Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 175 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 175 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Unpleasant surprise EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

Unpleasant surprise EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Unpleasant surprise EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Unpleasant surprise EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Unpleasant surprise EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Unpleasant surprise EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Unpleasant surprise EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Unpleasant surprise EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Unpleasant surprise
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
TémanyitásUnpleasant surprise EmptyHétf. 3 Jún. 2024 - 11:13

Félbehagyott játék
Archíválásra került


admin.
Admin
A staff
Admin
Elõtörténet :
Unpleasant surprise Dad5623e64ffe52e1fd958cd231591bec5d62aeb
az élet írja
Titulus :
Könyörtelen diktátor
Kapcsolatban :
Zenedoboz :

Karakter idézet :
Télen a természet visszavonul, megpihen, és erőt gyűjt egy új kezdethez. Ezt mi is megtehetjük, kis barátom.
Play by :
Arcátlanul arcnélküli
༄ ༄ ༄ :
Unpleasant surprise B33f683b8dda320cc683c9db3762a601aa3d7083
User :
staff

Unpleasant surprise Empty
TémanyitásUnpleasant surprise EmptyPént. 22 Márc. 2024 - 10:10



Unpleasant surprise
I hope it will come as no surprise that I have something to say.
Szúrja a szememet, mennyire magát otthon érezve támaszkodik az én asztalomra, de nem fogok belemenni ilyen kicsinyes játszmákba. Sellmathod nagy eséllyel esetleges gyenge pontjaim után kutat, márpedig eszem ágában sincs bármiféle támadási felületet adni neki, vagy segíteni őt. Aki küldte, nem csak egy üzenetet akart átadni - a pokolfajzat szimatolni van itt, ez pedig nem tetszik. Nagyon nem.

-Ó, szóval ezt várnád? Hízelegjek? Mindketten tudjuk hogy úgyis hazugság lenne. Miért vesztegessük tehát mindkettőnk drága idejét? Ha elfelejtetted volna, én odakint partyt adok. - hangom továbbra is hűvös, nem fejez ki semmiféle érzelmet. Fogyó türelemmel, de várom hát, mi mondanivalója van még számomra - bár szívem szerint kihajítanám a birtokról. Kár, hogy ennyi emberrel a házamban ez a megengedhetőnél jóval nagyobb feltűnéssel járna, így vissza kell fognom magam.

Sejtettem, hogy nem fog tetszeni neki az ajánlatom - nem is vártam tőle. Esélye sem lett volna az én szolgálatomban a tűzhöz közel kerülni, ha hajlandó lett volna ott hagyni jelenlegi urát csak azért, hogy az én szolgálatomba álljon. Ha ilyen könnyen váltana oldalt, akkor az a terveimre csak veszélyt jelentene, és nem dolgozhatok egy ilyen alakkal. Viszont ez a válasza sem könnyített a dolgomon, mert így egészen másfajta kihívással kell szembenéznem, ha folytatni akarom azt, amit elterveztem Rose Harbor-ban.

-Ha valakinek nem tetszik a terjeszkedésem, akkor várom sok szeretettel őt magát nem valami lóti-futit. - jelentem ki határozottan, és ezt így is gondolom. Persze sok esetben küldöm én is valamelyik alattvalómat magam helyett, de van egy bizonyos szint - főleg a démonpolitika magasabb szintjein -, ahol sokkal hatékonyabb tud lenni a személyes megjelenés és ráhatás. Ezért sem tudom most megfelelően komolyan venni a Sellmathod által tolmácsolt burkolt fenyegetést. 

-A jelenlétem Rose Harbor-ban nem titkolt. - nem hangoztatom úton útfélen, de attól még eltitkolni sem érzem szükségét. Felesleges is lenne. -Maga Lucifer is tud arról, hogy itt vagyok. Tudod, maga a Pokol Ura. Szóval vagy óriási meggondolatlanságra és botorságra, vagy pedig halálvágyra utal, hogy ide mersz jönni, és lényegében megfenyegetni.. Melyik vagy tehát, Sellmathod? Ostoba, vagy egy olyan démon, ki megunta az életét?-  
—Hakrabi




