Szept. 2023 - 6:51

@Lysander Collins
    Szeretném azt mondani, hogy minden körülmények között képes vagyok arra, hogy erős maradjak, és a nihil látszatát magamra öltve túllendüljek a dolgokon… De vannak napok, amikor ez egyszerűen nem megy. Először haragosan, aztán durcásan húzom fel az orromat, miközben tekintetem megállapodik a fiún, aki korábban megbántott. Egy pillanatra megfordul a fejemben, hogy nem hallgatom meg, hogy mit akar mondani, de aztán megenyhülök. Úgy tűnik, hogy gesztusai őszinték, mégis védekezőn ölelem át magam a két karommal. Nevetséges, hiszen ha állatalakjainkat vesszük figyelembe, farkasként én vagyok a dominánsabb.

  - Edzésem lesz, de késhetek egy kicsit – felelem a kérdésére, rövid biccentéssel jelezve, hogy hajlandó vagyok figyelni rá. - Sétálj el velem a tesi teremig, és közben előadhatod, hogy miért ne haragudjak rád – teszem hozzá egy árnyalatnyival közelebb kerülve az megbékéléshez, mellékelve a szavak mellé egy grimaszt, amit Lysander akár kezdődő mosolyként is értelmezhet. Egyelőre azonban nem nyúlok a csokiért, majd a mondajóa végén döntöm el, hogy hajlandó leszek-e elfogadni, vagy sem.

  Ha rábólint arra, hogy elkísér, sétálni kezdek a folyosón, de egyáltalán nem sietve. Hagyok időt Lysnek a beszédre. Igazából, ha másról lenne szó, még ennyit lehetőséget sem kapna tőlem, de a langaléta, szőke végzősben van valami, amiért kedvelem.

    – Véletlenül nem láttad valahol a tesóimat? – kérdezem a mellettem lévőtől, a nyakamat nyújtogatva. A levegőbe szippantva próbálom belőni, hogy merre lehet a két öcsém – az egyiküknek el kellene vennie tőlem a kocsikulcsot, hogy haza tudja fuvarozni magukat-, de egy iskolaépületben annyiféle szag keveredik… Néha még vérfarkasként sem tudom, hogy merre vagyok arccal.
Emme


Agatha Eams
A rose harbori falka tagja
Agatha Eams
Elõtörténet :
Titulus :
gimnazista, időnként vállal korrepetálást a fiatalabb évfolyam tanulói között
Kapcsolatban :
Karakter idézet :
"A név senkire nem hoz szégyent, de sokakat elleplez"
Play by :
Abigail Cowen
༄ ༄ ༄ :
Guys my age don't know... Abigail-cowen
༄ ༄ ༄
Guys my age don't know... 6ee7e676eaa7f30bd8fa653d48cf3043
User :

Guys my age don't know... Empty
TémanyitásGuys my age don't know... EmptySzomb. 2 Szept. 2023 - 14:19




