Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 185 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 185 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (185 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

A mennyország Wilmingtonba jön - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

A mennyország Wilmingtonba jön - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

A mennyország Wilmingtonba jön - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

A mennyország Wilmingtonba jön - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

A mennyország Wilmingtonba jön - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

A mennyország Wilmingtonba jön - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

A mennyország Wilmingtonba jön - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

A mennyország Wilmingtonba jön - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
A mennyország Wilmingtonba jön
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásA mennyország Wilmingtonba jön - Page 2 EmptyCsüt. 21 Szept. 2023 - 16:48



   
A mennyország Wilmingtonba jön
we were flyin', but we'd never get far
Sikertelenül próbáltam elfojtani az arcomra kiülő bugyuta vigyort mikor a Prius váltóját üresbe tettem a ház előtt. Ujjaim és tenyerem úgy bizseregtek mintha minden idegvégződésemet külön-külön pávatollal csiklandoznák, a bennem szunnyadó mágia pedig most megbolondult méhkasra hasonlítva zsongott. Na, jó, ez tiszta őrültség... hajtottam le a visszapillantó tükröt és vetettem egy pillantást félig hátrafogott hajamra, Úristen, ráadásul hogy nézek ki?! Idegesen simítottam végig egy-egy elszabadult tincsen, majd hangosan sóhajtva kikászálódtam az autóból, s a papucsomban jól hallhatóan slattyogva a bejárat felé vettem az irányt. A lépcsőház ajtaja nyitva volt, mire rövid hezitálás után az épületen belül tudtam magam, s kocsonyává vált lábakkal botorkáltam az egyre erősödő angyali aura irányába.

- Basszus, basszus, basszus... - motyogtam az orrom alatt, majd azon bizonyos lakás előtt lecövekelve magamat megacélozva kopogtam a masszív, sötét színű fán. Megigazítottam a könnyű len anyagból készült strand inget mely alatt jól kivehetően látszott színes fürdőruhám, majd a lehető legprezentálhatóbb arckifejezést magamra erőltetve vártam, hogy a férfi feltűnjön a küszöb túloldalán. Belülről motozás hallatszott, majd az angyali erő növekvő intenzitással közeledett felém. Úgy vágott orrba mintha leöntöttek volna egy vödör jeges vízzel. S mivel odakint szinte olvadozott az aszfalt a tomboló nyári nap sugaraitól, pont annyira vágytam rá, hogy ez a sokkoló forrás teljesen beborítson és lehűtse lázban égő tagjaimat.

- Sssssszia - azonnal elvigyorodtam amint Castiel megjelent az ajtónyílásban és idegességemben tördelni kezdtem az ujjaimat derékszájam előtt - Bocsi, tudom, hogy nagyon váratlanul írtam... - utaltam vissza a fél órával ezelőtt küldött üzenetre, miszerint szerettem volna beugrani hozzá - ...de igazából nem lenne kedved eljönni velem a Bethany Beachre? - a kérdés után néhány másodperccel elnevettem magam majd tanácstalanul felvontam vállamat és széttártam kezem mint aki csak rámutat a szándék egyértelmű külső jeleire: stranding, flip-flop papucs, átsejlő fürdőruha.

   

   
Vendég
Vendég
Anonymous

A mennyország Wilmingtonba jön - Page 2 Empty
TémanyitásA mennyország Wilmingtonba jön - Page 2 EmptyCsüt. 21 Szept. 2023 - 16:43


   
Castiel és Olivia
A mennyország Wilmingtonba jön

   
Wilmington, majd kesőbb Bethany Beach, 2021. nyara
Vendég
Vendég
Anonymous

A mennyország Wilmingtonba jön - Page 2 Empty
 

A mennyország Wilmingtonba jön

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2