I'm your worst nightmare or your wildest dream
Anders Morton
Démonherceg
Anders Morton
Elõtörténet :
Titulus :
Befektető ingatlanmágnás / Mephisto, a démonherceg
Karakter idézet :
"Ha lehetsz nagy hal egy kis tóban, akkor legyél egy nagy hal egy kis tóban, de ne engedd, hogy más halak kitúrjanak."
Play by :
Joe Manganiello
༄ ༄ ༄ :
Unpleasant surprise Tumblr_inline_nxpz6ld1HF1rxlhrp_400
༄ ༄ ༄
Unpleasant surprise Tumblr_inline_nxpz7lNWys1rxlhrp_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Unpleasant surprise Empty
TémanyitásUnpleasant surprise EmptyKedd 27 Feb. 2024 - 17:30

Angry Prince
- Azt gondolod, hogy nekem nincs büszkeségem és milyen nagyon igazad van! - színpadias lendülettel koppintja le az asztalra a poharat, a tenyereivel megtámaszkodva rajta szélesen a fejét kissé leengedve les a hercegre, mint egy lábait szétvetett állat, aki sunyi módon a támadási lehetőséget, a fogást keresi a másikon.

Persze sose lennék ilyen ostoba.

Nem, ezt te stílusnak hívod, nem ostobaságnak.


- De vesszek meg, ha látom, hogy ebben mi lenne az előrelépés, sőt. Meg sem próbálsz hízelegni és kecsegtetni, hogy az ölembe hullik minden, mondd csak Mephistopheles, az összes szép szavaid a halandóknak tartogatod? - biggyeszti le a száját bosszankodva, szinte durcállva, kelletlen, békétlen pillantást vetve a férfire, miközben ellöki magát az asztaltól, hogy fel és alá sétáljon mögötte.

- Lássuk csak: legyek a szolgád. Jól hangzik, eddig is ezt csináltam. De nem bíznál bennem, lentről kezdenék s mi a kompenzáció? A jelenlegi gazdám okszerű haragja, nem is tudom, hogy miért nem harapok erre az ajánlatra, ennyire ostobának tűnök? Ne is válaszolj! - sóhajt nagyot, megtorpan és szembefordul a nevető démonnal.

- A tied, most még. Nem az én uram az egyetlen, akinek nem tetszik a terjeszkedésed, tudod hogy megy ez odalent - legyintgető mozdulatokat tesz a kezével, egy korábbi, női test emlékmaradványai közül merítve egészen kecsesen Sayer fizikai adottsághoz képest, de az elégedetlenség helyett feszült, bosszús figyelem ül az arcára.

- Jöttem, mert küldtek, téged viszont nem küldött senki, úgyhogy sejtheted, nálam nagyobb riválisod is lesz itt, sőt. A gazdámat nem fogják érdekelni az ajánlataid, ahogy a többi herceget sem, ha hírét veszik, hogy Rose Harbor milyen gazdag, hogy dúskál esendő lelkekben, akiknek a meghódításával olyan előnyre teszel szert, amit nem néznek jó szemmel. Szerintem nem akarsz visszaküldeni a Pokolba, hogy erről tegyek jelentést ízes szavakkal ecsetlve, hogy már csak úgy győzhetnek le, ha összefognak ellened, nem igaz? Mert az még neked is okozhatna kellemetlenséget -az ujjait az asztallapon húzva visszaindul a másik irányba, kíváncsian arra, hogy a démon hogyan véleményezi ezután kellemetlen jelenlétét a városban.
Vendég
Vendég
Anonymous

Unpleasant surprise Empty
TémanyitásUnpleasant surprise EmptySzer. 14 Feb. 2024 - 10:16



Unpleasant surprise
I hope it will come as no surprise that I have something to say.
Nem bizony. Gondolom egy kifejezéstelen félmosollyal az arcomon, mikor azt mondja, innen nem hallatszik ki se sikoly sem más. Néhány alkalommal próbára lett már téve a mágia, amivel védve van az iroda, na nem a saját szórakoztatásomra kínoztunk meg másokat (spoiler: egy kicsit de), de azért, mert információkat akartunk kiszedni belőlük - vagy épp büntetést érdemeltek. Persze mindezt óvatosan és ésszel kell csinálni, és a városiakat amennyire lehet békén hagyni, lévén nem túl nagy település Rose Harbor, és az elmúlt 2 évben az eltűnések és halálesetek már így is nagy port kavartak. Nem akarom és nem is hagyhatom, hogy bármilyen szál is hozzám vezessen el, lévén azokhoz tényleg nincs közöm.

A másik démon kiléte nem sokáig marad titokban - ha akarta volna se tudta volna elrejteni előlem a valóját, sokkal hatalmasabb és erősebb vagyok, mint ő valaha lesz. Az ő fajtája megmarad seggnyaló szinten, ezekben nincs meg az a fajta motiváció erő, hogy legyen belőlük valaki a pokolbéli világban - és azon kívül. Nem kommentálom azt amit mond - igen, itt vagyok, és igen, azért, hogy meghódítsam a várost és az uralmam alá hajtsam. Mondhatjuk, hogy több babér terem itt, de a Pokolban is el tudja foglalni magát az ember. Lelkek kínzása és egyéb nyalánkságok. Persze ennek ellenére nem tervezek egyelőre visszamenni.

Nagylelkűséget színlelve nyújtom át neki a whiskyt, amit késlekedés nélkül elvesz. Ha kárt akarnék tenni benne, sokkal élvezetesebb módokon tudnám azt megtenni, mintsem méreggel vagy hasonlóval. A reakciója az italra azonban már nem érdekel, sokkal inkább az, hogy miért is van itt most, ahol semmi keresnivalója nem lenne. Rezzenéstelen arccal várom, hogy eldöntse, megfullasztja-e gazdatestét a korty whisky-vel, amit szavaim okoznak nála, és nem mozdulok sem azért, hogy esetlegesen segítőkészen hátba verjem, de még jólléte után sem érdeklődöm. Nem vagyok én Teréz Anya.

-A szolgák mindig jól jönnek. Már ha megbízhatónak ítélem őket. Más különben...- nem fejezem be a mondatot, csak megvonom a vállam, és iszom egy kortyot a whisky-ből. A hírem a démonvilágban megelőz, egyértelmű hát, hogy nem bánok kesztyűs kézzel azokkal, akik megpróbálnak keresztbe tenni nekem. Sellmathod is jobban teszi hát ha megválogatja a szavait és azt, hogy mit tesz, amíg a városomban tartózkodik. Merthogy innentől rajta fogom tartani a szemem, és gondolkodás nélkül intézem el, hogy a turista osztályon szépen vissza utazzon a Pokolba és jó hosszú ideig ott is rohadjon. Nem hat meg hát felháborodása, inkább kíváncsian várom, mit reagál.

-Osztoznom kell?! - gúnyosan, mély basszussal nevetek fel. -Nonszensz. Rose Harbor az enyém. - komolyodik el ismét a hangom, leküldve a torkomon még egy korty whiskyt, amivel ki is ürült a pohár, így leteszem az asztalra - finomabban, mint ahogyan a másik démon tette, de azért határozottan. -Nem osztozom. Ha csak ezért jöttél, akár távozhatsz is. A gazdád válasszon más környéket magának. Ha pedig nem tetszik neki a válaszom, tudja hol talál. - mellkasom előtt keresztbe fűzöm a karjaimat, Morton izmai ráfeszülnek az öltönyre a mozdulat közben. Részemről lezártnak tekintem a beszélgetést. Sellmathod elmondta mit akar - nem győzött meg arról, hogy az "oszd meg és uralkodj" nyerő ötlet. Azok alapján azonban ahogy emlékszem a pokolfajzatra, van egy olyan érzésem, ennyivel nem fogja feladni. 


 
—Hakrabi




I'm your worst nightmare or your wildest dream
Anders Morton
Démonherceg
Anders Morton
Elõtörténet :
Titulus :
Befektető ingatlanmágnás / Mephisto, a démonherceg
Karakter idézet :
"Ha lehetsz nagy hal egy kis tóban, akkor legyél egy nagy hal egy kis tóban, de ne engedd, hogy más halak kitúrjanak."
Play by :
Joe Manganiello
༄ ༄ ༄ :
Unpleasant surprise Tumblr_inline_nxpz6ld1HF1rxlhrp_400
༄ ༄ ༄
Unpleasant surprise Tumblr_inline_nxpz7lNWys1rxlhrp_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Unpleasant surprise Empty
TémanyitásUnpleasant surprise EmptyVas. 21 Jan. 2024 - 12:53

Angry Prince
- Milyen bájos helyiség - ahogy becsukódik az ajtó a népes vendégsereg zsongása teljesen elhal és a halandó zsigereit összehúzza a félelem, bár a démon csak tényszerűen állapítja meg mire nem jó egy ilyen iroda - innen aztán nem hallatszik ki egy kiadós sikoltozás.

Ne próbáld ki!

Honnan tudod, hogy azt akartam?

Elfoglaltad a testemet, rémlik?


Rátarti kis mosollyal öleli tovább a magas támlájú széket, ha éppenséggel másféle testben volna könnyű lenne elképzelni, ahogy kígyóként tekeredik rajta, lapos pillantásokkal illegetve magát, amíg a fődémon vizsgálja és úgy bólogat elismerően, mintha a hercegnek megerősítésre volna szüksége.
- Én vagyok, én bizony! - lelkesedik a saját neve hallatán, olyan torokhangú nevetést hallatva, mintha volna köztük bármilyen elképzelhetetlen bizalmi kapcsolat, amiben ez a név többet jelent holmi címkénél amivel meg lehet szólítani. - Több babér terem idefent, ahogy azt jól tudod, hiszen te is itt vagy -hunyorít rá cinkosan, a hangjának összeesküvő árnyalatát képtelen leküzdeni.

Beleiszol?

Miért, gondolod, hogy megmérgez? Ez ilyen boszorkány szokás, mi nem így intézzük a dolgainkat.


- Démon vagy, önző vagy, csirió! - elveszi a poharat és átnéz az italom, mohó természete arra sarkallja, hogy felhajtsa, de miután a férfi kiemelte méregdrágaságát nem siet vele, éppen csak belenyal, elégedetten, alamuszin mosolyogva amiért megelőzte az önzőzéssel, apró diadal. Több talán nem is jut, tekintve a beszélgetés fordulatát, amitől a torkára szaladnak az értékes cseppek és csak feszült köhögéssel tud felszabadulni fojtogató rémuralmuk alól.

- Te démonszolgát akarsz lízingelni magadnak, herceg? -hörren fel, amikor beszélni tud és fogalma sincs róla, hogy a saját urának felháborodása erősebb-e rothadt lényének szövetszálaiba ivódva, vagy a saját megrökönyödése az ajánlat hallatán.

Évek, évtizedek, évszázadok, két évezred, mégis most először érzi magát zsigerbe tépen meglepettnek, amit még a halandó is megérez, mert hallgat benne, mint a bárányok.

- Hát mit ne mondjak, az ajánlatod megtisztelő és már majdnem megbecstelenítő is, hogy elhagyjam az uram érted, hogy csatlós legyek a te köreidben, amikor intéző lehetek minálunk - felhajtja a poharat, van ebben a stresszivásban valami, amit az emberi lények nagyon jó csinálnak, kétfelű szemét a démonra szegezi. - De nem ezért küldtek. Osztoznod kell, ha tetszik, de főleg akkor, ha nem, Mephistopheles. A gazdám így látja jónak.
Vendég
Vendég
Anonymous

Unpleasant surprise Empty
TémanyitásUnpleasant surprise EmptyCsüt. 11 Jan. 2024 - 17:38



Unpleasant surprise
I hope it will come as no surprise that I have something to say.
Nem érdekel semmilyen kifogás vagy ellenérv - ellentmondást nem tűrően terelem be az idegen démont, el mindenféle kíváncsi tekintet és fül elől. Irodám hangszigetelő bűbájjal van levédve, így még az a maroknyi természetfeletti, aki ma tiszteletét tette sem képes meghallani azt, amiről mi itt majd beszélünk a következő percekben. Abban bízom, a másik együttműködő lesz - bár mindenre fel vagyok készülve, látott ez a helyiség már érdekes dolgokat, így a szekrényben lóg egy váltás ruha, sőt cipő is van, és egy fürdőszoba is megtalálható az egyik ajtó mögött. 

Nem tetszik, ahogyan az asztalomhoz lép, és a székemen matat - nem azért, mert bármilyen érzékeny iratot láthatna ott, vagy személyes holmit - előbbikkel kapcsolatban nem vagyok ennyire könnyelmű és elzárva tartom őket, utóbbival pedig nem rendelkezem. Egy démon, főleg egy démonherceg nem lehet szentimentális. Kérdőre vonom, ám kérdésre kérdéssel felel. Közelebb lépek, semmit nem veszítve magabiztos fellépésemből, és démoni energiáiból igyekszem beazonosítani, ki lehet ő.

-Sellmathod.- nem kérdés, inkább kijelentés felcsendülő basszusom, ahogyan az agyam a helyére illeszti a kirakós egyik hiányzó darabkáját. -Azt hittem már rég a Pokolban rohadsz. - arcom semleges, kifejezéstelen. Nem tudom, mit kereshet itt, biztosan nem magától érkezett. Ha még mindig démonherceg testvéremet szolgálja, akkor ő irányítja a szálakat, nem pedig Sellmathod. Nyájaskodó szavainak természetesen nem dőlök be, és nem is sietek a válaszadással. 

Ráérősen lépkedek a vitrines szekrényhez, ahonnan előveszek egy kiváló minőségű whisky-t, és két poharat - Mephistopheles-re senki ne mondja, hogy nem jó házigazda -, kitöltök két-két ujjnyit, majd kezembe fogom mindkettőt, és az egyiket átnyújtom a démonnak. Ha udvariatlanul elutasítja, pohara tartalmát a sajátomba töltöm - úgysem tud megártani - majd a poharat az asztal sarkára teszem, és belekortyolok a sajátomba.

-Önző lennék? Nem hinném. Hiszen nézd meg, még az egyik méregdrága whiskymből is megkínáltalak. - az övéhez hasonló felszínen kedélyes, de egyébként cseppet sem annak szánt hangon szólalok meg. Továbbá természetesen önző vagyok - minden valamire való démon az, mégsem akarom ezt így nyíltan elismerni. Addig nem, amíg ki nem teregeti az összes kártyáját. Addig tehát játszmázunk. 

-Annyi város van, amiben potenciál lehet. Ez az én birodalmam, de jó démonherceg lévén hűséges csatlósaim is kaphatnak belőle egy-egy kis szeletet. - mélyen beszívom a levegőt, orrom megtelik a whisky füstös aromájával. Rövid hatásszünet után folytatom. -Ha szeretnéd, beállhatsz a szolgálatomba, ám akkor nekem kell engedelmeskedned, nem a jelenlegi uradnak. És még akkor is hosszú idő, mire elnyerheted bizalmamat, és bizonyítanod sem árt. - határozottan és nyugodtan cseng Morton basszusa, miközben Sellmathoddal szemben állok, a hatalmas íróasztal másik oldalán, egyik kezemmel az asztallapon támaszkodva, másikban a whiskyt fogva. Egyik szemöldökömet kérdőn felemelve nézek a felemás szemekbe, benne ott a fel nem tett kérdés: vállalja ezt, vagy elmondja, miért jött valójában
—Hakrabi




I'm your worst nightmare or your wildest dream
Anders Morton
Démonherceg
Anders Morton
Elõtörténet :
Titulus :
Befektető ingatlanmágnás / Mephisto, a démonherceg
Karakter idézet :
"Ha lehetsz nagy hal egy kis tóban, akkor legyél egy nagy hal egy kis tóban, de ne engedd, hogy más halak kitúrjanak."
Play by :
Joe Manganiello
༄ ༄ ༄ :
Unpleasant surprise Tumblr_inline_nxpz6ld1HF1rxlhrp_400
༄ ༄ ༄
Unpleasant surprise Tumblr_inline_nxpz7lNWys1rxlhrp_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Unpleasant surprise Empty
TémanyitásUnpleasant surprise EmptySzer. 6 Dec. 2023 - 18:16

Angry Prince
- Igazán nem vonnálak el a nyájas bárá... vendégseregedtől - a mosolya egy kissé lekonyul Sayer szép száján, valahogy nincs kedve bemenni azon az ajtón, de Candice nem bukkan fel, hogy kiszabadítsa szorult helyzetéből, ezzel is bizonyítva, hogy a nőkben egyszerűen csak nem lehet megbízni. Meg a halandókban úgy általában.

Felhajtja a pezsgőt amint belép, a súlyos íróasztal mögé sétál, ő arra teszi a poharát, a bőrszék háttámláján futtatja az ujjait, ha kell fel tudja kapni és kitörve vele az ablakot kereket oldhat, ugyanakkor a sok bútor a másik démonnak is kedvezhet abban, hogy letarolja vele őket.

Csak azon múlik, hogy melyikőtök lép előbb.

Most kussolj Sayer, neked halottnak kéne lenned.


- Nem ismersz fel? - elakad benne a lélegzet is, a pillantása elkapja az aranyragyogású barna szemek pillantását, bosszús arckifejezéssel karolja át a háttámlát és támasztja meg az állát a tetején, kis oldalmozgásokkal bosszantóan nyiszogatva a széket, mint aki nem bír magával. Összehunyorítja a szemét.

- Legalább a gazdám nem feledted el. Legforróbb pokoli üdvözletét küldi az ő kedves fivérének, de mondd csak, Mephistopheles, nem gondolod, hogy egy kissé önző dolog egy ilyen szép várost egyedül birtokolni? Egy kicsit felborítja az erőegyensúlyt a javadra, miért nem tekintesz rám úgy, mint egy kedves barátra, akit szívesen látsz, hogy megoszd velem annak örömét, hogy földi pokollá teszed ezt a helyet? - a szemei kissé üvegesek, mert a lényébe vésett szavakat idézi fel, a gazdájának szavait, akinek nem voltak kétségei afelől, hogy a démona és a fivére között bizony megtörténik egy találkozás.

Talán csak arra nem számított, hogy ilyen hamar.
Vendég
Vendég
Anonymous

Unpleasant surprise Empty
TémanyitásUnpleasant surprise EmptyPént. 17 Nov. 2023 - 16:11



Unpleasant surprise
I hope it will come as no surprise that I have something to say.
Habár kitűnően tudok navigálni az emberi kommunikációban, sőt, általában kifejezetten élvezem is az effajta szociális eseményeket és kapcsolatépítést - másrészt valószínűleg nem szerveznék ilyen gyakran hasonló összejöveteleket -, most mégis bosszant a dolog. Mozgásából már kiszűrtem a másik démont, ám macska-egér játékot játszik velem, ezt pedig nagyon nem szeretem. Ettől függetlenül nem hagyom, hogy mindez kiüljön az arcomra, amikor ez vagy az megállít pár szóra. Udvariasan szerelem le őket azzal, hogy később visszatérek még, végül az emeletre vezető, kordonnal lezárt lépcső mellett érem utol a szőke, felemás tekintetű férfi testébe bújt démont.

Mintha ezeréves jóbarátok lennénk, úgy köszön és koccintja hozzá pezsgőspoharát a whiskymhez. Muszáj fenntartani a látszatot, így az övéhez hasonló mosoly kerül az arcomra, mintha örülnék, hogy itt látom. -Ó, igazán köszönöm, valóban remek parti, örülök, hogy el tudtál jönni, lenne is egy ügy, amit szeretnék megbeszélni. - hangom határozott, ellentmondást nem tűrő, viszont ha valaki hallgatózik, akkor mindössze a szokásos üzletembert látja és hallja. Nem adom jelét annak, hogy nem várt vendég csatlakozott a társasághoz. 

Whisky-t tartó kezemmel a közeli dolgozószobám felé intek, Anders barna szemei mögött felvillannak Mephistopheles aranysárga íriszei egy pillanatra. Nem lenne jó ötlet tehát, hogy ellenszegüljön. Nem szeretnék jelenetet rendezni azzal, hogy a karjánál fogva rángatom be. Gazdatestünk fizikuma és démoni erőnk alapján is én vagyok fölényben, így ha szavakkal vagy tekintettel mégis noszogatni kell, hát feltűnésmentesen teszem, de végül becsukom és rázárom magam mögött a dolgozószoba ajtaját. Ez a kisebbik helyiség a földszinten, egy óriási mahagóni íróasztallal és fejedelmi bőr irodaszékkel mögötte. Az ablak a házam mögötti fás területre néz, ami a vendégek számára tiltott terület, így nem aggódom, hogy onnan valaki belát.