Agatha & Lysander





Aláírom, hogy néha, ha olyan napom van, nem én vagyok a világ legkedvesebb és legmegértőbb ’embere’ ez így igaz. Néha nekem is vannak rossz napjaim és hallgatás helyett tönkre teszem más napját is. Így volt ezzel nem olyan régen Agatha Eams is, aki tényleg semmit nem ártott nekem soha, de én neki annál inkább egy frappáns, valójában nem is neki szóló beszólással. Pontosabban nem rá voltam mérges, csak rosszkor voltunk mindketten rossz helyen. Nekem olyankor nem érthetetlen egyenletekkel kellett volna foglalkoznom, amik felidegelnek, esküszöm tényleg minden jobban ment volna, ha nem a ’kedvenc’ órámról jövök ki és ő nem okoskodik éppen. Mármint okoskodhatott volna nyugodtan, általában elengedem az ilyesmit a fülem mellett, mert lehet igaza volt, csak akkor annyira nem érdekelt. Őszintén nem nagyon emlékszem arra, hogy mit mondtam, de nem szépeket ez biztos. Ha elszáll velem az indulat, akkor mindig hülyeséget csinálok és ez nem jó, főleg, ha mások közelében vagyok. Keveset „hisztizek” ez igaz, de amikor robban a bomba akkor jobb nem a közelemben lenni, én is igyekszem távol lenni másoktól csak legútóbb pont nem jött össze.
Ezért gondoltam úgy, hogy itt volna az ideje behúzott macskafarokkal megalázkodni és bocsánatot kérni tőle. Nem volt szép ahogy viselkedtem ez igaz. Anyám se lenne büszke rám, ez holtbiztos. Nem ilyennek tanított. Valószínűleg az őseim forognának a sírjukban, ha tudnák, hogy szégyent hozok a becsületességre. Jól van, aláírom néha nekik sem megy annak lenni.
- Lenyugodhatsz, nem azért jöttem, hogy bővítsem a rád mért sértések listáját. – sóhajtok egyet, amikor megállok vélhetőleg nyugodtan Agatha mellett.
Egy pillanatra végig mérem, hogy milyen eshetőségre készülhet, milyen kedve lehet, igyekszem nem túlságosan megszimatolni őt, ennek rájövetele érdekében, de igyekszem nem túl feltűnően tenni, hogyha tenném is. Inkább kihagyom.
- Sietsz valahová? – teljes felszerelésben van ugyebár, a pompom edzéshez, ami nem meglepő. Akik benne vannak a pompom csapatban azok rendszerint be is öltöznek, ha nem akarnak vesződni az átöltözéssel az órák közötti szünetben.
- Mármint beszélni szeretnék veled, hogyha még hajlandó vagy szót váltani velem. – pillantok rá teljesen komolyan és igyekszem nem karba tett kézzel elé állni, ezért próbálom meg lazán magam mellett tartani a karjaim, a bocsánatkérés sosem volt az erőségem, de ha rászánom magam, akkor már nem hátrálok meg senkitől sem.






Hello Beautiful!!
Lysander Collins
Alakváltó
Lysander Collins
Elõtörténet :
Titulus :
hűséges barát, végzős gimnazista
Kapcsolatban :
Se barátnőm, se Tinderem.
Zenedoboz :

Karakter idézet :
I think I've forgotten how to sleep.
Play by :
Austin Butler
༄ ༄ ༄ :
Guys my age don't know... Tumblr_inline_peib4hZ8hQ1u9urvd_400
...
Guys my age don't know... BXjSBY8
(Amikor Lys oroszlánnak képzeli magát, de kiderül, hogy csak egy házimacska.)
Layton - báty
Leith - öcsi
Lawrence - apa
Emma - anya
User :
Rókariel

Guys my age don't know... Empty
TémanyitásGuys my age don't know... EmptySzomb. 22 Júl. 2023 - 6:26

