Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Autumn Llewellyn


A legtöbb felhasználó (130 fő) Szomb. 20 Ápr. 2024 - 20:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


Hudson Robert Stevens

Óceánok története EmptyHudson Stevens
Ma 21:06-kor


Archie morzejelei

Óceánok története EmptyArchibald Collins
Ma 18:53-kor


Besties Time.

Óceánok története EmptyLuna Wheatfield
Ma 16:49-kor


Hello there, sis!

Óceánok története EmptyAdmin
Ma 8:51-kor


Idegesítően idegesítő

Óceánok története EmptyNoah Jacobs
Tegnap 18:44-kor


The tragedy of loss

Óceánok története EmptyMaeve Fitzgerald
Tegnap 16:31-kor


Hey Beautiful!

Óceánok története EmptyAnders Morton
Tegnap 12:53-kor


Calories don't count on weekends?

Óceánok története EmptyLuna Wheatfield
Tegnap 12:53-kor

Megosztás
 
Óceánok története
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
TémanyitásÓceánok története EmptyHétf. 25 Márc. 2024 - 16:14

Óceánok története
Megengedtem magamnak egy szelíd, napcserzette, durva vonásaimat átváltoztató mosolyt, ahogy Cathrin már a kis kilengéstől is reflexszerűen kapaszkodó után nyúlt és hagytam, hogy a Whānau fedélzetét betöltse a női nevetés, mely oly' ritka vendég volt errefelé. Nem tudhattam, hogy szakmai kötelességből, a falka iránt érzett hűségből, vagy őszinte érdeklődésből issza ennyire minden szavamat attól a pillanattól kezdve, hogy elmúlt a ruhájára öntött rum okozta zavar. Féltem az első kettőtől és nem engedtem, hogy felvillanyozzon a harmadik lehetősége.

- A fotel, a kanapé és a művirág teljesen mások - ingattam meg a fejemet azonnal - Mozdulatlanok és hát pontosan ez a feladatuk. A hajó azért készül, hogy elvigyen arra a pontra, amire ráböksz a térképen. Használhatatlan lenne, ha nem lenne mozgásban. Egy pszichiáter székében az ember a horgonyát keresi - meg kezdő vérfarkasként is, úgy tűnik -, ez viszont nem köt helyhez - ujjaim végigszaladtak a fa berakáson, melyet sikerült az építéskor úgy a műanyag fedőburkolatba építenem, hogy ne igényeljen a szükségesnél több bosszúságot és törődést, viszont az egyszerű fehér test mögött megmutatkozzon, hogy nem egy gazdag ficsúré a Whānau, hanem igazi hajósé. A szakavatott szemek rögtön meglátták az eféle különbséget. Érdes ujjaim úgy simogatták a napszívta fár, mint aki kismacskának udvarol. Nem lepődtem volna meg azon sem, ha a Whānau egyszer csak dorombolni kezd.

- Viszont nem helyes a munkádat ehhez hasonlítanod. Én sosem dolgoztam a hajómon.

Szinte magatehetetlenül sodródtam saját szóáradatomban. Cathrine úgy húzta elő belőlem a szavakat, mint amilyen mozdulattal az ember kiveszi a sütőből a mirelitpizzát, ami készen várja. Még nem döntöttem el, hogy a nő alapkisugárzása adta biztonság zavar-e és hogy melyik ponton szeretnék gátat szabni annak, hogy nyitott könyvként olvas bennem. Talán inkább szavaimra, mintsem a megfigyelésre hagyatkozott. Viszont határozottan úgy döntöttem, megfordítom magamban a felemás ismerkedés folyamatát és habár segítségét ajánlott a beilleszkedéshez, nem engedem, hogy egy idegen maradjon a számomra.

- Tavasszal érkeztem - számoltam gyorsan utána az elfelejthetetlennek egy fejbiccentéssel és karjaimat széttárva, s azokat a támlán pihentetve teljesen nekidöntöttem a hátamat a hajónak - Ha jól sejtem neked még újabb a környezet, nem igaz...?

