Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Hello there, sis! - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Pént. 20 Szept. 2024 - 10:37


Put me up & put me down.

Hello there, sis! - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Hello there, sis! - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Hello there, sis! - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Hello there, sis! - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Hello there, sis! - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Hello there, sis! - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Hello there, sis! - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Hello there, sis!
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásHello there, sis! - Page 2 EmptyPént. 13 Okt. 2023 - 21:31



Hello there, sis
Looking at you is just like a mirror
Nem áll össze a kép, hogyan lehetne egy húgom. Egyszerűen…nem illenek össze a fejemben a kirakós darabjai, ugyanakkor ki hazudná valaki épp Monica Winters lányának magát? Ennek az egésznek semmi értelme! Anyám amióta az eszemet tudom, alkoholista volt és drogozott. Állítólag a két terhessége alatt csak piált. Nem bírta ki, hogy ne tegye. Bármennyire próbálom az az agyamat járatni, 2005 nem most volt, fogalmam sincs akkoriban mit tolt. Hiszen én sem voltam több akkor általános iskolás diáknál.

Muszáj egy csendesebb helyen átgondolnom ezt az egészet, más esetben nem zavarna a zene, amit az utánam fellépő zenekar kezdett el játszani, de Laura megjelenése olyat üt, amihez most nincs szükségem háttérzenére, így egy gyors ital után már megyünk is hozzánk. A magassarkú ellenére is gyors tempót diktálok, sebesebbet mint szoktam, de most visz a lendület. Laura bölcsen nem szól sem út közben, sem pedig addig, míg ki nem töltöm a piát.

Ő is kér, én pedig leemelek a polcról egy másik poharat, és annak az aljára is löttyintek két ujjnyit. Az első adagot én hamar eltüntetem, míg a leányzó egyelőre csak szopogatja, így megelőzöm egy körrel. Szívbaj nélkül gyújtok a spanglira és nyújtom felé is. Ha tényleg én vagyok a nővére, pont hogy nem kéne alkohollal meg füves cigivel kínálnom, de ne rohanjunk ennyire előre. Stresszes ez a szitu eléggé mindkettőnknek így is.

Lehunyt szemmel, élvezem ahogyan a fű ellazít, bár tudom, az alakváltó lét miatt a hatása sokkal rövidebb ideig tart majd, mintha szimpla ember lennék. Amikor beszélni kezd, akkor viszont kinyitom, és arcát fürkészem hazugság nyomai után kutatva, de - legnagyobb bosszúságomra - nem találok ilyet. Annyira fókuszálok, hogy egy pillanatra összezavarodok a társastánc említésére. Hogy jön ide a tánc? Ja, valami haver. Oké, menjünk tovább.

-Ácsi, ácsi! - szakítom félbe Laurát felemelt tenyerekkel, a hirtelen mozdulatnak köszönhetően pedig a cigiről a hamu a kanapéra esik. Lesöpröm, de hülye anyaga van, és így csak elkenem. P*csába. -Mi az, hogy képeket csinált rólam? Mint valami perverz kukkoló? Ez nagyon creepy, a rohadt életbe is…- nem vagyok szégyenlős vagy szemérmes, de akkor is…lesifotók? Tényleg?!

Folytatja, Loretta említésekor akaratlanul csillan fel a szemem, pedig meg se érdemli az az áruló némber, hogy érdekeljen. Még a magánnyomozó se tudott róla kideríteni semmit…hol a fenében lehet? Tök mindegy Leyla, nem része az életednek! Szólok rá magamra, még a fejemet is megrázom, tűnjön bármennyire is kattantnak külső szemlélőként.

-B*ssza meg…van egy húgom…- hátamat a kanapé támlájának döntöm, még a fejemet is hátrahajtom, ahogyan nagyot szívok a cigiből. Kell egy perc legalább, mire feldolgozom az infót. Végül ismét kiegyenesedem, úgy nézek Laurára. -Hogy borzasztó-e Monica Winters? - felhorkanok a kérdésre, egy lendülettel lehajtom a maradék whiskey-t a poharamból, majd a fa dohányzóasztalra csapom. -Ezt…- félrehúzom a pólómat, hogy bal kulcscsontom kilátszódjon, és rámutatok egy kis, már-már szabályos kör alakú foltra.

-Ezt kérlek 11 éves koromban kaptam. Úgy gondolta, jó buli a lányán elnyomni a cigicsikket. Másnap persze nem emlékezett rá. - utolsó slukkot a tüdömbe juttatom a spangliból, mielőtt a hamutartóba nyomnám. Nagyon gyorsan szívtam el, érzem is, hogy hamar be is üt, de pár perc, max negyed órányi bódult agy lesz a hatása, így a whiskey-vel együtt. Talán ezért is nem húzom fel magam annyira az emlék hatására, mint máskor.

-Ha nem lennék alakváltó, sokkal csúnyább heg maradt volna. Így még egész istenesen megúsztam. - teszem még hozzá, visszaengedve pólóm anyagát, és hátradőlök, de szememet nem veszem le Lauráról. Minden bizonnyal nem ilyen információkra számított a jó édes anyánkról. B*ssza meg a jegesmedve, van egy húgom!




Leyla Winters
Alakváltó
Leyla Winters
Elõtörténet :
Titulus :
Énekesnő
Zenedoboz :
Little party never killed nobody!

Karakter idézet :
"Minek komolyan venni az életet? Még sose élte túl senki."
Play by :
Shay Mitchell
༄ ༄ ༄ :

Hello there, sis! - Page 2 Tumblr_inline_nsj84mntCL1qlt39u_250
༄ ༄ ༄
Hello there, sis! - Page 2 738a424dd405c7c54f8b0625474befe0
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Hello there, sis! - Page 2 Empty
TémanyitásHello there, sis! - Page 2 EmptySzer. 11 Okt. 2023 - 10:32




Leyla & Laura
Girlhood is growing fruit around cyanide.
Words:794 Music:Nostalgic remains

Oké, bevallom, kicsit tényleg túl durva volt a megközelítésem. Lehet nem azzal kellett volna kezdenem, hogy helló, szia, a húgod vagyok, akit 17 éve örökbe is adtak, még mielőtt a köldökzsinórt elvághatta volna egy lelkes bába. Most már viszont mindegy, a nehezén túl vagyok, remélem. Kimondtam az igazságot, és a gát végleg átszakadt. Most már elönthet minket az igazság árvize.
A bár hangulata egyáltalán nem volt szintben az enyémmel. A párás levegőt még beszívni is nehezemre esett, az alkoholillatról pedig a pasim, Kyle alagsora jut eszembe, ahova Sue-val és Beccával gyakran lejárunk lógni. Máskor hihetetlenül élném, hogy bejutottunk egy bárba, ahol rám se pillantottak, amíg a sört csapolták nekem – igaz, más esetben valószínűleg valamilyen kevert felest ittunk volna, és most a leghangosabban vihognánk egy eldugott asztal körül.
Rehabon volt. Súlyosan csengenek a szavak a fülemben. Dave, a táncpartnerem nagybátyja nem sokat árult el anyámról, csak hogy nagyon putris élete volt – ő fogalmazott így -, és hogy nem biztos, hogy fel kellene keresnem, mert nem járnék jól vele. Rá akarok kérdezni, hogy mire volt ráfüggve, amíg benne növekedtem, de visszatartom a maró szavakat. Lehet, hogy tényleg jobb így, hogy nem tudom. Az is kiderül ebből, hogy nem tudott a létezésemről. Még nehezebb lesz a lelkére beszélnem, de kész vagyok elfogadni ezt a kihívást is, bármit megtennék, hogy igazi, elszakíthatatlan kapcsolatra leljek az életemben.
Leyla, tök jogosan, azt mondja, menjünk fel hozzá. Édesapám rengetegszer verte a fejembe, hogy ne menjünk fel idegenekhez, ne is álljunk velük szóba, de ez a helyzet most kivételes. A nővérem kifelé menet a pulthoz lép és lehúz egy mojitónak tűnő nagy pohár valamit, amitől még inkább eláll a szavam. Mi lesz, ha ő is ugyanazon az úton halad, amin a biológiai szüleim? El is akadtak a szavaim, ami velem ritkán fordul elő. Mit is mondhatnék erre? Inkább kiélvezem, amint a mellkasomat elárasztja az éjszakai levegő, a pár perc csöndet, amíg Leyla közeli, második emeleti lakásához nem érünk. Azon pörgök végig, hogyan tudnám meggyőzni, hogy tényleg a húga vagyok. Leülök az első ülőalkalmatosságra, és Leyla zökkent ki, ahogy whiskeyt tölt magának, majd szavak nélkül nekem is felkínálja. Csak bólintok, vágyom most az ismerős égető sokkolásra, amit a tiszta whiskey okoz a nyelőcsövemen végigszánkázva. Körül se nézek, egyedül a nővéremet és a padlót bámulom, felváltva.
Amint lehúzza az italt, követem őt, az arcomat kissé összerántja a tömény, de megbirkózom vele. Halkan teszem le a poharat az asztalra, kissé látszik rajtam, hogy zavarban vagyok, pedig ritkán szoktam így viselkedni. Ő töri meg a jeget, aminek elmondhatatlanul örülök. Kérdésekkel bombáz, teljesen érthető módon.
- Biztos vagyok benne. Öt vagy hat voltam, amikor a szüleim elmondták, hogy örökbefogadtak, sosem volt ez titok. Most éreztem úgy, hogy ideje… Megkeresnem a vérszerinti családomat is. – nyelek egyet, a padlóról feltekintek a nővéremre. Nem említem meg, hogy a szüleim éppen válnak. – A pasim öccse egy informatikai zseni, ő törte fel az örökbefogadásról szóló dokumentumokat. Mármint, csak apám gépén, azért annyira nem csodatevő, hogy az Amerikai Egyesült Államok rendszereit hackelje meg. – kínosan felnevetek. Corbin tényleg tehetséges, de meredek volna azt állítani, hogy büntetett követett el. Apám évekkel ezelőtt egy jelszóval védett mappába beszkennelt minden fontos iratot, a laptopját kölcsönvéve egy kicsit könnyű volt megszerezni az örökbeadó adatait. – A volt tánctársam – ja, igen, társastáncoltam hat évig – mondom, csak úgy, mint egy érdekes tényt rólam, mintha nem egy lehetetlen szituációba csöppentünk volna, hanem egy távoli rokonnal osztanám meg éppen az életemet, Ahogy például unokatestvérem újságolják egymásnak, hogy tavaly eltört a karom jégkorcsolyázás közben, vagy megkergetett egy medve kempingezés alatt. – szóval, a volt táncpartnerem nagybátyja magánnyomozó. Csak megemlítettem neki a dolgot, és egyből ugrott, hogy teljesítse a kérésemet és jobb kedvre derítsen. Visszagondolva ez elég ijesztő…- kalandozok el. Akkor persze örültem, hogy egy centet se kér azért, hogy hetekig a családomat vadássza, de mindezt csak a két szép szememért megtenné egy közel ötvenes fószer… Hát, bajok vannak, az biztos. – Mindegy is. Az örökbefogadás részleteivel már könnyű volt elindulnia, ott volt anyám neve, Monica Winters. Megtalálta őt, de azt mondta, jobban járok, ha nem keresem fel őt. – hangom kicsit elhal, kell néhány másodperc, hogy folytassam. – Téged viszont megtalált itt a közelben. Még ide is jött, képeket is csinált rólad a távolból. – Ez is biztosan rémisztően hangzik, de előbb kicsúszik a számon, minthogy átgondolhassam. Gyorsan próbálom elterelni a figyelmét. -  Lorettát nem tudom, megtalálta-e, de ha messzebb lakik, nem biztos, hogy el tudtam volna jönni otthonról hozzá. Plusz Dave se tudta volna lenyomozni, hogy mit csinál. Úgyhogy, téged kerestelek meg. – két tenyeremet a combomra csapom, lezártnak tekintve a mesét. Nincs már több részlet, az az igazság. Kiteregettem a lapjaimat. Érzem, ahogy a korsó sör megérkezik a hólyagomba, de egylőre inkább visszatartom, és a nővérem reakcióját lesem. Nekem is sok lenne ennyi minden egyszerre. Egy valami azért kiszalad még a számon: - Tényleg olyan borzasztó az anyám?




My chest is the cage that wont let my soul fly away



Laura Davis
Alakváltó
Laura Davis
Elõtörténet :
Play by :
Jenna Ortega
༄ ༄ ༄ :
Hello there, sis! - Page 2 33718867228155386bb33920c76cb6f2
User :
Fanni
Team

Hello there, sis! - Page 2 Empty
TémanyitásHello there, sis! - Page 2 EmptyKedd 10 Okt. 2023 - 9:14



Hello there, sis
Looking at you is just like a mirror
Nem hiányzik a családom. Amint elvégeztem a gimit, dobbantottam otthonról. A szüleim szerintem fel sem fogták, hogy egy bőröndnyi cuccal leléptem a házból, mert a saját hányásukban fetrengtek, megint túltolták a piát meg a drogokat. Nekem erre nem volt szükségem akkor sem, és most sem. Nem vetem meg egyiket sem én sem, de eléggé elrettentő volt az őseim példája, hogy ne lépjek át egy határt. 

Hasonló a helyzet a nővéremmel is. 16 voltam mikor fogta magát, és ott hagyott két alkoholistával. Egyszer-kétszer még eleinte felhívott, esküdözött, hogy számíthatok rá, aztán azóta semmi. Ennyit arról, hogy az ember támaszkodhat a testvérére. Meg egy nagy büdös lóf*szt. Nincs nekem szükségem senkire, felőlem felfordulhat az összes ott ahol van. Tökéletesen elvagyok egyedül, vannak haverjaim, barátaim, fantasztikusan megvoltam az elmúlt 6 évben. Járom az országot, bulizok, jól érzem magam, a hobbimból élek, tökéletes életem van. 

Erre most itt van ez a kiscsaj, aki azt állítja, hogy a húgom. Ez fenekestül felforgatná az életemet. Nem is tudok mást tenni, mint viccként felfogni ezt az egészet. Hogy a viharba hoztak volna össze még egy gyereket a szüleim? Hiszen amióta az eszemet tudom szét voltak csapva, kizárt dolognak tartom, hogy apám képes lenne egyáltalán működésbe hozni a szerszámát. Na jó, fujj! Undorító! Kiráz a hideg még a gondolatra is. Nem, ez képtelenség, valaki szórakozik velem. 

A lány - talán Laura? - viszont rettenthetetlennek tűnik. Bedobja anyám nevét, meg azt is, hogy mikor született.  Az agyamban kutatok a dátum után, bár nem most volt, hogy hátha ezzel rá tudok cáfolni a kijelentésre, miszerint akkor tuti nem szülhetett az anyám. Anyánk? -Az nem lehet...akkor...épp rehabon volt... rázom a fejem, nem fér a fejembe. 2005 szeptember és november között a drága jó anyám rehabon volt. Vagy mégsem? Na jó, ez kezd sok lenni, mutatóujjammal megmasszírozom két oldalt a halántékomat. 

-Na jó, így nem tudok gondolkodni. Itt lakom nem messze, gyere. - fejemmel intek neki, de mielőtt a kijárat felé venném az irányt, a vállamra kapom a gitáromat - még ilyen állapotban sem hagynám itt a kicsikét -, majd kifelé a pulthoz kanyarodok, és egy húzásra leküldöm a mojito-t, mint valami felest, de most erre van szükségem. Alakváltó vagyok, nem fog megártani ennyi, max pár percre betompít. 

A benti fülledtség után a kinti friss levegő szinte arcul csap, de most jól esik. Nem szólok Laurához amíg nem haladunk három háztömböt, ott pedig felmegyünk a második emeleti lakásba. Sötét van, nem hallok motoszkálást, a lakótársam nincs itthon, aminek most külön örülök. Ez négy fül közt is ciki beszélgetés lesz. A lakás nem nagy szám, kicsit lepukkant, de ennyire futja jelenleg. Nappali, konyha egyben van, ebből nyílik két kisebb szoba meg a fürdő. Össz-vissz olyan 60 négyzetméter lehet, és elég kupis, de ezt most pont leszarom. A bárszekrényhez megyek, előveszek egy bontott üveg whiskey-t, egy pohárba kitöltök egy ujjnyit és kérdő tekintettel nézek a lányra, ő kér-e. Engem aztán nem érdekel, ha nincs 21, nem vagyok zsaru. 

Lehúzom az italt, töltök még egy kört, és csak utána nézek a másikra. -Na jó, akkor kezdjük elölről. Szóval azt mondod, Monica az anyád. És honnan tudod ezt ennyire biztosra? Honnan tudtad, hogy hol vagyok? Loretátt is megkerested? Mindent tudni akarok. - utasítom, de nem bunkón, inkább úgy, mint aki semmit nem ért. Felkapom a poharamat, a kanapéra vágódok, és az asztalon lévő kis dobozból előveszek egy füves cigit, majd minden szívbaj nélkül rágyújtok. Kell az idegeimre, nem számítottam ilyen infókra ezen az estén. Úgy volt hogy bulizok egy jót, erre tessék.





Don't take life too seriously!
Not caring what other people think is the best choice you will ever make!
Leyla Winters
Alakváltó
Leyla Winters
Elõtörténet :
Titulus :
Énekesnő
Zenedoboz :
Little party never killed nobody!

Karakter idézet :
"Minek komolyan venni az életet? Még sose élte túl senki."
Play by :
Shay Mitchell
༄ ༄ ༄ :

Hello there, sis! - Page 2 Tumblr_inline_nsj84mntCL1qlt39u_250
༄ ༄ ༄
Hello there, sis! - Page 2 738a424dd405c7c54f8b0625474befe0
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Hello there, sis! - Page 2 Empty
TémanyitásHello there, sis! - Page 2 EmptyHétf. 9 Okt. 2023 - 23:10




Leyla & Laura
Girlhood is growing fruit around cyanide.
Words:635 Music:Nostalgic remains

Igazából nem terveztem el, milyen lesz az első találkozásunk. Mondhatnám utólag, hogy azt gondoltam igazi dráma kategóriát nyert sorozatba illő jelenet lesz, mint mondjuk ahogy a Mamma Miában összeborul anyja és lánya, de kár volna hazudni. Mondjuk úgy, hogy a fejemben nem volt olyan verzió, ahol ne ugranánk örömünkben egymás nyakába. Bennem buzog az izgatottság és a boldogság, teljesen egyértelmű, hogy jelentőségteljes és boldog pillanatnak nézek most elébe. Eszembe se jutott, hogy őt talán sokkolja a dolog, vagy nem fog nekem hinni, de belátom, nincs oka a szavaimat készpénznek venni. Miért is tenné? Én vajon hinnék bárki jött-mentnek, aki azt állítaná, a testvérem? Jó, mondjuk az én helyzetem kicsit más, mivel tudom, hogy örökbefogadtak, annyira nem volna hihetetlen esemény. Azt tudom, hogy őt a biológiai szüleim nevelték. Még az is lehet, hogy nem is tud a létezésemről. Túlságosan lefoglalt a saját életem, és nem képzeltem magam Leyla helyébe.
A nővéremet csak rossz minőségű lesifotókon láttam eddig, élőben teljesen más érzés rápillantani. A fények nem a legjobbak, és a látásommal a korsónyi sör is kedélyesen szórakozik. Olyan, mintha a 24 éves magamat látnám. Én is ilyen magabiztos leszek?
Értetlenkedése a szívembe mar, ami úgy pörög, mintha fél órát kocogtam volna. Most fog kifolyni forró homok módjára az ujjaim között minden, amiért idejöttem. A célegyenesben elbukni a legeslegrosszabb érzés. Leyla az egyetlen reményem, valaki, akinek talán kellek. Akiben a kiutat látom. Legszívesebben rákiabálnék, hogy hát nézzen már rám, én vagyok a hugicája, hát klónok is lehetnénk, de amint kimondja, hogy neki nincs húga, tudom, hogy nem sokra mennék ezzel. Azt se tudja, hogy létezem. Ez a tény leforráz, a szívem nehéz lesz, és a háttérzaj hirtelen elhalkul, a pulzusom egyenletes, de gyors dübörgése kiszorít minden más impulzust. A fülem zúgása felerősödik, és egy pillanatra kinyitom a szám, de a szavak a torkomra fagynak. – Ez nem így van. – küzdöm ki magamból, krákogok is egyet, hogy összeszedjem magam. Nem adhatom fel itt, most, hogy Leylával szemben állok.
Ha 24 leszek, remélem, hogy olyan leszek, mint ő. Magabiztos, szabad, a szó legszorosabb értelmében élő. Árad belőle az energia, igazán vonzó, bátor. Képtelen vagyok lenyugodni, a lehetőség, hogy a biológiai családommal felvehetem a kapcsolatot, mámorossá tesz. Mindig is testvérre vágytam, de sajnos sosem adatott meg. Most meg itt állok az egyik nővérem előtt… Kár, hogy magyarázkodnom kell.
Leyla összefont karokkal kinevet, és viccnek nevezi azt a kalandos utat, amit megtettem eddig érte. Rosszul esik, de valahol megértem a fenntartásait. Kicsit zavarba jövök, de határozottan kezdek bele, kicsit hadarok is. – Nézd, Monica Winters a szülőanyám, 2005. november 16-án születtem. Wilmingtonban fogadtak örökbe, azóta ott élek. – sorolom a tényeket, ami alapján talán meggyőzhetem, hogy a húga vagyok. – Nem ismerek semmilyen Jeffet. – teszem hozzá egy rövidke szünet után, kevésbé vehemensen, hülyének is hangzik.
Meg lehetett volna közelíteni őt egy nyugodtabb helyen, átgondolt stratégiával, a pszichológusom biztos ezer módszert tudna mondani, miképp kell valakit letaglózni, nekem viszont nincs időm ilyenekre. Remélhetőleg a szüleim nem nagyon keresnek még, és nem derítik ki, merre vagyok. Ha bevonják a rendőrséget végem, ezt mindenképp azért el akarom kerülni. Ezért maradt ez a hirtelen letámadás. – Nincsen sok papírom, de amit a magánnyomozóval kiderítettem, itt vannak a telefonomon. – Előveszem a fekete vászontáskám alján lapuló eszközt, és felé tartom lezárt képernyővel. – Megmutatom, csak álljunk félre valahova. – Körbepillantok, egy csapat fiatal halad el mellettünk, vállaikkal meg-meglöknek engem, vodkanarancs fröccsen rá a bakancsomra. Ők már elmúltak 21 évesek, és akármilyen ügyesen is lógtam be, tudom, hogy fiatalos az arcom. Egy röpke pillanatra felmerül bennem, hogy Leyla lehet kidobat, és várhatok rá akár egész éjjel az utca túlsó felén, takarásban, nehogy rám hívják a rend őreit, de elvetem a lehetőséget. Ha annyira kellene forszírozni a témát, hogy elege legyen belőlem és kihajítson, akkor annyit is ér a dolog. Eh, nem igaz, a lelkem nem élné túl, tudom, hogy a végsőkig küzdenék, csak hogy meghallgasson legalább.




My chest is the cage that wont let my soul fly away



Laura Davis
Alakváltó
Laura Davis
Elõtörténet :
Play by :
Jenna Ortega
༄ ༄ ༄ :
Hello there, sis! - Page 2 33718867228155386bb33920c76cb6f2
User :
Fanni
Team

Hello there, sis! - Page 2 Empty
TémanyitásHello there, sis! - Page 2 EmptyVas. 1 Okt. 2023 - 20:50



Hello there, sis
Looking at you is just like a mirror
Hihetetlen, hogy már lassan fél éve, hogy - átmenetileg ugyan -, de Rose Harbor-ba költöztem. Kalandos volt, nem mondom. Ez az egész szitu ami Aurorával történt, a bulik Denverrel meg új haverokkal, aztán a kis heccelős kalandom a jó Oliverrel. Egyre többen ismerik a nevemet, egyre több fix megbízásom van rendszeres fellépésekre, szóval - még ha egyelőre csak egy eldugott delaware-i kikötővárosban is -, de azt hiszem, szólóénekesnői karrierem egészen beindulónak látszik. Már egy kislemez szerződésem is folyamatban van, szóval ja, minden elég faszán klappol.

Ami mondjuk szar, hogy Denver úgy döntött, neki uncsi a város vagy tudom is én, és visszament Vegas-ba, az áruló mindenit. Az a szerencséje, hogy nem tudom utálni, elvégre az egyik legjobb barátom. A lakásban a régi szobáját így most kénytelen vagyok egy olyan srácnak kiadni, aki szerintem titkon drogdíler. Erre utaló szagok áradnak ki a szobájából, de amúgy egész rendes, szóval amíg nem hozza a nyakunkra a zsarukat addig felőlem aztán azt csinál amit akar.

Az utolsó pillanatban esek be a Drunken Eel-be a ma esti fellépésem előtt. Elnéztem a beosztásomat és azt hittem, a város másik felén lesz koncert, de még épp időben kapcsoltam. Annyi időm van csak a színpadra lépés előtt, hogy lehúzzak egy felest, megigazítsam ujjatlan fehér, merész kivágású felsőmet, szűk szabású sötét farmeremet és a rohanás után a tornacipőt fekete magassarkúra cseréljem.

Ahogyan a gitárral a kezemben felmegyek a közönség elé, úgy érzem, hazaértem. Egyszerűen imádom ezt, ahogy pezseg a tömeg, valaki a nevemet kiáltja, miközben én a reflektorfényben állva köszöntök mindenkit, majd bele is csapok a lecsóba. Fél órás blokkom van a következő fellépő előtt, én pedig ezt maximálisan ki is használom. Van benne saját szám, feldolgozás, lassú, pörgős, a legtöbbet gitárral kísérem de van kettő, ahol előre felvett zenei alapra énekelek. A felhozatal tehát vegyes, de - nem meglepő módon - óriási sikert aratok.

A színpadról való távozásom előtt már látom is, ahogy Caitlyn a pultoslány már keveri is a mojito-mat, a szokásos, kedvenc italomat. Szám kiszáradt az énekléstől, és már szinte a nyelvemen érzem a koltél ízét, amikor félúton megállítanak. Hozzászoktam, a rajongók szoktak ilyet, én pedig nem szeretek nekik csalódást okozni, szóval széles mosollyal az arcomon fordulok a másik felé. Bármennyire is csábít a mojito, erős vagyok, mert így találtam rá arra a csávóra is, aki a lemezszerződést ajánlotta fel. Talán neki is van valami jó ajánlata a számomra.

-Hogy mi van? - nézek rá értetlenül a fiatal leányzóra, akit szerintem be se kellett volna, hogy engedjenek. Ügyes munka, de még félhomályban is kiszúrom, hogy nincs 21. Hisz ugyanezt csináltam én is. -Figyelj, szerintem összekeversz valakivel, nekem nincs húgom, csak nővérem. - teszem még hozzá, tekintetem pedig a másik arcát, vonásait fürkészi. Csak képzelődök. Kicsit sem olyan, mintha kamaszkori énemmel néznék farkasszemet. Még a fejemet is megrázom a képtelen ötletre. Nem, nekem csak Loretta van, mint testvér, ő is szépen felszívódott. Kizárt dolog, hogy a szüleim összehoztak még egy gyereket. Valaki szívat, csak ez lehet.

-Na jó, melyik idióta haverom fizetett le? Jeff? Ez a visszavágása a múltkori kis hecc miatt? -mellkasom előtt keresztbe font karokkal nevetem el magam, méghozzá azzal a szent meggyőződéssel, hogy ez az egész csak vicc, amit akár Jeff akár más talált ki. Haha, nagyon vicces, már majdnem el is hittem. Még okosak is voltak, és tényleg egy alakváltóra sózták a feladatot. Engem azonban nem verhetnek át, ennél okosabb vagyok.



Leyla Winters
Alakváltó
Leyla Winters
Elõtörténet :
Titulus :
Énekesnő
Zenedoboz :
Little party never killed nobody!

Karakter idézet :
"Minek komolyan venni az életet? Még sose élte túl senki."
Play by :
Shay Mitchell
༄ ༄ ༄ :

Hello there, sis! - Page 2 Tumblr_inline_nsj84mntCL1qlt39u_250
༄ ༄ ༄
Hello there, sis! - Page 2 738a424dd405c7c54f8b0625474befe0
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Hello there, sis! - Page 2 Empty
TémanyitásHello there, sis! - Page 2 EmptyVas. 24 Szept. 2023 - 13:58




Leyla & Laura
Girlhood is growing fruit around cyanide.
Words:676 Music:Nostalgic remains

A klub bejáratához közel már kihallatszik a zene, bár a dalszöveget nem tudom kivenni. Fújtatok egyet, próbálom leplezni az idegességemet. Lógtam már be bárokba, fogyasztottam már alkoholt, a táskámban lapuló személyin pedig a képem alatti születési dátum szerint két hónapja már, hogy elmúltam 21 esztendős. Direkt nem őrült mód festettem ki magam, hiszen miden tizenéves ily’ módon szeretne felnőttnek látszani. A szememet feketével kihúztam, a hajam kiengedve verdesi a vállam. Egy hollófekete ruha van rajtam, a bokámig ér, a cipőm pedig egy magassarkú bakancs, hiába a jó idő. Kezemen aranyszínű bizsu karperec csörög, a fülemen pedig a telefonom lóg. Kyle, a barátom hangpostájára beszélek éppen, mintha a barátaimmal csevegnék, akik már bent várnak. „Ti már bent? Mindjárt megyek én is, van asztalunk? Szuper!”
De hogyan is kerültem ide? Napokig jártam a városka utcáit, Abby személyijével foglalt szobámból egyenesen a macskaköves utakra tévedtem, minden egyes vendéglátó egységbe benéztem Leyla után kutatva. Még mindig kiráz a hideg, mikor belegondolok, hogy van nővérem. Tizenhét évet raboltak el tőlünk… El se kezdem inkább. Azt hittem, sosem találom már meg. Nem akartam feladni, de azért a hitem megfogyatkozott, nem tagadom. Minden egyes kérdéssel, amire fejrázással feleltek, egyre inkább elszomorodtam, de csak kitartóan kellett kutatnom, és meg is leltem az áttörést. Ma reggel valaki azt mondta, ismeri őt, és ha minden igaz este a Drunken Eel bárban fog énekelni.
Nekem sosem volt jó hangom, egyenesen rekedtes fazék. Már iskolában is küzdelem volt az énekóra, és a hegedülést is hamar feladtam, hiába ragaszkodtak hozzá a szüleim. Mondjuk nem erőltették sokat, miután reggel hatkor is már a jingle bells szólamát akartam gyakorolni, természetesen egy tüzelő macskának a kecseségével és hangjával fűszerezve téve mindezt.
A kidobó elé állok, leteszem a fantomhívásomat, és a kezébe nyomom a személyimet. Igyekszem nyugodtnak maradni, ne tűnjek izgatott taknyosnak, de a férfi még így is összeszűkült szemmel figyel. Próbálom nem fixírozni őt, a körmömet nézem, amiről már kezdett lepattogni a fekete lakk, de azt nem pakoltam el otthon, nem hoztam magammal. A fickó visszaadja az igazolványt, és vonallá préselt szájjal int nekem, hogy lépjek be. Magabiztosan rámosolygok, és betoppanok a fülledt forgatagba.
Voltam már klubokban, nem lep meg a sör mindent elborító szaga, a meleg légkör, az izzadt felsőkbe és lecsúszó nadrágokba bújtatott testek látványa. A pulthoz lépek, kedvesen mosolygok a pultossrácra, és egy korsó sört kérek. Nem akarok rövidet, töményet kérni, a legjobb színben kell lennem, mikor elkapom a nővéremet. Beállok az egyik sötét sarokba a súlyos kupával, mert minden asztalnál már ül egy társaság. Hátul vagyok, rejtve a kíváncsi szemek elől, de én mindent látok innen. A színpadnak kinevezett kis tákolmány körül a fények túl erősek, ha aköré állnék észrevehető volnék, kilógok a tömegből. El akarok bújni Leyla elől. Nem tudhatom, ő mennyit tud, és végig akarom nézni a fellépését, akármennyire is nehéz nem lerohannom azonnal. Látnom kell őt a rivaldafényben, a legszebb formájában. Bárcsak meg tudnám magyarázni, miért! Minden porcikám izgatottan duruzsol már, érzem a kis elektromos impulzusokat, hogy szalad végig a fejem tetejétől az utolsó ujjbegyemig, de nyugton maradok, lassan kortyolgatom a számomra furcsán keserű barnasört.
Pár perc múlva kiszúrom őt. Nem is kell bemutatkoznia, látom az arcán, hogy rokonok vagyunk. Nem is tudom, mintha tükörbe néznék, olyan érzésem támad. Kinyílik a szám, a szavak feltolulnak, de a nyelvem gátat képez, és uralkodom magamon. Csendben állok, és elképedve nézem őt, hipnózisba kerülök hangjától. Könnybe lábad a szemem, ahogyan énekel, de nem is jut el az agyamig egyetlen hang se. A tény, hogy ilyen közel van hozzám a múltam egy darabja, a testvérem, akire évekig vágytam, nem tudván, hogy a világban boldogan éldegél, egyszerűen megbénított.
Fel se fogom, hogy vége a műsornak. Hirtelen észbe kapok, letörlöm az arcomon végig folydogáló könnyeimet, remélve, hogy nem maradt fekete tusból festett mederlenyomat a patak nyomán. Sebes léptekkel, az kongó korsómat lerakva egy félig üres asztalra, a színpad közelébe sietek, és az éppen elhaladó nővérem alkarjára teszem a sajátomat. Hirtelen felindulás volt az egész, és most riadtan bámulom őt. Kezem remeg, de próbálok magabiztosnak mutatkozni.
- Beszélnünk kell. Laura vagyok, a húgod. – bököm ki, félve, hogy mit fog reagálni a nő.




My chest is the cage that wont let my soul fly away



Laura Davis
Alakváltó
Laura Davis
Elõtörténet :
Play by :
Jenna Ortega
༄ ༄ ༄ :
Hello there, sis! - Page 2 33718867228155386bb33920c76cb6f2
User :
Fanni
Team

Hello there, sis! - Page 2 Empty
TémanyitásHello there, sis! - Page 2 EmptyVas. 24 Szept. 2023 - 13:36

Leyla és Laura
Hello there, sis!

Drunken Eel, 2022. május





My chest is the cage that wont let my soul fly away



Laura Davis
Alakváltó
Laura Davis
Elõtörténet :
Play by :
Jenna Ortega
༄ ༄ ༄ :
Hello there, sis! - Page 2 33718867228155386bb33920c76cb6f2
User :
Fanni
Team

Hello there, sis! - Page 2 Empty
TémanyitásHello there, sis! - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

Hello there, sis! - Page 2 Empty
 

Hello there, sis!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2