@Lysander Collins
  Ritkán mondok ilyet, de az utolsó órám dög unalom, így kissé fellélegzem, amikor a csengő végül megment a további szenvedéstől. Izgatottan mozgolódok a helyemen, amíg a tanárnő kiosztja az aktuális beadandók témáit, és mindenkit figyelmeztet a végső határidőre, amikor le kell majd adni őket az értékeléshez. A többiekkel ellentétben én már készültem rá, így csak cinikus mosollyal reagálok, amikor néhány csoporttársam elégedetlenül morgolódni kezd. Nem is értem, hogy mit vártak. Senki nem a pofijára kapja az évvégi jegyeket.
  - Odaadom a kocsikulcsot Clintnek, aztán megyek utánatok az edzésre – mondom Staceynek, igazítva egyet az pomponegyenruhám szoknyarészén, amit még mindig túl rövidnek tartok a hétköznapokban, de mint a csapat tagja néhanap el kellett viselnem, hogy nemcsak a fellépéseken viseljem.
  Ismerős illat száll felém, amikor a barátnőim nyomában kilépek a terem ajtaján. Orrom durcásan ráncolódik, miközben próbálok úgy tenni, mint aki nem vette észre a szőke fiút, aki a folyosón közeledik felém.  Nem fogok köszönni neki, nem török meg. Ezt a dolgot ő szúrta el, én pedig nem vagyok hajlandó eljátszani, hogy minden rendben van. Megigazítom a táskám pántját, és felszegve az államat éppen arra készülök, hogy a lehető legdölyfösebben sétáljak el Lys mellett, azt sem bánom, ha a vállam a karját súrolja közben.
  - Nocsak – vonom fel a szemöldököm, amikor végül megszólít, és a sarkamon megpördülve haragtól izzó tekintettel nézek az arcába. - Mi mondanivalód lehet neked? Újabb sértés van az fegyvertáradban, vagy az a haverjaid nélkül nem megy? – tudakolom, karjaimat védekezően összefonva a mellkasom előtt. Próbálom magabiztosnak látszani, mégsem tudom rejteni, hogy legutóbb mennyire megbántott. Farkasoldalam ezúttal a háttérbe húzódva engedi, hogy ezt a dolgot én simítsam el. Áruló!
Emme


Agatha Eams
A rose harbori falka tagja
Agatha Eams
Elõtörténet :
Titulus :
gimnazista, időnként vállal korrepetálást a fiatalabb évfolyam tanulói között
Kapcsolatban :
Karakter idézet :
"A név senkire nem hoz szégyent, de sokakat elleplez"
Play by :
Abigail Cowen
༄ ༄ ༄ :
Guys my age don't know... Abigail-cowen
༄ ༄ ༄
Guys my age don't know... 6ee7e676eaa7f30bd8fa653d48cf3043
User :

Guys my age don't know... Empty
TémanyitásGuys my age don't know... EmptyKedd 16 Május 2023 - 23:39




Agatha & Lysander





Már napok óta foglalkoztatott valami, vagy inkább bosszantott s, nem nagyon akaródzott elmúlni a rossz keserű íz se, amit éreztem miatta. Lehet, hogy az én hibám is volt. Kicsit túlságosan elszálltam magamtól, vagy nem tudom. Lényeg, hogy nem voltam a legjobb kedvemben. Talán a matek miatt kerestem a hibát másban, vagy isten tudja. A lényeg, hogy most már rosszul érzem magam miatta és nem hagyhatom, hogy egy okos és szép lány haragudjon rám. Teljesen mindegy, hogy szimpla halandó vagy sem. Egy bocsánatkérést úgyis érdemel. Én meg nem vagyok, nem akarok haragtartó lenni. Ez az utolsó évem a gimiben, rossz emlékeket nem akarok senkiben sem hagyni magamról, hogy aztán az évkönyvet összefirkálja ott, ahol az én arcom és nevem van, mert annyira megutált a végére.
Ezért történelem után úgy döntöttem, hogyha meglátom a folyosón őt valahol, akkor igyekszem nem tovább menni, hanem megállni mellette és szóba állni vele. Megérdemli, hogy én kérjek tőle bocsánatot és ne fordítva. Szerencsére belátom, hogy nem nekem volt igazam. Megjegyzem fáj beismerni, de tudom néha sok vagyok, sok tudok lenni.
Már magamban el is próbáltam egy párszor, hogy mit fogok mondani neki, vagy hogyan szólítom meg, csak az a helyzet, hogy mire odakerülnék nem fog más kijönni a számon csak, hogy sajnálom. Sajnálom, hogy beálltam azok közé, akik bunkón válaszolgatnak egy egyszerű kérdésre. Hiszen ő aztán tényleg csak segítőkész volt vagy az akart lenni. Csak bennem is megszólaltak valami vészcsengők. Na mindegy.
Nincs akkora nagy szerencsém, hogy elfelejtse az egészet és ha találkoznánk akkor ne emlékezzen rá, mert biztos vagyok abban, hogy fog. Mondjuk most nem követtem senkit se szándékosan, volt időm körül tekinteni és odafigyelni minden más részletre, ami jelezheti, hogy Agatha valahol a közelben van, beszélget valakivel vagy sem. Szóval inkább ilyen apróságokra próbáltam figyelni. Először azt hittem, hogy teljesen sikertelenül, mert nem végig jártam a fél gimi folyosóját, de nem láttam idekint sehol. Lehet, hogy a maradék fél gimi folyosón lesz, de mire végig járom az épületet, addigra ő valahová máshová kerül el szerintem. Nem marad ő sem egyhelyben, ahogy én sem.
Biztos dolga van. Biztos épp az egyik órájára tart, vagy haza. Nem figyelem én az órarendjét, hogy tudjam meddig vannak az órái. Pedig talán nem ártana, ha épp bocsánatot akarok kérni tőle. Volt nálam egy kevéske csoki, nem dobozos bonbon mert azt a végén félre értené, és nem is olyan, amit már megkezdtem vagy beleharaptam volna, hanem egy egész tábla csoki, amit neki akartam adni. Nem azért, hogy hízzon, csak tudom, hogy a lányok szívét csokoládéval kell megpuhítani, aztán pedig elmondhatjuk nekik, hogy mi a helyzet. Kivéve, ha nem ehetnek csokit. Na akkor az én puhító próbálkozásom is dugába dől.
- Hát szia! Én pont… Pont téged kerestelek! – meglepő módon mindenféle harag nélkül a hangomban szólok oda hozzá, kicsit meglepetten, mert nem ilyen hirtelen számítottam az esetleges felbukkanására.






Hello Beautiful!!
Lysander Collins
Alakváltó
Lysander Collins
Elõtörténet :
Titulus :
hűséges barát, végzős gimnazista
Kapcsolatban :
Se barátnőm, se Tinderem.
Zenedoboz :

Karakter idézet :
I think I've forgotten how to sleep.
Play by :
Austin Butler
༄ ༄ ༄ :
Guys my age don't know... Tumblr_inline_peib4hZ8hQ1u9urvd_400
...
Guys my age don't know... BXjSBY8
(Amikor Lys oroszlánnak képzeli magát, de kiderül, hogy csak egy házimacska.)
Layton - báty
Leith - öcsi
Lawrence - apa
Emma - anya
User :
Rókariel

Guys my age don't know... Empty
TémanyitásGuys my age don't know... EmptyKedd 16 Május 2023 - 23:37

Agatha & Lysander
Guys my age don't know...

Guys my age don't know... Tumblr_n4lfve8DvQ1su85gro1_500
Rose Harbor Gimnázium, Folyosók s, majd valamelyik üres terem, 2022. március közepe



In this old city, talk floats like pollution
Of course, you suck it in, but you don't know what you're doing
They place your feet in choreographed revolutions
You've got to move to the mountains just to see all the ruin
Howl like wolves
But how, how, how they like you



Hello Beautiful!!
Lysander Collins
Alakváltó
Lysander Collins
Elõtörténet :
Titulus :
hűséges barát, végzős gimnazista
Kapcsolatban :
Se barátnőm, se Tinderem.
Zenedoboz :

Karakter idézet :
I think I've forgotten how to sleep.
Play by :
Austin Butler
༄ ༄ ༄ :
Guys my age don't know... Tumblr_inline_peib4hZ8hQ1u9urvd_400
...
Guys my age don't know... BXjSBY8
(Amikor Lys oroszlánnak képzeli magát, de kiderül, hogy csak egy házimacska.)
Layton - báty
Leith - öcsi
Lawrence - apa
Emma - anya
User :
Rókariel

Guys my age don't know... Empty
TémanyitásGuys my age don't know... Empty

Ajánlott tartalom

Guys my age don't know... Empty
 

Guys my age don't know...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal