Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 164 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 164 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

La vita è troppo corta per non essere felici   - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

La vita è troppo corta per non essere felici   - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

La vita è troppo corta per non essere felici   - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

La vita è troppo corta per non essere felici   - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

La vita è troppo corta per non essere felici   - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

La vita è troppo corta per non essere felici   - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

La vita è troppo corta per non essere felici   - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

La vita è troppo corta per non essere felici   - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
La vita è troppo corta per non essere felici
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásLa vita è troppo corta per non essere felici   - Page 2 EmptyVas. 2 Ápr. 2023 - 7:27




Alex & Syd





  - Óvatosan – nyújtottam a kezem a tanoncomnak, hogy kisegítsem a csónakból, amely kissé imbolygott a felkavarodott vízen. A parton rengeteg ember tolongott a karnevál miatt, minden irányból maszkos arcok bámultak ránk a koraesti derengésben. Ajkam szegletében félmosollyal figyeltem a szőkeség arcát, így próbáltam kitalálni, vajon mi járhat a fejében.

  Nem árultam el Sydney-nek, hogy hova jövünk, csak annyit mondtam, hogy felbukkant egy ritka műkincs, amit mindenképpen szeretnék a gyűjteményemben tudni, és ragaszkodom hozzá, hogy velem tartson, mert ebben a pár napban szükségem van a tanoncomra. Nem hazudtam, és nem hagytam lehetőséget az ellenkezésre. Úgy döntöttem, jót tenne neki, ha egy kis időre otthagyná Rose Harbort.

  - Mit szólsz? – kérdeztem, miután sikerült stabil talajt érnünk, és sötét szemeimmel immáron a jellegzetes utcákat, és épületeket vizslattam. – Évek óta nem jártam itt, a karnevál ideje alatt pedig soha – kissé meg kellett emelnem a hangomat, és közelebb hajolnom a lányhoz, hogy túlharsogjam a hangzavart. A víziparádét ugyan lekéstük, de úgy festett, éppen az egyik felvonulást ideje alatt sikerült megérkeznünk, már előkerültek fáklyák és a tűznyelők. A turisták egy része bőszen kattintgatott, míg mások az elégedettség hangjaival nyugtáztak egy-két ügyesebb mutatványt.

  - A csomagokat előre küldettem a szállásunkra – csúsztattam a kezem a nadrágom zsebébe, még mindig a körülöttünk zajló forgatagot figyelve. Hagytam időt Sydneynek, hogy felfogja, hol vagyunk, vagy ha szükséges, a gyomra megnyugodjon nem túl kellemes tengeri utazás után. Sajnos csak vízi út vezet a városba, Velencében nincsenek autók. Csak ezután fordultam hozzá, kérdőn már-már incselkedve. – Csak reggel lesz a találkozónk. Van kedved körülnézni?
 
Reméltem, hogy nem érzi feszélyezettnek magát a társaságomban, hiszen a szállodában eltöltött esténk óta meghúztam a határokat kettőnk között. Sokkal inkább magam, mintsem a fiatal nő számára, bár nem volt egyszerű, hiszen mind munkában, mind pedig tanoncságban egymásra voltunk utalva, Természetesen most sem állt szándékomban kihasználni a helyzetet, hiszen a lány még mindig az asszisztensem volt, ráadásuk a tanítványom, de itt, távolt szeretett kisvárosunktól, a kötelesség láncai kissé oldódtak, így senki sem vethetné a szemünkre, ha sétálnánk egyet.




sympathy for the devil
Pleased to meet you
Hope you guess my name
But what's puzzling you
Is the nature of my game
Alexander Lackwood
A Lackwood koven vezetõje
Alexander Lackwood
Elõtörténet :
Titulus :
Lackwood és Társa ingatlaniroda ügyvezetője, a Lackwood koven boszorkánymestere
Karakter idézet :
"A hatalom szeretete démonként mérgezi az embert."
Play by :
Tom Ellis
༄ ༄ ༄ :
La vita è troppo corta per non essere felici   - Page 2 Tumblr_inline_o3l38bH8xZ1rfmocr_250
༄ ༄ ༄
༄ Lidérc༄
La vita è troppo corta per non essere felici   - Page 2 143b7888cad7ec7b759ff03b22e164ac
User :

La vita è troppo corta per non essere felici   - Page 2 Empty
TémanyitásLa vita è troppo corta per non essere felici   - Page 2 EmptyVas. 2 Ápr. 2023 - 6:24


Sydney és Alex
Velencei karnevál

2022.02.20.-2022.02.23.


sympathy for the devil
Pleased to meet you
Hope you guess my name
But what's puzzling you
Is the nature of my game
Alexander Lackwood
A Lackwood koven vezetõje
Alexander Lackwood
Elõtörténet :
Titulus :
Lackwood és Társa ingatlaniroda ügyvezetője, a Lackwood koven boszorkánymestere
Karakter idézet :
"A hatalom szeretete démonként mérgezi az embert."
Play by :
Tom Ellis
༄ ༄ ༄ :
La vita è troppo corta per non essere felici   - Page 2 Tumblr_inline_o3l38bH8xZ1rfmocr_250
༄ ༄ ༄
༄ Lidérc༄
La vita è troppo corta per non essere felici   - Page 2 143b7888cad7ec7b759ff03b22e164ac
User :

La vita è troppo corta per non essere felici   - Page 2 Empty
 

La vita è troppo corta per non essere felici

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2