-Ki vagy te, és mit keresel itt? - váltok a korábbinál sokkal kevésbé kedélyes hangnemre, a fal mentén végighúzódó iratpolc szélére helyezve a poharamat. Már odakint is éreztem, ám itt bent, ahol nincsen más csak mi ketten, egyértelműen érzem nem csak az ő kénköves szagát, de egy már-már elfeledett szagot is. - Tudom, kinek dolgozol. Mi célod itt? - nagyon nagyon hosszú idő eltelt már, mióta a szóban forgó démonherceg testvéremmel találkoztam. Tudtommal semleges viszonyban váltunk el, nem értem tehát, hogy most mit keres itt egy csatlósa. Türelmetlen tekintetem azonban egyértelműsíti, hogy a velem szemben álló pokolfajzat nagyon gyorsan kezdjen el csiripelni, vagy nem állok jót magamért.
—Hakrabi




I'm your worst nightmare or your wildest dream
Anders Morton
Démonherceg
Anders Morton
Elõtörténet :
Titulus :
Befektető ingatlanmágnás / Mephisto, a démonherceg
Karakter idézet :
"Ha lehetsz nagy hal egy kis tóban, akkor legyél egy nagy hal egy kis tóban, de ne engedd, hogy más halak kitúrjanak."
Play by :
Joe Manganiello
༄ ༄ ༄ :
Unpleasant surprise Tumblr_inline_nxpz6ld1HF1rxlhrp_400
༄ ༄ ༄
Unpleasant surprise Tumblr_inline_nxpz7lNWys1rxlhrp_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Unpleasant surprise Empty
TémanyitásUnpleasant surprise EmptySzomb. 4 Nov. 2023 - 18:15

Angry Prince
Néha még az ura is megkérdőjelezi a módszereit és néha tényleg szétszórt belsőségekkel végzi, de ez nem lehet ok arra, hogy ne a saját legjobb elképzelései szerint végezze a dolgát. Nagyon elégedett magával, amiért nem számolta fel Mohr minden nagyvárosi kapcsolatát, így sikerül találnia valakit, aki Morton partyjára hivatalos. A módos özvegyasszony, aki unalmát befektetésekkel és fiatal fiúkkal oszlatja el kifejezetten hízelgőnek találja a szép szőke bókjait és nem rest felvágni vele, mint kísérőjével az eseményen.

Hagyta, hogy felöltöztettesse, mint egy játékbabát. Felemász szeméhez illő kék és aranybarna csíkos nyakkendőt fűzzön ropogós, fehér ingébe és egy sötét, drága, jól szabott zakóba zárja az alakját. Csak a kifogástalan az elég jól, és a démon már megszokta, hogy minden kornak megvan a maga ruhakalodája, ez a divat nem a legrosszabbak közül való, valamit pedig viselnie kell, bár szórakoztató lett volna meztelenül besétálni.

Candice egy pohár pezsgővel magára hagyja, hogy néhány rég látott barátjával csevegjen, úgyhogy a fényűzően berendezett villában a saját kedvére sétál körbe, vendégeket és szolgákat kerülgetve...

Pincérek. Azok pincérek és nem szolgák.

... fájdalmasan tudatában annak, hogy egy démonherceg házában jár, főleg, amikor megérzi, hogy a nyomában jár. Nem állhat ellen egy kis kergetőzésnek, ügyesen forgolódva valahogy mindig igyekszik megtalálni, hogy azok kerüljenek Morton útjába felé, akik megállítják egy szóra, a káröröm könnyű szórakozást ígér, mielőtt megtalálná a megfelelő helyet arra, hogy bevárja a ház urát. Szinte a rivaldafényben, hátha valaki hamar megszabadítja tőle.