Emlékeztem rá, hogy az Alfa új tagként prezentálta a pszichiátert, s érkezésének okát nem firtatta. Az is felsejlett bennem, mint egyféle határidőhöz hasonló érzést keltve bennem, hogy a gondjaimra és védelmemre bízta a nőt. Fürkészően néztem Cathrine arcát, szemem egészen összeszűkült. Emberi alakban képes lettem volna ezen feladatok teljesítésére, de farkasként... a nőnek fogalma sem volt azokról a borzalmakról.

- Az inkább metaforikus hajótörés volt - kerültem ki az egyenes válaszadást rejtélyesen. Cathrine csak kérdezett, kérdezett és kérdezett. Töprengve mérlegeltem, hogy vajon meddig kérdez, vagy mi az a pont, hol kifekteti elém a lapjaimat. Mikor diagnosztizál menthettlen őrültnek, mikor legyint és tanácsolja Duncan-nek, hogy taszítson ki a falka. Ezen gondolatoknak az alapvető bizonytalanság és önpusztítás leszámításával nem volt a realitásban funkciója.

A következő pillanatban azonban szemem teljesen kikerekedett, karjaimat leeresztettem és rákönyököltem az asztalra, higy fizikailag is közelebb lehessek a nőhöz, ki egy csapásra mintha nyulat húzott volna elő a kalapból. Éreztem, hogy bizsergés járja át a tagjaimat, mint aki az első randevújára készül és szívverésem alig hallhatóan gyorsult. Lehetségesnek tartottam, hogy farkasfüleivel meghallja. Nem érdekelt. Csak azt tudtam, hogy találtam valakit, aki tudta, hogy mit éltem át és miket láttam. A gondolattól pedig szinte különös vágy támadt bennem, ami még a farkasomat is éber figyelésre késztette.

- Pontoon - formáltam a szavakat nem is törődve azzal, hogy a mondandójába vágok, ahogy felismertem az apró afrikai hajót, miről beszélt. Reszketve kifújtam a levegőt, tekitnetemet a biminire szegeztem, mint akinek szeme fennakad és menten megboldogul, majd zaklatottan felugrottam és két lépéssel már lent is voltam a hajó belsejében. A fürdőszobába rontva megragadtam a ruhanyt és a hideg vizet magamra fordítva lemostam magamról a sokk és öröm első izzadtságcseppjeit, majd az alkalmat kihasználva szempillantás alatt megtisztítottam magam és megragadva egy tiszta pamut nadrágot víztől csöpögő hajjal visszatértem a fedélzetre.

Nem Cathrine-nel szemben, hanem a mellette 90 fokban elhelyezkedő mentőmellénytartó tetejére ereszkedtem le és torkomat megköszörülve zavartan megkerestem a tekintetét.

- Ne haragudj, hogy itt hagytalak a mondandód végén és mielőtt azt hinnéd, hogy valami rosszat mondtál volna... ez volt a legcsodálatosabb dolog amit hallottam azóta, hogy megharaptak - úgy gyűrtem ki  magamból a szavakat, mint aki próbál egy nagy vízhozamú folyót megszabályozni. Heves szívdobogással a nő szeméve fúrtam saját tekitnetemet és reszkető ajkakkal így szóltam - Mesélj... mesélj el mindent, meséld el, hogy milyen volt. Én is... ott voltam. Egyszer... régen... meséld el, hogy te milyennek láttad. Meséld el, hogy mi az az út, ami oda vitt téged is.
Emme


Finch Colby
A rose harbori falka tagja
Finch Colby
Elõtörténet :
Titulus :
Kikötőmester
Kapcsolatban :
Óceánok története 88a395cc16724fd84b38aff89470eb21c771b609

Lola Tucker

Óceánok története GEQ1FN
Zenedoboz :

To you I'm just a man, to me you're all I am,
Where the hell am I 'supposed to go?


Something in the orange tells me we're not done
Karakter idézet :
"Ím, itt a válasz: élek, vagyok,
Fáradtan, fájón, ahogy lehet,
De élek s úr fogok maradni
Tenger, sors s mindenek felett."
Play by :
Scott Eastwood
༄ ༄ ༄ :
Óceánok története Tumblr_pc8escp63l1uyd47mo2_500

Óceánok története 521ea45657e9f6aac16a08200b19c6b0
User :

Óceánok története Empty
TémanyitásÓceánok története EmptyHétf. 25 Márc. 2024 - 14:08




Finch & Cathrine


Örültem, hogy nem okozok kiesett órákat a férfinak a látogatásommal. Noha nem gondoltam volna, hogy a bál után ilyen hamar fogunk találkozni, de nem titkolom azon az estén Finch volt az egyik személy aki mély gondolatokat elültettet bennem. Pár perces ismeretségünk alatt annyi mindent megismertem a férfiról mint másról jó pár órás beszélgetés során sem. Az pedig, hogy vérfarkas volt és olyan sérelmeket hordoz magával ami mellett nem tudok szó nélkül elsétálni. De a mai napot nem akartam nagyon komoly hangvételűnek, sőt ha lehet igyekeztem is vissza fogni magamat.

Leültem a felkínált helyre ahol nem tűzött a nap, így kényelmesen keresztbe tettem lábaimat és a hajamat is eltűrtem az arcomból. A hunyorgásnak is véget vethettem aminek kifejezetten örültem. - Én csupa fül vagyok. - mosolyogtam. Igazából nem vártam el tőle részletesebb beszámolót, de még is örültem, hogy azért csak elkezdte a hajót részletezni. Kíváncsi tekintettel követtem minden egyes mozdulatát és néhol egy hümmögéssel jeleztem, hogy figyelek. Annyira a magasba koncentráltam ahogyan Finch beszélt és kezével mutatta mit kell néznem, hogy szinte megriadtam ahogyan a hajó megmozdult. De amint elkaptam azt a pillanatot, hogy miért történt csak felkacagtam és azon is egyidejűleg ahogy ilyenkor mindenki automatikusan próbálja megőrizni az egyensúlyát: mindkét láb a földre, megkapaszkodni valamiben és nem le borulni a székből vagy a padról. Aztán a tekintetemet arra fordítottam amerre a férfi mutatott, igyekeztem jó diák lenni és mindenre alaposan figyelni.

Volt valami kivételes abban ahogyan beszélt a hajóról és annak részleteiről ami még engem is kicsit elvarázsolt. - Látod, erről beszéltem. - mosolyogtam. - Az én munkámban ilyenek nincsenek. - ráztam meg lazán a fejemet. - Én esetleg betudnám neked mutatni a fotelemet, a kanapét meg egy művirágot a sarokban. - kacagtam fel. A praxisban nem kellett sok dolog, de nem is ez volt a lényeg a szobában igazából az csak a komfort része, arra volt szűkség, hogy az emberek kicsit otthoniasan érezzék magukat és ne szorongjanak feleslegesen.

- Mióta is vagy Rose Harbor-ban? - tettem fel a kérdést. - Ha jól emlékszem azt mondtad nem rég óta.. - igyekeztem vissza emlékezni, majd vissza keresztbe tettem lábaimat és kényelmesen rákönyököltem jobb karommal és az államat a tenyerembe helyeztem. - Említettél valami hajótörést is.. az is a Whănau-val volt? - kérdeztem kíváncsian és kicsit kételkedve is, persze a hajó nevét lehet nem jól ejtettem ki de reméltem, hogy nem bosszantja nagyon a kikötőmestert e nyelvbotlásom. Finch időközben eltűnt a hajó bensőjében így akadt pár percem a nézelődésre, már ha akadt olyan pontja a hajónak amit már ne vettem volna amúgy is szemügyre. Ahogy kicsit hátra dőltem az arcomat megsimogatta a lágy szél ami pedig magával hozta a sós illatot amely kicsit megpiszkálta orromat, de összességében tetszett.

- Oh , köszönöm. - mosolyogva fogtam meg a poharat. - Lehet meglepődsz,. - mosolyogva ittam bele a hideg vízbe. - De már voltam párszor hajón, viszont vitorláson talán csak egyszer. - a víz elég hűs volt ahhoz, hogy kellemesen kirázzon a hideg így egy ideig a kezemben pihentettem a poharat. - A bálon nem volt alkalmunk erről többet beszélni, de én is jártam már a világ különböző pontjain. Habár nem mindig hajóval, hanem inkább repülővel vagy autóval. - pillantottam le a kezemben lévő pohárra amin a vízcseppek éppen versenyt tartottak. - Kelet-Ázsiában és Afrikában is voltam amikor az egyik faluból a másikba csak ilyen kis hajókon lehetett megközelíteni. - meséltem szinte újból átélve anno a víz ringatását. - Noha Afrikában teljesen más volt, azokat inkább neveztem volna kenunak és eléggé nem élveztem. - nevettem fel egy fejrázás kíséretében. - Tehát nem idegen számomra, viszont ilyen részletes és érdekes bemutatót még nem tartott nekem senki. - mosolyogtam immár Finchre. A férfi olyan áhitattal és a hajó iránti tisztelettl beszélt a dolgokról, hogy még egy kicsit engem is kíváncsivá tett a vitorlázással kapcsolatban.


szószám || zene || megjegyzés ||  kredit

Cathrine Evans
A rose harbori falka Alfája
Cathrine Evans
Elõtörténet :
Titulus :
Pszichiáter
Kapcsolatban :
I will always love you…
Karakter idézet :
" Az ember hivatása, hogy megismerje az igazságot, szeresse a szépet, kívánja a jót, és cselekedje a legjobbat. "
Play by :
Dianna Agron
༄ ༄ ༄ :
Óceánok története Tumblr_m5e4xd6vJq1r7ifqv
--
Óceánok története 7f7e09ead8e38970c8342baece9dd00ab39ddaea
User :
kittina

Óceánok története Empty
TémanyitásÓceánok története EmptySzer. 6 Márc. 2024 - 12:04

Óceánok története
Határozottan megráztam a fejemet egy "dehogy jöttél rosszkor" legyintés és pillantás kíséretében. Határozottan szokatlan volt ennyi vendéget fogadni a hajó fedélzetén. Mintha csak a világ úgy döntött volna, hogy ő jön hozzám, ha már én nem tudok elmozdulni innen. Érdes ujjaim közé fontam Cathrine finom bőrű kezét és a lehető legfinomabban segítettem fel a vitorlásra. Még törékenyebbnek találtam, mint Lolát. Míg a boszorkányban láttam valami elementáris erőt, ami arra késztette, hogy egyenes gerinccel állja az élet sarát, Cathrine maga volt a megtestesült érzékenység, rebbenés és finomság. Úgy éreztem két megviselt, durva kezem csak összetöri. Hellyel kínáltam a bimini alatt, melyet még a szerelés előtt nyitottam ki, hogy ellenőrizhessem a napfénytető csavarjait, így most a nő az árnyékot adó ponyva alatt ülhetett le.

- Nos, biztos baromi unalmasan hangzana, ha elkezdeném a hajó részeit magyarázni - szusszantam megállva a szalonba vezető lépcső legfelső fokán, miután Cathrine odakint helyet foglalt (Finch hajójáról amúgy vannak képek az adatlapon). A szusszanás egy aprócska nevetésbe fulladt, mint aki csak szabadkozik - Bár nem kétlem, hogy megértenéd, hiszen sokkal többet tanultál, mint én - tettem hozzá, mielőtt azt hihette volna, hogy alábecsülöm a képességeit és ezt megerősítően feltettem a kezemet - Az árbocot mindenki felismeri - mutattam az óriási függőleges rúdra, melyen az előbb csimpaszkodtam a magasban - Kifeszítésre szorul, hogy egyensúlyban maradhasson a hajótest. Az árboc nem dőlhet se előre, se hátra, sem semelyik oldalra. Tökéletesen egyenesen kell a magasba mutatnia - tekintetem lassan felmászott az árbocon és szemeim elvesztek valahol a ragyogó égbolt és a rúd homályos egybeolvadásánál, s átszellemülve folytattam, tekintetemet el nem fordítva - Az oldalsó vantnik - mutattam az árboc csúcsától a hajó legszélesebb pontjáig futó három fémkötélre - biztosítják ezt az egyensúlyt. De ha a hajó viharba keveredik és megdől... - hirtelen mozdulattal elléptem a hajó bal oldalára, mire az komótosan kilendült, majd a tőkesúly és a kikötőkötelek egy pillanat törtrésze alatt már vissza is húzták - kizárólag a magasabb oldalon lévő vantnik tartják majd az árbocot. A másik oldalon lazák maradnak - gyorsan a jelenségre mutattam, ameddig észlelhető volt - De ez csak igazán nagy terhelésnél, igazán nagy viharokban történik. Sajnos nem volt időm ezt kijavítani amióta megjöttünk.

Megvártam, hogy van-e kérdése ezzel kapcsolatban, ami meglepetésként ért, majd a válaszadás után lementem a lépcsőn a konyhába, töltöttem egy pohár hideg vizet, pottyantottam bele néhány jégkockát, majd két ilyen adaggal visszatértem és az egyik poharat Cathrine elé helyeztem, biccentve fogadva a dicséretet.

- Ez az első alkalom, hogy vitorláson vagy? - kérdeztem kíváncsian, majd leereszkedve vele szemben belekortyoltam az italba. Úgy gondoltam, hogy a válasz után egy perc alatt összekapom magam, de kellemetlen lett volna számomra várakoztatni a nőt.
Emme


Finch Colby
A rose harbori falka tagja
Finch Colby
Elõtörténet :
Titulus :
Kikötőmester
Kapcsolatban :
Óceánok története 88a395cc16724fd84b38aff89470eb21c771b609

Lola Tucker

Óceánok története GEQ1FN
Zenedoboz :

To you I'm just a man, to me you're all I am,
Where the hell am I 'supposed to go?


Something in the orange tells me we're not done
Karakter idézet :
"Ím, itt a válasz: élek, vagyok,
Fáradtan, fájón, ahogy lehet,
De élek s úr fogok maradni
Tenger, sors s mindenek felett."
Play by :
Scott Eastwood
༄ ༄ ༄ :
Óceánok története Tumblr_pc8escp63l1uyd47mo2_500

Óceánok története 521ea45657e9f6aac16a08200b19c6b0
User :

Óceánok története Empty
TémanyitásÓceánok története EmptySzer. 6 Márc. 2024 - 11:56




Finch & Cathrine


Ahogyan a hajókhoz értem az öbölben szinte eszembe se jutott, hogy felfelé nézzek, elvégre vagy a hajón vannak az emberek vagy a vízben, vagy legalább is azt hittem. Ezért ért a meglepetés mikor a hang a fejem fölülről jött. Magasba emeltem tekintetemet de a nap annyira sütött, hogy még a kezemet a homlokomra rakva is csak hunyorogva vettem észre a férfit. - Csak nyugodtan. - mosolyogva pislogtam még pár percig felfelé, de aztán muszáj volt elnéznem mert a szememet nagyon irritálta nap én pedig a napszemüvegemet otthon hagytam.

Kissé bele pirultam abba, hogy felső nélkül jelent meg előttem, de igyekeztem zavaromat alíg kimutatni és ennek ellenére is a férfi szemébe nézni. - Nem is kell. - mosolyogtam. - Mindenki szereti kihasználni a szabad idejét. De szólj nyugodtan ha rosszkor jöttem. - fürkésztem Finch arcát. Megértettem mert én is igyekeztem a szabad időmet értelmes dolgokra fordítani. Tényleg nem akartam zavarni ha rosszkor időzítettem volna, hiába volt megbeszélve bármikor közbe jöhet valami. - Dehogy, ne sajnáld. - ráztam meg kissé a fejemet mosolyogva. - Akár még húsz percet is kaphatsz. - mosolyogtam. - Nem sietek, szóval ráérünk. - vagy legalább is én biztosan elvégre nem tudhattam, hogy a kikötőmester milyen napirenddel rendelkezik.

- Persze. - bólintottam és megfogtam a kezét, hogy fel szálljak a hajóra. Amint léptem pár lépést kicsit megimbolygott a hajó amire nem számítottam így picit elvesztettem az egyensúlyomat de ígyekeztem hamar vissza nyerni. Egyből mosolyra húzodott a szám amikor eszembe jutottak azok az emlékek mikor Kelet-Ázsiában hajókáztunk az egyik nagy folyón. - Mit szereltél a magasban? - érdeklődtem. Ha Finch elment rendbe szedni magát akkor helyet foglaltam ahol tudtam és a vállamon lévő kis táskámat is magam mellé tettem. Tekintetem végig futott a hajó minden szegletén. - Nagyon szép hajó. - jegyeztem meg hangosan, hogy azért ő is hallja és ne csak magamnak beszéljek. Nagyon szép, tiszta és rendezett volt ami meg is lepett, elvégre egyedül lakik itt és maga után kellett rendet rakni, hacsak nincs egy fogadott takarítónője. - Tényleg nem jöttem rosszkor? - szegeztem ismét neki a kérdést közben pedig felkeltem. Nem szerettem ülni ha nem muszáj elvégre egész nap otthon ülők a fotelben amíg a betegekkel beszélgetek. Így minden alkalmat kihasználtam ahhoz, hogy kinyújtóztassam lábaimat.


szószám || zene || megjegyzés ||  kredit

Cathrine Evans
A rose harbori falka Alfája
Cathrine Evans
Elõtörténet :
Titulus :
Pszichiáter
Kapcsolatban :
I will always love you…
Karakter idézet :
" Az ember hivatása, hogy megismerje az igazságot, szeresse a szépet, kívánja a jót, és cselekedje a legjobbat. "
Play by :
Dianna Agron
༄ ༄ ༄ :
Óceánok története Tumblr_m5e4xd6vJq1r7ifqv
--
Óceánok története 7f7e09ead8e38970c8342baece9dd00ab39ddaea
User :
kittina

Óceánok története Empty
TémanyitásÓceánok története EmptySzer. 6 Márc. 2024 - 11:31

Óceánok története
Munkába fojtottam a jótékonysági est után felmerülő kérdéseim nyomasztó érzetét. Előredolgoztam az őszi teendőkben, hiszen számos olyan karbantartási feladat várt rám a kikötőben, melyeket még az első fagyok beállta előtt meg el kellett végeznem. Az igazat megvallva a hely úgy nézett ki, mint a szaros csirkeól, mikor megérkeztem. Szépen lassan került a helyére minden, javítottuk meg a meteorológiai állomás műszereit, s minden átesett egy kiadós karbantartáson is.

Csendes, Nikko-val töltött estéim során gyakran jártak a gondolataim a bál körül. Sosem tekintettem a múltba, így szokatlan volt ezerszer és ezerszer átvenni ugyanazokat az eseményeket. A kért halakat leszállítottam az Alfának, kivel törékeny, de lassan működőképes viszony állt be. Újraolvastam egy régi, félbehagyott könyvet és végül arra is jutott némi energiám, hogy a Whănau-t is kezelésbe vegyem. A száling és az oldalsó vantnik ellenőrzésre szorultak, ugyanis az utóbbik erősen meglazultak még a fél évvel ezelőtti hazahajózásom során. Így a késő nyár még meleg napsugarait kihasználva magamra erősítettem a beülőm és a felszerelt trapézkötélzet segítségével felhúztam magam az árboc tetejére.

Sokáig bütykölgettem a szálingot, majd végül be kellett ismernem, hogy nem marad más, mint a vantnik teljes cseréje. A fenébe az indiai monszunokkal... morogtam magamban, hiszen nem csak a hajó alkatrészein esett csorba azon a kiruccanáson. A kezem úszott az olajban és a körömágyamból lassan szivárgott a vér, ahogy elkeseredetten, de fegyelmezett elszántsággal próbáltam meghúzni a meglazult, de töröttnek tűnő anyát.

- Finch?

Megállt a kezemben a csavarhúzó és letekintettem a magasból. A mólón egy szőke hajkorona és egy, a hajószerelők koszos világába sehogy sem illő csinos alak bukkant fel, kit egy pillanatra az egyik hajótulajdonos feleségének hittem, majd szinte a homlokomra csapva villant be az elfeledett találkozó. Basszus!

- Jövök, egy perc! - kiáltottam le, majd eloldottam a bikáról a trapézkötelet és lassan leeresztettem magam az árboc mellett. Hát, persze. Cathrine Evans nemrégiben keresett meg, s egy pillanatra meglepődtem abban a hitbe tévedve, hogy sikerült olyan sok rumot fogyasztanom az este során, hogy rátukmáltam a telefonszámomat (ami amúgy egyáltalán nem vallott volna rám), de aztán azt opciót hamar elvetettük, hiszen a nő emlékeztetett rá, hogy megbeszéltük, találkozunk, mikor időnk engedi. A mellékelt ábra szerint úgy elszaladt az idő, hogy észre sem vettem, hogy közel járt - és el is jött - a találkozó ideje. A fenébe... gondoltam, hiszen felöltözés nélkül, nyakig koszosan landoltam és oldottam le magamról a beülőt, majd az egyik fedéleztre dobott ronggyal megpróbáltam eltüntetni a kezemre ragadt olaj nagy részét.

- Nem szeretek magyarázkodni, valószínűleg össze tudod tenni, hogy mi történik, ha egy hajóőrültnek adsz pár szabad órát a saját hajójára - szabadkoztam, majd leléptem Cathrine mellé a mólóra. Már a telefonhíváskor is feltámadt bennem némi kíváncsiság, hogy vajon mit akarhat tőlem a nő. Teljességgel elvetettem azt az opciót, hogy esetleg elcsábítani jött. Nem, Cathrine egyáltalán nem az a típusú nő volt és így én is tisztelettel fordultam felé. Duncan utasítását még lehetséges opciónak tartottam. Talán szerette volna feméretni, hogy mennyire vagyok közveszélyes őrült. Vagy talán diagnosztizálatlan mentális bajom volt, amiért még mindig nem sikerült uralmam alá hajtani farkasomat.

- Nagyon sajnálom. Adj nekem tíz percet és szalonképes fickót varázsolok magamból. Megtennéd, hogy addig helyet foglalsz nálam? - kérdeztem, majd a kezemet nyújtottam neki, hogy felsegíthessem. Aztán a tenyeremre néztem és néhányszor alaposan a nadrágomba töröltem, vagy újra felé nyújtottam szabadkozó, bűntudatos pillantások között.
Emme


Finch Colby
A rose harbori falka tagja
Finch Colby
Elõtörténet :
Titulus :
Kikötőmester
Kapcsolatban :
Óceánok története 88a395cc16724fd84b38aff89470eb21c771b609

Lola Tucker

Óceánok története GEQ1FN
Zenedoboz :

To you I'm just a man, to me you're all I am,
Where the hell am I 'supposed to go?


Something in the orange tells me we're not done
Karakter idézet :
"Ím, itt a válasz: élek, vagyok,
Fáradtan, fájón, ahogy lehet,
De élek s úr fogok maradni
Tenger, sors s mindenek felett."
Play by :
Scott Eastwood
༄ ༄ ༄ :
Óceánok története Tumblr_pc8escp63l1uyd47mo2_500

Óceánok története 521ea45657e9f6aac16a08200b19c6b0
User :

Óceánok története Empty
TémanyitásÓceánok története EmptySzer. 6 Márc. 2024 - 11:22




Finch & Cathrine


A bálon és utána is sok minden történt. A bálon több ismeretségre is szert tettem amire kicsit számítottam is de még is váratlanul értek. Mindezek ellenére nagyon élveztem az estét még ha eleinte úgy gondoltam, hogy mivel mindenki idegen számomra nem lesz annyira élvezetes mint mindenki másnak. De kellemesen csalódtam az estében.

Ezek után a napokban megejtettük az első találkozást is Alice Wardal. Rettentően izgultam, de szerencsére Alec és Duncan is ott volt így valamennyire nyugodt szívvel léptem be az oroszlán vagyis a farkas barlangjába. Sajnos nem igazán emlékezett rám, de ennek ellenére nem is volt annyira elutasító mint számítottam. Laza, beszélgetős találkozó volt vagy is inkább én igyekeztem beszélni a nővel aki egy kicsit dacos volt de néha-néha válaszolgatott. Nem töltöttem velük sok időt mert feleslegesnek éreztem elhúzni az első ismerkedést de azt hiszem sikerült lefektetni az alap köveket.

Most pedig éppen a kikötő felé sétáltam, hogy felkeressem Finch Colby-t. A telefonszámát a helyi kikötőtől szereztem meg és nehézkesen de el is értem a férfit. A bál óta rengeteget gondolkoztam rajta és a helyzetén. Mondjuk ezért leptem meg még magamat is mikor én kerestem fel a férfit és nem fordítva. Nem volt szokásom másokat ez miatt zaklatni és remélem Finch se érzi tolakodónak szándékaimat.

Hétköznapra beszéltük meg a találkozót, mert úgy gondoltam , hogy talán ilyenkor nincsenek olyan sokan a parton de nyár van és elég sokan voltak. Viszont nem akartam a férfit se betuszkolni a szobába ahol általában szoktam fogadni a betegeket így valamiféle kompromisszumot kellett kitalálnom. Talán Finch ismer egy eldugodtabb, nyugodtabb helyet ahol ha olyan téma ütné fel a fejét akkor is nyugodtan tudjunk beszélni. A kikötőben rengeteg hajó volt annak ellenére, hogy kis város és az öböl se túl nagy de minden szabad helyet betöltötték a hajók. Nagyon is rákoncentráltam, hogy figyeljem a hajók nevét. A memóriámmal szerencsére nem volt gond így a férfi hajójának a nevét is jól elraktároztam. Whănau. Amint rágondoltam a névre mintha ez hiányzott volna, a szemeim előtt meg is jelent a fehér hajó. - Finch? - szólaltam meg nem is túl hangosan de azért jól halhatóan. Ha a férfi esetleg nem hallotta akkor szóltam még egyszer. Ha pedig kijött volna akkor pedig köszöntem. - Szia. - integettem mosolyogva.


szószám || zene || megjegyzés ||  kredit

Cathrine Evans
A rose harbori falka Alfája
Cathrine Evans
Elõtörténet :
Titulus :
Pszichiáter
Kapcsolatban :
I will always love you…
Karakter idézet :
" Az ember hivatása, hogy megismerje az igazságot, szeresse a szépet, kívánja a jót, és cselekedje a legjobbat. "
Play by :
Dianna Agron
༄ ༄ ༄ :
Óceánok története Tumblr_m5e4xd6vJq1r7ifqv
--
Óceánok története 7f7e09ead8e38970c8342baece9dd00ab39ddaea
User :
kittina

Óceánok története Empty
TémanyitásÓceánok története EmptySzer. 6 Márc. 2024 - 11:18


Finch és Cathrine
Óceánok története

Rose Harbor, Kikötő, 2021.06.10
Cathrine Evans
A rose harbori falka Alfája
Cathrine Evans
Elõtörténet :
Titulus :
Pszichiáter
Kapcsolatban :
I will always love you…
Karakter idézet :
" Az ember hivatása, hogy megismerje az igazságot, szeresse a szépet, kívánja a jót, és cselekedje a legjobbat. "
Play by :
Dianna Agron
༄ ༄ ༄ :
Óceánok története Tumblr_m5e4xd6vJq1r7ifqv
--
Óceánok története 7f7e09ead8e38970c8342baece9dd00ab39ddaea
User :
kittina

Óceánok története Empty
TémanyitásÓceánok története Empty

Ajánlott tartalom

Óceánok története Empty
 

Óceánok története

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Az óceánok találkoznak, de vizük nem keveredhet