- Remek este Anders, igazán remek este - köszönti rá a saját poharát, a saját pezsgőjét, de a másik démonherceg kénkőszagát árasztva magából, amit elrejt az emberek elől a drága parfüm, de nem rejtheti el a másik pajkos pokolszökevény elől.
Vendég
Vendég
Anonymous

Unpleasant surprise Empty
TémanyitásUnpleasant surprise EmptyPént. 3 Nov. 2023 - 13:48



Unpleasant surprise
I hope it will come as no surprise that I have something to say.
A Morton Ingatlanbefektető Bt. igencsak sikeres második negyedévet zárt, és ilyenkor szokásos módon Anders Morton partit ad a legfőbb üzleti partnereknek, meghívva néhány potenciális ügyfelet is. Belépés csak meghívóval, ami egy plusz főt is engedélyez, így a ma este létszáma 60 fő, plusz a személyzet, így körülbelül 70 fő nyüzsög jelenleg a város szélén álló elegáns, két szintes házban.

Démoni ügyködések ide vagy oda, szórakoztat ez az egész ingatlanbiznisz, amit természetesen folytattam azután is, hogy elfoglaltam Anders Morton testét. Erős lelkű egy fráter volt, kitartóan küzdött, hogy kilökjön engem a tudatával, de hát ő csak egy szimpla ember volt, én pedig Mephistopheles vagyok, így természetesen semmi esélye sem volt. Ingatlanbefektetőként kiterjedt kapcsolatokkal rendelkezett, amit én a bőrébe bújva tovább bővítettem, még jobban felvirágoztattam az üzletet, így nem csak Rose Harbor-ban és környékén vannak érdekeltségeim, de számos más nagyvárosban, sőt, Európában és hamarosan Ázsiában is lesz.

Összekötöm tehát a kellemeset a hasznossal, amikor ezeket a vacsorapartikat szervezem, ahol korlátlan mennyiségben elérhető alkohol, svédasztalos kiszolgálás, halk élőzene, tehát minden, ami egy elegáns összejövetelhez szükséges. Nem feltűnő rongyrázás, de érezhető, hogy itt bizony van pénz bőven. Tökéletesen rám szabott fekete öltönyömben ide-oda suhanok a résztvevők között, mindenkivel csevegek, ahogyan azt egy jó házigazdához illik.

Éppen egy New York-i üzleti partnerrel beszélgetek, mikor megérzem, hogy rajtam kívül más démon is van a teremben, de nem Morgenath, akinek hűséges jobbkezemként szabad bejárása van ezekre a partikra is. Nem, ez valaki idegen. Még pár mondatot váltok a korosodó férfival, majd udvariasan kimentem magam, és elindulok a hall-ban összegyűlt tömegben, hogy megkeressem a pokolfajzatot, aki több, mint valószínű, hogy hívatlanul állított be a bulira.
—Hakrabi





I'm your worst nightmare or your wildest dream
Anders Morton
Démonherceg
Anders Morton
Elõtörténet :
Titulus :
Befektető ingatlanmágnás / Mephisto, a démonherceg
Karakter idézet :
"Ha lehetsz nagy hal egy kis tóban, akkor legyél egy nagy hal egy kis tóban, de ne engedd, hogy más halak kitúrjanak."
Play by :
Joe Manganiello
༄ ༄ ༄ :
Unpleasant surprise Tumblr_inline_nxpz6ld1HF1rxlhrp_400
༄ ༄ ༄
Unpleasant surprise Tumblr_inline_nxpz7lNWys1rxlhrp_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Unpleasant surprise Empty
TémanyitásUnpleasant surprise EmptyPént. 3 Nov. 2023 - 13:27

Sellmathod & Mephistopheles
Unpleasant surprise

Anders Morton rezidenciája, 2022. július




I'm your worst nightmare or your wildest dream
Anders Morton
Démonherceg
Anders Morton
Elõtörténet :
Titulus :
Befektető ingatlanmágnás / Mephisto, a démonherceg
Karakter idézet :
"Ha lehetsz nagy hal egy kis tóban, akkor legyél egy nagy hal egy kis tóban, de ne engedd, hogy más halak kitúrjanak."
Play by :
Joe Manganiello
༄ ༄ ༄ :
Unpleasant surprise Tumblr_inline_nxpz6ld1HF1rxlhrp_400
༄ ༄ ༄
Unpleasant surprise Tumblr_inline_nxpz7lNWys1rxlhrp_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Unpleasant surprise Empty
TémanyitásUnpleasant surprise Empty

Ajánlott tartalom

Unpleasant surprise Empty
 

Unpleasant surprise

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal